Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

o tai tas chna ryžumas po kiek laiko nublanksta ar išsilaiko šie dažai tvirtai? na ta prasme, gal ta spalva truputį pablunka ir tik saulėje matosi chna spalva?
Atsakyti
Na tarkime aš jau daugiau nei pusmetis dažau tik šaknis ir spalva per visą plauką praktiškai nieko neblunka, kokia buvo nudažius tokia ir yra rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės. Nutariau ir aš pabandyt nusiryžint. Nusipirkus jau kuris laikas chna tik laiko niekaip nebuvo.

Tiesa gal galit ryžininkių sektos adresėlį kas nors įmest? neberandu bendraminčiuose rolleyes.gif
Atsakyti
sekta
Atsakyti
sveikos supermamos 4u.gif jau senokai turiu nusipirkusi basma bet niekaip nedristu dazyti noriu nusidazyti juodai triniti.gif nes taip dazau ir su nenuplaunamais dazais smile.gif bet bijau,kad man gausis tamsiai zali plaukai.Vienos raso,kad jei dazysi vien su chna gausi ryzi jei vien su basma gausis zali tai ka daryti verysad.gif noriu atsigaivinti plaukus jei ismokciau su jais dazyti tai chemijos nebenaudociau niekada ax.gif 4u.gif kas galit pageti aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikytis @ 2010 05 31, 13:43)
sveikos supermamos 4u.gif jau senokai turiu nusipirkusi basma bet niekaip nedristu dazyti noriu nusidazyti juodai triniti.gif nes taip dazau ir su nenuplaunamais dazais smile.gif bet bijau,kad man gausis tamsiai zali plaukai.Vienos raso,kad jei dazysi vien su chna gausi ryzi jei vien su basma gausis zali tai ka daryti verysad.gif noriu atsigaivinti plaukus jei ismokciau su jais dazyti tai chemijos nebenaudociau niekada ax.gif  4u.gif kas galit pageti aciu biggrin.gif

Kiek savo kailiu esu bandžiusi, tai kai ant šviesių plaukų dažiau tik basma tai gavosi pikla su žalsvoku atspalviu spalva, o kai ant tamsių, tai tokia pilka į baklažaną mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes. 4u.gif
perskaiciau dauuug jusu pokalbiu, ir visgi neapsisprendziu kaip dazyti blush2.gif bet dazyti tikrai noriu, ir netgi jau turiu 3 pakelius chna ax.gif gaila kad mazai nuotraukyciu savu esat imetusios butu lengviau suprast kokios spalvos gaunasi po jusu bandomu kosiu blush2.gif 4u.gif mano plaukai dabar yra rudi nei sviesus nei tamsus tokie, kokie gautusi mazdaug jei dazysiu vien chna? o jeigu idesiu kavos koks skirtumas butu? (beje reikia deti tirscius ar skysciu uzpilti chna?) blush2.gif sieno kvapo nepernesu tai galvoju kaip ji uzmusti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Davina: 02 birželio 2010 - 17:23
QUOTE(Davina @ 2010 06 02, 18:22)
Sveikutes.  4u.gif
perskaiciau dauuug jusu pokalbiu, ir visgi neapsisprendziu kaip dazyti  blush2.gif bet dazyti tikrai noriu, ir netgi jau turiu 3 pakelius chna  ax.gif gaila kad mazai nuotraukyciu savu esat imetusios butu lengviau suprast kokios spalvos gaunasi po jusu bandomu kosiu  blush2.gif  4u.gif  mano plaukai dabar yra rudi nei sviesus nei tamsus tokie, kokie gautusi mazdaug jei dazysiu vien chna? o jeigu idesiu kavos koks skirtumas butu? (beje reikia deti tirscius ar skysciu uzpilti chna?)  blush2.gif sieno kvapo nepernesu tai galvoju kaip ji uzmusti  blush2.gif

Kai kurioms sako kad nuo kavos tamsesnis atspalvis gaunasi, bet man taip nepasirodė(kvapą gal kiek ir padės numušti, bet tikrai ne iki galo), kokiais variantais nebedažau praktiškai panaši spalva gaunasi, čia dažyta chna, basma ir riešutmedžio milteliais - visų lygiomis dalimis, bet jei ir pastarųjų nedėčiau tai turbūt panaši spalva būtų
user posted image
Mano natūrali plaukų spalva kaip daugumos lietuvaičių, tokia pilkai ruda.
Atsakyti
Ernesin, nuostabaus grozio plaukai, niekada nepagalvociau, kad jie dazyti wub.gif

Apsisprendziau ir as jungtis prie jusu burelio ir gaivinti savo plaukus. Dazyti plaukus esu priversta, nes turiu keleta zilu sruogeliu. Bet per 10 dazymo metu labai sugadinau plaukus, jie nusiuro, suplonejo ir t.t. O dar paskutiniu metu organizmas gavo labai stipria doze hormoniniu vaistu, tai is viso liko tik puse plauku ant galvos, o tiek plauku turejau... Net verkti norisi verysad.gif
Tai, kad daugiau jau jiems nebekenkti noriu pereiti prie naturalaus produkto, bet beda ta, kad as negyvenu LT ir net neisivaizduoju kur reikia ieskoti tos chna ir basmos. Noreciau paprasyti, kad kuri nors imestu nuoroda paziureti kaip atrodo ta tikroji, be jokiu chemiju chna ir basma (kalbu apie pakuote) ir parasytu kur ja reikia pirkti ir kiek ji kainuoja. Tokiu atveju sese man nupirktu ir atsiustu. Tik bijau, kad neatsiustu su kokiais cheminiais papildais, nes rusiskai ji neskaito unsure.gif

Buciau labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
labas na nesvarbu kur gyventum situ dazu rasi rusu arba lietuviu parduotuvese 4u.gif http://www.google.lt...LSZN5aIOOezzdcP
Papildyta:
prasau patarkit ar galiu plaukus dazyti vien su basma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatita @ 2010 06 03, 11:23)
Ernesin, nuostabaus grozio plaukai, niekada nepagalvociau, kad jie dazyti  wub.gif

Apsisprendziau ir as jungtis prie jusu burelio ir gaivinti savo plaukus. Dazyti plaukus esu priversta, nes turiu keleta zilu sruogeliu. Bet per 10 dazymo metu labai sugadinau plaukus, jie nusiuro, suplonejo ir t.t. O dar paskutiniu metu organizmas gavo labai stipria doze hormoniniu vaistu, tai is viso liko tik puse plauku ant galvos, o tiek plauku turejau... Net verkti norisi  verysad.gif
Tai, kad daugiau jau jiems nebekenkti noriu pereiti prie naturalaus produkto, bet beda ta, kad as negyvenu LT ir net neisivaizduoju kur reikia ieskoti tos chna ir basmos. Noreciau paprasyti, kad kuri nors imestu nuoroda paziureti kaip atrodo ta tikroji, be jokiu chemiju chna ir basma (kalbu apie pakuote) ir parasytu kur ja reikia pirkti ir kiek ji kainuoja. Tokiu atveju sese man nupirktu ir atsiustu. Tik bijau, kad neatsiustu su kokiais cheminiais papildais, nes rusiskai ji neskaito  unsure.gif

Buciau labai dekinga uz pagalba  4u.gif

Ačiū 4u.gif
Geriausia chna ir basma man iš pirktų parduotuvėje yra iš Koslina ir Martina parduotuvių tokia žaliuose pakeliuose, ji suteikia sodresnę spalvą. O paskutinį kartą pirkau internetu iš čia, dar tik kartą dažiausiai, žiųrėsiu ar pavyks išgauti tamsesnį atspalvį smile.gif

QUOTE(zuikytis @ 2010 06 03, 13:10)
prasau patarkit ar galiu plaukus dazyti vien su basma g.gif
O kodėl nori dažyti tik basma? Aš pirmuosius kelis kartus dažiau tik basma ir basma+bespalvė chna, tai nieko baisaus neatsitiko mirksiukas.gif Tiesiog man per šalta spalva atrodė, todėl ir pradėjau chna su basma maišydama dažyti smile.gif
Atsakyti
Paskaiciau uzsienietiskus puslapius, kiek leido vertejas biggrin.gif, ir padariau isvada, kad jos dazydamos plaukus su chna-basma, butinai pila i dazus kokios nos rugsties( obuoliu sidro acto, citrinos sulciu), ir uzplikyta chna laiko per nakti, arba kokias 6 val ..
Ar esate kuri taip bandziusi, su pvz iranietiska chna?
Atsakyti