Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

Dazausi jau pora metu vien su chna. Mano plaukai nesviesus, na pilki tokie kaip daugumos lietuvaiciu. Esu patenkinta nerealiai - nesimato jokiu perejimu jei ir atauga labiau, gaunasi tokie rudi su ryzoku atspalviu, jei ilgiau palaikau. Panasiai dazydavau ir su cheminiais dazais anksciau, bet labai tingiu as dazyt plaukus, tai jei paveluodavau nueit i kirpykla dazymui, perejimas matydavosi kad ir kokia profesionale dazydavo. O chna islygina visu plauku spalva ir - ciki. Plaukuciai atsigavo sustiprejo, nors visos kirpejos kaip susitare gasdino, kad gali buti zalia ir pan. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolita Lialia: 09 balandžio 2010 - 18:28
QUOTE(Jolita Lialia @ 2010 04 09, 19:26)
Dazausi jau pora metu vien su chna.

O kokia chna dažai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas dažo plaukus su chna ir amlos milteliais? Ar pavyksta išgauti tamsesnę spalvą?
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 04 11, 03:09)
Gal kas dažo plaukus su chna ir amlos milteliais? Ar pavyksta išgauti tamsesnę spalvą?


Greit išbandysiu, tai galesiu pasidalinti ispudziais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 04 11, 04:09)
Gal kas dažo plaukus su chna ir amlos milteliais? Ar pavyksta išgauti tamsesnę spalvą?

Bandziau,bet kolkas tik viena karta.Didelio skitumo nepastebejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 04 11, 04:09)
Gal kas dažo plaukus su chna ir amlos milteliais? Ar pavyksta išgauti tamsesnę spalvą?

su amlos milteliais neišėjo to padaryti. užtat amlos aliejus padeda patamsinti šiek tiek.
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2010 04 12, 18:48)
su amlos milteliais neišėjo to padaryti. užtat amlos aliejus padeda patamsinti šiek tiek.

o kur perkat amlos aliejų? kiek internete ieškau,tai visur parafino pagrindu, nenatūralus unsure.gif
Atsakyti
su chna daziau jau 2kartus. darbar noreciau gristi prie atimesnes naturaliai spalvos nusidazyt sviesiai su cheminiais dazais. taip iseitu?
Atsakyti
Sveikos, mergaitės! 4u.gif
Temoje apie plaukų slinkimą išskaičiau, kad gelbsti chna.
Taigi, šiandien Maximoj nusipirkau du pakelius - "Art color" firmos paprastos chna ir bespalvės.
Pagrindinis mano tikslas - gelbėti plaukus nuo slinkimo.
Tačiau kartu norėčiau ir švelniai ryžo su auksiniu plaukų atspalvio.

Plaukų niekada gyvenime nesu dažiusi...


Dabartinė spalva tokia:
user posted image



Plaukai ilgoki ir aš labai bijau juos sugadinti, todėl turiu Jums, kaip ekspertėms, keletą klausimų:

1) Ar chna tikrai padeda nuo plaukų slinkimo?
2) Ar spalva per laiką nusiplauna?
3) Ar matysis skirtumas kai ataugs plaukai?
4) Kiek laiko laikyti chna užteptą ant plaukų, jei noriu ne intensyvios spalvos, o tik kitokio plaukų atspalvio?
5) Ar po dažymo plaukus reikia išplauti su šampūnu, ar tik su vandeniu?
6) Kas bus, jei sumaišysiu lygiom dalim paprastą chna su vienspalve?
7) Kada naudoti plaukų kondicionierių - prieš dažant, po, ar visai nenaudoti?

Va kiek daug klausimų turiu... unsure.gif
Bet manau, kad atsakymai į juos bus naudingi ne tik man, bet ir kitoms pradedančiosioms. ax.gif

Būsiu labai dėkinga už atsakymus! 4u.gif










Atsakyti
QUOTE(.Vėja. @ 2010 04 16, 21:56)
Sveikos, mergaitės! 4u.gif
Temoje apie plaukų slinkimą išskaičiau, kad gelbsti chna.
Taigi, šiandien Maximoj nusipirkau du pakelius - "Art color" firmos paprastos chna ir bespalvės.
Pagrindinis mano tikslas - gelbėti plaukus nuo slinkimo.
Tačiau kartu norėčiau ir švelniai ryžo su auksiniu plaukų atspalvio.

Plaukų niekada gyvenime nesu dažiusi...
Dabartinė spalva tokia:
user posted image
Plaukai ilgoki ir aš labai bijau juos sugadinti, todėl turiu Jums, kaip ekspertėms, keletą klausimų:

1) Ar chna tikrai padeda nuo plaukų slinkimo?
2) Ar spalva per laiką nusiplauna?
3) Ar matysis skirtumas kai ataugs plaukai?
4) Kiek laiko laikyti chna užteptą ant plaukų, jei noriu ne intensyvios spalvos, o tik kitokio plaukų atspalvio?
5) Ar po dažymo plaukus reikia išplauti su šampūnu, ar tik su vandeniu?
6) Kas bus, jei sumaišysiu lygiom dalim paprastą chna su vienspalve?
7) Kada naudoti plaukų kondicionierių - prieš dažant, po, ar visai nenaudoti?

Va kiek daug klausimų turiu... unsure.gif
Bet manau, kad atsakymai į juos bus naudingi ne tik man, bet ir kitoms pradedančiosioms. ax.gif

Būsiu labai dėkinga už atsakymus! 4u.gif

1.Hazkiek padeda,bet ne panaceja.
2.Iki galo ne.
3.Taip,matysis.
4.10-15 minuciu g.gif
5.Pries dazyma reikia isplaut su sampunu ,be kondicionerio,o po dazymo tik su vandeni.
6.Nebandziau ,nezinau.
7.Ziur.5.
Mano nuomone gelbek plaukus nuo slinkimo arba alejuku pagalba,arba bespalve chna,o kaip jau galutinai nuspresi dazytis tik tada pradek su dazanti chna.Nes tavo labai grazus plaukai,su chna tu,aisku, ju nesugadinsi ,bet jie isigis toks specifinis "cheniskas "atspalvis.Pagalvok ar jis tau patiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olivka9: 16 balandžio 2010 - 21:35
QUOTE(.Vėja. @ 2010 04 16, 20:56)
Pagrindinis mano tikslas - gelbėti plaukus nuo slinkimo.
Plaukų niekada gyvenime nesu dažiusi...



Labas smile.gif

Man Jūsų plaukai atrodo nuostabiai, nė už ką nedažyčiau, jei tokius turėčiau, bet tai čia aš mirksiukas.gif

Nebūsiu patarėja spalvos klausimu, bet dėl slinkimo pasakysiu, ką manau - chna/basma 'gelbsti' kaip alternatyva dažančiosioms plaukus. Žinoma, kad, lyginant su chemija, kenkiančia plaukams, žolės bent jau nežaloja. O nedažančiai plaukų gal labiau praverstų kiti 'slinkimo' temos patarimai.

Bet 'veteranės' gal papasakos, kad chna/basma ne tik nekenkia, bet ir padeda (nesu tuo labai tikra) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 16 balandžio 2010 - 21:40
QUOTE(.Vėja. @ 2010 04 16, 21:56)
1) Ar chna tikrai padeda nuo plaukų slinkimo?
2) Ar spalva per laiką nusiplauna?
3) Ar matysis skirtumas kai ataugs plaukai?
4) Kiek laiko laikyti chna užteptą ant plaukų, jei noriu ne intensyvios spalvos, o tik kitokio plaukų atspalvio?
5) Ar po dažymo plaukus reikia išplauti su šampūnu, ar tik su vandeniu?
6) Kas bus, jei sumaišysiu lygiom dalim paprastą chna su vienspalve?
7) Kada naudoti plaukų kondicionierių - prieš dažant, po, ar visai nenaudoti?

Va kiek daug klausimų turiu... unsure.gif
Bet manau, kad atsakymai į juos bus naudingi ne tik man, bet ir kitoms pradedančiosioms. ax.gif

Būsiu labai dėkinga už atsakymus! 4u.gif


Cia labai daug megstanciu chna, bet man ji nepasiteisino.
1) Chna daziau tam, kad pakeisciau spalva (tuo metu plaukai dar masiskai neslinko). Kuomet daziau slinkimo metu, niekuo ji nepadejo, net priesingai, kol issiplaudavau gerai visas zoles, netekdavau daugiau plauku (man plaukai labiausiai krenta juos plaunant).
2) Paskutini karta chna daziau gal koki 2009 metu lapkricio menesi. Galiu pasakyti, kad nenusiplove smile.gif. Ypac kuomet dabar bunu pries saule mane "dziugina" mano raudoni plaukai. Daziau plaukus dazais be amoniako, jie nesugebejo nugaleti chna smile.gif.
3) Skirtumas matosi, tik gal ne toks ryskus kaip dazant kitais dazais. Matydavau, kad jau prie saknu manieji pilkiai nuauge.
4) Nieko negaliu del sito pasakyt, as laikydavau kiek galima ilgiau (mazdaug 6-8 val).
5) Pakanka tik su vandeniu.
6) Turesi daugiau silpniau dazancios mases smile.gif.
7) As nenaudojau visai nieko po dazymo.

Tavo plauku spalva isties grazi, na nedazyk tu jos su chna vien del plauku slinkimo smile.gif. Nemanau, kad verta ir kad pasiteisins.
Atsakyti