Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

Ar verta prasidet su chna,jei plaukai dazyti cheminiais dazais? Ar nesiskirs ataugancios saknys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fresh: 09 lapkričio 2009 - 16:55
QUOTE(fresh @ 2009 11 09, 16:53)
Ar verta prasidet su chna,jei plaukai dazyti cheminiais dazais? Ar nesiskirs ataugancios saknys?

Skirsis, ir dar gali sureagavus su chemija būti žali(ar į žalumą) plaukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 09, 16:58)
Skirsis, ir dar gali sureagavus su chemija būti žali(ar į žalumą) plaukai biggrin.gif

dazau labai artima naturaliems plaukams spalva,bet turbut vistiek neverta. Daziau pries 3 menesius alfaparf augaliniais, dar gali sureaguot su dazais?
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 11 09, 17:11)
dazau labai artima naturaliems plaukams spalva,bet turbut vistiek neverta. Daziau pries 3 menesius alfaparf augaliniais, dar gali sureaguot su dazais?

Tuomet manau kad galima, aš po dažymo dažančiu balzamu(prie cheminių jis buvo) praėjus trims mėnesiams dažiau chna su basma, tai jokių neigiamų pasekmių nebuvo? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 09, 18:13)
Tuomet manau kad galima, aš po dažymo dažančiu balzamu(prie cheminių jis buvo) praėjus trims mėnesiams dažiau chna su basma, tai jokių neigiamų pasekmių nebuvo? mirksiukas.gif

Esu daziusi ir po savaites, ir niekad nepazaliavau.
O siaip tai -dazausi pora kartu i menesi, labai neisradingai- chna/basma, kokio aliejaus lasas, kiausinis, dar koks gvazdikelis ar kas. Zodziu, nieko ypatingo smile.gif


Atsakyti
Aš buvau nusidažiusi plaukus su cha gal prieš du mėnesius. Plaukai ataugo vos vieną cm. Dabar noriu nusidažyti tamsiai rudai, tai galvoju jeigu dažyčiau su basma netapčiau zalia?
Atsakyti
Aš kažkada dažiausi basma sumaišiusi su bespalve chna, tai gavausi tokia tamsios pelenų spalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
O iš kur tos bespalvės chna būtų galima įsigyti? nes niekur kolkas dar neužmačiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(moliuugelis @ 2009 11 10, 20:31)
O iš kur tos bespalvės chna būtų galima įsigyti? nes niekur kolkas dar neužmačiau verysad.gif

Aš Droge pirkau, ji buvo prie paprastos chna ir basmos, bet gal ir be tos bespalvės chna tokia spalva gautųsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 11 10, 19:04)
Aš kažkada dažiausi basma sumaišiusi su bespalve chna, tai gavausi tokia tamsios pelenų spalvos mirksiukas.gif


O argi bespalvė chna suteikia kažkokią spalvą? Juk ji bespalvė... g.gif
Šiaip galutinis rezultatas labai priklauso nuo natūralios plaukų spalvos, nuo paties plauko - plonas ar storas. Kažkiek keičia atspalvį įvairūs priedai, apie kuriuos jau keliose temose diskutuojam: juodalksnis, arbata, kava, vynas - čia užplikymui, taip pat kiaušinis, ciberžolė. Pirmame psl. yra išvardinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 11 10, 22:22)
O argi bespalvė chna suteikia kažkokią spalvą? Juk ji bespalvė... g.gif
Šiaip galutinis rezultatas labai priklauso nuo natūralios plaukų spalvos, nuo paties plauko - plonas ar storas. Kažkiek keičia atspalvį įvairūs priedai, apie kuriuos jau keliose temose diskutuojam: juodalksnis, arbata, kava, vynas - čia užplikymui, taip pat kiaušinis, ciberžolė. Pirmame psl. yra išvardinta smile.gif

Gal ir neduoda, aš tik parašiau kaip pati dažiau mirksiukas.gif O šiaip dažant bespalve chna baltus plaukus tikrai duoda pilką atspalvį, viena mergina senesnėje temoje jau rašė mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidariau šiandien masę ir prieš pradedant dažytis nusprendžiau, kaip kai kurios senbuvės dažytis tik šaknis smile.gif pamaniau jog pribrendau tokiam reikalui, o ir laikyti ilgiau galėsiu nes nesausins viso plauko, laukiu rezultatų, gerų biggrin.gif
Atsakyti