Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(kice @ 2010 06 04, 10:03)
Paskaiciau uzsienietiskus puslapius, kiek leido vertejas biggrin.gif, ir padariau isvada, kad jos dazydamos plaukus su chna-basma, butinai pila i dazus kokios nos rugsties( obuoliu sidro acto, citrinos sulciu), ir uzplikyta chna laiko per nakti, arba kokias 6 val ..
  Ar esate kuri taip bandziusi, su pvz iranietiska chna?

Su citrinos rūgštimi tikrai kažkuri dariusi, didelio efekto nepastebėjo berods, išskyrus plaukų nusausėjimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 03, 16:44)
Ačiū 4u.gif
Geriausia chna ir basma man iš pirktų parduotuvėje yra iš Koslina ir Martina parduotuvių tokia žaliuose pakeliuose, ji suteikia sodresnę spalvą. O paskutinį kartą pirkau internetu iš čia, dar tik kartą dažiausiai, žiųrėsiu ar pavyks išgauti tamsesnį atspalvį smile.gif


Aciu uz atsakyma 4u.gif
Kol sulauksiu is LT situ zoleliu, nusipirkau, cia Ispanijoje, tokia pakuote. Bet nezinau ar tai ka as nuspirkau yra labai naturalu. Bet nieko kito neradau, tai pirkau tas kas buvo doh.gif
Zodziu, esme tokia, kad ta pakuote, tai keliu zoliu misinys. Aisku, pagrindas chna, bet yra ir dar keletas zoleliu. Man paaiskino, kad tos zoleles tam, kad isgauti sodresne sokoladine spalva. Is viso buvo gal kokie 5 atspalviai, nuo ryzos iki tamiai rudos. Emiau tamsiai ruda. Bet dabar vis suku galva, kad visgi gal cia yra kazkoks procentas chemijos. Ant pakuotes raso, kad vien tik zoleles ir nieko daugiau.
Stai ingredientu sarasas: Lawsonia Inermis, Indigofera Argentea, Acacia Concinna, Phyllanthus Emblica, Sapindus Trifoliatus. Viskas. Apie jokius cheminius elementus nei zodzio. Kaip jums atrodo, ar tas dalykas naturalus? Dar klausimas. O ka raso "Venitos" sudetyje? Ar ten tiesiai svesiai parasyta, kad yra chemijos sudetyje? Zodziu, pasimetus esu. Lauksiu atsakymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatita @ 2010 06 08, 19:39)
Ant pakuotes raso, kad vien tik zoleles ir nieko daugiau.
Stai ingredientu sarasas: Lawsonia Inermis, Indigofera Argentea, Acacia Concinna, Phyllanthus Emblica, Sapindus Trifoliatus. Viskas. Apie jokius cheminius elementus nei zodzio. Kaip jums atrodo, ar tas dalykas naturalus? Dar klausimas. O ka raso "Venitos" sudetyje? Ar ten tiesiai svesiai parasyta, kad yra chemijos sudetyje? Zodziu, pasimetus esu. Lauksiu atsakymu  4u.gif

Šiaip sudėtis tikrai gera, klausimas tik, kokia bus spalva, kai nudažysi. Fitocosmetic chna mišiniuose (tuose, kurių yra pas mus LT visose eurokosuose, prekybcentriuose ir pan.), kur rašo, kad galima išgauti rudus atspalvius yra įvardinti keli ingredientai, kurių natūraliais nepavadinsi, tas pats turbūt yra su Venita, nors jos sudėties nenagrinėjau, bet beveik tuo neabejoju. O kas tavųjų dažų gamintojas? Gal yra kokia nuoroda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 08 birželio 2010 - 19:44
Aciu uz greita atsakyma, Selga 4u.gif
Nes as jau nebezinau ka daryti ir norisi dazyti ir kazkaip baisoka doh.gif
Visa diena lauzau galva kaip cia yra su tais dazais, jau zadejau ir gamintojams rasyti uzklausima ar cia tikrai viskas taip jau 100% naturalu doh.gif biggrin.gif

O pakuote atrodo taip
user posted image

Gamintojas yra Radhe Shyam. Savo puslapyje skelbia, kad visa ju gamina kosmetika ir parfumerija grynai tik augalines kilmes, be jokiu priedu.. Nu ka as zinau.. Jauciu bandysiu dazyti.. Kaip bus taip.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatita: 08 birželio 2010 - 20:00
QUOTE(Renatita @ 2010 06 08, 20:58)
Aciu uz greita atsakyma, Selga  4u.gif
Nes as jau nebezinau ka daryti ir norisi dazyti ir kazkaip baisoka  doh.gif
Visa diena lauzau galva kaip cia yra su tais dazais, jau zadejau ir gamintojams rasyti uzklausima ar cia tikrai viskas taip jau 100% naturalu  doh.gif  biggrin.gif
Gamintojas yra Radhe Shyam. Savo puslapyje skelbia, kad visa ju gamina kosmetika ir parfumerija grynai tik augalines kilmes, be jokiu priedu.. Nu ka as zinau.. Jauciu bandysiu dazyti.. Kaip bus taip..  unsure.gif

Nėra už ką mirksiukas.gif 4u.gif
Nemanau, kad kas nors negero gali nutikti jais dažant. O kiek laiko rekomenduoja gamintojas laikyti dažus?
Labai lauksim atsiliepimų, sėkmės ir mažiau jaudulio-blogiau už visišką chemiją, manau, tikrai nebus, tad ryžto ir užbėk pasipasakoti įspūdžių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 08 birželio 2010 - 20:14
QUOTE(Selga @ 2010 06 08, 20:11)
Nėra už ką  mirksiukas.gif  4u.gif
Nemanau, kad kas nors negero gali nutikti jais dažant. O kiek laiko rekomenduoja gamintojas laikyti dažus?
Labai lauksim atsiliepimų, sėkmės ir mažiau jaudulio-blogiau už visišką chemiją, manau, tikrai nebus, tad ryžto ir užbėk pasipasakoti įspūdžių mirksiukas.gif

Nu tai einu pradesiu procedura tada.. Ziuresim kas iseis biggrin.gif
O laikyti rekomenduoja maziausiai 2 val.. Zodziu raso, kad kuo ilgiau, tuo geriau.. Rytoj aprasysiu ispudzius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatita @ 2010 06 08, 21:17)
Nu tai einu pradesiu procedura tada.. Ziuresim kas iseis  biggrin.gif
O laikyti rekomenduoja maziausiai 2 val.. Zodziu raso, kad kuo ilgiau, tuo geriau.. Rytoj aprasysiu ispudzius  rolleyes.gif

čia moteriškė giria šią chną, tad matyt ji nėra bloga. Vienintelis dalykas, kas man čia kelia įdomumo, tai ar tikrai ta spalva bus visiškai ruda, nes chna turi didesnį ar mažesnį ryžumo atspalvį, o šokoladinė spalva su chna sunkokai išgaunama g.gif Bent jau man per 2m dažymo to padaryti nepavyko dar ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 08 birželio 2010 - 20:28
QUOTE(Selga @ 2010 06 08, 20:23)
čia moteriškė giria šią chną, tad matyt ji nėra bloga. Vienintelis dalykas, kas man čia kelia įdomumo, tai ar tikrai ta spalva bus visiškai ruda, nes chna turi didesnį ar mažesnį ryžumo atspalvį, o ruda šokoladinė su chna sunkokai išgaunama  g.gif

Nu gal tikrai ji naturali, jeigu jau kazkas isbande ir giria g.gif Beto, ispaniskuose forumuose irgi visi giria.. Bet as, prisiskaicius sitame forume apie Venita, kazkaip abejoti pradejau.. Nu ziuresim kas gausis. Bet ir as turiu nuojauta, kad siek tiek ryzai/raudonai bus.. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatita: 08 birželio 2010 - 20:37
QUOTE(Renatita @ 2010 06 08, 19:39)
Kol sulauksiu is LT situ zoleliu, nusipirkau, cia Ispanijoje, tokia pakuote. Bet nezinau ar tai ka as nuspirkau yra labai naturalu. Bet nieko kito neradau, tai pirkau tas kas buvo  doh.gif
Zodziu, esme tokia, kad ta pakuote, tai keliu zoliu misinys. Aisku, pagrindas chna, bet yra ir dar keletas zoleliu. Man paaiskino, kad tos zoleles tam, kad isgauti sodresne sokoladine spalva. Is viso buvo gal kokie 5 atspalviai, nuo ryzos iki tamiai rudos. Emiau tamsiai ruda. Bet dabar vis suku galva, kad visgi gal cia yra kazkoks procentas chemijos. Ant pakuotes raso, kad vien tik zoleles ir nieko daugiau.
Stai ingredientu sarasas: Lawsonia Inermis, Indigofera Argentea, Acacia Concinna, Phyllanthus Emblica, Sapindus Trifoliatus. Viskas.

Manau įsigijai gerą daiktą mirksiukas.gif

QUOTE(Renatita @ 2010 06 08, 20:58)
O pakuote atrodo taip
user posted image

Gamintojas yra Radhe Shyam. Savo puslapyje skelbia, kad visa ju gamina kosmetika ir parfumerija grynai tik augalines kilmes, be jokiu priedu.. Nu ka as zinau.. Jauciu bandysiu dazyti.. Kaip bus taip..  unsure.gif

Labai labai lauksime atsiliepimų mirksiukas.gif
Atsakyti
na kaip sekesi Renatita ?
prakirpus pakeli vien zolytes radai? kaip daze?
Atsakyti
Kaip ir zadejau, ateinu pasipasakoti kaip man vakar sekesi 4u.gif

Atplesus pakeli, radau zalios spalvos zoleles, kurios kvepejo sienu ar kazkaip panasiai. Jas sumaisiau su labai karstu dilgeliu nuoviru, ipyliau siek tiek alyvuogiu aliejaus ir 2 saukstus cinamono. Ant plauku tepesi labai lengvai, niekas nebyrejo ir netrupejo. Tik plaukai vis siurkstesni daresi, tai kuo toliau, tuo sunkiau buvo paskirstyti ta kose ant plauku. Laikiau 2 val. Ant pakuotes rase, kad reikia laikyti maziausiai 2 val., bet galima ir ilgiau. Kita karta, turbut ilgiau laikysiu, nes si karta tai baisu buvo, kad be plauku nelikciau, tai nebeistveriau ilgiau biggrin.gif

Galutiniu rezultatu likau patenkinta. Tiesa sakant, net nesitikejau, kad plaukai taip gerai atrodys. Spalva gavosi tokia ruda, bet tas ryzumas vis tiek siek tiek jauciasi, ypatingai pries sviesa. Bet siaip spalva man patinka. Saknys atrodo siek tiek kitaip, nes plaukai jau atauge buvo apie 2 cm ir ten dar siek tiek zilu buvo, tai tie zili labiau blizga ir daug sviesesni yra. Na, bet cia jau smulkmena, po 2 sav. patepliosiu saknis ir problema isspresta.

Pasirodau kokia spalva gavosi. Foto darytos jau velai vakare, prie dirbtinio apsvietimo, todel spalva man cia gavosi siek tiek sviesesne negu yra is tikruju, realiai ji atrodo tikrai tamsiau. Pries dazyma plaukai buvo kokiais 2 tonais sviesesni, nu zodziu tokia nublukusi spalva po paskutinio dazymo.

user posted imageuser posted image

Bet vienas dalykas man labai nepatiko. Po plovimo (beje issipolve tikrai lengvai tos zoles) plaukai liko kaip stagarai. Zodziu, jokio svelnumo, nieko.. Issigandau, galvojau kaip cia issukuoti reikes. Bet issisukavo lengvai, o visiskai isdziuve tikrai tapo minksti ir blizgantys. Bet as vistiek galus siek tiek istepiau linu semenu aliejumi, kad siek tiek sudrekintu juos. Klausimas: Kokie plaukai jums lieka po dazymo, kaip kovoti su tuo sausumu, kokias aliejais tepti ir is viso ka daryti? Laukiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
Renatita, nuostabi spalva thumbup.gif
Po dažymo žolėmis visada lieka šiurkštesni plaukai nes jos truputį sausina. Aš tai visada po išplovimo kondicionierių dedu ir karts nuo karto aliejinėmis kaukėmis pamaitinu mirksiukas.gif
Atsakyti