Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

ernesin, Sulu, 4u.gif

nu, bus idomu pabandyti smile.gif dabar jau teks, nes daug nusipirkau smile.gif
sikart pirkau ne dezutese (kaip anos pirmos bandytos), o tiesiog maiseliuose, ir svarbiausia, kad pigiai smile.gif
user posted image

as dabar galvoju, gal nedazyt iskart juodai? rolleyes.gif juk paskui jau nelabai ka pakeisi, ane? o juodai bus galima ir veliau, kita karta dazant?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 05 liepos 2010 - 13:06
QUOTE(ostra @ 2008 10 24, 17:59)
Dažiausi chna kelis metus iš eilės,paskui įsigeidžiau kito atspalvio,tad grįžau prie chemijos.Dabar,neseniai būdama vienoje Londono indų šventykloje ,susigundžiau nusipirkti indiškos chna.Rezultatas pritrenkė:aš,būdama vos ne tamsi brunetė,tapau toookia raudonplauke.Sekančią dieną dažiau tik basma(rusiška)-gavausi gražiai tamsiai ryža blush2.gif .Šiaip patiko indiškos chna konsistencija- vientisa,be šipuliukų (o dažymo skirtumas labai akivaizdus buvo  doh.gif ).Tad kitą kartą dažydama jau iškart dėsiu basmos-vis tik,raudona ne man.



QUOTE(jadzka @ 2009 02 20, 09:45)
Irėja, o ta ryškesnė spalva tai į geltonumą ar raudonumą?

Beje, vakar išbandžiau savo Turkišką chna, tai labai įdomus reikalas: visų pirma jos spalva labai  žalia, antra, sumalta taip pat smulkiai kaip ir Indiška ir lengvai išsiskalauja, trečia, tikrai ryškesne spalva nusidažė plaukai. Kaip ir aptenkinta kaip tortas esu smile.gif Tik ką aš su kilogramu jo sdarysiu doh.giflotuliukas.gif


QUOTE(jadzka @ 2009 06 29, 10:04)
airiska,
Dėl Jemeno žolytės nelabai galiu pasakyt: nieks iš mūsų nėr bandę jos ax.gif Čia iš aprašymų tiek žinom biggrin.gif Iš išbandytų tai yra Tos pakelinės (pakistano ar kieno jos ten g.gif: paskui su Miaška esam bandžiusios Indišką, Turkišką ir Marokietišką). Beje, Selga irgi tuoj pabandys Turkišką ir Marokietišką ax.gif
Tai atsiliepimas toks: Pakelinė - gabai oranžinė ir sunkiau kanda. Indiška - pakankamai sunkiai kanda, bet tekstūra malonesnė, Turkiška gerai kanda ir maloni tekstūra, o Marokietiška išvis idealiai kanda ir tekstūra irgi super. Man asmeniškai Marokietiška kol kas labiausiai patikusi yra. Bet va kiek susidariau įspūdį, kad Jemeno dar geriau ir rudžiau kanda g.gif:
Tamsų atspalvį norint išgauti tai manau geriausia imti marokietišką (arba Jemeno) chna ir kokybišką basmą ir adr aišku amla nepamaišys ax.gif

Radau info forume apie chna ypatybes iš skirtingų šalių
karsta.gif
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 05, 13:33)
ernesin, Sulu,  4u.gif

nu, bus idomu pabandyti smile.gif dabar jau teks, nes daug nusipirkau smile.gif
sikart pirkau ne dezutese (kaip anos pirmos bandytos), o tiesiog maiseliuose, ir svarbiausia, kad pigiai  smile.gif
user posted image

as dabar galvoju, gal nedazyt iskart juodai?  rolleyes.gif juk paskui jau nelabai ka pakeisi, ane? o juodai bus galima ir veliau, kita karta dazant?

Įdomu, ar juoda išeis. g.gif
Atsakyti
Sulu, aciu, labai idomu.

Dar turbut ir tos pacios salies tarpusavyje skiriasi? g.gif Nes vakar pvz vienoj krautuvej turejo gal 6 rusiu chna (manau, visa indiska). Kiti tik hieroglifais aprasyti, kiti isvis be uzrasu maiseliai.. doh.gif Paklausiau pardavejo, tai jis parode i viena ir pasake, kad sita geriausia ir naujausia. Tai pagal kazka jie ten jas lygina biggrin.gif

As jau kaip noooriu dazyti lotuliukas.gif Bet esu pasimetus del to, ka deti doh.gif Noretus kokio aliejaus ipilt, nes galus nusausino, bet bijau, kad su aliejum gal 'nekas'?

Sulu, vakar pasiziurejau nuotraukas ir pagalvojau, kad visai netamsus tie mano plaukai biggrin.gif Cia as turbut tik taip isivaizduoju smile.gif Tik prie saknu gal, o siaip tokios vid rudos spalvos, dabar kiek nudazyti zoliu.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 05, 14:25)
As jau kaip noooriu dazyti  lotuliukas.gif Bet esu pasimetus del to, ka deti  doh.gif Noretus kokio aliejaus ipilt, nes galus nusausino, bet bijau, kad su aliejum gal 'nekas'?

o kodėl nekas? aš, kai tik turiu, pilu aliejaus. spalvai įtakos jis nedaro (bent jau man), o košė lengviau ir lygiau tepasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 05 liepos 2010 - 13:37
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 05, 14:25)
Sulu, aciu, labai idomu.

Dar turbut ir tos pacios salies tarpusavyje skiriasi?  g.gif Nes vakar pvz vienoj krautuvej turejo gal 6 rusiu chna (manau, visa indiska). Kiti tik hieroglifais aprasyti, kiti isvis be uzrasu maiseliai..  doh.gif Paklausiau pardavejo, tai jis parode i viena ir pasake, kad sita geriausia ir naujausia. Tai pagal kazka jie ten jas lygina  biggrin.gif

As jau kaip noooriu dazyti  lotuliukas.gif Bet esu pasimetus del to, ka deti  doh.gif Noretus kokio aliejaus ipilt, nes galus nusausino, bet bijau, kad su aliejum gal 'nekas'?

Sulu, vakar pasiziurejau nuotraukas ir pagalvojau, kad visai netamsus tie mano plaukai  biggrin.gif Cia as turbut tik taip isivaizduoju smile.gif Tik prie saknu gal, o siaip tokios vid rudos spalvos, dabar kiek nudazyti zoliu.

Gali būti,kad skiriasi,nesu didelė žinovė Indijos floros. Gal skiriasi regionų žolė g.gif bet,matyt, pardavėjai išmano.

Aliejaus galima pilti, daug kas pila, nors buvo atsiliepimų,kad aliejus ne taip gerai žilus nudažo. Bet jūs žilų neturit turbūt mirksiukas.gif galima plikyti sėmenų nuoviru( veikia kaip balzamas).Išbandykit savo žolę, gal šįkart griebs gerai plaukus.Sėkmės dažant 4u.gif
Atsakyti
Pilsiu tada siek tiek aliejaus, aciu. Ne, zilu dar neturiu.

Zinau, kad juoda vargu ar pavyks smile.gif Paskaitinejau tema. Bet noriu pabandyti. Gal nuo basmos kokybes priklauso?
Turejau omeny, ar vel dazyt dviem kartais (vien chna, vien basma), ar sikrt kaip kitaip. Juk veliau vistiek bus galima siuo budu dazyt, siekiant isgauti juoda, ane? Nezinau, ar aiskiai suformulavau, ko noriu paklaust smile.gif
Nu jei dabar dazysiu vien chna arba chna + basma, o paskui po kurio laiko noresiu bandyt nudazyt juodai (t.y. dviem dazymais), vistiek galesiu tai padaryti?

Ikelsiu nuotraukas smile.gif
Cia plaukai pries dazymus (sauleje)
user posted image

po dazymo cheminiais dazais, kurie nusiplove, ir tada su lush juodais dazais (chna + basma)
user posted image

dabar - nudazyti chna (is pakelio) ir atskirai basma (is pakelio) - mano galva, praktiskai be rezultato doh.gif
user posted image
is arciau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 05 liepos 2010 - 14:05
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 05, 15:02)
Pilsiu tada siek tiek aliejaus, aciu. Ne, zilu dar neturiu.

Zinau, kad juoda vargu ar pavyks smile.gif Paskaitinejau tema. Bet noriu pabandyti. Gal nuo basmos kokybes priklauso?
Turejau omeny, ar vel dazyt dviem kartais (vien chna, vien basma), ar sikrt kaip kitaip. Juk veliau vistiek bus galima siuo budu dazyt, siekiant isgauti juoda, ane? Nezinau, ar aiskiai suformulavau, ko noriu paklaust smile.gif
Nu jei dabar dazysiu vien chna arba chna + basma, o paskui po kurio laiko noresiu bandyt nudazyt juodai (t.y. dviem dazymais), vistiek galesiu tai padaryti?

Ikelsiu nuotraukas smile.gif
Cia plaukai pries dazymus (sauleje)
user posted image

po dazymo cheminiais dazais, kurie nusiplove, ir tada su lush juodais dazais (chna + basma)
user posted image

dabar - nudazyti chna (is pakelio) ir atskirai basma (is pakelio) - mano galva, praktiskai be rezultato  doh.gif
user posted image
is arciau
user posted image

Nors esu už dažymą tik chna, bet, pažiūrėkit, merginos, kaip dailiai atrodo natūrali plaukų spalva. wub.gif Sunku įsivaizduot juos dažytus juodai, aš to niekad nedaryčiau, bet čia, žinoma, tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Pastarosios nuotraukos man tikrai atrodo kitaip- plaukas raudonesnis 4u.gif
Atsakyti
Pritariu Selgai drinks_cheers.gif natūrali spalva graži Beje, Daddygirl,gal naudojate ir kitas indiškas žoleles?
Atsakyti
kaip mazdaug butu galima isgauti tokia spalva ? rolleyes.gif

http://hayleyfashion...r/auburn/12.jpg
http://hayleyfashion...ir/auburn/4.jpg
http://hayleyfashion...ir/auburn/1.jpg

mano plaukai jau dazyti su chna bet senokai, jau nubluko.
http://img121.images.../sdc10908k.jpg/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vika8625: 05 liepos 2010 - 17:17
QUOTE(Selga @ 2010 07 05, 15:50)
Nors esu už dažymą tik chna, bet, pažiūrėkit, merginos, kaip dailiai atrodo natūrali plaukų spalva.  wub.gif Sunku įsivaizduot juos dažytus juodai, aš to niekad nedaryčiau, bet čia, žinoma, tik mano nuomonė mirksiukas.gif

Pastarosios nuotraukos man tikrai atrodo kitaip- plaukas raudonesnis  4u.gif


aciu uz komplimenta naturaliai spalvai 4u.gif bet moterys gi visada nori to, ko neturi biggrin.gif man ruda plauku spalva pati neidomiausia, nenoriu as jos biggrin.gif (mane visada stebindavo mano pazistamos azijietes, kurios svajodavo apie mano plauku ir veido spalva, tuo tarpu, kai ju plaukai stori juodi blizgantys.. , o jos bet ka padarytu, kad juos ir oda pasviesint.. )

nu, juoda turbut vistiek man nesigaus.. gal pavyks patamsint, paraudonint, butu gerai ir tai smile.gif

man irgi is pradziu atrode, kad dabar lyg raudoniau, bet tai paneige drauge ir MB, tai man beliko sutikt su jais, kad man vaidenasi smile.gif

QUOTE(Sulu @ 2010 07 05, 15:56)
Pritariu Selgai drinks_cheers.gif natūrali spalva graži Beje, Daddygirl,gal naudojate ir kitas indiškas žoleles?

aciu
as naudoju amla, shikakai, brahmi, muilo riesutus.
patinka ju poveikis, isskyrus tai, kad sausina. tai paskutiniu metu dariausi kaukes jas maisydama su aliejais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 05 liepos 2010 - 17:33
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 05, 18:20)
aciu
as naudoju amla, shikakai, brahmi, muilo riesutus.
patinka ju poveikis, isskyrus tai, kad sausina. tai paskutiniu metu dariausi kaukes jas maisydama su aliejais.

Šitų užsisakiau, esą jie geras plaukų valiklis, bus įdomu išbandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 07 05, 16:39)
Šitų užsisakiau, esą jie geras plaukų valiklis, bus įdomu išbandyti g.gif


raso, kad galima juo plauti plaukus drinks_cheers.gif bet as dar niekad nebandziau.
dedu ji i kauke kartu su kitas milteliais, tai jo vieno poveikio nelabai ir zinau.
reik pabandyt ir galvai plaut, gal maziau sausins plauka nei muilo riesutas..
Atsakyti