Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

kaip jums atrodo ar verta pirkti is sio tiekejo? http://stores.shop.e...634Q2ec0Q2em322 as kai neypatingai gaudausi rusyse tai ir klausiu. namie turiu egiptietiskos chna, noreciau is cia nusipirkti almos,ir indigo. g.gif
Atsakyti
as dabar kaip tik uzsidejau daza ir laukiu..nzn kas iseis;p bijau netgi.. pirma karta daziau su basma tik tai tai gavosi zalsvi unsure.gif unsure.gif unsure.gif norejau tik patamsint plaukus (ji rudi bet nelabai tamsiai) siekiu tamsiai rudos spalvos. Pasidariau toki misinuka : i pilna dideli pakeli basmos idejau 3-4 arbatinius saukstelius chna ir uzplikiau viska stipria kava ir dar aliejaus sauksteli ipyliau..... nu nzn kas ten gausis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(twiluv @ 2010 02 17, 20:38)
as dabar kaip tik uzsidejau daza ir laukiu..nzn kas iseis;p bijau netgi.. pirma karta daziau su basma tik tai tai gavosi zalsvi  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif norejau tik patamsint plaukus (ji rudi bet nelabai tamsiai) siekiu tamsiai rudos spalvos. Pasidariau toki misinuka : i pilna dideli pakeli basmos idejau 3-4 arbatinius saukstelius chna ir uzplikiau viska stipria kava ir dar aliejaus sauksteli ipyliau..... nu nzn kas ten gausis  unsure.gif

butinai parasyk kas gavosi nes pagal aprasyma mano plaukai kaip tavo ir siekiu irgi tamsiai rudos spalvos.
Atsakyti
nu va liko dar pusvalandis laikyt..aisku iskart isplovus spalva nebus galutine ...bet parasysiu kas mazdaug gavos biggrin.gif biski teka is po kepureles skystis tai jo atspalvis butent toks kokio noriu bigsmile.gif tikekimes tokie bus ir plaukai smile.gif
Atsakyti
plaukai gavos tokie kaip norejau smile.gif tamsi tik gal kiek saltoka ruda.. norint sokoladines reiketu dar gal sauksteli ar du chna idet tongue.gif bet man tinka..gaila tik mano zalsvas pakausis nuo praeito dazymo liko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(twiluv @ 2010 02 18, 17:15)
plaukai gavos tokie kaip norejau  smile.gif tamsi tik gal kiek saltoka ruda.. norint sokoladines reiketu dar gal sauksteli ar du chna idet tongue.gif  bet man tinka..gaila tik mano zalsvas pakausis nuo praeito dazymo liko  rolleyes.gif

Gal kita karta bus jau viskas super bigsmile.gif .O jus gal kas nors zinot apie kokybe chnos is The Body Shop?Tiesa siandien irgi sediejau su tiurbanu.Chna,siek tiek basmos,ciberzole,kiausinis,migdolu alejukas.Spalva mano tamsi,tai isejo tamsiai ,tamsiai ryza.
Atsakyti
norėčiau kad patartų patyrusios plaukų dažytojos su chna: mano plaukai ilgi, keletą m juos šviesinu (natūrali spalva - tokia rusvai pilka lietuviška), bet jau žiauriai nusibodo ta geltona spalva. norėčiau kuo panašesnės į savo natūralią. ataugint - be šansų, nes plaukai iki užpakalio. dar galėčiau būt kokia kavos spalvos, na šaltai ruda. ar yra vilčių tai padaryt su chna? ar susilygintų po kelių dažymų šviesinti plaukai su ataugusiais natūraliais? lb nenoriu cheminio dažymo, kirptis irgi gaila
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 02 26, 11:52)
norėčiau kad patartų patyrusios plaukų dažytojos su chna: mano plaukai ilgi, keletą m juos šviesinu (natūrali spalva - tokia rusvai pilka lietuviška), bet jau žiauriai nusibodo ta geltona spalva. norėčiau kuo panašesnės į savo natūralią. ataugint - be šansų, nes plaukai iki užpakalio. dar galėčiau būt kokia kavos spalvos, na šaltai ruda. ar yra vilčių tai padaryt su chna? ar susilygintų po kelių dažymų šviesinti plaukai su ataugusiais natūraliais? lb nenoriu cheminio dažymo, kirptis irgi gaila

Šaltų atspalvių niekaip neišgausi, o jei tavo plaukai dar ir šviesinti, tai su chna tik padarysi juos sodriai ryžus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 02 26, 12:24)
Šaltų atspalvių niekaip neišgausi, o jei tavo plaukai dar ir šviesinti, tai su chna tik padarysi juos sodriai ryžus ax.gif

verysad.gif o tai niekaip neįmanoma iš šviesintų plaukų išgaut pvz kad ir tamsiai kaštoninės g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 02 26, 12:26)
verysad.gif o tai niekaip neįmanoma iš šviesintų plaukų išgaut pvz kad ir tamsiai kaštoninės  g.gif

Tamsią išgauti galima, bet ji bus su ryžu arba raudonu atspalviu.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 02 26, 12:39)
Tamsią išgauti galima, bet ji bus su ryžu arba raudonu atspalviu.

supratau. dėkui už atsakymą 4u.gif . o basma to ryžumo nenuima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 02 26, 12:47)
supratau. dėkui už atsakymą  4u.gif . o basma to ryžumo nenuima? g.gif

Tai tik maišant chna su basma ir išgaunama tamsi spalva, bet kuo daugiau basma, tuo raudonesnis atspalvis, vien tik su chna iš vis ryža gaunasi smile.gif
Atsakyti