Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

sveikos merginos 4u.gif noriu ir as jusu paklaust ax.gif . nusipirkau chna bespalve (pakelis 25gr.) ir basmos (pakelis apie 50gr) . kokiu santykiu reikia maisyt abu ? mano plaukai juodi,iki peciu, silpni, ploni. tai labai bijau , kad galiu prisidirbt ko nors doh.gif noreciau tik siaip padyvint spalva.. nors ta juoda jau igryso.. gal iseitu kaip nors pereit prie naturaliu daziuku drinks_cheers.gif aciu uz patarimus 4u.gif
p.s. o ka ten raet apie kiausinio tryni? nelabai supratau kam ji reikia det? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
As kazkada esu girdejusi, kad kai kurioms nelabai nusiseke dazant su chna... Sureagavo su kazkuo ir plaukai patapo zali bigsmile.gif Jums taip nera nutike?
Cia galbut taip nutinka kuomet su chna dazomi jau ivairiais plauku dazais dazyti plaukai... As esu daziusi savuosius beamoniakiais dazais, tai dabar ir kazkaip prisibijau chna unsure.gif O esu nusiziurejusi toki nebloga sampuniuka su chna, bet vat ir nedristu jo pirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rosmari @ 2010 04 06, 13:28)
sveikos 4u.gif
As kazkada esu girdejusi, kad kai kurioms nelabai nusiseke dazant su chna... Sureagavo su kazkuo ir plaukai patapo zali bigsmile.gif  Jums taip nera nutike?
Cia galbut taip nutinka kuomet su chna dazomi jau ivairiais plauku dazais dazyti plaukai... As esu daziusi savuosius beamoniakiais dazais, tai dabar ir kazkaip prisibijau chna unsure.gif O esu nusiziurejusi toki nebloga sampuniuka su chna, bet vat ir nedristu jo pirkti doh.gif

Jei po dažymo cheminiais dažais praėję daugiau nei mėnuo, ir jei buvai dažiusi ne juoda spalva, tai manau kad nėra ko bijoti mirksiukas.gif O šampūnas aplamai labai silpnai dažys, tai nebent prieš saulę pasimatytų koks atspalvis smile.gif
Atsakyti
Plaukus daziau pries 3men net biggrin.gif Kai kam net nesimato, kad atauge, nes spalva ne itin skiriasi nuo naturalios plauku spalvos, bet man tai aisku akivaizdziai matosi:)
Kazin ar graziai susilygintu spalvos nusidazius su chna? g.gif dazyti buvo tamsiai rudai, ten kur atauge tai kiek sviesesni, pilksvesni...
Ryzos visai tai nenoriu spalvos, tik suteikti toki atspalvi kad tie atauge plaukai taip nesviestu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rosmari @ 2010 04 06, 14:00)
Plaukus daziau pries 3men net biggrin.gif Kai kam net nesimato, kad atauge, nes spalva ne itin skiriasi nuo naturalios plauku spalvos, bet man tai aisku akivaizdziai matosi:)
Kazin ar graziai susilygintu spalvos nusidazius su chna? g.gif dazyti buvo tamsiai rudai, ten kur atauge tai kiek sviesesni, pilksvesni...
Ryzos visai tai nenoriu spalvos, tik suteikti toki atspalvi kad tie atauge plaukai taip nesviestu verysad.gif

Manau gali matytis perėjimas.
Atsakyti
As sviesius savo su chna lepinau bespalve kelis kartus,o paskui norejau pasitamsinti,tai su zaliu atspalviu ismuse doh.gif atsargiai zodziu su chna mirksiukas.gif ji labai gerai isigeria i plauka,ir laikosi ilgai..
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2010 04 01, 22:59)
sveikos merginos  4u.gif  noriu ir as jusu paklaust  ax.gif  . nusipirkau chna bespalve (pakelis 25gr.) ir basmos  (pakelis apie 50gr) . kokiu santykiu reikia maisyt abu ? mano plaukai juodi,iki peciu, silpni, ploni. tai labai bijau , kad galiu prisidirbt ko nors  doh.gif  noreciau tik siaip padyvint spalva.. nors ta juoda jau igryso.. gal iseitu kaip nors pereit prie naturaliu daziuku  drinks_cheers.gif  aciu uz patarimus  4u.gif
p.s. o ka ten raet apie kiausinio tryni? nelabai supratau kam ji reikia det?  ax.gif  blush2.gif

spalvos paryškinimui užtektų vien bespalvės chna. Ji pastiprintų plaukus kartu.
Atsakyti
sveikos! Šiandien nusipirkau chna, planuoju ryt dažytis. 4u.gif tik va iškylo toks klausimas, ar galima būtų įlašinti arbatmedžio eterinio aliejaus, ar nenudažys kokia žalia spalva ar dar belekokia? blush2.gif Ir dar vienas klausimas, ar usidažius chna, poto daretės paprastas plaukų kaukes, aliejines su EA, spalva nepakito?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Nikė*: 07 balandžio 2010 - 19:40
neturėtų keistis g.gif mano patirtis: lašinu įvairius eterinius aliejus, darau plaukų kaukes su aliejais-spalva nesikeičia.
Atsakyti
QUOTE(*Nikė* @ 2010 04 07, 20:37)
sveikos! Šiandien nusipirkau chna, planuoju ryt dažytis.  4u.gif  tik va iškylo toks klausimas, ar galima būtų įlašinti arbatmedžio eterinio aliejaus, ar nenudažys kokia žalia spalva ar dar belekokia? blush2.gif Ir dar vienas klausimas, ar usidažius chna, poto daretės paprastas plaukų kaukes, aliejines su EA, spalva nepakito?

Labas, aš nuolat lašinu arbatmedžio EA ir nieko mirksiukas.gif
Mano žiniomis tamsesnį atspalvį gali duoti amlos aliejukas, o šiaip dauguma kitų aliejų nemanau, kad galėtų padaryt kokią nors įtaką spalvai.
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 04 06, 17:09)
As sviesius savo su chna lepinau bespalve kelis kartus,o paskui norejau pasitamsinti,tai su zaliu atspalviu ismuse  doh.gif atsargiai zodziu su chna  mirksiukas.gif ji labai gerai isigeria i plauka,ir laikosi ilgai..



o kazi jei sugalvociau po menesio dazais dazyti, tai butu per anksti? ar ilgiau reiketu palaukti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laumme @ 2010 04 08, 23:13)
o kazi jei sugalvociau po menesio dazais dazyti, tai butu per anksti? ar ilgiau reiketu palaukti? g.gif

Gali dažai dar normaliai neimti rolleyes.gif
Atsakyti