Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(ernesin @ 2010 02 26, 12:50)
Tai tik maišant chna su basma ir išgaunama tamsi spalva, bet kuo daugiau basma, tuo raudonesnis atspalvis, vien tik su chna iš vis ryža gaunasi smile.gif

verysad.gif supratau dabar. na raudona nei ryža būt nenoriu, netinka man doh.gif . o kaži dar, be chna, yra kažkokių natūralių priemonių tokiems kaip mano plaukams nudažyt g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 02 26, 13:02)
verysad.gif supratau dabar. na raudona nei ryža būt nenoriu, netinka man doh.gif . o kaži dar, be chna, yra kažkokių natūralių priemonių tokiems kaip mano plaukams nudažyt g.gif ?

Yra Ekostudijoje tokie jau gan prie visai natūralių dažų, tai merginos džiaugiasi, kad gerai nudažo, bet pati nesu bandžiusi smile.gif
Atsakyti
Na mergickos as irgi nusipirkau kazkoki chna ir bsmos misini ten jau viskas sumaisyta pokelyje.Tai sendien nusidaziau,vaje,tokia sodri bordo spalva gavosi,nu pries saule tai isvis vos ne raudona.Siaip spalvyte grazi,tik ziuriu i save ir niekaip nepriprantu prie jos,kadangi ilga laika plaukai buvo nedazyti naturalus.Bet plaukams tai patiko,nes tokie svelnus ir laaabai blizga.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 03 11, 15:07)
Na mergickos as irgi nusipirkau kazkoki chna ir bsmos misini ten jau viskas sumaisyta pokelyje.Tai sendien nusidaziau,vaje,tokia sodri bordo spalva gavosi,nu pries saule tai isvis vos ne raudona.Siaip spalvyte grazi,tik ziuriu i save ir niekaip nepriprantu prie jos,kadangi ilga laika plaukai buvo nedazyti naturalus.Bet plaukams tai patiko,nes tokie svelnus ir laaabai blizga.

Sveikutė smile.gif

Tai gal foto kokią galėtum įdėti plaukų, pakučio nuo dažų irgi, sudominai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 11 kovo 2010 - 15:27
Taip,idomu kokie cia dazai?ar nauji kokie pasirode, o gal Venita?
Atsakyti
As juos pirkau eurokos,ten kaip yra basma su chna sudetyje,ir matomai dar kazkas,nes ant pokelio rase kad su atspalviu-burgund.as irgi anksciau ju nebuvau maciusi pirkt,tai uztai emiau isbandyt.Nuotraukyciu idet negalesiu-nesigaudau as tame reikale doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 03 11, 22:08)
As juos pirkau eurokos,ten kaip yra basma su chna sudetyje,ir matomai dar kazkas,nes ant pokelio rase kad su atspalviu-burgund.as irgi anksciau ju nebuvau maciusi pirkt,tai uztai emiau isbandyt.Nuotraukyciu idet negalesiu-nesigaudau as tame reikale doh.gif  doh.gif

Greičiausiai bus kažko primaišyta jei rašo, kad burgundas rolleyes.gif

O dėl foto tai galime greitai padėti mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai čia matyt bus šitie dažai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2010 03 12, 09:55)
Tai čia matyt bus šitie dažai4u.gif

Gal žinai Selga kaip jų sudėtis? Man atrodo kažkuri jau anksčiau buvo juos bandžiusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 12, 11:13)
Gal žinai Selga kaip jų sudėtis? Man atrodo kažkuri jau anksčiau buvo juos bandžiusi g.gif

Aš juos bandžiau su iš šukų surinktų plaukų kuokšteliu ir sudėtį bendraminčiuose aprašinėjau. Žodžiu, mano atveju, o aš turėjau nusipirkusi kaštono atspalvį, gavosi kažkokia bordinė spalva blink.gif. Gal dėl to, kad dažau chna jau kuris laikas, bet man tie dažai nepatiko ne tik spalva, bet ir sudėtimi. Kai imi chna, tai žinai su kuo dažai, o čia ta pati chna sumaišyta su visokiais chemikalais, ko pasekoje spalva toli gražu ne ta, kas pavaizduota ant pakelio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2010 03 12, 11:16)
Aš juos bandžiau su iš šukų surinktų plaukų kuokšteliu ir sudėtį bendraminčiuose aprašinėjau. Žodžiu, mano atveju, o aš turėjau nusipirkusi kaštono atspalvį, gavosi kažkokia bordinė spalva blink.gif. Gal dėl to, kad dažau chna jau kuris laikas, bet man tie dažai nepatiko ne tik spalva, bet ir sudėtimi. Kai imi chna, tai žinai su kuo dažai, o čia ta pati chna sumaišyta su visokiais chemikalais, ko pasekoje spalva toli gražu ne ta, kas pavaizduota ant pakelio  schmoll.gif

man tas pats buvo. graži vyšninė spalvytė gavosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 12 kovo 2010 - 21:47
QUOTE(Selga @ 2010 03 12, 12:16)
Aš juos bandžiau su iš šukų surinktų plaukų kuokšteliu ir sudėtį bendraminčiuose aprašinėjau. Žodžiu, mano atveju, o aš turėjau nusipirkusi kaštono atspalvį, gavosi kažkokia bordinė spalva  blink.gif. Gal dėl to, kad dažau chna jau kuris laikas, bet man tie dažai nepatiko ne tik spalva, bet ir sudėtimi. Kai imi chna, tai žinai su kuo dažai, o čia ta pati chna sumaišyta su visokiais chemikalais, ko pasekoje spalva toli gražu ne ta, kas pavaizduota ant pakelio  schmoll.gif

na del spalvos tai taip,ant pokelio visai kitaip atrodo,bet kad ir tie visi kiti dazai kuriais yra teke dazyt-spalvos ant pokeliu kitokios nei gaunasi realiai ant plauku.Cia gal ir nuo mussu plaukuciu,bei ju spalvos priklauso rezultatas.Osiaip del tu dazu apie kuriuos rasiau tai as kad ir kiek ieskojau sudeties neradau parasyta.Aisku kad tai nera vien chna ir basma,bet kad chemijos butu kokios daug tai gal ne,nes jau vien is kvapo jaustusi,o kvapas tai buvo lygiai toks pat kaip chna ir bsmos,kai uzmaisiau.
Atsakyti