Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(kice @ 2010 07 07, 07:39)
ko gero nuo muilo riesutu neblizga.. Panasiai, kaip ir plaunant ukisku muilu..
as vis dar naudoju cheminius sampunus, kondicionierius.. Nerandu patinkancio pakaitalo smile.gif

p.s. ka radau siandien:
http://www.assorti.l...;brand_name=739


drinks_cheers.gif kol naudojau cheminius sampunus ir kondicionierius, plaukai labai blizgejo.
nu, dar ieskosim budu, kolkas nesinori grizti prie cheminiu...


nematau sampunu sudeciu? g.gif
Papildyta:
QUOTE(vabalas @ 2010 07 07, 10:15)
labai grazus plaukia, o jei dar zvilgetu isvis idealus butu  thumbup.gif

dekui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 07 liepos 2010 - 11:18
O ar galima dažyti tik su basma? Ta prasme, jokios spalvos nenoriu, tik seniai seniai po dažymo (dabar nepamenu ar su abiem dažiau), plaukai tapo labai švelnūs, tikiuosi ir dabar tokio efekto, tik bijau, kad paskui plaukai nenusidažytų. Beje, mano plaukai tamsūs. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 07, 15:22)
O ar galima dažyti tik su basma? Ta prasme, jokios spalvos nenoriu, tik seniai seniai po dažymo (dabar nepamenu ar su abiem dažiau), plaukai tapo labai švelnūs, tikiuosi ir dabar tokio efekto, tik bijau, kad paskui plaukai nenusidažytų. Beje, mano plaukai tamsūs. ax.gif

Gal jūs dažėte vadinamąja bespalve chna?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 07 07, 16:14)
Gal jūs dažėte vadinamąja bespalve chna?

Ne, nes pamenu kaip laiką žiūrėjau dėl splavos ax.gif Turbūt geriausia bus nusipirkti chna ir dažyti kartu. Ar čia teisybė, kad nudažius plaukus vien tik basma gali gautis žalsvai mėlynas atspalvis? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 07 liepos 2010 - 15:39
QUOTE(Babi* @ 2010 07 07, 16:39)
Ne, nes pamenu kaip laiką žiūrėjau dėl splavos  ax.gif  Turbūt geriausia bus nusipirkti chna ir dažyti kartu. Ar čia teisybė, kad nudažius plaukus vien tik basma gali gautis žalsvai mėlynas atspalvis? blush2.gif

Dažyti vien tik basma -nerekomenduojama dėl galimo žalsvo atspalvio. Jei nenorit spalvos, siūlyčiau dažyti bespalve chna mirksiukas.gif
Atsakyti
be to, bespalvė chna pastiprins plaukucius:)
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 07, 01:48)
Monmorensi, as tai visai noriu raudonumo  mirksiukas.gif tik tamsesnio. Idomu, o kodel nedazytum, net zolem? Zilu dar neturiu, bet turbut neilgam - man 33 metai tuoj smile.gif

nedažyčiau, nes labai mėgau savo natūralią spalvą smile.gif aš jaunesnė truputį, bet žilų plaukų turiu jau koks 10 metų. vargas su tais dažymais. ypač kai dažai labiau ne dėl malonumo, o kad reikia. ech... pasiguodžiau smile.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 07 07, 16:39)
Ar čia teisybė, kad nudažius plaukus vien tik basma gali gautis žalsvai mėlynas atspalvis? blush2.gif

teisybė.
Atsakyti
O su bespalvę tepti ant visų plaukų, ar tik šaknų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 08, 09:16)
O su bespalvę tepti ant visų plaukų, ar tik šaknų? ax.gif

Galima ir visus, bet jei plaukas linkęs sausėti, tai rekomenduoju tik šaknis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 08, 09:19)
Galima ir visus, bet jei plaukas linkęs sausėti, tai rekomenduoju tik šaknis 4u.gif

Aišku 4u.gif O tepti geriau ant švarių plaukų ar pasiriebalavusių? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 08, 10:12)
Aišku 4u.gif O tepti geriau ant švarių plaukų ar pasiriebalavusių? blush2.gif

Aš visada tepu ant neplautų, mažiau sausina, nereikia du kart galvos plauti ir dar sakoma, kad su tuo natūraliu riebalu geriau spalva pasisavinama, na bet pastarasis turbūt tau negalioja, nes vis gi bespalve dažysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 08 liepos 2010 - 10:20
QUOTE(ernesin @ 2010 07 08, 11:19)
Aš visada tepu ant neplautų, mažiau sausina, nereikia du kart galvos plauti ir dar sakoma, kad su tuo natūraliu riebalu geriau spalva pasisavinama, na bet pastarasis turbūt tau negalioja, nes vis gi bespalve dažysi mirksiukas.gif

kaip įdomiai. o išplauni su šampūnu? aš tai visad ant išplautų nusausintų dažau. paskui tik su vandeniu išplaunu chna.
Atsakyti