Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(fafa @ 2010 06 16, 18:00)
as anksciau dazydavau su chna ir basma, raso, kad naturalus, taciau pastebejau, kad plaukai pradejo sauseti, ypac galiukai. gal kokybe suprastejo? dabar vel galvoju grizti prie ju, tik neapsisprendziu. gal kuri imaisot ko i kosyte, kad maitintu? ( as bandziau balzamo pilti, bet rezultato nepastebejau) smile.gif

Žolės sausina plaukus mirksiukas.gif galima įmaišyti aliejaus( nerafinuoto, geros kokybės, pvz.: alyvuogių).
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 06 16, 19:07)
Žolės sausina plaukus mirksiukas.gif galima įmaišyti aliejaus( nerafinuoto, geros kokybės, pvz.: alyvuogių).



BET- jokios zoles tiek nesausina plauku, kiek sausina cheminiai dazai.. kad ir pacios auksciausios kokybes.. smile.gif Man labaiu padeda aliejines kaukes po dazymo. Nes idejus aliejaus kazkaip ne taip gerai "nukanda" zilus plaukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 06 16, 19:49)
BET- jokios zoles tiek nesausina plauku, kiek sausina cheminiai dazai.. kad ir pacios auksciausios kokybes.. smile.gif Man labaiu padeda aliejines kaukes po dazymo. Nes idejus aliejaus kazkaip ne taip gerai "nukanda" zilus plaukus smile.gif

Tai žinoma, nereikia nė lyginti doh.gif
Atsakyti
perskaiciau temelei, kad dar yra ALMA. kur ja nupirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fafa @ 2010 06 16, 21:30)
perskaiciau temelei, kad dar yra ALMA. kur ja nupirkti? g.gif

amla
Atsakyti
Aciu. 4u.gif
Vakar vis delto apsisprendziau ir nudaziau. tongue.gif
sumaisiai 2 pak chnos+1 pak. basmos.ipiliau siek tie alyvuogiu ir kokosu alieju + iberiau cinamono. viska uzpiliau stipria kava kartu su tirsciais smile.gif
labai patiko rezultatas.grazi spalva ir plaukai sveikai blizga. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fafa @ 2010 06 17, 17:39)
Aciu.  4u.gif
Vakar vis delto apsisprendziau ir nudaziau.  tongue.gif
sumaisiai 2 pak chnos+1 pak. basmos.ipiliau siek tie alyvuogiu ir kokosu alieju + iberiau cinamono. viska uzpiliau stipria kava kartu su tirsciais  smile.gif
labai patiko rezultatas.grazi spalva ir plaukai sveikai blizga.  thumbup.gif

o tirsciai gerai issiplove?
Atsakyti
vandens reikejo nemazai ax.gif
siandien is ryto tai ploviai plaukus dar karta, nes tokie biski riebaloti atrode. matyt nuo aliejuku, uztat nepaspebejau, kad pasausintu, kaip budavo anksciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fafa: 17 birželio 2010 - 17:52
dazau plaukus chna jau 3 metus wub.gif niekad plauku (visu) nedaziau su chemija, tik sruogelem, coon tail, galiukus ir kirpciukus esu pasiblondinus ax.gif del to teko kuri vaikscioti su ryzomis plauku sruogomis... bet man patinka smile.gif chna manau geriausiai veikia plaukus, nors jie ir baisiai slenka del netinkamos mitybos ir streso (toks jau studentiskas gyvenimas) thumbup.gif visa laika naudojau iranietiska chna - pacia paprasciausia, pries pora men lauktuviu gavau sudanietiskos chna (sakoma kad geriausia ir tamsiausia).

Kokybe tikrai skiriasi, nes paprastai man chna tepant trupedavo del stambiai maltu milteliu. Buvau karta sijojusi (reikejo piesiant mehendi), kas liko sutepiau ant plauku ir taip gerai susitepe, bet nusijojus liko gal tik puse kiekio doh.gif kadangi pagalvojau butu gaila ismesti ir stambesnius miltelius juos kita karta taip pat sutepiau ir ka manot - jokios spalvos ant plauku. Gal seip ten ko primaiso manau g.gif
Sudanietiska man lb patiko - isimaiso kaip kokia grietine, tepant ant plauku netrupejo ir nesidrapste aplinkui.
O kas del spalvos tai gavausi tokia kaip visad raudonai ruda su trupucio varinio atspalvio thumbup.gif todel manau ta kokybe tik paciam tepimui ant plauku geresne laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fairynlovely: 18 birželio 2010 - 08:15
QUOTE(Sulu @ 2010 06 17, 15:53)

tai tik internetu ja galima isigyti ?
kazkaip man patogiau butu tiesiog nuvaziuoti ir nusipirkti, vakar ieskojau vilniuje, bet deja niekur almos pirkt neradau ;/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquawille: 18 birželio 2010 - 09:13
As manau, kad vietoj amlos milteliu galima pilti amlos alieju maisant chna ax.gif as bent pyliau sitoki:
user posted image
Plaukam patiko, bet nuo aliejaus jie kiek reibaluoti buna, paprastai issiskalavus chna (neplaunu su sampunu nes spalva dar netvirtai laikosi ir greitai nusiplauna. O kad po dazymo plaukai nebutu tokie sausi as naudoju plauku kondicionieriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 06 18, 10:30)
As manau, kad vietoj amlos milteliu galima pilti amlos alieju maisant chna  ax.gif as bent pyliau sitoki:
user posted image
Plaukam patiko, bet nuo aliejaus jie kiek reibaluoti buna, paprastai issiskalavus chna (neplaunu su sampunu nes spalva dar netvirtai laikosi ir greitai nusiplauna. O kad po dazymo plaukai nebutu tokie sausi as naudoju plauku kondicionieriu  ax.gif

kur gavote ji ?smile.gif
Atsakyti