Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE (Daiva_B. @ 2004 06 29, 10:08)
QUOTE (viltis @ 2004 06 29, 10:52)
Gal Daiva ką sužinojai (atsimeni kažkada kalbėjom apie kažkokį centrą, kurį man nurodė Geromeda ir Tu sakei, kad žinai)?
Aš būtinai prisijungčiau.

Jo, panos....kalta....gėda...nesužinojau blink.gif
Pasižadu - išsiaiškinsiu - prisimenu apie kokį centrą eina kalba...

negėda, negėda biggrin.gif
Atsakyti
Tai va skambinau aš į tą Biomedicinos tyrimų centrą - pašnekėjau kaip žydas su vokiečiu....ir supratau tik, kad KAŽKAS labai brangiai KAINUOJA laugh.gif

Žodžiu imuninio nevaisingumo kraujo tyrimų jos nedaro ir nelabai žino, kas tai yra....

Yra kažkos vyrų nevaisingumo nustatymo tyrimas iš kraujo - kažką ten tiria chromosomų lygyje - kainuoja 550 Lt doh.gif

Ir dar jie daro kariotipo tyrimą - genetinio vyro ir moters suderinamumo. Imamas vyro ir moters kraujas. Kaina vienam 292 Lt, tobiš vėl 584 Lt doh.gif

Kreiptis galima bet kada bet kuriom ciklo dienom, geriausia iki 12 val.

Nu bet žinot net man per brangu sad.gif Eina jie...
Atsakyti
tikrai tegul jie eina..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 06 15, 17:02)
Rimanta, tikrai nenoriu nieko prikarksėti, bet kai man pirmą kartą darė šį tyrimą po 1 val. (po santykių) tai buvo keletas judančių spermiukų. Pakartojus po kokių 5-6 val. jau nebe.
NA, BET AŠ MANAU, KAD AŠ TOKIA NESUSIDERINUSI VIENINTELĖ biggrin.gif

paklausiau gydytojos ir dėl to:

seniau darytas postkoitalinis tyrimas (kai imamas mėginėlis iš makšties po sueities praėjus ilgesniam laiko tarpui) informatyvus tik tuo, kad parodo, jog lytinis aktas apskritai įvyko. gyvybingi, judrūs ir sveiki spermijai vaisingas gleives įveikia per kelias minutes. išeina, kad tie, kurie liko, ir taip buvo brokuoti.

mano aprašytasis metodas (a la naujas smile.gif ) , kai vaisingos gleivės ir sperma sudedamos ant stikliuko po gaubteliu ir žiūrinama, ką jie vienas su kitu veiks, vadinamas penetracijos (jei smegenys ko nemaišo). įdomu tai, kad gleivės netgi traukia spermijus prie savęs (tai ką, išeina, kad jei nesuderinamumas - tai stumia g.gif smile.gif ), jei taip, tai spermijai per labai trumpą laiko tarpą praeina pro gimdos kaklelio gleives ir džiaugsmingai skuba išsvajoto tikslo - kiaušialąstės link.

g.gif
Atsakyti
Mano vyrui apie tokį metodą pasakojo gydytojas Kamarauskas. Supratom, kad jis daro tokį.
Atsakyti
Gal zinot kur galima pasidaryti antikuniu testa Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 07 13, 12:06)
Gal zinot kur galima pasidaryti antikuniu testa Vilniuje?

O ka tai per tyrimas, ka jis parodo? blink.gif

Paaiskink man neismanelei doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 07 13, 12:06)
Gal zinot kur galima pasidaryti antikuniu testa Vilniuje?

Prieš ką antikūnų? Šiaip antikūnus nustatinėja daug kur, tik žiūrint kokius.
Atsakyti
Na zodziu, man gydytoja itare, kad 2 persileidimai butent del antikuniu galejo but, cia turbut del rezuso konflikto, jis pradeda veikti, ne tada, kai vaikelis, jau issivystes buna, kaip paprastai, o gerokai anksciau, uz tai visi nestumai vos 4 sav tesieke sad.gif na va ir reik ta testa pasidaryt, as kazkaip visai pamirsau, bet va pas mano drauge ta pati problema, vel persileidimas, ir nutariau nerizikuoti o pasidaryt ta testa, ji daro tik vienoj vietoj Vilnius, tik nepamenu nei adreso, nieko, zinau, kad ta vieta, kur daro tuos tyrimus yra prie upes, prie naujo tilto, kur dabar ant stulpu sedi visi smile.gif Na zodziu kokia ten gatve? Ir jie daro siuos tyrimus tik kai prisikaupia tam tikras skaicius moteru, nes neturi pakankamai tam irangos, uz tai kai susirenka daug klienciu jie turbut uzsako, ir atlieka tyrimus g.gif
Atsakyti
QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 07 13, 12:56)
nutariau nerizikuoti o pasidaryt ta testa, ji daro tik vienoj vietoj Vilnius, tik nepamenu nei adreso, nieko, zinau, kad ta vieta, kur daro tuos tyrimus yra prie upes, prie naujo tilto, kur dabar ant stulpu sedi visi smile.gif Na zodziu kokia ten gatve? Ir jie daro siuos tyrimus tik kai prisikaupia tam tikras skaicius moteru, nes neturi pakankamai tam irangos, uz tai kai susirenka daug klienciu jie turbut uzsako, ir atlieka tyrimus g.gif

mano bendradarbei buvo darytas šitas tyrimas ir, kaip ji sakė, ją siuntė Ališauskas į klinikas (tai gal Antakalnyje darė) wink.gif . Patikslinti negaliu, nes ji atostogauja.
Atsakyti
Aš šiaip domiuosiu, ar čia apie tą tradicinį Rh(D) (rezus faktorių) Neteko girdėti, kad dėl anikūnų prieš šį baltymą įvyktų ankstyvi persileidimai.
Atsakyti
QUOTE (migluze @ 2004 07 13, 21:13)
Aš šiaip domiuosiu, ar čia apie tą tradicinį Rh(D) (rezus faktorių) Neteko girdėti, kad dėl anikūnų prieš šį baltymą įvyktų ankstyvi persileidimai.

man niekur neteko skaityti, kad dėl paprasto rezus faktoriaus taip būtų. tik žinau, kad jei vaiko rezus faktorius pvz. (+), o mamos (-) gali būti kažkoks konfliktas, kuris ,,pataisomas" vaistais ir nėštumo metu ir vaikui daromos injekcijos tik gimus. Bet, kad būtų dėl to persileidimai wink.gif
Atsakyti