Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Dorofėja @ 2010 04 22, 11:33)
Aš kiekvieną savaitę (bet tik šaknis), kartais - kas antrą (bet tada jau šaknis reikia 'maskuot', nešioti surištus, kad sklastymo nebūtų, nes per dvi savaites man nusiplauna, arba kaukės kiek pablukina, arba kažkiek atauga, o aš labai priekabi šaknims  smile.gif )

oho, kaip greit pas jus plaukai auga bigsmile.gif Man po savaitės dar šaknų nesimato visiškai, neauga taip greit verysad.gif
Gal čia chna taip augimą skatina? g.gif Aš dabar prie cheminių dažų perėjau, nes chna spalva nebepatiko, bet kai naudojau tai viena ką pastebėjau, plaukų slinkimą labai stabdė thumbup.gif vos pora plaukų plaunant iškrisdavo. Jei ne tas ryžumas kuris labai erzino, tai turbūt niekada nebūčiau prie įprastų dažų perėjus
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2010 04 22, 12:41)
oho, kaip greit pas jus plaukai auga bigsmile.gif


Ne, jie tikrai neauga stulbinamu greičiu, toli gražu! Normaliai auga, tiesa, labiau greičiau, negu lėčiau, bet šaknys pasimato dėl kitų priežasčių: nusiplauna; manau, kažkiek nublukinu su naminėm kaukytėm (kartą per savaitę); o svarbiausia - aš jas labai labai 'matau', kad ir ketvirtį milimetro, nors draugės ir kiti aplink dar nieko nepastebi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas mergaitės 4u.gif
Jaunystėje plaukus dažydavau tik su chna...būdavo net gatvėje klausdavo su kuo dažau,nes tikrai spalva labai gražiai atrodė...Po to kažkaip užmečiau šį reikalą...Norėčiau vėl pradėti...tik noriu paklausti,jei plaukai dažyti cheminiais dažai ar galima dabar dažyti su chna? Kažkas man lyg tai pasakojo kad negalima..spalva gaunasi mėlynai žalia blink.gif Tai vat bijau biški....
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 04 24, 12:02)
Labas mergaitės  4u.gif
Jaunystėje plaukus dažydavau tik su chna...būdavo net  gatvėje klausdavo su kuo dažau,nes tikrai spalva labai gražiai atrodė...Po to kažkaip užmečiau šį reikalą...Norėčiau vėl pradėti...tik noriu paklausti,jei plaukai dažyti cheminiais dažai ar galima dabar dažyti su chna? Kažkas man lyg tai pasakojo kad negalima..spalva gaunasi mėlynai žalia  blink.gif Tai vat bijau biški....


Reikia palaukt apie menesi ir manau viskas bus tvarkoj.Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 04 24, 12:02)
Labas mergaitės  4u.gif
Jaunystėje plaukus dažydavau tik su chna...būdavo net  gatvėje klausdavo su kuo dažau,nes tikrai spalva labai gražiai atrodė...Po to kažkaip užmečiau šį reikalą...Norėčiau vėl pradėti...tik noriu paklausti,jei plaukai dažyti cheminiais dažai ar galima dabar dažyti su chna? Kažkas man lyg tai pasakojo kad negalima..spalva gaunasi mėlynai žalia  blink.gif Tai vat bijau biški....


negalima dažyti cheminiais, jei prieš tai dažei žolėmis, reikia bent mėnesį palaukt.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 04 24, 16:09)
negalima dažyti cheminiais, jei prieš tai dažei žolėmis, reikia bent mėnesį palaukt.

surinkit is suku plauku ir bandykit juos nudazyt, pamatysit, ar ivyko "zalia nelaime" ar neivyko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 24 balandžio 2010 - 17:40
As asmeniskai,daziau su chna po dveju savaiciu po dazymo su cheminiais ir isejo normali spalva be zalio ar mielino ,bet gal cia ir nuo plauku priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2010 04 24, 19:08)
As asmeniskai,daziau  su chna po dveju savaiciu po dazymo su cheminiais ir  isejo normali spalva be zalio ar mielino ,bet gal cia ir nuo plauku priklauso g.gif

senesnėse temose pasiskaičiau - tikrai labai skirtingai reaguoja chna, vienoms
nudažo žaliai, kitoms nenudažo.Visgi atsargumas nepakenktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 24 balandžio 2010 - 20:43
Ačiū mergaitės už patarimus 4u.gif
Palauksiu ir bandysiu..būtinai pasirodysiu kas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 04 24, 21:42)
senesnėse temose pasiskaičiau - tikrai labai skirtingai reaguoja chna, vienoms
nudažo žaliai, kitoms nenudažo.Visgi atsargumas nepakenktų.


Žaliai dažo jei padauginama basma ant peroksidu šviesintų plaukų. Arba jei plaukai ilgai buvo dažyti žolėmnis ir paskui šviesinama peroksidu. Paprastai nereaguoja chna su dažais labai... PAčiai man išiminėjo chna spalvą su spalvos išėmėju, tai tik su raudonu pigmentu buvo bėdos. Jokio žalio atspalvio.
Atsakyti
merginos, gal kuri trumpai atsakys-
ar galima naturaliomis priemonemis nusidazyti plaukucius sviesiau? naturalus pl. tai blondiniski, bet tamsesnes spalvos, pilko-gelsvo-rusvo atspalvio. noreciau isgauti sviesia spalva, labiau i pilkuma, ne i geltonuma. ar imanoma kazka butu pasidaryti?
prisipazistu, perskaiciau tik pirmaja temos zinute, labai neturiu laiko temos perskaityti, todel klausiu tiesiai 4u.gif aciu is anksto.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 04 25, 18:54)
merginos, gal kuri trumpai atsakys-
ar galima naturaliomis priemonemis nusidazyti plaukucius sviesiau? naturalus pl. tai blondiniski, bet tamsesnes spalvos, pilko-gelsvo-rusvo atspalvio. noreciau isgauti sviesia spalva, labiau i pilkuma, ne i geltonuma. ar imanoma kazka butu pasidaryti?
prisipazistu, perskaiciau tik pirmaja temos zinute, labai neturiu laiko temos perskaityti, todel klausiu tiesiai 4u.gif  aciu is anksto.

Realiai manau kad neįmanoma. Patamsint - prašom, bet pašviesins labai nežymiai. Kiek pastebėjau beveik visos žolėlės duoda auksinį - gelsvą atspalvį.
Papildyta:
gal čia rasit daugiau patarimų.
Atsakyti