Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

aciu , viltis, labai padejai. Dabar mano viltis dar labiau sustiprejo. As dabar manau, kad IUI nepavyko del to, kad organizmas buvo issekintas ta menesi, nes jau pradejus leisti gonali susirgau pusles uzdegimu, bet kazkaip gaila buvo nutraukti ta cikla ir ejom iki galo. nebesinorejo laukti. Bet galejom...
Kad organizmas issekes parode ir tai, kad folikulai augo letai ir reikejo zymiai didesnes (beveik trigubai) gonalio dozes, kad isaugtu folikulai. Tai va dabar taip guodziu save. gi reikia kazkaip paaiskinti ta nesekme.
Ateinanciam ciklui labai saves saugau, kad ko vel nepasigauciau ir manau bus viskas ciki ( kaip ir visoms cia esancioms). Gi turetu per si foruma praeiti rudeninis virusas biggrin.gif
Atsakyti
Mallena, mūsų problemėlės atrodo panašios. Linkiu Tau ir sau, kad greičiau išsispręstų heart.gif
Atsakyti
Kolibriuke, o apskritai, ar gydytojai kalba apie tokį dalyką kaip imuninis nesuderinamumas. Ką Tu pati manai šiuo klausimu: ar tai gali būti lemiamas dalykas nepastojime g.gif
Žinau ne vieną šeimą, kurioje nėra vaikų daug metų, išsiskiria, ir vyras ir moteris apturi vaikų g.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 08 26, 15:46)
Kolibriuke, o apskritai, ar gydytojai kalba apie tokį dalyką kaip imuninis nesuderinamumas. Ką Tu pati manai šiuo klausimu: ar tai gali būti lemiamas dalykas nepastojime g.gif
Žinau ne vieną šeimą, kurioje nėra vaikų daug metų, išsiskiria, ir vyras ir moteris apturi vaikų g.gif

Aš pati manau, kad imuninis nesudernamumas pilnai gali būti. Juk būna nesuderinami organai - negalima juk širdies bet kam persodinti, reikia, kad sutaptų tam tikri antigenai. Su sperma ir moters skysčiais smile.gif yra šiek tiek paprasčiau. Čia būna taip - jei yra imuninis nesuderinamumas spermiukai tiesiog žūsta moters gimdos kaklelio gleivėse. tuomet kaip jau čia buvo rašyta yra siūlomos inseminacijos, nes gimdos gleivinės skysčiai tokiom žudančioms savybėm jau nepasižymi.

Tačiau mano nuomonė yra labai subjektyvi. Reikia pasiskaitinėti literatūros ta tema.
O geriausias įrodymas, kad imuninis nesuderinamumas egzistuoja yra vilties pateiktas pavyzdys, kad išsiskiria bevaikė šeima ir atskirai susilaukia pulko vaikučių. Bet vėlgi - gi niekas nežino, ar gydėsi, kokie jų tyrimai buvo.

Yra padarytos studijos, kad imuninis nesuderinamumas neturi įtakos vaisingumui - vienodas skaičius porų susilaukia vaikiukų. Tai yra pagrindinis argumentas neigiantis tokio nesuderinamumo galimybę.

Šiuo metu kai kur yra siūlomas gydymas hormonais. Negaliu pasakyti tiksliai kokiais, galiu tik spėti, kad tai kortikosteroidai kažkokie - gliukortikoidų rūšies. Tačiau gydymas turi būti labai ilgalaikis, didelių dozių, efektyvumas manau mažas. Be to galimos žiaurios komplikacijos, pašaliniai reiškiniai. Todėl niekam tokio gydymo nerekomenduočiau.

Mergaitės - jeigu siūlo inseminacijas, jas ir rinkitės, o ne vaistus. Rimtas daktaras ir nesiūlys.

Ar nesuderinamumas yra? Daro postkoitalinius testus. Kiek žinau - Klimas tai neigia.
Aš ne Klimas, ne Usonienė ir ne Bogdanskienė...Aš Kolibriukė smile.gif Ir manau, kad toks nesuderinamumas yra, bet jis tėra lydinti nevaisingumo priežastis. Jį galima apeiti inseminacijos būdu. Tokia mano nuomonė. Hau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 26 rugpjūčio 2004 - 15:28
Mums tai atliko postkoitalini testa.Paima vaisingu gleiviu ir tuos vargsiukus spermiukus paleidzia.Maniskio spermiukai gerai jautesi tame skystyje. Tai pakankamai paprastas tyrimas.
Atsakyti
O mano skystyje zuvo:(.
Atsakyti
dėkui Kolibriuke už nuomonę, bet vis tiek kažkokia velniava gaunasi su tuo ,,imuniniu" g.gif
O Tu pati ar susirgai jau, ar gal viskas jau OK smile.gif kažkaip nemažai laiko nuo Tavo ovuliacijų praėjo. Ar Tau darytas postkaitalinis testas?
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 08 27, 09:09)
dėkui Kolibriuke už nuomonę, bet vis tiek kažkokia velniava gaunasi su tuo ,,imuniniu" g.gif
O Tu pati ar susirgai jau, ar gal viskas jau OK smile.gif kažkaip nemažai laiko nuo Tavo ovuliacijų praėjo. Ar Tau darytas postkaitalinis testas?


Man postkoitalinis testas nedarytas.

Mėnesinių dar nėra, bet turėtų būti šiandien, ryt arba poryt. Jei ne - darysiuos testą, bet kad bus jos, bus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 27 rugpjūčio 2004 - 08:13
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 27, 08:13)
Mėnesinių dar nėra, bet turėtų būti šiandien, ryt arba poryt. Jei ne - darysiuos testą, bet kad bus jos, bus unsure.gif

tai kiek dienų po ovuliacijos praėjo g.gif man atrodo, kad jau daugokai g.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 08 27, 09:21)
tai kiek dienų po ovuliacijos praėjo g.gif man atrodo, kad jau daugokai g.gif

Prieš dvi savaites (14 dienų ) leistas pregnylis. Bet jau artėjančius požymius kažkokius jaučiu, tikrai bus mmm blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 27 rugpjūčio 2004 - 08:29
siai mano gydytojas tai pradzioj vis vien skirdavo vaistus ir liepe bandyti naturaliai, nes jis to nesuderinamumo nepripazista. Ir poskaitolinio testo jis neatlieka. Tas testas buvo darytas jau senokai ir ne Vilniuje. Sake kita karta gal ir kitaip parodytu. taciau sis gydytojas to neskiria. O visai noeciau tai dar karta pasitvirtinti. Kur galeciau ta testa pasdaryti? O IUI darem tik viena karta
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 08 27, 08:33)
siai mano gydytojas tai pradzioj vis vien skirdavo vaistus ir liepe bandyti naturaliai, nes jis to nesuderinamumo nepripazista. Ir poskaitolinio testo jis neatlieka. Tas testas buvo darytas jau senokai ir ne Vilniuje. Sake kita karta gal ir kitaip parodytu. taciau sis gydytojas to neskiria. O visai noeciau tai dar karta pasitvirtinti. Kur galeciau ta testa pasdaryti? O IUI darem tik viena karta

kokius vaistus skyrė, kai bandėt natūraliai?
Pasidaryti gali ir pas Bogdanskienę ir Vaisingumo klinikoje ir pas mūsų žymųjį Pleskačiauską tvarte laugh.gif gal dar kur g.gif
Matai, po vieno IUI nieko dar negali spręsti, per mažai. Statistika po vieno 10-15 proc. pastojimų. Man po antro IUI pas Bogdanskienę užkibo

Mallena, mano nuomone smartass.gif , pabandyk dar keletą IUI, turėtų pavykti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltis: 27 rugpjūčio 2004 - 08:39