Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(waja28 @ 2010 03 13, 11:42)
na del spalvos tai taip,ant pokelio visai kitaip atrodo,bet kad ir tie visi kiti dazai kuriais yra teke dazyt-spalvos ant pokeliu kitokios nei gaunasi realiai ant plauku.Cia gal ir nuo mussu plaukuciu,bei ju spalvos priklauso rezultatas.Osiaip del tu dazu apie kuriuos rasiau tai as kad ir kiek ieskojau sudeties neradau parasyta.Aisku kad tai nera vien chna ir basma,bet kad chemijos butu kokios daug tai gal ne,nes jau vien is kvapo jaustusi,o kvapas tai buvo lygiai toks pat kaip chna ir bsmos,kai uzmaisiau.

Labai keista , kad ant jūsų pakelio neparašytos sudedamosios dalys, ypač , jei tai tie patys dažai, kurių nuorodą anksčiau įmečiau g.gif Pas mane ant pačio pakučio galo yra visas "sostav": Lawsonia Intermis, Kaolin, Xanthan Gum, Sodium Sulfate, Urea, Benzophenone-3, Cl 76070, Cl 42040. unsure.gif Po chna sekantis sąrašas manęs nė kiek nedžiugina schmoll.gif Nepykit, bet man čia kyla asocijacija su mėsos perdirbimo įmonėje mėsos pagrindu gaminama dešra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2010 03 13, 14:29)
Labai keista , kad ant jūsų pakelio neparašytos sudedamosios dalys, ypač , jei tai tie patys dažai, kurių nuorodą anksčiau įmečiau  g.gif Pas mane ant pačio pakučio galo yra visas "sostav": Lawsonia Intermis, Kaolin, Xanthan Gum, Sodium Sulfate, Urea, Benzophenone-3, Cl 76070, Cl 42040.  unsure.gif Po chna sekantis sąrašas manęs nė kiek nedžiugina  schmoll.gif Nepykit, bet man čia kyla asocijacija su mėsos perdirbimo įmonėje mėsos pagrindu gaminama dešra  biggrin.gif

Nepykstu,ko cia pykti.Ai vienu zodziu nusidaziau tai jau nusidaziau,o siaip sakau,plaukams tai tiko,nes plaukai tokie svelnus daug geriau atrodo nei dazant kokiais ten dazais.AIsku tik spalva galejo gautis netokia ryski,nes tu ryskiu as nelabai megeja.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 03 13, 15:05)
Nepykstu,ko cia pykti.Ai vienu zodziu nusidaziau tai jau nusidaziau,o siaip sakau,plaukams tai tiko,nes plaukai tokie svelnus daug geriau atrodo nei dazant kokiais ten dazais.AIsku tik spalva galejo gautis netokia ryski,nes tu ryskiu as nelabai megeja.

Tai gal vis tiek geriau negu gryna chemija,nors man prie sirdies arciau gryna chna 4u.gif .
Atsakyti
su chna plaukus daziau beveik pries menesi. jei dabar nusidazysiu vel neprades plaukai bordavuoti?
Atsakyti
QUOTE(vika8625 @ 2010 03 14, 08:01)
su chna plaukus daziau beveik pries menesi. jei dabar nusidazysiu vel neprades plaukai bordavuoti?

Nesupratau klausimo, tai gi kokia gavaisi prieš tai, maždaug tokia gi ir dabar turėtum gautis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2010 03 13, 19:58)
Tai gal vis tiek geriau negu gryna chemija,nors man prie sirdies arciau gryna chna 4u.gif .

Nu jo,ir zinot visiskai nesigailiu,kad isbandziau tuos dazus,nes va vakar issiploviau plaukus,tai spalva visai grazi gavosi,nes tas raudonumas dingo,o ir plaukai labai atsigave tokie,nes buvo maniskiai tokie biski pavarge is po ziemos.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 14, 13:37)
Nesupratau klausimo, tai gi kokia gavaisi prieš tai, maždaug tokia gi ir dabar turėtum gautis mirksiukas.gif



ta karta dariaus pradzioj su chna vien. tada dejau basma, gavosi tokia juosvai kastonine, dabar vel lenda orandzine, matyt basma greiciau plaunasi nei chna. noreciau buti kastonine
Atsakyti
QUOTE(vika8625 @ 2010 03 14, 18:56)
ta karta dariaus pradzioj su chna vien. tada dejau basma, gavosi tokia juosvai kastonine, dabar vel lenda orandzine, matyt basma greiciau plaunasi nei chna. noreciau buti kastonine

Gal, bet neatsakysiu į šį klausimą ax.gif Šiaip aš pastebėjau, kad mano galvos odai basma ne taip patinka kaip chna, kartais ir parausta ir pabėrimų pasitaiko rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 14 kovo 2010 - 22:58
o kokia chna ir basma maisyti? naturalias abi? jei noriu pasodrinti naturalia plauku spalva.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(faxsimill @ 2010 03 15, 14:11)
o kokia chna ir basma maisyti? naturalias abi? jei noriu pasodrinti naturalia plauku spalva.. ax.gif

Tai nenatūralių ir nebūna mirksiukas.gif Tiesiog chna yra dviejų rūšių, bespalvė ir paprasta(ryža kitaip tariant) smile.gif O kokia tavo natūrali plaukų spalva?
Atsakyti
pas mane tai tokia problemele taip sakant... nusidaziau pries koki menesi vien tik su basma plaukus ..... ir man dabar kai kas nusiplove o kai kas liko zalia....galvoju gal vel dazyt plaukus tik dabar jau maisant su chna tai gal kazkiek uzmaskuos? lotuliukas.gif
Atsakyti
Siaip patartina dazyt arba vien su chna,arba chna maisyt su basma,dar galimas variantas issidazius su chna,iskart dazyt jau tik su basma.Bet vien su basma nepatartina butent del zalio atspalvio.
Atsakyti