Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

Mano rezai:

TH1 29.00 (limits 13.2-30.6)
TH2 14.4 (5.8-20.5)

NK Assay

50:1 9.8 ( 10-40)
25: 7.2 (5-30)
12.5:1 (3-20)

IgG conc 12.5 50:1 ** 4.6
IgG conc 12.5 25:1 ** 4.7
IgG conc 6.25 50:1 ** 6.9
IgG conc 6.25 25:1 **4.9

notes **more than 10percent in killing at catch effector/target ratio.

CD3 87.6 (60-85)
CD19 4.5 (2-12)
CD56 8.3 (2-12)
CD19,CD5 11.1 (5-10).

Nk assay intralipid
50:1 7.1
25:1 4.9


Kol kas parasyta,kad reiks leidziamo prg Gestone.Einu aiskintis interpretaciju,bet labai blogo kazko nematau.Jei kas galit,pakomentuokit.
Dabar lauksiu suderinamumo rezu,tik vakar pridaviau tai uztruks. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 02, 15:15)

Kol kas parasyta,kad reiks leidziamo prg Gestone.Einu aiskintis interpretaciju,bet labai blogo kazko nematau.Jei kas galit,pakomentuokit.
Dabar lauksiu suderinamumo rezu,tik vakar pridaviau tai uztruks. ax.gif


Mano nuomone, viskas puiku 4u.gif TH1 arti virsutines normos, bet vis tiek i ja telpa. Gestone paskyre del CD19, C5, bet kad rezultatai vos virsija norma. Idomu, kad tavo NK (kaip ir man) geriau reaguoja i IVIG nei ILs. Bet manau, kad tau sios reakcijos neaktualios smile.gif Tikiuosi, kad ir su LAD bus viskas ok, tuomet pirma IVF galesi nurasyti atistiktinei nesekmei, o antras bus garantuota sekme smile.gif

As kaip tik siandien gavau DQ alfa. Mano 4.1, 4.1 - vyro 2.1, 2.1. Suptrantu, kad problema butu, jei butu sutapimas. Dabar kryzminant, nesigauna ne viena mano kombinacija, vadinasi panasumo nera. Lyg ir gerai. Beje, Beer yra rases, kad didziausia problema embrionui, jei gautusi 4.1,4.1, nes toki aktyviai pultu imunine sistema. Tuomet klausimas, kaip as tokia isgyvenau? lotuliukas.gif

Dar siandien gavau atsakyma, kad turiu MTHFR "homozygous mutated". Tikiuosi, kad krauja skystinanciais vaistais bus galima isspresti, nors UK ir USA formumuose prisiskaiciau visokiu paranoju..

Atsakyti
Matai,problema ne tame,kad yra sutapimai,o tame kaip i tai reaguoja mamos organizmas.
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 02, 17:44)
Matai,problema ne tame,kad yra sutapimai,o tame kaip i tai reaguoja mamos organizmas.



O tu dareisi graikiska chlamidijos testa?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 02, 19:45)
Matai,problema ne tame,kad yra sutapimai,o tame kaip i tai reaguoja mamos organizmas.

Papildyta:
O tu dareisi graikiska chlamidijos testa?


(1) O tai kuris tyrimas parodo, kaip tas mano organizmas reaguoja? Man jau visai galva apsisuko..

(2) Ne, nesidariau, pagailejau pinigu. Siaip chlamidiju neturiu, nors Gorgy aiskino, kad tas testas nustato visame organizme. O tu dareisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iride: 02 kovo 2011 - 18:52
QUOTE(Iride @ 2011 03 02, 17:51)
(1) O tai kuris tyrimas parodo, kaip tas mano organizmas reaguoja? Man jau visai galva apsisuko..

(2) Ne, nesidariau, pagailejau pinigu. Siaip chlamidiju neturiu, nors Gorgy aiskino, kad tas testas nustato visame organizme. O tu dareisi?



1.Kileres parodo.Tik reiketu darytis tik pastojus,turetu buti ziauriai uzkilusios ir agresyvios.

2.As irgi pagailejau,bet dabar kai sitie geri,galvojau gal vis dar reiketu pasidaryti.
Nes ir tie negimdiniai neaiskus.Nemazai kam randa.Tas testas rodo uzslepta,kai is kraujo ar tepinelio neranda,cia tiria mm krauja.Pasigalvosiu ir paskambinsiu i klinika,gal atsius bonkutes visas,kad nereiktu vaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 02, 19:57)
1.Kileres parodo.Tik reiketu darytis tik pastojus,turetu buti ziauriai uzkilusios ir agresyvios.




jo, pas mane jos ir siaip ne silkines smile.gif
Toks kvailas klausimas, kazin dabar atsakymu aptarimas pas Gorgy butu mokama konsultacija? Neklausei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iride: 02 kovo 2011 - 19:11
QUOTE(Iride @ 2011 03 02, 18:11)
jo, pas mane jos ir siaip ne silkines smile.gif
Toks kvailas klausimas, kazin dabar atsakymu aptarimas pas Gorgy butu mokama konsultacija? Neklausei?



Neklausiau,bet zinau,kad mokama.120 svaru.
Atsakyti
Iride,skaitinejausi apie th1/th2 ...Pas tave berods tik siek tiek pakiles ar maisau?
Tai yra keli natur budai kaip juos numusti,aisku link idealumo reiktu testuotis,bet jei nera tikimybes ar galimybes,kad iki galo su Gorgiu eiti tai gal tiek keli papildai nepamaisys?Na nesiulau nieko,tik siaip "garsiai" mastau.As jau uzsisakiau,nors nera didelio reikalo,bet maza kas.Tai aukstiem th1/th2 padeda vitaminas D,geriau D3-dozes dideles 1000-2000.Zuvu aliejus ir wobenzymas.
Zuvu alieju jau geriu gerus du menesius,o kitus du jau uzsisakiau.Prie to pacio pridejau Q10 kokybiskesne ir daugiau energijos turincioms lastelems,probiotikus,5 mg folines,biciu pienelio ir pregnacare conception.Toks mazytis kokteiliukas hihihi.gif
Atsakyti
Nu va,sumokejau uz ta graikiska chlamydia,ir laukiu buteliuku.Sita sius i Graikija,ale prasitestuosim visam pasauly hihihi.gif
Pasiskaitinejau gorgio klienciu temele,tai isties nemazai kam ja randa,net jei visi kiti testai buvo geri.Aisku cia man labiau aktualu ir del pasikartojanciu negimdiniu kai kiausintakiai pratekami.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 03, 12:41)
Iride,skaitinejausi apie th1/th2 ...Pas tave berods tik siek tiek pakiles ar maisau?
Tai yra keli natur budai kaip juos numusti,aisku link idealumo reiktu testuotis,bet jei nera tikimybes ar galimybes,kad iki galo su Gorgiu eiti tai gal tiek keli papildai nepamaisys?Na nesiulau nieko,tik siaip "garsiai" mastau.As jau uzsisakiau,nors nera didelio reikalo,bet maza kas.Tai aukstiem th1/th2 padeda vitaminas D,geriau D3-dozes dideles 1000-2000.Zuvu aliejus ir wobenzymas.
Zuvu alieju jau geriu gerus du menesius,o kitus du jau uzsisakiau.Prie to pacio pridejau Q10 kokybiskesne ir daugiau energijos turincioms lastelems,probiotikus,5 mg folines,biciu pienelio ir pregnacare conception.Toks mazytis kokteiliukas hihihi.gif


Ačiū 4u.gif Skelbk visus būdus, kuriuos tik aptinki smile.gif Aš nežinau, ar pas mane tik šiek tiek pakilęs TH1/TH2- viršutinė norma 30,6, o mano - 32.1. Skaičiai maži, bet kiek jie reikšmingi nežinau. Kadangi turiu daug nukrypymų su telefonine konsultacija greičiausiai neapseisiu, reiks vėl iki Londono pašokt. Gerai, kad man patinka šis miestas smile.gif
Už kiek laiko lauki kitų savo tyrimų - LAD ir chlamidijų?
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 03 03, 21:07)
Ačiū  4u.gif Skelbk visus būdus, kuriuos tik aptinki smile.gif Aš nežinau, ar pas mane tik šiek tiek pakilęs TH1/TH2- viršutinė norma 30,6, o mano - 32.1. Skaičiai maži, bet kiek jie reikšmingi nežinau. Kadangi turiu daug nukrypymų su telefonine konsultacija greičiausiai neapseisiu, reiks vėl iki Londono pašokt. Gerai, kad man patinka šis miestas smile.gif
Už kiek laiko lauki kitų savo tyrimų - LAD ir chlamidijų?


LAD zinau,kad greitai padaro,su DQ reikia palaukt.Tai as kita savaite truputi atostogaut islekiu,na gal tik del LAD pasiskambinsiu,o siaip tikiuosi uz poros sav turet.

Del clamidiju,reikia mm sulaukt,o jos pas mane po ivf isvis prapuole,net nezinau ka daryt,niekad tokiu problemu neturejau,gal reiktu su prg issaukt?
Tik gerai butu,kad neateitu atostogu metu,nes tyrimui reikia krauja i Graikija siusti.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 04, 00:39)
LAD zinau,kad greitai padaro,su DQ reikia palaukt.Tai as kita savaite truputi atostogaut islekiu,na gal tik del LAD pasiskambinsiu,o siaip tikiuosi uz poros sav turet.

Del clamidiju,reikia mm sulaukt,o jos pas mane po ivf isvis prapuole,net nezinau ka daryt,niekad tokiu problemu neturejau,gal reiktu su prg issaukt?
Tik gerai butu,kad neateitu atostogu metu,nes tyrimui reikia krauja i Graikija siusti.


Del tavo mm velavimo is tiesu keista. Nekalbejai su IVF dariusiu gydytoju ar Gorgiu delto? Linkiu puikiu atostogu vacation4.gif Galejai ne i Barselona, o i Atenus skrist smile.gif
Beje, del tu visu zarazu (chlamidiju, ureaplazmu, mikoplazmu) as tokia visai idomia knygute skaiciau: Fertile Vs. Infertile: How Infections Affect Your Fertility And Your Baby's Health. Buvau visa knyga isgooglinus, dabar tik link'o neturiu, bet jei nerasi ir bus idomu, galesiu pdf persiust i az.
Atsakyti