Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

nuo karstu vandeniu uzpiltos chna man plaukai buna labiau apelsininiai, o uzpylys saltu vandeniu ir palaikius gera pusdieni plauku spalva gaunasi raudonesne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 01, 22:42)
aciu!! 4u.gif
tai kad jau padaryta - chna jau siandien isbandyta  biggrin.gif (be basmos).
dabar einu bandysiu vien basma uzsitepti.

kazko sunkiai chna nukando mano tamsius plaukus g.gif

Supratau, kad padaryta smile.gif bet įdomu, kodėl atskirai tepėt ax.gif Beje, su basma atsargiai, ji turi polinkį suteikti žalią atspalvį. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(fairynlovely @ 2010 07 01, 22:47)
nuo karstu vandeniu uzpiltos chna man plaukai buna labiau apelsininiai, o uzpylys saltu vandeniu ir palaikius gera pusdieni plauku spalva gaunasi raudonesne  mirksiukas.gif


O prieš tepdama tą masę pašildot?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 07 01, 20:52)
Supratau, kad padaryta  smile.gif bet įdomu, kodėl atskirai tepėt  ax.gif  Beje, su basma atsargiai, ji turi polinkį suteikti žalią atspalvį.  doh.gif



nes kazkada seniai esu radus sita http://www.mehandi.c...ndigo/black.pdf ir issisaugojus smile.gif tai galvoju, pabandysiu.
bet man nesiseka kazko. su lush dazis du kartus daziau - nieko nenudaze doh.gif

dabar chna kazkiek lyg paryzino plaukus, bet nezymiai. o basma dabar isvis juokingai uzsitepiau doh.gif pasirode, kad to 100g, kuriuos turiu, uzteko tik kokiam ketvirtadaliui plauku.. biggrin.gif
bet basma, uzplikius vandeniu, pas mane buvo zalia, o ne violetine.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 01, 23:07)
nes kazkada seniai esu radus sita http://www.mehandi.c...ndigo/black.pdf ir issisaugojus smile.gif tai galvoju, pabandysiu.
bet man nesiseka kazko. su lush dazis du kartus daziau - nieko nenudaze  doh.gif

dabar chna kazkiek lyg paryzino plaukus, bet nezymiai. o basma dabar isvis juokingai uzsitepiau  doh.gif pasirode, kad to 100g, kuriuos turiu, uzteko tik kokiam ketvirtadaliui plauku..  biggrin.gif
bet basma, uzplikius vandeniu, pas mane buvo zalia, o ne violetine..  g.gif


Mano mamos plaukai varno juodumo, chna ir basma neima schmoll.gif
O kokios jūsų žolės?( iš kur) Šiaip turbūt ir turi būti žalia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 07 01, 21:18)
Mano mamos plaukai varno juodumo, chna ir basma neima  schmoll.gif
O kokios jūsų žolės?( iš kur) Šiaip turbūt ir turi būti žalia  unsure.gif


mano nera labai juodi (mano tetes irgi varno juodumo, nei saule nepasviesina). o mano jau tokie maziau juodi, bet prie tamsiu. taciau dalis plauku dazyti, tai bent ten turetu imt chna, ne?
gal as tiesiog blogos kokybes naudoju, ar per sena, ar per mazai.
chna buvo pirkta azijietiskoj parduotuvej, vadinosi, atrodo, Heenara.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 02, 02:02)
mano nera labai juodi (mano tetes irgi varno juodumo, nei saule nepasviesina). o mano jau tokie maziau juodi, bet prie tamsiu. taciau dalis plauku dazyti, tai bent ten turetu imt chna, ne?
gal as tiesiog blogos kokybes naudoju, ar per sena, ar per mazai.
chna buvo pirkta azijietiskoj parduotuvej, vadinosi, atrodo, Heenara.

Turi chna imti plaukus bet kuriuo atveju, jei net jie baisiai juodi tai po dešimties dažymų tikrai pasimatys akivaizdus rezultatas, tiesiog tektų apsišarvuoti kantrybė cool.gif
Tavuosius mačiusi esu tai turėtų jau po 3-4 kartų paimti mirksiukas.gif
Kokybė labai svarbu, sakoma kad tos žolytės turėtų būti ne senesnės nei metų, bet iš kur mums žinoti kokio senumo tuose pakeliuose rolleyes.gif Dabar parsisiuntusi turiu iš Aroma Zone, kokybė tikrai nenuvylė. O aplamai tai geriausia kas ilsisi šiltuosiuose kraštuose, nusipirkti šviežios sveriamos, šviežios visada spalva bus sodri žalia, neišblukusi ir neparudusi 4u.gif
Papildyta:
DG, mes dar čia intensyviai bendraujame mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 02, 13:02)
Turi chna imti plaukus bet kuriuo atveju, jei net jie baisiai juodi tai po dešimties dažymų tikrai pasimatys akivaizdus rezultatas, tiesiog tektų apsišarvuoti kantrybė cool.gif
Tavuosius mačiusi esu tai turėtų jau po 3-4 kartų paimti mirksiukas.gif
Kokybė labai svarbu, sakoma kad tos žolytės turėtų būti ne senesnės nei metų, bet iš kur mums žinoti kokio senumo tuose pakeliuose rolleyes.gif Dabar parsisiuntusi turiu iš Aroma Zone, kokybė tikrai nenuvylė. O aplamai tai geriausia kas ilsisi šiltuosiuose kraštuose, nusipirkti šviežios sveriamos, šviežios visada spalva bus sodri žalia, neišblukusi ir neparudusi 4u.gif
Papildyta:
DG, mes dar čia intensyviai bendraujame mirksiukas.gif

Na, neima doh.gif tokie pat lieka( mano mamos atveju). Gal dar vertėtų išbandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 02, 11:02)
Turi chna imti plaukus bet kuriuo atveju, jei net jie baisiai juodi tai po dešimties dažymų tikrai pasimatys akivaizdus rezultatas, tiesiog tektų apsišarvuoti kantrybė cool.gif
Tavuosius mačiusi esu tai turėtų jau po 3-4 kartų paimti mirksiukas.gif
Kokybė labai svarbu, sakoma kad tos žolytės turėtų būti ne senesnės nei metų, bet iš kur mums žinoti kokio senumo tuose pakeliuose rolleyes.gif Dabar parsisiuntusi turiu iš Aroma Zone, kokybė tikrai nenuvylė. O aplamai tai geriausia kas ilsisi šiltuosiuose kraštuose, nusipirkti šviežios sveriamos, šviežios visada spalva bus sodri žalia, neišblukusi ir neparudusi 4u.gif
Papildyta:
DG, mes dar čia intensyviai bendraujame mirksiukas.gif


Aciu. Matyt tada, kad prasta kokybe buvo. Indigo 100g kokius 3Lt kainavo. Dejau ir druskos, kaip mehandi.com puslapyje raso, bet plaukai tikrai nepajuodavo, gal kiek rudesni nei pries dedant basma. O druska tikrai nepatiko - galvos oda man vis griauze kol laikiau biggrin.gif
Bet galvoju, azijieciu rajonuose visose parduotuvese pilna chna ir basmu uz tokia kaina, tai kam jie jas perka? smile.gif Plaukams dazyt turbut, nes ant pakuotes parasyta, kaip tai daryti. Bet ju tokio juodumo plaukai, kazin kaip zoles nudazytu.. Gaila, neisklausinejau, kai teko su jom daug bendrauti. Gal dabar paklausiu prie progos, idomu pasidare smile.gif
Dabar galvoju ar pasiduoti smile.gif ir ieskoti ir pirkti kitu zoliu. Tame henna boy labai jau brangu biggrin.gif ar kas bandet?

O, nezinojau apie kita tema, aciu. O kuo jos skiriasi? Gal ten uzdara kokia tema, jei 'sekta'? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 02 liepos 2010 - 21:47
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 02, 22:35)
O, nezinojau apie kita tema, aciu. O kuo jos skiriasi? Gal ten uzdara kokia tema, jei 'sekta'? smile.gif

Mes ja susikūrėme pašnekesiams, nes čia apie pirkimą ir pan. draudžiama wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 02 liepos 2010 - 22:31
QUOTE(ernesin @ 2010 07 02, 21:30)
Mes ja susikūrėme pašnekesiams, nes čia apie pirkimą ir pan.  draudžiama wink.gif


aisku. skaitysim ir ten smile.gif

po mano eksperimentu plaukai gerokai pasausejo vel doh.gif bet vistiek nusiteikus dar dazyt smile.gif tik nebedesiu citrinos i chna, man atrodo. ir gal druskos nebedesiu i basma, arba maziau.
siandien azijietiskose krautuvelese nusipirkau dvejopa chna. kaip suprantu, indiska. indiska prie blogesniu ar geresniu? smile.gif
basma internetu teks pirkti, nes neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 05, 02:04)
aisku. skaitysim ir ten smile.gif

po mano eksperimentu plaukai gerokai pasausejo vel doh.gif bet vistiek nusiteikus dar dazyt smile.gif tik nebedesiu citrinos i chna, man atrodo. ir gal druskos nebedesiu i basma, arba maziau.
siandien azijietiskose krautuvelese nusipirkau dvejopa chna. kaip suprantu, indiska. indiska prie blogesniu ar geresniu?  smile.gif
basma internetu teks pirkti, nes neradau  g.gif

Net nežinau apie indišką, taigi domins atsiliepimai mirksiukas.gif ,merginos labai gyrė marokietišką, o pas pačią dabar egiptietiška smile.gif
Atsakyti
Kiek prisimenu,merginoms nelabai patiko indiška chna dėl spalvinės kokybės.
Atsakyti