Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(kerzaka @ 2010 12 23, 16:55)
Karpenko naudoja vaistus (imunoglobuliną) vežamus iš Rusijos. Kai su viena imunologe kalbėjau, sakė yra ir įteisintų Europos Sąjungoje, vežamų iš Rusijos ji nerekomenduoja. Pirkti tų vaistų yra, berods, Vokiečių vaistinėje.
1.Jei gerai supratau, galima tartis su gydytoju apie jų naudojimą. Bet iš esmės, gydytojai nelabai linkę jų skirti, bent jau persileidimų atveju, nes nėra patvirtintų duomenų apie jų pasekmes (tiek geras, tiek blogas).

o tas imunoglobulinas toms kilerems 'nukenksminti' naudojamas? jo principas tas pats kaip LIT? g.gif ar labai nusisnekejau.. blush2.gif
vat beda ta ir yra, kad musiskiams oi kaip truksta patirties sitoj srity doh.gif
1. cia kalbi apie imunoglobulina, ne apie intralipidus? kazin ar jie isvis apie tuos intralipidus zino, abejoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 12 23, 16:12)
o tas imunoglobulinas toms kilerems 'nukenksminti' naudojamas? jo principas tas pats kaip LIT?  g.gif ar labai nusisnekejau..  blush2.gif
vat beda ta ir yra, kad musiskiams oi kaip truksta patirties sitoj srity  doh.gif
1. cia kalbi apie imunoglobulina, ne apie intralipidus? kazin ar jie isvis apie tuos intralipidus zino, abejoju  unsure.gif

imunoglubulinas -IVIG žymimas. Ir jis ne tas pats, kas intralipidai. Kaip supratau, Karpenko naudoja imunoglobiliną, ne intralipidus.
Apie intralipidus neteko su niekuo (apart savo ginės) kalbėti. Bet mano ginė apie juos nieko nėra girdėjusi. O kai VK buvo atvažiavęs profesorius iš Izraelio, aš pas jį pabandžiau apie imunologiją pasikalbėti, savo kilerių tyrimus parodyti. Tai jis tik ranka numojo, atseit jie įtakos persileidimams negali turėti.
O tu nenori užsirašyti konsultacijai pas kokį imunologą? Aš esu buvusi "Motina ir vaikas" klinikoje. Tiesa, ten gydytoja imunologė -alergologė (dirbanti ir KMUK), bet bent apie LIT ir imunoglobuliną tai buvo girdėjusi. Gal ką patartų g.gif
Atsakyti
Imunoglobulinas irgi kilerems,tik pastebejau,kad ji skiria kai daug didesni nukrypimai buna.Matyt gal stipresnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 12 23, 17:18)
O tu nenori užsirašyti konsultacijai pas kokį imunologą? Aš esu buvusi "Motina ir vaikas" klinikoje. Tiesa, ten gydytoja imunologė -alergologė (dirbanti ir KMUK), bet bent apie LIT ir imunoglobuliną tai buvo girdėjusi. Gal ką patartų  g.gif

na as pirma pasidarysiu kileres(bet net neabejoju kad jos teigiamos, nes leukocitai maziau normos, plius AFS turiu...), o tada masciau pas Bykova vaziuoti, tai kaip ir pas musu imunologus galvojau jau nebereiks eiti, nes Bykova tvarko tuos dalykus.
o tu lankaisi ir LT ir pas Bykova LIT daraisi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 12 23, 16:33)
na as pirma pasidarysiu kileres(bet net neabejoju kad jos teigiamos, nes leukocitai maziau normos, plius AFS turiu...), o tada masciau pas Bykova vaziuoti, tai kaip ir pas musu imunologus galvojau jau nebereiks eiti, nes Bykova tvarko tuos dalykus.
o tu lankaisi ir LT ir pas Bykova LIT daraisi?  4u.gif

O mano kileriai (%) žemiau normos ribos g.gif Bet iš esmės visi imunologiniai tyrimai nukrypę nuo normų -jei procentais gerai, tai skaitine išraiška blogai, o jei skaitine išraiška gerai, tai tada procentai nukrypę doh.gif
Pas imunologę LT ėjau dėl kitų dalykų -šienligės. Bet tuo pačiu pasinaudodama proga pasiklausinėjau dėl savo imunologinių tyrimų rezultatų. Pasak gydytojos, atrodo, jog turiu autoimuninę ligą. Bet kadangi ASF, ANA, ATPO ir dar ten kažkokie tyrimai geri, ji sakė, kad nelabai yra ką daugiau tirti.
O pas Bykovą gali važiuoti ir be imunologinių tyrimų. Vis viena pas ją gydymas vienas -LIT. Mano nuomone, ji šį tyrimą taiko ir daugiau nieko. Aš kažkada bandžiau kalbą užvesti, kad kitose šalyse ir IVIG, ir intralipidus taiko. Neatrodė, kad ji apie tai ką nors būtų girdėjus. Tad jei jau pas ją važiuosi, turi žinoti, jog LIT nori. Priešingu atveju, mano nuomone, nėra prasmės pas ją važiuoti.
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 12 23, 18:32)
O pas Bykovą gali važiuoti ir be imunologinių tyrimų. Vis viena pas ją gydymas vienas -LIT. Mano nuomone, ji šį tyrimą taiko ir daugiau nieko. Aš kažkada bandžiau kalbą užvesti, kad kitose šalyse ir IVIG, ir intralipidus taiko. Neatrodė, kad ji apie tai ką nors būtų girdėjus. Tad jei jau pas ją važiuosi, turi žinoti, jog LIT nori. Priešingu atveju, mano nuomone, nėra prasmės pas ją važiuoti.

tai pala, man vistiek nedasuto tada.
imunoglobulinas yra taikomas gydyti imunines ligas, tokias kaip kileres, taip?
nu bet ir LIT gi ta daro?
nebesusigaudau kokie saitais sieja LIT su imunoglobulinu doh.gif nes jeigu tai tie patys ''vaistai'' gydyti imunine liga, tai tuomet kazkurio is ju uztenka? g.gif
Atsakyti
Ne tie patys cia.LIT buna is vieno zmogaus,IVIG plasmos produktas naudojant tukstancius donoru.Ir skiria kartais juos ir abu ir po viena,bet dazniausiai IVIG eina kai buna tu limfocitu ne vienas nukrypimas ir smarkus.Jo ir kaina daug didesne nei LIT.
UK ir JAV,viskas ir taip daugiau kainuoja,tai kiek girdejau galima ir iki 10 tukst zaliu palikti ivig.Karpenko kur naudoja,zinau tikrai ne viena mergina rase kuriai pasiseke po eiles persileidimu,tikrai ne toks brangus.18 ar ampule ar gramas(US raso $60 uz grama),nepamenu tikrai.Butu gerai,kad atsisauktu bent viena su kainom.
Irgi nepigus malonumas,bet svarbu padedantis.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 12 23, 18:58)
Ne tie patys cia.LIT buna is vieno zmogaus,IVIG plasmos produktas naudojant tukstancius donoru.Ir skiria kartais juos ir abu ir po viena,bet dazniausiai IVIG eina kai buna tu limfocitu ne vienas nukrypimas ir smarkus.Jo ir kaina daug didesne nei LIT.
UK ir JAV,viskas ir taip daugiau kainuoja,tai kiek girdejau galima ir iki 10 tukst zaliu palikti ivig.Karpenko kur naudoja,zinau tikrai ne viena mergina rase kuriai pasiseke po eiles persileidimu,tikrai ne toks brangus.18 ar ampule ar gramas(US raso $60 uz grama),nepamenu tikrai.Butu gerai,kad atsisauktu bent viena su kainom.
Irgi nepigus malonumas,bet svarbu padedantis.

tai LIT yra tiesiog 'silpnesnis'' nei IVIG kaip supratau g.gif o tai tik pas mus LT ta Karpenko gali nustatyti ta imunines ligos stipruma?
ir dar: ar nera taip, Keberiokst, is tavo pasakymo, kad IVIG padeda nepersileisti. Taciau kiek tai turi itakos kad bent kabintusi? g.gif jei tai gydo kileres, tai turetu ir IVF metu suveikti...
kerzaka, o tu dareisi IVIG? idomu kokia kaina ir kaip daznai juos reik daryti...Nes gal tuomet tikslingiau butu iskart prie IVIG eiti, nei LIT unsure.gif
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 23 gruodžio 2010 - 18:07
Matai,kiek domejausi LT tu tyrimu nelabai kas daro.Karpenko berods skiria irgi be ju,nebent daro kazkokius kitokius + remdamasi ligos istorija.
Del persileidimo ir nekibimo-is esmes jei del imunologijos tai tiek vienu tiek kitu atveju toli nepazengsi,tai tik rodo,kad yra ka gydyti.Gal nekibimas ir rodo stipresni poveiki,ar kileres pvz ne kraujyje,o endometriume.As sito tikrai nezinau.Tiek,kad skiriant imunoterapija,pries ivf cikla ji pradedama kelis men pries,kad per ta laika nusestu visi kileriai,susireguliuotu ju skaiciai ir butu palanki terpe kibti leliukui,o po to ir vystytis.
Kita kart kai skaitinesiu ju forumus uzmesiu aki i parasus ir istorijas,gal ir rasiu kokio info.

Dar del IVIG-as irgi tokia minti turiu is kart prie IVIG eiti,jei to reikes.Tiek kad bykova,kaip imunologe dar ir kitus imunines kampus apziuri-bakterijas,zarnynui gi buna israso probiotiku.Kiek tai svarbu vaisingume as be ideju,tik yra pvz kai slapime rasta bakterija kele nesivystancius,ja isgydzius sekmingai isnesiojo( cia pvz Nuk).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 23 gruodžio 2010 - 18:20
tai vat as ir galvoju, kad pas mus ne vieno kibimo per tiek bandymu nebuve, tai kisa koja ta imunine unsure.gif
tai labai tikiuosi kad kas nors atsilieps pasinaudojusiu IVIG 4u.gif
labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Aš pasikartosiu -Karpenko gydo iš Rusijos vežtais vaistais (IVIG). Girdėjau iš imunologės, kad yra saugesnių (t.y. sertifikuotų EU) ir jų galima įsigyti Vokiečių vaistinėje. Dar iš pokalbio supratau, kad norint juos taikyti būtų galima susitarti su gydytoju imunologu. Tai jei ne LIT pas Bykovą, gal bandyt ieškoti imunologo, kuris IVIG gydymą taikytų.
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 12 23, 19:55)
bandyt ieškoti imunologo, kuris IVIG gydymą taikytų.

o ta alegologe-imunologe is M&V klinikos zinotu apie ka eina kalba paminejus apie IVIG? svekejai su ja apie toki gydyma?
labai aciu tau 4u.gif
Atsakyti