Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

Iride,as tik zinau,kad CD69 auksti titrai nieko gero nezada.Apie cd94 is vis nieko negaleciau pasakyti,nes kazkaip neisiminiau jos arba primirsau,nes aktyviai info ieskojau pries nepilnus metus.
Kaip bebutu LV nei vieno nei kito nedaro.
As veliau is namu dar paziuresiu,gal toj knygoj kokia info rasiu.
O tu radai kur tokia info,kad galima sita santyki vertinti vietoj TH1/TH1,ar tiesiog sutampa lasteliu veikla?
Atsakyti
Aš šiandien šiek tiek skaitinėjausi info Beer'o Reproducinės imunologijos centro tinkalapyje ir dėl to Th1/Th2 santykio ten toks grafikėlis įdėtas, kuriame pateikti citoksinai (kas tai?), siejami su T Helperiu 1, ir su Th2. Tai tuose citoksiniuose iš "pažįstamų" matau tik CD69+ ir CD94+. Pažiūrėk pati, gal bus aiškiau, apie ką čia aš :

http://repro-med.net...x...t&Itemid=68
Atsakyti
sveikutes,
auginame beveik poros metuku dukryte, kurios susilaukeme vienos Minsko kliniku ivf pagalba. Uzkibo du puculiukai, bet vienas labai anksti nustojo vystytis ir rezorbavosi, po to metu begyje seke du nesekmingi naturalus nestumai: vienas be jokiu simptomu nutrauktas abrazijos 20 savaiciu (tuomet vaisiukas atitiko tik 16 savaiciu), antrasis savaiminis persileidimas 8-9 savaite (vaisiukas atitiko 6-7 savaites). Toje pacioje klinikoje atlikti afs ir imunologiniai tyrimai (vyro ir mano HLA, mano antisperminiai ir kt) ir diagnozuotas imuninis nevaisingumas. paskirtas pradinis 1 men gydymas kardiomagniliu ir 2 men gydymas dexametazonu, 5 vnt 3 ml imunoglobulino "ciloveceskij" ampules, kartu rekomenduotos kraujo svitinimo lazeriu arba ultravioletu proceduros, kurios taip pat butu naudingos eigoje rastam 16 tipo žpv gydymui. Gal kas galetumete pagelbeti ir zinote, kur jos galetu buti atliekamos Vilniuje? internete radau, kad jos yra atliekamos druskininkuose ir palangoje.
laba labai dekui.
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 12 29, 15:00)
gal pati esi juos bandziusi? idomu kaip ji paskiria juos -daro pries tai kokius tai tyrimus ar to IVIG reik?
4u.gif


taip, man leidzia IVIG "Celoveciskij". tyrimu ji nedaro, nes HLA Lietuvoje jokia laboratorija nedaro (nezinau, gal klystu). kiek suprantu Karpenko remiasi ligos istorija. na, kiek saugus tas vaistas nezinau, bet tikrai yra daug mergaiciu, kurioms jis padejo.
Atsakyti
QUOTE(dainiuke @ 2011 01 22, 04:08)
sveikutes,
auginame beveik poros metuku dukryte, kurios susilaukeme vienos Minsko kliniku ivf pagalba. Uzkibo du puculiukai, bet vienas labai anksti nustojo vystytis ir rezorbavosi, po to metu begyje seke du nesekmingi naturalus nestumai: vienas be jokiu simptomu nutrauktas abrazijos 20 savaiciu (tuomet vaisiukas atitiko tik 16 savaiciu), antrasis savaiminis persileidimas 8-9 savaite (vaisiukas atitiko 6-7 savaites). Toje pacioje klinikoje atlikti afs ir imunologiniai tyrimai (vyro ir mano HLA, mano antisperminiai ir kt) ir  diagnozuotas imuninis nevaisingumas. paskirtas pradinis 1 men gydymas kardiomagniliu ir 2 men gydymas dexametazonu, 5 vnt 3 ml imunoglobulino "ciloveceskij" ampules, kartu rekomenduotos kraujo svitinimo lazeriu arba ultravioletu proceduros, kurios taip pat butu naudingos eigoje rastam 16 tipo žpv gydymui. Gal kas galetumete pagelbeti ir zinote, kur jos galetu buti atliekamos Vilniuje? internete radau, kad jos yra atliekamos druskininkuose ir palangoje.
laba labai dekui.


O gal gali parašyti detaliau dėl to imunoglobulino- kaip jį reikėjo leistis, t.y. kokiu dažnumu ir kas tas 16 tipo žpv g.gif
Atsakyti
Svekos. Ar yra tyrimai daromi Lietuvoje,kad butu imanoma isitirti del mano ir vyro kraujo nesuderinamumo (nespastojimas jau 5 metai, vienas nesivystantis o 2 metu planavimu ir daugiau jokio kibimo. abu esam kaip ir sveiki)??? Kur ir kiek kainuoja. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Dzastina_ @ 2011 02 01, 17:30)
Svekos. Ar yra tyrimai daromi Lietuvoje,kad butu imanoma isitirti del mano ir vyro kraujo nesuderinamumo (nespastojimas jau 5 metai, vienas nesivystantis o 2 metu planavimu ir daugiau jokio kibimo. abu esam kaip ir sveiki)??? Kur ir kiek kainuoja. Aciu


Labukas Dzastina 4u.gif
As nezinau bet manau gal VK daro?
UK tokio testo nedaro nes jie netiki kad gali buti tokia "priezastis" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiki1 @ 2011 02 18, 15:51)
Labukas Dzastina  4u.gif
As nezinau bet manau gal VK daro?
UK tokio testo nedaro nes jie netiki kad gali buti tokia "priezastis"  verysad.gif



LT juo labiau nedaro.
UK imanoma tik privaciai pasidaryti.Kainu geriau nerasysiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzastina_ @ 2011 02 01, 18:30)
Svekos. Ar yra tyrimai daromi Lietuvoje,kad butu imanoma isitirti del mano ir vyro kraujo nesuderinamumo (nespastojimas jau 5 metai, vienas nesivystantis o 2 metu planavimu ir daugiau jokio kibimo. abu esam kaip ir sveiki)??? Kur ir kiek kainuoja. Aciu


Nesuderinamumo tyrima atlieka Kauno klinikos, kaina 200 lt.
Atsakyti
QUOTE(Svajone123 @ 2011 02 18, 16:46)
Nesuderinamumo tyrima atlieka Kauno klinikos, kaina 200 lt.



Is kraujo?Kaip vadinasi jis?Idomu pasidare ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone123 @ 2011 02 18, 17:46)
Nesuderinamumo tyrima atlieka Kauno klinikos, kaina 200 lt.

Aha, ir man įdomu 4u.gif jei čia turi omenį ne testą po sueities...
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 18, 17:56)
LT juo labiau nedaro.
UK imanoma tik privaciai pasidaryti.Kainu geriau nerasysiu hihihi.gif


Aha, geriau negasdinti su kainomis smile.gif As jau laukiu atsakymo, gal kitos savaites pabaigoje turesime. Labai noreciau tiketi, kad dideliu problemu nebus, nes jei ras, tuomet is viso kosminiai pinigai doh.gif zinoma, priklausytu nuo to, ka reiketu taikyti: ivig, intralipidus ar LIT.
Atsakyti