Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 23, 22:09)
Ech,einu knyga issitrauksiu,jauciu apdulkejus jau bus per tiek laiko  rolleyes.gif Idomu ka raso.


Jo, daug tu is tos knygos suzinai smile.gif As apie Beer ir Cikagos testus visu pirma suzinojau butent is tavo postu. Aciu labai 4u.gif

Dar siandien temoje diskutavote, kad dali tyrimu galima pasidaryti Lietuvoje ir Latvijoje. Zinoma, kad galima. Bet beda, kad jie dazniausiai daromi kitiems, ne reprodukciniams tikslams, todel susimokejus irgi nemazus pinigus ir gavus atsakymus vienos pacios su tais atsakymais ir liksime, niekas ju neinterpretuos ir gydymo nepaskirs. Bykova tikriausiai geriausia artimiausia iseitis, bet jos tyrimai ir metodai riboti. Kiek supratau is Gorgy aiskinimo, LIT daugiausiai padeda kai tarp partneriu buna problemu su tuo LAD. Karpenko taip, taiko IVIG, bet jos praktika as visgi pavadinciau vis dar eksperimentavimu, o ne ziniomis.
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 02 23, 20:34)
tai ir rezgu minti pasiimti visus tyrimus is Bykovos (kai zinosiu ir gausiu) ir pas Karpenko nulekti  ax.gif kolkas tai mintis  4u.gif
nu bet juk vistiek Bykova ''patikrina'' vyro krauja pries leidziant ji moteriai -neleidzia gi na ura g.gif tai reiskiasi tuos du-LAD ir HLA- turi istirti  g.gif

Jeigu leidžia vyro kraują, vyrui likus ne daugiau kaip savaitei iki LIT reikia pasidaryti tyrimus (turiu omenyje hepatitą, bedrą krauajo tyrimą, šlapimą, bioheminius kraujo tyrimus). Tai gaunasi kaip ir patikrinimas, tik kažin ar ji daugiau paėmusi kraują jį tiria. Gal tik atrenka tai ką reikia ir viskas. Dar, ji minėjo, kad vieną kartą leidžia vyro, kitą kartą donoro kraują. Tai kaip ir kraujo pamaišymas tarsi tą "kūnelių sulipimą" dalinai išsprendžia g.gif
Aš taip pat nusprendžiau paraleliai lankytis ir pas Bykovą ir su Karpenko pabendrauti -gal ji matys būtinybę taikyti IVIG. O eilės pas Karpenko ilgos, bet įsiprašiau šiaip ne taip kad priimtų skubos tvarka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 02 24, 10:43)
Aš taip pat nusprendžiau paraleliai lankytis ir pas Bykovą ir su Karpenko pabendrauti -gal ji matys būtinybę taikyti IVIG. O eilės pas Karpenko ilgos, bet įsiprašiau šiaip ne taip kad priimtų skubos tvarka smile.gif

aciu 4u.gif
o del Karpenko tai smagu, kad prieme wub.gif saunu, kad emeisi visu imanomu veiksmu wub.gif labai lauksim ziniu is Karpenko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 24 vasario 2011 - 10:06
QUOTE(RositaK @ 2011 02 24, 12:05)
aciu  4u.gif
o del Karpenko tai smagu, kad prieme  wub.gif saunu, kad emeisi visu imanomu  veiksmu  wub.gif labai lauksim ziniu is Karpenko  ax.gif

Būtinai pasidalinsiu, juk mūsų labai panaši sitaucija.
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 02 24, 11:11)
Būtinai pasidalinsiu, juk mūsų labai panaši sitaucija.

wub.gif aciuks.gif
Atsakyti
Na ką dalį jau Čikagos testų atsakymų turiu. Su gydytoju aptarsiu gal kitą savaitę, bet užmetus akį kiek pati suprantu turiu puokštę problemyčių verysad.gif LAD, taip pat TH1/TH2 santykis blogas. Vėliau parašysiu išsamiau ir prašysiu pakomentuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 02 25, 13:09)
Na ką dalį jau  Čikagos testų atsakymų turiu. Su gydytoju aptarsiu gal kitą savaitę, bet užmetus akį kiek pati suprantu turiu puokštę problemyčių  verysad.gif LAD, taip pat TH1/TH2 santykis blogas. Vėliau parašysiu išsamiau ir prašysiu pakomentuot  4u.gif



Zinai,is vienos puses gerai,kad rado.Nebus taip,kad pasidarius 5 ivf tada pradesi ieskoti "slieku".
Blogai,kad tos problemytes gali daug kainuoti.LIT yra viena,o va Humira ir IVIG yra jau kita,neskaitant pakrtotiniu tyrimu.Reikia tiketis,kad imanoma bus viska sutvarkyti pigesniais budais.Dar gerai,kad LT tas ivig,kiek suprantu,ne taip brangiai kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 25, 15:27)
Zinai,is vienos puses gerai,kad rado.


Na prirasysiu dabar skaiciuku smile.gif Kol kas turiu NK Assay, TH1/TH2 ir LAD tyrimu atsakymus.

NK rezultatai
CD3 - 76,9 (norma: 60-85)
CD19 - 3,8 (norma: 2-12)

Bet normos ribas virsija:
CD19+cells, CD5+: mano 21,1 (norma 5-10). Sitos lasteles kazkaip susijusios su autoimuniniu antikuniu gamyba, bet kaip kol kas paaiskinimo neradau g.gif
CD56: mano 14,6 (norma 2-12); cia kaip tik tos zudikes, kurios jei per daug aktyvios gali kilinti embrioniukus. Taciau tam yra daromas tas NK Assay ir analizuojama, kaip agresyviai lasteles funkcionuoja.

NK Assay
50:1 - mano rezultatas 15,5 (norma: 10-40)
25:1 - 9,1 (norma: 5-30)
12:1 - 6,4 (norma: 3-20)

Sakyciau, kaip ir normos ribose. Klausimas, ar galiu daryti prielaida, kad NK nelabai piktos pas mane? smile.gif Dare NK reakcija i IVIG ir intralipidus. IVIG numuse NK aktyvuma (tuos, 50:1; 25:1 ir 12:1) per puse, o intralipidai priesingai - padidino apie 70 proc. doh.gif Jei teisingai interpretuoju, intralipai (pigusis budas), jau nebe man mad.gif

TH1/TH2
TNF alpha: 32,1 (virsija norma, kuri: 13,2 -30,6). Suprantu, kad sitas paaiskina IVF nesekmes. Bet ne tiek daug jis padidejes.
TNF gama: 9,6 (normos ribose: 5,8 - 20,5)

Pagooglinus radau, kad siekiant pakeisti citokinu santyki skiria Humira. Kainos pribloskiancios, salutiniai efektai irgi doh.gif

LAD
Flowcytometry (nezinau, kas tai), bet negative (norma - negative)
T cells IgM+ mano rezultatas 1,6 %
T cells IgG+ 1,0 %
B cells IgM+ 31,5 %
B cells IgG+ 18,0 %

Velgi pagooglinau. Sekmingam pastojimui, reikia, kad B cells butu virs 30%. Pas mane B cells IgG beveik per puse zemesnes. Padeda LIT. Tolesniems LAD rezultatu interpretacijos reikia sulaukti mano ir vyro DQ alfa tyrimo.

Dar kazkoks MTHFR tyrimas. Atsakymas positive. Paaiskinimas, kad yra nezymi trombozes rizika. Sprendziama tikriausiai krauja skystinanciais vaistais.

Tai tiek. Jei turite minciu ar patarimu, labai laukiu 4u.gif

Atsakyti
MTHFR-turint pozityvu paprastai skiriamos maksimalios dozes B vitaminu.Sitas genas beje buna heterozygotous ir homozygoutus,kitos klinikos ziuri dar ir i tai,bet ten dideles esmes nesudaro.Paprastai surisamas su homocisteino,jei buna pakiles vienas tai buna ir kitas.Pas mane siek tiek kitaip,homocisteinas aukstas,o mthfr neigiamas.

CD19+,cd5+ rodo antikunius pries progesterona-butu skiriamos aukstos dozes progesterono,kas prie ivf siaip ar taip buna,tik imanoma,kad skirtu leidziama-uk gestone berods.

Visa kita ziuret reikia,kokie pareis kiti atsakymai,bet gali buti,kad skirs visko po truputi.Viena gerai,kad aisku kas i ka reaguoja.

Beje cia toks labiau is natur budu,bet kiek knygose perskaiciau kad tam TH1/TH2 santykiui,nemazai reiksme turi mityba ir siaip svoris.Daugiau riebalu pilvo srity gali perkreipti rezus i neigiama puse.Taigi tinkama dieta ir dar zuvu aliejus(geriau rinkitis ne zuvu kepenu,o zuvu) gali siek tiek pakreipti juos i teigiama puse?As nesakau,kad is ziauriai blogu padarys superinius,bet pas tave tas nuokrypis tikrai nedidelis.
O del kileriu-mano ats LV daryti 13 proc,Gorgy tik galva pakraipe nes normos 5-29.Tik procentai procentais belieka,koks skirtumas tos normos.Tai irgi laukiu padidejusiu.Jei iki 15 jie vardija kaip svelniai padidejusias,na reikia tiketis tam svelniai uzteks ir svelniu doziu vaistu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 26 vasario 2011 - 00:31
kokios aukštos materjos mastau.gif
Atsakyti
Perskaičiau kelis kartus, nu nieko aš nesuprantu, kaip nelietuviškai umn.gif
Nu bandysiu po truputį šviestis, bet dar labai toli iki jūsų fool.gif
Atsakyti
Keberiokst, aciu 4u.gif Tu kaip visada su vertingais paaiskinimais. Minejai, kad CD19+,cd5+ rodo antikunius pries progesterona. Pas mane progesteronas visada gana ausktas, 21 cd be jokiu vaistu apie 30-50. Su Duphastonu ir virs 70. Bet tie antikuniai matyt nereiskia, kad progersteronas nesigamina, o tikriausiai, kad jis neatlieka savo funkciju?

Del citokinu santykio rasai, kad padeda zuvu aliejus, cia kapsulemis ane? smile.gif

Rosita, gerai pastebejai, kad materijos cia ziauriai aukstos. Tikras kosmosas...Bet mes po truputi ji atrandame lotuliukas.gif Dziaugiuosi, kad nuvaziavau ir pasidariau tyrimus, o nesokau stacia galva i antra IVF.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iride: 26 vasario 2011 - 11:32