Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

Keberiokst - is visu blogybiu ir nezinomybes gerai tas, kad atradai prizasti. Vis kazkas konkreciau. Dabar ka... bielieka susidaryt tolimesni plana... idomu, ka Bykova pakomentuos g.gif einu gal as irgi pagooglint apie tai... nors is tikro tai man ta imunine sistema per sudetingas dalykas doh.gif MB kartais pradeda klausinet, ka LIT duoda, kodel jo reikia butent tokia ciklo diena ir panasiai... nu net padoriai paaiskint nesugebu ir sito doh.gif
o jums stiprybes ir kovokit toliau... jei tik yra sansas, kad LIT, IVIG ir kazkas tokio gali suveikti... friends.gif
Atsakyti
Keberiokst, man čia reiktų rast gydytoją, kuris pirmiausiai duotų siuntimą į labaratoriją, tada duotų sutikimą, kad kraujas kažkur būtų siunčiamas doh.gif Žodžiu, niekaip... Na, bet tikiuosi, kad kai pagaliau ateis (jei ateis) laikas dar kažką daryti, kad kažkas bus pasikeitę ax.gif Gal kokių kitų kelių bus atsiradę ax.gif
Atsakyti
Keberiokst, yra kaip yra, ne nuo musu daug kas priklauso unsure.gif Taciau galim tiketis kad LIT pades 4u.gif

atejo man atsakymai kileriu is EGL labo:
Hemostasis:
Protein C activity 142 ñ70-140% -sitas matau virsija norma g.gif
Protein S activity 76 50-110%
Protein C resistance2.7 >1.8
D - Dimer0.20 <0.55mg/L

Inflammation proteins, autoantibodies":
ANA IgG 0.3 norma <1.0

Immune status - Ly subpopulations:
T Lymphocytes (CD3+)%76 56 - 86%
T Lymphocytes(CD3+) Abs.Cnt1025 754-2764cells/µL
NK Lymphs (CD16+, CD56+)%15 5 - 26%
NK lymphocytes(CD16+,56+) Abs.Cnt207 84 - 724cells/µL
T suppressor /cytotoksic (CD3+,CD8+)%34 13 - 39%
T suppres. /cytotoksic (CD3+,CD8+)454 220 - 1129cells/µL
Helper(CD3+,CD4+) %41 33 - 58%
Helper(CD3+,CD4+) Abs.Cnt537 410 - 1590cells/µL
Lymphocytes (CD45+)Abs.Cnt.1346 - cells/µL
B limfocīti (CD 19+)%8 5 - 22
B limfocīti(CD19+)abs.sk.112 80 - 616cells/µL
T Helper/Supprresor ratio1.18 1.0 - 1.5

Pakomentuokit, sios srities ''vilkės'' ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 18, 11:23)
Keberiokst, yra kaip yra, ne nuo musu daug kas priklauso  unsure.gif Taciau galim tiketis kad LIT pades  4u.gif

atejo man atsakymai kileriu is EGL labo:
Hemostasis:
Protein C activity    142  ñ70-140% -sitas matau virsija norma  g.gif
Protein S activity  76   50-110%
Protein C resistance2.7 >1.8
D - Dimer0.20 <0.55mg/L

Inflammation proteins, autoantibodies":
ANA IgG 0.3    norma <1.0

Immune status - Ly subpopulations:
T Lymphocytes (CD3+)%76 56 - 86%
T Lymphocytes(CD3+) Abs.Cnt1025 754-2764cells/µL
NK Lymphs (CD16+, CD56+)%15 5 - 26%
NK lymphocytes(CD16+,56+) Abs.Cnt207 84 - 724cells/µL
T suppressor /cytotoksic (CD3+,CD8+)%34 13 - 39%
T suppres. /cytotoksic (CD3+,CD8+)454 220 - 1129cells/µL
Helper(CD3+,CD4+) %41 33 - 58%
Helper(CD3+,CD4+) Abs.Cnt537 410 - 1590cells/µL
Lymphocytes (CD45+)Abs.Cnt.1346 - cells/µL
B limfocīti (CD 19+)%8 5 - 22
B limfocīti(CD19+)abs.sk.112 80 - 616cells/µL
T Helper/Supprresor ratio1.18 1.0 - 1.5

Pakomentuokit, sios srities ''vilkės''  ax.gif  4u.gif


Proteino C ir proteino S tyrimus daro dėl kraujo krešumo nustatymo. Bet, kiek žinau, sumažėję skaičiai rodo padidėjusį krešumą. O va, padidėję net nežinau ką reiškia g.gif
Jau radau info, kad padidėjęs Proteinų C ir S kiekis, nieko blogo nerodo:
Elevated levels of Protein C and Protein S are not usually associated with medical problems. If both the activity and the concentrations of Protein C and Protein S are normal, it usually indicates adequate clotting regulation.
Mano nuomone, tavo visi tyrimai geri 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kerzaka: 18 kovo 2011 - 17:28
QUOTE(kerzaka @ 2011 03 18, 18:26)
Mano nuomone, tavo visi tyrimai geri  4u.gif

4u.gif
nu bet tai va, kazkaip cia viskas rodos neblogai, bet Bykova kazka iziuri is savo tyrimu, kad silpna imunine. Matyt del tu leukocitu maziau normos ir kitu rodikliu g.gif jau nebezinau kame saknys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 18, 17:44)
4u.gif
nu bet tai va, kazkaip cia viskas rodos neblogai, bet Bykova kazka iziuri is savo tyrimu, kad silpna imunine. Matyt del tu leukocitu maziau normos ir kitu rodikliu  g.gif jau nebezinau kame saknys  unsure.gif

Aš kai nuvažiavau pas Bykovą buvo praėję gal 2 sav po persileidimo. Padarė krūvą tyrimų. Keletas nukrypimų buvo, bet palyginus ne daug nukrypę nuo normos (išskyrus trombicitus -tie tai gan smarkiai grybavo). Telefonu ji net nekomentavo mano tyrimų. Liepė atvažiuoti, nes tipo daug nukrypimų. Aš kažkaip nebevažiavau. Bet praėjus dar keliom savaitėm, LT pakartojau kai kuriuos jų. Ir ką -šį kartą daryti buvo jau normos ribose. Pas Bykovą važiavau, kai jau buvau apsisprendus, kad LIT darysiu. Atvažiavus parodžiau LT darytus tyrimus, kad jau dauguma į normas telpa, kurių buvau nekartojus, ji nebekartojo, o iš karto LIT atliko.
Tad jei pas tave tik leukocitai jai nepatinka, pasidaryk pilną kraujo tyrimą LT ir matysi, ar ir dabar leukocitai nukrypę. Gal čia tik vienkartinis nukrypimas buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 03 18, 19:12)
Tad jei pas tave tik leukocitai jai nepatinka, pasidaryk pilną kraujo tyrimą LT ir matysi, ar ir dabar leukocitai nukrypę. Gal čia tik vienkartinis nukrypimas buvo  g.gif

na, yra kiek kitaip-kiek pamenu ir turiu b.kraujo tyrimu per visus nevaisingumo gydymosi metus jie visad zemiau normos buvo, o su leukocitais kartu ir limfocitai...
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 18, 18:19)
na, yra kiek kitaip-kiek pamenu ir turiu b.kraujo tyrimu per visus nevaisingumo gydymosi metus jie visad zemiau normos buvo, o su leukocitais kartu ir limfocitai...

Supratau. Tada gal tikrai kokį nukrypimą rodo. g.gif Mano atveju, prieš trejetą mėn iki Bykovos daryti kraujo tyrimai ir po to praėjus kelioms savaitėms, geri buvo. Todėl labai nepergyvenau.
O tau gydymą kokį nors Bykova skyrė?
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 03 18, 19:23)
O tau gydymą kokį nors Bykova skyrė?

rasiau RRC temoje smile.gif citrosept nuo gerkles, dzema antihelikon nuo helyk.pylori ir ferrofolgamma del mazokos gelezies. dar liepe skyliauke(pakiles gliukolizuotas hemoglobinas) ir inkstus issitirti (slapime daug eritrocitu) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 03 18, 19:36)
rasiau RRC temoje  smile.gif citrosept nuo gerkles, dzema antihelikon nuo helyk.pylori ir ferrofolgamma del mazokos gelezies. dar liepe skyliauke(pakiles gliukolizuotas hemoglobinas) ir inkstus issitirti (slapime daug eritrocitu) 4u.gif

Rosita, helyk.pylori ir man rado ir eritrocitu yra. Del pylori antibiotikai laukia, o del eritrocitu kelis kart ziurejo inkstus,viskas gerai, daktaras sako,kad dabar tyrimai kompu daromi ir jei padarytu senu metodu su mikroskopu,tai greiciausiai butu norma. O kuo kenkia pylori?? Ziauriai nenoriu antibu, bet teks gert sad.gif ar butina ta zaraza naikint?
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 03 18, 19:20)
O kuo kenkia pylori?? Ziauriai nenoriu antibu, bet teks gert sad.gif ar butina ta zaraza naikint?

Nu įdomiai čia. Man rado helicobacter pylori (dar prieš važiuodama pas Bykovą žinojau, kad ją turiu), bet neliepė nieko gerti g.gif O ir keli gydytojai LT sakė, kad nieko daryti nereikia, jei skrandžio skaumų nėra. Tai nesuprantu, kodėl tau skiria g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 03 18, 20:52)
Nu įdomiai čia. Man rado helicobacter pylori (dar prieš važiuodama pas Bykovą žinojau, kad ją turiu), bet neliepė nieko gerti  g.gif O ir keli gydytojai LT sakė, kad nieko daryti nereikia, jei skrandžio skaumų nėra. Tai nesuprantu, kodėl tau skiria  g.gif

man gastro gydytojas, profesorius sake, kad ja reikia naikint, nes nuo jos opos atsiranda, erozijos ir siaip ji uzkreciama, galiu uzkrest per indus, bucinius ir panasiai.
Bloga zaraza ji. Tik neklausiau ar turi itakos pastojimui ax.gif
Parasiau, nes cia ja minit, tai manau gal ka zinot g.gif Nenoriu as antibu, man tuoj susitikimas su snaigiukais 4u.gif Nors is kitos puses - antibai mazina imuniteta, o tai pliusas.
Atsakyti