Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(Iride @ 2011 03 08, 20:29)
Atejo mano DQa ir jau su tavim aptarem  lotuliukas.gif  taip, mano manymu, man tikrai reikes LIT, bet manau, kad reikes ir visos IVIG+Humira kombinacijos. Gorgiui niekaip neprisiruosiu paskambinti, o ir manau, kad geriau butu nuvaziuoti pasikalbeti, aiskia vaistu vartojimo schema susidelioti. Dar pries tai noriu kelis LT gydytojus apeiti ir suzinoti, ar IVIG ir Humira man galetu Lietuvoj suleist (zinoma, cia jie vartojami kitais tikslais ir gali buti, kad nenores rizikuoti su manim).

Tavo rezultatai man atrodo puikus. Kada planuoji eiti pas Gorgy?
Rasai, kad reikia uzsiimti eile pas Bykova. Cia rimtai, pas ja eiles? smile.gif



Su atmintim man jau tikrai nekas unsure.gif Na jei aptarem tai aptarem lotuliukas.gif
Geriau nuvaziuok,manau daugiau info gausi,gal vietoj bunant dar kokiu klausimu kils,galesi aptarti,nepriskambinesi del kiekvienos smulkmenos.
Nezinau kada eisiu,noreciau iki kovo 31 dienos,nes tada vaziuoji i LV,tai butu logiska zinoti plana ir suderinti su gydytoju.Tik galvoju laukti clamidijos testo ar ne,niekaip neateina mm.Nors jau papus pradejo skaudeti,tai tikiuosi ateis kazkada greitai.Ryt jau i Barselona isminu,tai pasiemiau viska su savim jei ka per kita kurjeri is Ispanijos issiusiu,tik reiks paprasyt gal pinigeliu kazkiek grazins,o ju nepanaudota.Tai va,tikriausiai sulauksiu DQ ir imsiu artimiausia vizita.Jei chlamidija teigiama,recepto galeciau paprasyti ir veliau(tik bijau,kad uz tai paims kaip uz konsultacija,kazkuriai taip buvo).
Del Bykovos,tai eiliu gal ten nera,bet jei reiktu tai butu idealu ta pacia kovo 31 ir pas ja apsilankyt,o iki to suzinot ar tikrai reikia LIT.Makalyne cia,na bet gal kaip nors issiaiskinsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 08, 23:20)
Ryt jau i Barselona isminu,tai pasiemiau viska  su savim jei ka per kita kurjeri is Ispanijos issiusiu,tik reiks paprasyt gal pinigeliu kazkiek grazins,o ju nepanaudota.Tai va,tikriausiai sulauksiu DQ ir imsiu artimiausia vizita.Jei chlamidija teigiama,recepto galeciau paprasyti ir veliau(tik bijau,kad uz tai paims kaip uz konsultacija,kazkuriai taip buvo).
Del Bykovos,tai eiliu gal ten nera,bet jei reiktu tai butu idealu ta pacia kovo 31 ir pas ja apsilankyt,o iki to suzinot ar tikrai reikia LIT.Makalyne cia,na bet gal kaip nors issiaiskinsim smile.gif

Gerų atostogų yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 08, 21:26)
Gerų atostogų yahoo.gif



Dekui mirksiukas.gif
Panasios nuotaikos ir vaziuojam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 08, 23:20)
Del Bykovos,tai eiliu gal ten nera,

tikrai nera eiliu 4u.gif as diena pries pasiskambinau ir pasirinkau man patogu laika 4u.gif
žieminuke 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gavau DQa rezus.Tai kai jau dejo,tai nepagailejo.

As-0505 0505 (4.1 4.1)
MB- 0401 0505 (4.2 4.1)

Kaip suprantu sutapimas net 75%,nieko nuostabaus kad nepasiseka.Dabar tik melstis,kad tik LIT uztektu.O iseitys tai liudnos-arba donoras arba surogatine mama.Kas mums nelabai tinka-vienas mb netinka,kitas man.
Priezastis kaip ir aiski,tik galejo bent svelnesne buti.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 17, 14:34)
Gavau DQa rezus.Tai kai jau dejo,tai nepagailejo.

As-0505 0505 (4.1 4.1)
MB- 0401 0505 (4.2 4.1)

Kaip suprantu sutapimas net 75%,nieko nuostabaus kad nepasiseka.Dabar tik melstis,kad tik LIT uztektu.O iseitys tai liudnos-arba donoras arba surogatine mama.Kas mums nelabai tinka-vienas mb netinka,kitas man.
Priezastis kaip ir aiski,tik galejo bent svelnesne buti.

Joo, sutapimas ryškus unsure.gif Nu gal LIT užteks unsure.gif Pas Bykovą trauksi?

Žinai, cis dėlto tau gerai, kad gali iš UK šitus tyrimus darytis doh.gif Pas mus į laboratorijas siuntimo reikia, kol aš jiems išaiškinčiau, ko reikia.. Tiksliau, aš jiems tikrai neišaiškinčiau, ko noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 03 17, 15:47)
Joo, sutapimas ryškus unsure.gif Nu gal LIT užteks unsure.gif Pas Bykovą trauksi?

Žinai, cis dėlto tau gerai, kad gali iš UK šitus tyrimus darytis doh.gif Pas mus į laboratorijas siuntimo reikia, kol aš jiems išaiškinčiau, ko reikia.. Tiksliau, aš jiems tikrai neišaiškinčiau, ko noriu doh.gif



Is tos puses tai taip,bet matai iki kol juos pasidarai tai irgi tenka daug praeit.
Trauksiu,kas belieka.Tik reikia tiketis,kad jos uzteks.Isskaiciavau,tai iseina ne 75,o 50.Svarbiausia,kad pats agresyviausias 4.1 4.1,tai manes pagal sita ideja neturejo irgi buti.Matyt ne visiems isprovokuoja imunini atsaka.Viena aisku,kad problema rasta.Dabar galimo ir gydymo ieskotis.Einu pas gydytoja 28,tai ziuresiu ka siulys,manau pasiulus daugiau nei LIT.Dar su intralipidais galeciau suktis,su IVIG jau nelabai,tektu i LT ju skraidyt.
I Ryga varau kovo 31,siandien persnekesiu su MB,bandysiu sneketis su Bykova,kad tuo paciu ir LIT padarytu.

Pas jus tai jau taip,nors ir su UK labem ivairiu cirku buna,eini privaciai,net tam paciam hcg reikia siuntimo.Tau nebent per atstuma konsultuotis,ir kad faksu siuntimus darytu,krauja nusileist ir per fedex i UK,o is cia i Cikaga.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 17, 16:34)
Gavau DQa rezus.Tai kai jau dejo,tai nepagailejo.

As-0505 0505 (4.1 4.1)
MB- 0401 0505 (4.2 4.1)

Kaip suprantu sutapimas net 75%,nieko nuostabaus kad nepasiseka.Dabar tik melstis,kad tik LIT uztektu.O iseitys tai liudnos-arba donoras arba surogatine mama.Kas mums nelabai tinka-vienas mb netinka,kitas man.
Priezastis kaip ir aiski,tik galejo bent svelnesne buti.

Nesuprantu skaičiukų, bet jei sakai, kad išeitys tik tokios, tai suprantu, kad nėra gerai doh.gif Bet man keisčiausia, kad tu pati pastoji. Ar tai reiškia, jei nesiimsi jokių priemonių visada tuo pačiu pasibaigs?
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 03 17, 17:09)
Nesuprantu skaičiukų, bet jei sakai, kad išeitys tik tokios, tai suprantu, kad nėra gerai  doh.gif Bet man keisčiausia, kad tu pati pastoji. Ar tai reiškia, jei nesiimsi jokių priemonių visada tuo pačiu pasibaigs?



50 proc taip.Teorija yra tokia,kad jei sutampantis embrionas pasiekia gimda,tai as atpazistu ji ne kaip embriona,o kaip "sava augliuka" pvz ir keliasi kileres.Su embrionu viskas gerai,svarbu mamos atsakas.Gerai yra taip,kad mano kileres neaukstos ir neagresyvios (net po paskutinio persileidimo praejus 2 savaitems.
Reiskias ne taip jos ir keliasi.Daug blogiau butu jei kileres butu aukstos.
Iseitis dabar LIT ir bandyti sodinti tik viena embriona,tuo paciu tikintis,kad jis nebus atitinkantis.

Pagal visa ideja ir manes neturejo buti,gi esu 4.1 4.1,bet va reiskia mamos organizmas reagavo tinkamai.Is viso vakaru europoj dazniausias bent vienas is dvieju yra 4.1,tai jei ir partneris su 4.1 ,tai vel sutapimas.Reiskias nevisada suveikia organizmas pries.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 17 kovo 2011 - 18:17
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 17, 17:06)
Einu pas gydytoja 28,tai ziuresiu ka siulys,manau pasiulus daugiau nei LIT.Dar su intralipidais galeciau suktis,su IVIG jau nelabai,tektu i LT ju skraidyt.
I Ryga varau kovo 31,siandien persnekesiu su MB,bandysiu sneketis su Bykova,kad tuo paciu ir LIT padarytu.

Labai įdomu, ką gydytojas pasiūlys. O jei taikysi viską, ką pasiūlys, koks šansas, kad pasiseks?
O IVIG, kiek pamenu, dažnai nereikia. Gal kas keli mėn g.gif Bykova LIT dažniau siūlo. Tad gal galėtum derintis -skrendi į Rygą pas Bykovą, tada važiuoji į LT, pasidarai IVIG ir atgal namo g.gif O gal su viskam į LT sugrįšit 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 17, 17:06)
Tau nebent per atstuma konsultuotis,ir kad faksu siuntimus darytu,krauja nusileist ir per fedex i UK,o is cia i Cikaga.

Jei būtų galima kraują iš LT siųsti, tai yra aprašymas UK forume, kaip ten ką daryti, tai gal galima būtų tiesiai iš LT į USA siųsti. Bet labai abejoju, ar iš LT tokia galimybė bus g.gif O konsultuotis per atstumą turbūt būtų galima tiek su UK, tiek su USA.
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 03 17, 17:17)
Labai įdomu, ką gydytojas pasiūlys. O jei taikysi viską, ką pasiūlys, koks šansas, kad pasiseks?
O IVIG, kiek pamenu, dažnai nereikia. Gal kas keli mėn  g.gif Bykova LIT dažniau siūlo. Tad gal galėtum derintis -skrendi į Rygą pas Bykovą, tada važiuoji į LT, pasidarai IVIG ir atgal namo  g.gif O gal su viskam į LT sugrįšit  4u.gif
Papildyta:

Jei būtų galima kraują iš LT siųsti, tai yra aprašymas UK forume, kaip ten ką daryti, tai gal galima būtų tiesiai iš LT į USA siųsti. Bet labai abejoju, ar iš LT tokia galimybė bus  g.gif O konsultuotis per atstumą turbūt būtų galima tiek su UK, tiek su USA.



Na tikriausiai reiktu pradet skaiciuot is naujo-vienas is triju ivf turetu.

Pasakiau MB,nusimine ziauriai,net neisivaziduoju ka jis galvoja.Na ne kovotojas jis toks,man jau baisu,kad rankas nuleis.O vienas sitam lauke ne karys.Tik pasakiau,kad cia ne blogiausias variantas ir pries metus mes ar taip ar taip ta lit planavom.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 17, 18:20)
Na tikriausiai reiktu pradet skaiciuot is naujo-vienas is triju ivf turetu.

Pasakiau MB,nusimine ziauriai,net neisivaziduoju ka jis galvoja.Na ne kovotojas jis toks,man jau baisu,kad rankas nuleis.O vienas sitam lauke ne karys.Tik pasakiau,kad cia ne blogiausias variantas ir pries metus mes ar taip ar taip ta lit planavom.

Gaila, kad MB taip reaguoja. Tad tu turi būti dvigubai stipresnė, kad galėtum kovoti už jus abu 4u.gif O LIT nėra taip baisu, kaip iš pradžių atrodo. Iš savo patirties sakau. Tik susikaupti tam reikia. Bet, kai pasirįžti ir apsisprendi, belieka karts nuo karto nuvaziuoti "ukolui". Labai linkiu, kad jums pasisektų 4u.gif
Atsakyti