Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Monmorensi @ 2010 07 08, 20:33)
kaip įdomiai. o išplauni su šampūnu? aš tai visad ant išplautų nusausintų dažau. paskui tik su vandeniu išplaunu chna.

Aš irgi šito norėjau klausti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2010 07 08, 20:33)
kaip įdomiai. o išplauni su šampūnu? aš tai visad ant išplautų nusausintų dažau. paskui tik su vandeniu išplaunu chna.

Aš pradžioje irgi taip darydavau, o dabar išplaudinėju su šampūnu nes negaliu pakęsti galvos niežėjimo ir tokio tarsi sluoksnio ant odos paviršiaus jeigu perskalauju tik vandeniu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 08, 23:08)
Aš pradžioje irgi taip darydavau, o dabar išplaudinėju su šampūnu nes negaliu pakęsti galvos niežėjimo ir tokio tarsi sluoksnio ant odos paviršiaus jeigu perskalauju tik vandeniu wink.gif

Aš irgi visada išplaunu plaukus po dažymo.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 07 09, 17:15)
Aš irgi visada išplaunu plaukus po dažymo.

su šampūnu biggrin.gif spalvai tai jokios įtakos neturi,gal kad šampūnas švelniai plauna.
Atsakyti
aš su šampūnu gramdydavau galvą iki tol, kol aliejaus į košę pradėjau įpylinėt biggrin.gif nes kitaip neišplaudavau. dabar tokios problemos nebėr.
pas mane kai yra žilų plaukų nemažai, tai jaučiasi skirtumas, ar išplovus iškart su šampūnu, ar tik po dienos kokios. pirmu atveju žiliukuose ne taip gerai spalva įsitvirtina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 09 liepos 2010 - 23:21
QUOTE(Monmorensi @ 2010 07 10, 00:21)
aš su šampūnu gramdydavau galvą iki tol, kol aliejaus į košę pradėjau įpylinėt  biggrin.gif nes kitaip neišplaudavau. dabar tokios problemos nebėr.
pas mane kai yra žilų plaukų nemažai, tai jaučiasi skirtumas, ar išplovus iškart su šampūnu, ar tik po dienos kokios. pirmu atveju žiliukuose ne taip gerai spalva įsitvirtina.

Nesupratau, tai su aliejum ar be aliejaus tau gerai išsiplauna? Nes man su aliejumi iš viso kažkoks riebus luobas užsitrauktų jei tik vandeniu skalaučiau doh.gif
Atsakyti
Jei po dazymo palunate sampunu - tai kazin, ar verta tada deti alieju i zoles? Nes sampunas sausina tikrai labiau, nei zoles.. Ir spalva man paryskeja per para, jei neplaunu sampunu..
Todel:
isplaunu galva sampunu be kondicionieriaus;
neriu i zoles BE ALIEJAUS, 4 valandoms;
isskalauju po vandeniu;
butinai panaudoju kondicionieriu smile.gif
plaukai atrodo kaip po gero plovimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 07 10, 00:42)
Jei po dazymo palunate sampunu - tai kazin, ar verta tada deti alieju i zoles? Nes sampunas sausina tikrai labiau, nei zoles.. Ir spalva man paryskeja per para, jei neplaunu sampunu..
Todel:
isplaunu galva sampunu be kondicionieriaus;
neriu i zoles BE ALIEJAUS, 4 valandoms;
isskalauju po vandeniu;
butinai panaudoju kondicionieriu smile.gif
plaukai atrodo kaip po gero plovimo smile.gif

Drįsiu paprieštarauti, žolės su aliejumi tikrai nesausina plaukų, o atvirkščiai pamaitina ir padeda išgauti sodresnę spalvą, o šampūnas tuo labiau nesausina, juk plaunu galvą tuo pačiu kaip ir kasdien ir žinoma pabaigoje kaip įprastai reikalingas kondicionierius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 09 liepos 2010 - 23:45
Pilu aliejaus,nes geriau tepasi ir dar dėl to,kad ištirpinu eterinius aliejus jame. Ar jie ištirptų ir be aliejaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 10, 00:44)
Drįsiu paprieštarauti, žolės su aliejumi tikrai nesausina plaukų, o atvirkščiai pamaitina ir padeda išgauti sodresnę spalvą, o šampūnas tuo labiau nesausina, juk plaunu galvą tuo pačiu kaip ir kasdien ir žinoma pabaigoje kaip įprastai reikalingas kondicionierius mirksiukas.gif



as kalbu apie zoles be aliejaus ir samopuna. Jei pili alieju i zoles, tai po dazymo tenka plauti su sampunu.. O va sampunai plaukus sausina - nes ju paskirtis nuplauti visus riebalus nuo plauku, nuo galvos odos..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 07 10, 11:36)
as kalbu apie zoles be aliejaus ir samopuna. Jei pili alieju i zoles, tai po dazymo tenka plauti su sampunu..  O va sampunai plaukus sausina - nes ju paskirtis nuplauti visus riebalus nuo plauku, nuo galvos odos..

Paskutiniu metu jau kokie keturi mėnesiai nepilu aš aliejaus, bet kadangi dažau tik šaknis, tai turbūt ir nejaučiu jokio sausinimo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 10, 00:31)
Nesupratau, tai su aliejum ar be aliejaus tau gerai išsiplauna? Nes man su aliejumi iš  viso kažkoks riebus luobas užsitrauktų jei tik vandeniu skalaučiau  doh.gif

su aliejum. nes nesudžiūva viskas taip. svarbu nepadauginti aliejaus. man joks riebus luobas neužsideda smile.gif
Atsakyti