Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

Aciu Ernesin 4u.gif
Pasinaudosiu tavo patarimu ir isigysiu gera naturalu kondicionieriu, nes tu su cheminiais priedais nebelabai noriu deti ant plauku. Pereinu prie 100% naturalumo biggrin.gif
Atsakyti
Renatita,graži spalva 4u.gif Ir tikrai, kaip galima nepereiti prie natūralumo,kaip toks grožis išeina? Reikės rašyti odę chna ax.gif
Atsakyti
labai grazi spalva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 06 09, 20:01)
Renatita,graži spalva  4u.gif Ir tikrai, kaip galima nepereiti prie natūralumo,kaip toks grožis išeina? Reikės rašyti odę chna  ax.gif



QUOTE(vabalas @ 2010 06 10, 12:41)
labai grazi spalva  4u.gif

Labai aciu uz grazius zodzius aciuks.gif
Atsakyti
sveikos, noreciau gauti info,
kaip jus visos dazot su basma ir chna - namuose, ar jums nudazo kirpeja ?
jei namuose, is kur suzinot kaip maisyti dazus, kokom proporcijom, kad gauti norima atspalvi ? tema ilga, visos neskaiciau, jei viskas buvo surasyta anksciau, pasakykit skaitysiu , akim permeciau kelis psl bet konkreciai visos info neradau doh.gif bigsmile.gif
ir dar, jei anksciau visalaik buvau dazoma cheminiais dazais, tamsinama, sviesinama, vel tamsinama .. ir dabar noriu pereiti prie augaliniu dazu, ka man reiketu zinoti, ir ar vienai pavyks, gal geriau ieskotis kirpejos ismanancios? tiesa sakant, nesu girdejusi, kad kuri dazyti butent chna ar basma, tad jei kuri zino kas tuo uzsiima, buciau dekinga jei pasidalintumet info doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 06 13, 16:59)
sveikos, noreciau gauti info,
kaip jus visos dazot su basma ir chna - namuose, ar jums nudazo kirpeja ?
jei namuose, is kur suzinot kaip maisyti dazus, kokom proporcijom, kad gauti norima atspalvi ? tema ilga, visos neskaiciau, jei viskas buvo surasyta anksciau, pasakykit skaitysiu , akim permeciau kelis psl bet konkreciai visos info neradau  doh.gif  bigsmile.gif
ir dar, jei anksciau visalaik buvau dazoma cheminiais dazais, tamsinama, sviesinama, vel tamsinama .. ir dabar noriu pereiti prie augaliniu dazu, ka man reiketu zinoti, ir ar vienai pavyks, gal geriau ieskotis kirpejos ismanancios? tiesa sakant, nesu girdejusi, kad kuri dazyti butent chna ar basma, tad jei kuri zino kas tuo uzsiima, buciau dekinga jei pasidalintumet info  doh.gif

Dar neteko girdėti,kad kuri kirpėja dažytų,todėl tenka namuose. Kadangi tai natūralus produktas niekada nebus,kad išgautum tokią spalvą,kuri pavaizduota ant pakuotės. Viskas bandymų keliu. Vieną kartą gali išeiti vienas atspalvis, kitą - kitoks. O kokia jūsų dabartiniai plaukai?
Atsakyti
dabar dazyti paskutinykart buvo ruda spalva, beamoniakiniais dazais,dar pries tai esu dazyta sviesiom sruogom, tad dabar labai greit nusiplauna visi rudi atspalviai, vel lenda tos sruogos prakeiktos.. as lb lb noreciau isgauti ruda salta atspalvi su chna ir basma , tai kaip supratau teks paciai ieskotis , o jus perkat skirtingus atspalvius ir maisot, jei nera butent to , kurio jums reikia?
zinokit baisiai nenusimanau nieko apie augalinius dazus doh.gif
beje, as esu girdejusi kelias kirpejas, kad atseit dazo su augaliniais, bet tiiikrai nemanau, kad tai butu chna ar basma , gal yra kitokio pobudzio augaliniu, ne tik chna , kuriais dazo kirpyklose? unsure.gif
kaip tik perskaiciau sia tema. tai maciau kai kurios damos maiso chna plius basma, ir gaunsasi ruda spalvyte? sakykit o kur jus visas sitas zoles perkate ? ar tinka tos visokiuose droguose parduodamos, ar eiktu ieskoti specializuotose parduotuvese?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquawille: 13 birželio 2010 - 21:55
QUOTE(Aquawille @ 2010 06 13, 22:39)
dabar dazyti paskutinykart buvo ruda spalva, beamoniakiniais dazais,dar pries tai esu dazyta sviesiom sruogom, tad dabar labai greit nusiplauna visi rudi atspalviai, vel lenda tos sruogos prakeiktos.. as lb lb noreciau isgauti ruda salta atspalvi su chna ir basma , tai kaip supratau teks paciai ieskotis , 1.o jus perkat skirtingus atspalvius ir maisot, jei nera butent to , kurio jums reikia?
[2.B]zinokit baisiai nenusimanau nieko apie augalinius dazus doh.gif [/B]
beje, as esu girdejusi kelias kirpejas, kad atseit dazo su augaliniais, bet tiiikrai nemanau, kad tai butu chna ar basma , 3.gal yra kitokio pobudzio augaliniu, ne tik chna , kuriais dazo kirpyklose? unsure.gif
kaip tik perskaiciau sia tema. tai maciau kai kurios damos maiso chna plius basma, ir gaunsasi ruda spalvyte? sakykit o kur jus visas sitas zoles perkate ? 4.ar tinka tos visokiuose droguose parduodamos, ar eiktu ieskoti specializuotose parduotuvese?

1.Čia natūralūs dažai ir jokių atspalvių atskirai pirkti nėra,kaip ramulėlės tik turi stipresnį dažomąją poveikį.
2. Informacijos forume nemažai mirksiukas.gif
3. Jie cheminiai.
4.Tinka
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 06 15, 18:36)
1.Čia natūralūs dažai ir jokių atspalvių atskirai pirkti nėra,kaip ramulėlės tik turi stipresnį dažomąją poveikį.
2. Informacijos forume nemažai  mirksiukas.gif
3. Jie cheminiai.
4.Tinka

Konkrečiai ir tiksliai, Sulu! thumbup.gif
Atsakyti
aciu, jau perskaiciau si foruma, ir ankstesnius truputi,
radau info kaip sumaisyti atspalvius maisant chna, basma, ir indigo - tik kas ta indigo, info neradau , ar tai ta pati basma g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquawille: 15 birželio 2010 - 20:06
QUOTE(Aquawille @ 2010 06 15, 21:04)
aciu, jau perskaiciau si foruma, ir ankstesnius truputi,
radau info kaip sumaisyti atspalvius maisant chna, basma, ir indigo - tik kas ta indigo, info neradau , ar tai ta pati basma  g.gif  ?

Šaunu,kad pasiskaitėt,taip indigo - basma
Atsakyti
as anksciau dazydavau su chna ir basma, raso, kad naturalus, taciau pastebejau, kad plaukai pradejo sauseti, ypac galiukai. gal kokybe suprastejo? dabar vel galvoju grizti prie ju, tik neapsisprendziu. gal kuri imaisot ko i kosyte, kad maitintu? ( as bandziau balzamo pilti, bet rezultato nepastebejau) smile.gif
Atsakyti