Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

ryt bus meginimas ryzintis nr2 blush2.gif
po sekencio sykio nelabai spalva isgauti gavos likau blone
http://img211.images.../dsc00130j.jpg/ (4 dienos po zadymo)
Atsakyti
Merginos help...
Mano laukai ries menesi dazyti tamsiai rudais dazais,bandau visai sviesint. Nusipirkau siandie chna ryza,ar man paims? Kiek ta spalva laikosi?
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 11 12, 21:33)
Merginos help...
Mano laukai ries menesi dazyti tamsiai rudais dazais,bandau visai sviesint. Nusipirkau siandie chna ryza,ar man paims? Kiek ta spalva laikosi?

o šviesint tai kaip? į ryžą? sunku prognozuot, ar paims. gal taip, gal ne. gali ir visai "įdomiai" sureaguot, nes ne taip seniai dažyta su cheminiais. jei nebijot, bandykit 4u.gif

QUOTE(accessories @ 2009 11 13, 17:41)
Sveikutes,
Ar galima Jusu albumeli paziureti?
dazau silpnais, bet cheminiais dazais, su vario atsplaviais. noreciau pereiti prie augaliniu daziuku, nes ir plaukai jau ne patys stipriausi,galbut padetu apsispresti del dazymo su chna 4u.gif

galiu be albumėlio kuriam laikui įmest keletą savo "kudlų" variacijų biggrin.gif štai:
user posted image
user posted image
user posted image
sakyčiau, kad labiausiai viskas priklauso nuo natūralios plaukų spalvos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 13 lapkričio 2009 - 21:12
idejau per daug chna verysad.gif db sedziu ryskai raudona. biski isigandau tai praploviau galva sampumu. neiekas kaip ir nepasikeite. ziuresiu kaip spalva ryt atrodys
Atsakyti
QUOTE(vika86 @ 2009 11 13, 21:57)
idejau per daug chna verysad.gif  db sedziu ryskai raudona. biski isigandau tai praploviau galva sampumu. neiekas kaip ir nepasikeite. ziuresiu kaip spalva ryt atrodys

Jei neplausi gal patamsės per tris dienas mirksiukas.gif

Selga, tavo šventai ramybei įdėjau su veidu, dar įdėsiu kai nufotografuos iš arčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vika86 @ 2009 11 13, 21:57)
idejau per daug chna verysad.gif  db sedziu ryskai raudona. biski isigandau tai praploviau galva sampumu. neiekas kaip ir nepasikeite. ziuresiu kaip spalva ryt atrodys


Jei turi laiko - susimakaluok vien basmos ir palaikyk kokią valandą, turėtų raudonį nuimti. Man dar rudžiau gavosi, kai stipria kava plikiau 4u.gif

Sekmadienį terliosiuos, kai trumpi plaukai, tai labai greitai žiliukai pasimato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 11 13, 22:38)
Sekmadienį terliosiuos, kai trumpi plaukai, tai labai greitai žiliukai pasimato doh.gif

Man vakar irgi visai patiko tik šaknis dažyti, dabar šaknų spalva susilygino su visais, o ir žiliukai kaip tu sakai geriau nusidažė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2009 11 13, 22:10)
sakyčiau, kad labiausiai viskas priklauso nuo natūralios plaukų spalvos  g.gif

100% drinks_cheers.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 11 13, 23:14)
Selga, tavo šventai ramybei įdėjau su veidu, dar įdėsiu kai nufotografuos iš arčiau mirksiukas.gif

Ačiū ačiū, jau apžiūrėjau thumbup.gif Tinka ta spalva Tau, o be to ir gražus tas jos tamsumas wub.gif , nors kiekvienoj nuotraukoj jis vis kitoks atrodo, bet, kaip kažkada rašiau, man ir pačiai ta plaukų spalva atrodo kiek chameleoniška. mirksiukas.gif

Na , o vakarykštis plaukų dažymas man vėl paliko šiokių tokių minčių apie chemijos derinimą su žolėmis. Atiduodu pagarba marokietiškai chna-ją dažiau tik kelis kartus, bet plaukai patamsėjo, o va dabar vėl ryži smilkiniai ėmė šviest verysad.gif Bėda tame, kad nebenoriu to ryžumo-netinka jis man schmoll.gif . Gal tikrai pabandyt Venitos bronze makaluot su chna kokį kartą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2009 11 14, 10:02)
Ačiū ačiū, jau apžiūrėjau  thumbup.gif Tinka ta spalva Tau, o be to ir gražus tas jos tamsumas  wub.gif , nors kiekvienoj nuotraukoj jis vis kitoks atrodo, bet, kaip kažkada rašiau, man ir pačiai ta plaukų spalva atrodo kiek chameleoniška. mirksiukas.gif

Na , o vakarykštis plaukų dažymas man vėl paliko šiokių tokių minčių apie chemijos derinimą su žolėmis. Atiduodu pagarba marokietiškai chna-ją dažiau tik kelis kartus, bet plaukai patamsėjo, o va dabar vėl ryži smilkiniai ėmė šviest  verysad.gif Bėda tame, kad nebenoriu to ryžumo-netinka jis man  schmoll.gif . Gal tikrai pabandyt Venitos bronze makaluot su chna kokį kartą? g.gif

Dėkui 4u.gif

O nenori prieš pradėdama maišyti su Venita, dar pabandyti dažytis su daugiau basmos? mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu ką, žiūriu reik organizuotis Marokietiškos žolės lotuliukas.gif Henna boy kaip ir vienintelis tikriasuia...

Man irgi Marokietiška geriausia ax.gif Dar biški turiu, ale neilgam. Arba reikia ką nors išsiųsti ten.

Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 11 14, 16:33)
Nu ką, žiūriu reik organizuotis Marokietiškos žolės  lotuliukas.gif  Henna boy kaip ir vienintelis tikriasuia...

Man irgi Marokietiška geriausia ax.gif Dar biški turiu, ale neilgam. Arba reikia ką nors išsiųsti ten.


Mielai pabūčiau žolės kurjere, kad kas išsiųstų savaičikei, tai parvilkčiau kelis kilus lotuliukas.gif
Aš dar turiu kuriam laikui, bet po naujųjų tikrai reikės pirkti, vis užeinu į Hennaboy pažiūrėt, gal kokių kalėdinių nuolaidų išmes...
Atsakyti
iskilo problemele smile.gif
siandien daziausi plaukus is sviesiai rudu i juodus, bet gavosi sviesiai violetiniai biggrin.gif
po 2 sav dazysiu dar karta su tais paciais dazais, gal ka patartumete, pvz gal maziau chna deti, daugiau laikyti g.gif

aciu is anksto thumbup.gif
Atsakyti