Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE (paiduke @ 2004 06 15, 15:57)
Rimanta
Tai kaip suprantu,spermiukai nugalejo thumbup.gif

nu jo biggrin.gif

komentaras iš jo: 'o tu dar manei, kad tarp mūsų kas nors gali būti nesuderinama' g.gif džiaugėsi žmogus labai labai...
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 06 15, 15:58)

komentaras iš jo: 'o tu dar manei, kad tarp mūsų kas nors gali būti nesuderinama' g.gif džiaugėsi žmogus labai labai...

O ka tu tikrai taip galvojai wink.gif
stiprus spermiukai,nepasidave thumbup.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Rimanta, tikrai nenoriu nieko prikarksėti, bet kai man pirmą kartą darė šį tyrimą po 1 val. (po santykių) tai buvo keletas judančių spermiukų. Pakartojus po kokių 5-6 val. jau nebe.
NA, BET AŠ MANAU, KAD AŠ TOKIA NESUSIDERINUSI VIENINTELĖ biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 06 15, 16:01)
Rimanta, tikrai nenoriu nieko prikarksėti, bet kai man pirmą kartą darė šį tyrimą po 1 val. (po santykių) tai buvo keletas judančių spermiukų. Pakartojus po kokių 5-6 val. jau nebe.
NA, BET AŠ MANAU, KAD AŠ TOKIA NESUSIDERINUSI VIENINTELĖ  biggrin.gif

na, nežinau, kokia tavojo spermograma? jei ten yra kokių problemų... jei spermijai apskritai nelabai gyvybingi...

manau, kad po kelių valandų jie turėtų būti jau ne gleivėse, o pasimatyme wink.gif

man nuojauta sako, kad čia viskas gerai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimanta: 15 birželio 2004 - 16:05
aišku, kad pas Tave viskas OK thumbup.gif
Tačiau manojo spermograma irgi gera......ai, bet ką čia dabar iš naujo. Taip, aš tokia vienintelė šiame forume.
Atsakyti
Oi Rimanta, liuks, bet kada jau taviskiai is pasimatymu pereis i rimtesnius ilgalaikius santykius wink.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 06 15, 16:07)
aišku, kad pas Tave viskas OK  thumbup.gif
Tačiau manojo spermograma irgi gera......ai, bet ką čia dabar iš naujo. Taip, aš tokia vienintelė šiame forume.

žinoma, kad nevienintelė. aš pati žinau wink.gif ir Daiva gali patvirtinti (matai, yra merginos, kurios mažai rašo, bet ateina į susitikimus). be to, kaip naujokė, dar ne iki galo žinai mūsų istorijų detales.

taip taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimanta: 15 birželio 2004 - 16:09
QUOTE (viltis @ 2004 06 15, 16:07)
Taip, aš tokia vienintelė šiame forume.

Nemanau ,kad vienintele,nemazai is cia esanciu tokio tyrimo nedare,tai ir nezino kaip ten yra
Atsakyti
Viltie, o tu pasidaryk tokį kaip aš. įdomu, koks bus atsakymas g.gif
Atsakyti
vakar buvau pas Miežienienę, tai klausinėjau, ar verta dar darytis šį tyrimą (2 kartus jau jį dariau, tik pas ,,šiaip sau'' gydytojus) . Tai jos nuomone ne, nes tai nieko nekeičia (gydymo būdai vis tiek bus tie patys - IVF, IUI). Vėl siūlo darytis IUI.
Atsakyti
a, Miežėnienė....

bet jei gydymo būdai tie patys, tai žinoma, nieko nekeičia.

tik įdomu, kas čia buvo temos pradžioje paliesta - kad jei postkoitalinis rodo nesuderinamumą, tai gali būti ir, palauk, kaip ten, kraujo? ar ląstelių (jaučiu, nusikliedėjau) nesuderinamumas.

tu tikrai nevienintelė, neliūdėk huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimanta: 15 birželio 2004 - 16:27