Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

o jeigu man nevyksta ovuliacija,tai kaip suprantu ir tas tyrimas nieko neparodys,nes reikia kad gleives vaisingos butu.Ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 06 15, 16:50)
o jeigu man nevyksta ovuliacija,tai kaip suprantu ir tas tyrimas nieko neparodys,nes reikia kad gleives vaisingos butu.Ar tiesa?

taip. nes kiek aš supratau - nevaisingose gleivėse spermijai ir taip žūva g.gif gal ne žūva, o tiesiog be jų nepraeina į gimdą, nežinau g.gif o mano atveju - tai paėmė tas gleives grynas ne iš makšties, o nuo gimdos kaklelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimanta: 16 birželio 2004 - 07:18
Rimanta, gydytojai sako, kad ,,kraujo nesuderinamumas" neturi įtakos pastojimui, tik išnešiojimui ir pan. O aš nepastoju apskritai, tik kartą po inseminacijos.
O jei ne paslaptis, ar Tu pas Bogdanskiene ėjai specialiai dėl postkaitalinio tyrimo, ar darei kokią IUI ar pan.?
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 06 16, 08:48)
O jei ne paslaptis, ar Tu pas Bogdanskiene ėjai specialiai dėl postkaitalinio tyrimo, ar darei kokią IUI ar pan.?

specialiai. ta prasme, kad tai įeina į bendrą tyrimų planą. iš šio bendro tyrimų plano man beliko tik patikrinti kiaušintakių praeinamumą. jei su jais viskas tvarkoj, pradėsiu ovuliacijos stimuliaciją. mano pagrindinė problema - hormonai.

cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimanta: 16 birželio 2004 - 08:51
QUOTE (viltis @ 2004 06 15, 14:16)
vakar buvau pas Miežienienę, tai klausinėjau, ar verta dar darytis šį tyrimą (2 kartus jau jį dariau, tik pas ,,šiaip sau'' gydytojus) . Tai jos nuomone ne, nes tai nieko nekeičia (gydymo būdai vis tiek bus tie patys - IVF, IUI). Vėl siūlo darytis IUI.

Dar kartą paklausiu, nors ir rašei. Kur tau buvo atlikti šie tyrimai ir kiek kainavo? Ar vaisingumo klinikoje dareisi?
Atsakyti
Vilte, ar Tu klausi apie postkaitalinį tyrimą?
Jei taip, tai pirmą kartą darė prieš 7 metus Šventojoje (daviau dovanėlę), reabilitacijos klinikoje, paprastas ginekologas. Jis man ir įpiršo šią diagnozę: imuninis nesuderinamumas.
Antrą kartą kartojo Pleskačiauskas (pigiai) prieš kokius 4-5 metus.
Normaliose Nevaisingumo klinikose apskritai šio tyrimo nesidariau.
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 06 16, 12:29)
Vilte, ar Tu klausi apie postkaitalinį tyrimą?
Jei taip, tai pirmą kartą darė prieš 7 metus Šventojoje (daviau dovanėlę), reabilitacijos klinikoje, paprastas ginekologas. Jis man ir įpiršo šią diagnozę: imuninis nesuderinamumas.
Antrą kartą kartojo Pleskačiauskas (pigiai) prieš kokius 4-5 metus.
Normaliose Nevaisingumo klinikose apskritai šio tyrimo nesidariau.

O dieve, ir tu dar sakai kad esi vienintelė nesuderinama. Marš tuoj pat darytis į vaisingumo kliniką, ten pigiau 20 lt. Su tuo Pleskačiausku ir aš esu susidūrusi juk pasakojau. Nemanau, kad jis gali savo daržinėj, ką nors rimtai nustatyti. Kaip tu šitaip gali nervintis tiek laiko ir dar kartą nesitirti?
Atsakyti
Vilte, prajuokinai dėl tos daržinės biggrin.gif Klausau biggrin.gif Eisiu darytis, bet kitą ciklą, nes vyras išvykęs (nėr su kuo derintis laugh.gif )
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 06 17, 09:04)
Vilte, prajuokinai dėl tos daržinės biggrin.gif Klausau biggrin.gif Eisiu darytis, bet kitą ciklą, nes vyras išvykęs (nėr su kuo derintis laugh.gif )

abi šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 05 14, 08:46)
Viltis, gal gali suzinoti, kiek reikia moteru, kad pirktu tuos reagentus ir kiek tas tyrimas kainuoja. Gal atsirastu daugiau norinciu. As irgi labai noriu sita tyrima pasidaryti.

del amzino poreikio viska zinoti ir patirti prisijungciau ir as... biggrin.gif

kas dar prisijungs - gal is tu, kurios dare nesekmingus dirbt.apvaisinimus?

cool.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 06 27, 11:29)
del amzino poreikio viska zinoti ir patirti prisijungciau ir as... biggrin.gif

kas dar prisijungs - gal is tu, kurios dare nesekmingus dirbt.apvaisinimus?

cool.gif

na, Geromeda atsakė, kad nepirks tikrai. Gal Daiva ką sužinojai (atsimeni kažkada kalbėjom apie kažkokį centrą, kurį man nurodė Geromeda ir Tu sakei, kad žinai)?
Aš būtinai prisijungčiau.
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 06 29, 10:52)
Gal Daiva ką sužinojai (atsimeni kažkada kalbėjom apie kažkokį centrą, kurį man nurodė Geromeda ir Tu sakei, kad žinai)?
Aš būtinai prisijungčiau.

Jo, panos....kalta....gėda...nesužinojau blink.gif
Pasižadu - išsiaiškinsiu - prisimenu apie kokį centrą eina kalba...
Atsakyti