Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 26, 15:00)
Ot malonumas tirtis ir gydytis per kokias 3-4 klinikas,ane? doh.gif Butu pinigu normaliai-eiciau pas viena Gorgy ir ramybe butu.


Jo, deja, man UK alternatyva pati brangiausia, nes reiketu nemazai skraidyti. Del LIT, Humiros ir IVIG - 5 skrydziai plius nakvynes, tikrai ne kas..Labai lauksiu tavo ziniu po vizito pas Bykova. Laikas ir man pas ja registruotis.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 25, 22:55)
Parasiau jai,laukiu atsakymo.

Del C.,tai taip,uzkreciama.LV abu tyre-nerado.Ir pagal viska,niekas nerastu,nes per kazkuri laika nukeliauja i virsu,i gimda ir aptikti galima su is gimdos isejusiu skysciu-mm.Atsiprasau,gal per daug info,bet taip jau yra  ax.gif

Jei moteriai tik iš mm nustato, tai iš ko nustatyti į gilumą nukeliavusią chlamidiją vyrui ? Gal iš spermos? Ar jau jam viskas, kitų tyrimų ir nėra g.gif
Papildyta:
QUOTE(Iride @ 2011 03 25, 23:08)
Gorgis sake abu kartus tik su svieziu MB krauju daryti.

Internete skaičiau, kad būtent šviežiu krauju ir yra daromos LIT užsienyje. Nesvarbu, ar tai MB, ar donoro. Kaip supratau, svarbu šviežias. O va Bykova donoro kraujo net nesiūlo šviežio doh.gif Man kai darė donoro, tai visus kartus iš šaldytuvo dozę traukė.
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 25, 13:57)
IVF protokolas bus su steroidais,clexane ir leidziamu progesteronu.Sodinti tik viena embriona,kad nebutu sutapimo su manim.

Skaičiau tavo komentarą dar kartą ir vienas klausimas iškilo -o gydytojas tau nesiūlė IUI bandyti? Kodėl IVF reikia, jei tu ir natūraliai pastoji? Tau gal tą pačią schemą prie IUI galėtų taikyti? g.gif
Man labai rūpi, kodėl prie imunologinių bėdų siūlo IVF? Aš pati kol kas susilaikau, vis atrodo, jei IUI padeda, gal dar kartą bandyti. O gal neverta ir man žaisti ir iškart prie IVF pereiti? g.gif
Atsakyti
Aha,daro is spermos,bet moters testas svarbesnis kazkodel.

Del IUI-as pati tikriausiai nenoreciau,nes pas mane daugiau negimdiniu nei persileidimu,plius IUI kazkaip daug mazesnis pastojimo procentas.Nors gal ta zaraza isnaikinus,butu viskas gerai? g.gif
Turint omeny,kad dazniausiai su imuninem turintiems bedu reikia ne tik LIT,bet ir humiros ar ivig ar intralipidu,iui nelabai tikslinga daryti del finansu.Na nebent pastosi is kart,o jei ne tai ar kas menesi noresis leistis visus kitus vaistus.Pinigai dar pinigais,bet tokie steroidai ar humira ne vitaminai tikrai...
Atsakyti
Iride,gal netycia domejaisi intralipidais?
Patikrinau vaistai.lt,imanoma tu intralipidu ir lt gauti,kaina be abejo gerokai mazesni ir man nereiktu trenktis i UK.Zinau,kad Gorgis leidzia 20%,bet kokia talpa,kas kaip ir su kuom nezinau.Kaip manai,verta aiskintis,ar uzmerkt akis ir vaziuot pas ji?

O tu Clam.nesitikrinsi?Gali tiesiogiai per GR,zinai ta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 28, 15:29)
Iride,gal netycia domejaisi intralipidais?
Patikrinau vaistai.lt,imanoma tu intralipidu ir lt gauti,kaina be abejo gerokai mazesni ir man nereiktu trenktis i UK.Zinau,kad Gorgis leidzia 20%,bet kokia talpa,kas kaip ir su kuom nezinau.Kaip manai,verta aiskintis,ar uzmerkt akis ir vaziuot pas ji?

O tu Clam.nesitikrinsi?Gali tiesiogiai per GR,zinai ta? ax.gif


As taip pat buvau radusi per vaistai.lt, bet kadangi pasirode, jog man nuo intralipidu NK suaktyveja , tai daugiau nebesigilinau. Manau, reikia suzinoti tikslia doze, kiek tau skirtu Gorgis ir bandyti ieskoti, kas Lietuvoje ta padarytu.

Chlamidiju nesitirsiu - turejau ureaplazma, suvartojau keliu antibu kursa, todel manau, kad buciau ir tas zarazas uzmususi, jei ka smile.gif

Ryt vakare einu pas viena reumotologe, klaust, ar israsys ir suleis man Humira.
Atsakyti
Bandysiu panu UK uzklausti.Tik zinau,kad 20%,daugiau nieko.

Sekmes,lauksiu naujienu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 28, 16:18)
Sekmes,lauksiu naujienu  mirksiukas.gif


Na ir sunkus susitikimas buvo. Tik nuejusi susipratau, KOKIOS paslaugos prasau - H. Lietuvoje skiriamas tik kaip kompensuojamas vaistas, grieztai su gydytojo receptu, esant aiskiai reumatinio artrito (ir matyt gerai pazengusio) diagnozei. Galiausiai po geros valandos, kai ir as jau pabuvau su asaromis akyse, o veliau ir pati gydytoja - nugalejo zmogiskumas. Aciu D, kad jo Lietuvoje dar yra! Suderino klausima tiesiai su platintojais (net ir su nuolaidele smile.gif) ir suleis vaistus pati Santrasikese. Grizus namo dar karta pasiskaiciau pasalinius poveikius, ziauriai baugina, bet greiciausiai ryziuosi. Kita savaite.

Penktadieni vaziuoju moraliskai terorizuoti Bykovos lotuliukas.gif bet ta, jauciu prie musu bedu pripratus - nepasiduos..

Kaip tavo nuotaikos, skrendi ketvirtadieni? Viena ar dviese?
Atsakyti
Iride, kaip pas Bykovą sekėsi?
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 04 01, 19:22)
Iride, kaip pas Bykovą sekėsi?


Neblogai. Sutarėme dėl dviejų LIT gegužę, ir vieno per IVF procedūrą. Padarė keletą papildomų tyrimų (man ir vyrui dėl visokių lytiškai plintančių bakterijų: kažkokį platesnį sąrašiuką turi nei vien tik chlamidijos, mikoplazmos ir ureaplazmos), plius dar daugiau vyrui tyrimų, nes pas jį yra žarnyno problemų. Kitos savaitės pabaigoje bus atsakymai, tikiuosi, kad kažko netikėto nesuras.
Atsakyti
Viena forumiete atsiunte straipsni apie imunini gydyma intralipidais

http://www.alfa.lt/s...11-05-02_16-26/

Reikalas labai pigus,pats preparatas kainuoja apie 20litu,plius lasalines skystis.Gal LT kas nors prades taikyti,uzsieny darosi labai daznas gydymas (kas liecia nepastojimus ir persileidimus).Manes jau birzelio pradzioj tai laukia ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti