Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Sulu @ 2010 04 25, 20:28)
Realiai manau kad neįmanoma. Patamsint - prašom, bet pašviesins labai nežymiai. Kiek pastebėjau beveik visos žolėlės duoda auksinį - gelsvą atspalvį.
Papildyta:
gal čia rasit daugiau patarimų.

taip ir maniau, o gaila sad.gif
labai aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Visai nesenai džiaugiausi savo plaukučiais po dažymo chna, bet pasirodo nevisai natūralią ją buvau nusipirkusi. Buvo su atspalviu, pakelis vadinosi Venita ar kažkaip panašiai iš V raidės. Bet šitų nebegavau, tai nusipirkau iš IKI parduotuvės paprastos Chna ir Basmos. Dažiau ir visai jokio efekto. verysad.gif

Gal kas netyčia užmatė kur būtų pirkti tokios su atspalviu, nes buvau pirkusi Droge Klaipėdoje, o ten nebėra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 04 29, 08:48)
Visai nesenai džiaugiausi savo plaukučiais po dažymo chna, bet pasirodo nevisai natūralią ją buvau nusipirkusi. Buvo su atspalviu, pakelis vadinosi Venita ar kažkaip panašiai iš V raidės. Bet šitų nebegavau, tai nusipirkau iš IKI parduotuvės paprastos Chna ir Basmos. Dažiau ir visai jokio efekto.  verysad.gif

  Gal kas netyčia užmatė kur būtų pirkti tokios su atspalviu, nes buvau pirkusi Droge Klaipėdoje, o ten nebėra.  g.gif

Ta Venita su chemija rolleyes.gif Jos dar Eurocos, Koslina, ir rusiškų prekių parduotuvėse būna.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 29, 11:14)
Ta Venita su chemija rolleyes.gif Jos dar Eurocos, Koslina, ir rusiškų prekių parduotuvėse būna.

Gal nėra baisiai daug tos chemijos. g.gif Ir chna dar kažkiek yra. bigsmile.gif O visai natūralios žolės nedavė jokio efekto. Dėkui, reiks tada Eurocose ieškoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singerita: 29 balandžio 2010 - 11:45
sveikos,

gal kuri užmačius kur ar pati turit nuotrauką nuaugusių chna plaukų? po savaitės, po kelių, po mėnesio, po pusmečio...na nesvarbu, tiesiog noriu pamatyti kaip tai atrodo ant žmogaus.

aš galvoju dažytis vasarai, bet prieš tai norėčiau pažiūrėti kaip atrodo plaukai kai nustoji juos dažyti ir pradeda atauginėti natūrali spalva (kadangi norint vėl pereiti prie cheminių tai teks palaukti tam tikrą laiką, kad neįvyktų "siurprizas" )... ar čia viskas daugmaž taip pat kaip ir su cheminiais dažais? nes pati atsiauginėju natūralią spalvą jau apie pusę metų, tsakant noriu paruošti "dirvą" organiniam dažymui didis.gif
Atsakyti
QUOTE(cirkininke @ 2010 05 03, 17:43)
sveikos,

gal kuri užmačius kur ar pati turit nuotrauką nuaugusių chna plaukų? po savaitės, po kelių, po mėnesio, po pusmečio...na nesvarbu, tiesiog noriu pamatyti kaip tai atrodo ant žmogaus.

aš galvoju dažytis vasarai, bet prieš tai norėčiau pažiūrėti kaip atrodo plaukai kai nustoji juos dažyti ir pradeda atauginėti natūrali spalva (kadangi norint vėl pereiti prie cheminių tai teks palaukti tam tikrą laiką, kad neįvyktų "siurprizas" )... ar čia viskas daugmaž taip pat kaip ir su cheminiais dažais? nes pati atsiauginėju natūralią spalvą jau apie pusę metų, tsakant noriu paruošti "dirvą" organiniam dažymui  didis.gif

nuotraukų tai neturiu, bet man nelabai kaip atrodė atauginėdami, lindo toks ryžumas visą laiką, ir jau poto cheminiais uždažius vis neužsidažė raudonumas doh.gif Dabar nusidažau kirpykloj tamsiai, ir po 3 sav jau raudonumas šviečia, ypač prieš saulę doh.gif o nuo chna dažymo praejo 1.5 metų jau
Atsakyti
labai nuo plauku priklauso: storio , naturialios spalvos. mano kai tamsiai pilki nat plaukai, tai chna keicia spalva 1-2 tonais. kazko labai baisaus atauginejant nebuvo..spalva kazkiek skiresi, bet kad labai badytu akis tai ne. pradzioje dazyti plaukai buvo intesyvensnes spalvos (tada nedaug buvo ataugusiu saknu), po vasaros atsiplove/ apibluko dazymas, atauge plaukai labiau matesi, bet jau nedaug besiskyre nuo dazytu.. mano plaukai ilgio iki peciu, tai per 2 metus visai nebeliko chna dazytu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalas: 05 gegužės 2010 - 07:35
Kur perkat chna dažus? Mačiau IKI tokius -> http://www.fitocosme...chnaya_hna.html gal LT galima ne vien rusiškų gaut? Ir aplamai, kosk skirtumas rusiški/marokietiški ar dar kokie chna dažai???

Labai norėčiau išgaut tokia -> http://www.bairey.co...63691842redhair spalvą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pliukšt: 05 gegužės 2010 - 23:15
QUOTE(Pliukšt @ 2010 05 06, 00:13)
Kur perkat chna dažus? Mačiau IKI tokius -> http://www.fitocosme...chnaya_hna.html  gal LT galima ne vien rusiškų gaut? Ir aplamai, kosk skirtumas rusiški/marokietiški ar dar kokie chna dažai???


Šitie jau maišyti su chemija, ne natūrali chna. Bet aš tokius nusipirkau, nes visai natūralūs jokio poveikio mano plaukams neduoda.
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2010 05 06, 00:13)
Kur perkat chna dažus? Mačiau IKI tokius -> http://www.fitocosme...chnaya_hna.html  gal LT galima ne vien rusiškų gaut? Ir aplamai, kosk skirtumas rusiški/marokietiški ar dar kokie chna dažai???

Labai norėčiau išgaut tokia -> http://www.bairey.co...63691842redhair spalvą.

Eigu tavo naturalus plaukai sviesus tokia spalva isgaut tikrai imanoma,nereikia tik basmos det.O LT yra ne rusiska chna,o iranetiska ir kolkas kitokios nera schmoll.gif ,kiek mes zinom.Ir bandyk gal geriau be chemijos.Ziurek sudeti,turi but tik chna.
Atsakyti
O kur jūs perkat chna?

Nesu geltonplaukė, bet mano plaukų ruduma yra gan šviesus. Neperseniausiai pradėjau naudot natūralų prancūzišką šampūną su chna, nepasakyčiau, kad pajutau, kad plaukai būtų patamsėję, bent jau viršus, kur saulės gauna. Jei ne tas pasakiško grožio ryžumas, tai bent norėčiau sulygint plaukų spalvą ir šiek tiek patamsint.
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2010 05 06, 12:54)
O kur jūs perkat chna?

Nesu geltonplaukė, bet mano plaukų ruduma yra gan šviesus. Neperseniausiai pradėjau naudot natūralų prancūzišką šampūną su chna, nepasakyčiau, kad pajutau, kad plaukai būtų patamsėję, bent jau viršus, kur saulės gauna. Jei ne tas pasakiško grožio ryžumas, tai bent norėčiau sulygint plaukų spalvą ir šiek tiek patamsint.

perku europos požemyje, rusiškos kosmetikos paraduotuvėje.
Atsakyti