Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(RositaK @ 2010 12 23, 19:10)
o ta alegologe-imunologe is M&V klinikos zinotu apie ka eina kalba paminejus apie IVIG? svekejai su ja apie toki gydyma?
labai aciu tau  4u.gif

taip, šnekėjau. Ji ir sakė, kad yra imunoglobulinai (IVIG), kurių galima Vokiečių vaistinėje įsigyti. Taip tiesiai šviesiai nepasakė, kad siūlau ir tau. Bet paminėjo, jog būtų galima šiuos vaistus leisti. Todėl ir paminėjau čia, kad galbūt vertėtų pasikalbėti su ja ir gal tartis dėl šio gydymo 4u.gif
Aš kadangi buvau pradėjusi jau LIT, nebenorėjau blaškytis nuo vieno gydymo prie kito, ir nusprendžiau tęsti LIT.
Dar patikslinsiu -čia apie imunoglobulinus, o ne intralipidus. Apie intralipidus su šia imunologe nekalbėjau, tad nežinau, ar ji ką nors apie tai žino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kerzaka: 23 gruodžio 2010 - 20:05
QUOTE(kerzaka @ 2010 12 23, 19:55)
Aš pasikartosiu -Karpenko gydo iš Rusijos vežtais vaistais (IVIG). Girdėjau iš imunologės, kad yra saugesnių (t.y. sertifikuotų EU) ir jų galima įsigyti Vokiečių vaistinėje. Dar iš pokalbio supratau, kad norint juos taikyti būtų galima susitarti su gydytoju imunologu. Tai jei ne LIT pas Bykovą, gal bandyt ieškoti imunologo, kuris IVIG gydymą taikytų.


O gal tu esi girdėjus kur galima rasti imunologą Vilniuje, bent jau kuris yra girdėhęs apie IVIG ir nevaisingumą g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2010 12 27, 08:38)
O gal tu esi girdėjus kur galima rasti imunologą Vilniuje, bent jau kuris yra girdėhęs apie IVIG ir nevaisingumą g.gif  4u.gif

Kiek iš mergaičių esu girdėjusi, tai Karpenko dirba Vilniuje ir IVIG taiko. Bet ji ginekologė, o ne imunologė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kerzaka: 27 gruodžio 2010 - 18:43
Sveikos,
Karpenko naudoja rusiškus vaistus - "Imunoglobulin obiknovenij celoveciskij". Reikia susileisti dvi ampules iki pastojimo prieš ovuliaciją. Dviejų ampulių kaina apie 45 Lt. O paskui pastojus, injekcija reikalinga kas savaitę. Kainos tikrai nėra didelės.


QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 12 23, 19:58)
Ne tie patys cia.LIT buna is vieno zmogaus,IVIG plasmos produktas naudojant tukstancius donoru.Ir skiria kartais juos ir abu ir po viena,bet dazniausiai IVIG eina kai buna tu limfocitu ne vienas nukrypimas ir smarkus.Jo ir kaina daug didesne nei LIT.
UK ir JAV,viskas ir taip daugiau kainuoja,tai kiek girdejau galima ir iki 10 tukst zaliu palikti ivig.Karpenko kur naudoja,zinau tikrai ne viena mergina rase kuriai pasiseke po eiles persileidimu,tikrai ne toks brangus.18 ar ampule ar gramas(US raso $60 uz grama),nepamenu tikrai.Butu gerai,kad atsisauktu bent viena su kainom.
Irgi nepigus malonumas,bet svarbu padedantis.

Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2010 12 29, 13:47)
Sveikos,
Karpenko naudoja rusiškus vaistus -  "Imunoglobulin obiknovenij celoveciskij". Reikia susileisti dvi ampules iki pastojimo prieš ovuliaciją. Dviejų ampulių kaina apie 45 Lt. O paskui pastojus, injekcija reikalinga kas savaitę. Kainos tikrai nėra didelės.

gal pati esi juos bandziusi? idomu kaip ji paskiria juos -daro pries tai kokius tai tyrimus ar to IVIG reik?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 12 29, 14:00)
gal pati esi juos bandziusi? idomu kaip ji paskiria juos -daro pries tai kokius tai tyrimus ar to IVIG reik?
4u.gif


Blyn, atsidariau šios temelė 1 psl.joje yra nuorodos į rusišką saitą Maskvos klinikos, įten yra nemažai apie imuninį nevaisingumą, jau užkliuvo viena tema, kur yra forume klinikos vedėjos atsakymas, kad viena iš nesėkmės IVF metu, gali būti CITUOJU"narušenije prikleplenije zorodyšei v matke", kuris turi būti tiriamas. Kur apie tai Lt kalbama, niekur. Noriu į Maskvą biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2010 12 29, 12:22)
kad viena iš nesėkmės IVF metu, gali būti CITUOJU"narušenije prikleplenije zorodyšei v matke", kuris turi būti tiriamas.

Išversk, ką blush2.gif Nieko nesupratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 12 29, 15:48)
Išversk, ką blush2.gif Nieko nesupratau blush2.gif


Verčiu - sutrikimas įsitvirtinant embrionui gimdoje. 4u.gif

Aš dabar sakaitau ten straipsnius, tai taip įdomu, ten tai atliekama (įvairūs inuniniai tyrimai) prie IVF 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal žinote, ar yra skirtumas, kuriomis ciklo dienomis reikėtų daryti tyrimus dėl antikilerių?
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 01 11, 20:57)
Mergaitės, gal žinote, ar yra skirtumas, kuriomis ciklo dienomis reikėtų daryti tyrimus dėl antikilerių?



Siaip tyrimui ciklo diena nesvarbi.Tik kiek esu ta tema straipsniu skaicius,tau beveik visur raso,kad daugiausiai ju buna apie/po O.Tai gal butu logiskiausia darytis apie O ir gal tai bus tavo maksimalus skaiciukai.Na gal aiskiai parasiau.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 01 11, 23:03)
Siaip tyrimui ciklo diena nesvarbi.Tik kiek esu ta tema straipsniu skaicius,tau beveik visur raso,kad daugiausiai ju buna apie/po O.Tai gal butu logiskiausia darytis apie O ir gal tai bus tavo maksimalus skaiciukai.Na gal aiskiai parasiau.


Labai aiskiai, aciu 4u.gif
Atsakyti
Keberiokst, gal gali man padėti dar su vienu klausimu? Skaitinėju aš apie tuos Čikagos testus ir jei gerai suprantu, atliekant juos tie kileriai sugrupuojami ir vertinamas kažkoks Th1/ Th2 santykis (Th1/ Th2 Assay). Th1 persvara paaiškina IVF nesėkmes, persileidimus. Todėl tikslas yra padidinti Th2 ir tam taikomas imunoglobulinas, intralipidai. Tai va noriu paklausti, ar yra prasmės darytis LT ar LV kilerių tyrimus, nes matyt sugrupuoti, kurie jau tie gerieji, o kurie blogieji ir pačioms apskaičiuoti santykį nėra įmanoma? Nebent labai suprimtyvinant ir žiūrint CD69+/CD94+ santykį? Ar aš klystu su savo samprotavimais? smile.gif
Atsakyti