Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 02:56)
raso, kad galima juo plauti plaukus  drinks_cheers.gif bet as dar niekad nebandziau.
dedu ji i kauke kartu su kitas milteliais, tai jo vieno poveikio nelabai ir zinau.
reik pabandyt ir galvai plaut, gal maziau sausins plauka nei muilo riesutas..


Plauni plaukus su muilo riesutais? Ir kaip rezultatas? Blizgesys, pleiskanos?
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 07 06, 07:42)
Plauni plaukus su muilo riesutais? Ir kaip rezultatas? Blizgesys, pleiskanos?


man labiau patinka naudoti pacius riesutus nei miltelius. bet plaunu su abiem.
man labai papurina plaukus, po to ilgai galiu ju neplauti. Tciau nepriduoda blizgesio ir siek tiek sausina pati plauka. Tai plaunu tik retkarciais. Ai, ir labai atsargiai su akim reikia, kad nepakliutu, taip griauzia, kad net net akis paraudonavo doh.gif
Del pleiskanu nezinau, as ju niekad neturiu (nuo faith in nature sampuno tik atsirade buvo, bet tik nustojau juo plaut ir dingo).
Atsakyti
Siandien man optimistiskesne nuotaika del mano paskutinio bandymo dazyti smile.gif (buvau gerokai nusiminus smile.gif) Gal spalva pagrazejo smile.gif, o gal kad plaukai siek tiek atsigavo po aliejines kaukes. Bet siandien galvoju, kad visai puse bedos, ane? smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 17:28)
Siandien man optimistiskesne nuotaika del mano paskutinio bandymo dazyti smile.gif (buvau gerokai nusiminus smile.gif) Gal spalva pagrazejo smile.gif, o gal kad plaukai siek tiek atsigavo po aliejines kaukes. Bet siandien galvoju, kad visai puse bedos, ane? smile.gif

user posted image



labai grazu, sakyciau.. smile.gif Puiki spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 17:28)
Siandien man optimistiskesne nuotaika del mano paskutinio bandymo dazyti smile.gif (buvau gerokai nusiminus smile.gif) Gal spalva pagrazejo smile.gif, o gal kad plaukai siek tiek atsigavo po aliejines kaukes. Bet siandien galvoju, kad visai puse bedos, ane? smile.gif

user posted image

Plaukai thumbup.gif
Atsakyti
Kaip ir patarėt, pabandžiau Chna maišyti su aliejais. Ištiesų geresnis efektas: ir tepasi geriau ir išskalauti lengviau. Maišiau su simonsijų ir sandalų aliejais. Plaukai dar neišdžiuvo tai spalvos dar neįvertinau. Kol kas tik dalinuosi įspūdžiais dėl tepimo ir skalavimo. Bėja, pastebėjau, kad anksčiau per stipriai skiesdavau, tai varvėjo per visus galus. Gal čia ir aliejaus nuopelnas, kad masė skalsesnė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 17:28)
Siandien man optimistiskesne nuotaika del mano paskutinio bandymo dazyti smile.gif (buvau gerokai nusiminus smile.gif) Gal spalva pagrazejo smile.gif, o gal kad plaukai siek tiek atsigavo po aliejines kaukes. Bet siandien galvoju, kad visai puse bedos, ane? smile.gif

plaukai nuostabūs!
bet spalva man ne itin. todėl, kad pati ant savęs tokią spalvą neretai "išgaunu" ir mane nervina tas bordavumas (mano atveju kitais kartais dedu daugiau chna ir bordavumas kuriam laikui dingsta) smile.gif

suprantu, kad nepaveiksiu, bet turėdama tokius plaukus ir nei vieno žilo, kaip rašėt, tikrai jų nedažyčiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 06 liepos 2010 - 18:56
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 17:28)
Siandien man optimistiskesne nuotaika del mano paskutinio bandymo dazyti smile.gif (buvau gerokai nusiminus smile.gif) Gal spalva pagrazejo smile.gif, o gal kad plaukai siek tiek atsigavo po aliejines kaukes. Bet siandien galvoju, kad visai puse bedos, ane? smile.gif

user posted image

Fantastiški plaukai wub.gif , o spalva realybėje irgi tokia pablukusi ar čia tiesiog tokia nuotraukos kokybė? rolleyes.gif
Atsakyti
nuostabūs plaukai, tiesiog negaliu atsižiūrėti. Gal kiek trūksta blizgesio, bet, įtariu, nelabai vykusiai apšviesta tiesiog. Gražu.

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 06, 17:28)
Siandien man optimistiskesne nuotaika del mano paskutinio bandymo dazyti smile.gif (buvau gerokai nusiminus smile.gif) Gal spalva pagrazejo smile.gif, o gal kad plaukai siek tiek atsigavo po aliejines kaukes. Bet siandien galvoju, kad visai puse bedos, ane? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 07 06, 16:55)
labai grazu, sakyciau.. smile.gif Puiki spalva smile.gif


QUOTE(olivka9 @ 2010 07 06, 17:26)


QUOTE(Monmorensi @ 2010 07 06, 17:55)
plaukai nuostabūs!
bet spalva man ne itin. todėl, kad pati ant savęs tokią spalvą neretai "išgaunu" ir mane nervina tas bordavumas (mano atveju kitais kartais dedu daugiau chna ir bordavumas kuriam laikui dingsta) smile.gif

suprantu, kad nepaveiksiu, bet turėdama tokius plaukus ir nei vieno žilo, kaip rašėt, tikrai jų nedažyčiau  smile.gif


QUOTE(ernesin @ 2010 07 06, 21:49)
Fantastiški plaukai wub.gif , o spalva realybėje irgi tokia pablukusi ar čia tiesiog tokia nuotraukos kokybė? rolleyes.gif


QUOTE(Aries @ 2010 07 06, 21:56)
nuostabūs plaukai, tiesiog negaliu atsižiūrėti. Gal kiek trūksta blizgesio, bet, įtariu, nelabai vykusiai apšviesta tiesiog. Gražu.


Aciu, merginos 4u.gif wub.gif

Monmorensi, as tai visai noriu raudonumo mirksiukas.gif tik tamsesnio. Idomu, o kodel nedazytum, net zolem? Zilu dar neturiu, bet turbut neilgam - man 33 metai tuoj smile.gif

ernesin, saulej ar kambary jei fotografuot, tai spalva kiek ryskesne. Bet ne tiek, kiek as noreciau. Siek tiek palepinsiu plaukus ir vel bandysiu dazyt. Noreciau ryskesnes, tamsesnes spalvos.. ax.gif

Aries, ir man truksta blizgesio drinks_cheers.gif Nera kad visai neblizgetu - saulej blizga (as aplamai skaiciau, kad plauku blizgesys tera optinis dalykas - reikia atitinkamo apsvietimo ir lygiu plauku, kad sviesa atsispindetu). Bet mano plaukai visada net labai blizgus buvo. O paskutiniu metu - ne g.gif


Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 07, 01:48)
Aciu, merginos  4u.gif  wub.gif

Aries, ir man truksta blizgesio  drinks_cheers.gif Nera kad visai neblizgetu - saulej blizga (as aplamai skaiciau, kad plauku blizgesys tera optinis dalykas - reikia atitinkamo apsvietimo ir lygiu plauku, kad sviesa atsispindetu). Bet mano plaukai visada net labai blizgus buvo. O paskutiniu metu - ne  g.gif



ko gero nuo muilo riesutu neblizga.. Panasiai, kaip ir plaunant ukisku muilu..
as vis dar naudoju cheminius sampunus, kondicionierius.. Nerandu patinkancio pakaitalo smile.gif

p.s. ka radau siandien:
http://www.assorti.l...;brand_name=739
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 07 liepos 2010 - 08:47
labai grazus plaukia, o jei dar zvilgetu isvis idealus butu thumbup.gif
Atsakyti