Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(euromergele @ 2010 04 08, 11:14)
ne, as turiu omeny ne ginekologe, kad gali nezinoti ir greiciausiai neturetu zinoti del tavo kiausintakiu itakos smile.gif su imunine kitas reikalas, cia jau tegul kuiciasi  4u.gif

Jeigu iseitis tik IVF, tai kaip jie ketina uztikrinti, kad ikelti embrionai neisitvirtins irgi kiausintakiuose? Nes garantiju tai ner... O del injekciju... pas mus tai nedaro be stimuliacijos (kai nekompensuoja, tai ir finansiskai neapsimoka..nes labai jau retas atvejis kada 100% apsivaisinimas ir sekmingas dalinimasis buna), bet aisku tavo atvejis kiek kitoks..nebent jeigu pas jus daro embrionu genetine diagnostika, tada  po stimuliacijos is didesnio gauto kiekio galetu atrinkti geriausius. Aisku negimdinis tai nereiskia, kad del genetiniu problemu, bet nesivystantis..galbut.



As jos klausiau ar yra tokia galimybe del visu negimdiniu,kad kiausintakiu peristaltika nekokia.Ji sake,kad visko gali buti.Tik jei kiausialaste nusileidzia tai su peristaltika ir cilijomis turetu buti gerai.Bet va tas man ir uzstrigo,prie ko cia tas nusileidimas,tai ir nesileidzia ta kiausialaste jei buna negimdiniai,juk gimdoje nestumo nei vieno nevidat buvo.

Del ivf,tai man gydytojai jau minejo,kad geriausia butu salinti ir ta antra,bet siai dienai jauciu atsisakysiu.Tai,manau,as visada suspesiu.Prie IVF negimdiniu rizika 1-2 proc,pabusiu as optimiste smile.gif
Atsakyti
na taip, teisingai tu mastai apie kiausintakius...
Kas liecia procentus negimdiniu prie IVF, tai cia manau del to, kad negimdinis nera didzioji priezastis daryti IVF, jeigu pastoji naturaliai. Bet garantiju, kad ir su IVF gali but negimdinis ner, na nebent nebutu kiausintakiu abieju. Bet jo...spesi pasalinti, bus aiskiau po to, kaip pasiseks IVF smile.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 04 08, 13:42)
Del ivf,...

Atsakyti
T.P.Keberiokšt, mano galva, pas tave greičiausiai jokių imunologinių bėdų nėra. Tavo net žudikių tyrimai vos ne idealūs. Aš pritariu tai nuomonei, kad turbūt visi tavo pastojimai buvo negimdiminiai. Pati rašei, kad jie visi labai jau panašūs -ir tie nustatyti, ir tie nenustatyti. Tokiu atveju IVF tau pagelbės thumbup.gif Laukiam, ką susižinosi kitą trečiadienį.
Atsakyti
Keberiokst, tavo problema jau issprendem smile.gif miegok ramiai 4u.gif

QUOTE(kerzaka @ 2010 04 08, 21:33)
T.P.Keberiokšt, ..... Tokiu atveju IVF tau pagelbės  thumbup.gif

Atsakyti
O iš Kauno, kad kas vežtų į Vilnių neieškojau. Galbūt būtų galima pasiklausinėti, pvz. Bendrosios Medicinos Praktikos klinikos (www.daktaras.lt).
Aš Santariškes atradau, kai nuvažiavau Vilniuj į Grybo g. kitų tyrimų daryti. Papračiau, kad NK ištirtų tuo pačiu kraujo paėmimu. Tai man paaiškino, kad pas save jų nedaro, o veža į Santariškes bei Aids centrą berods. Ir, kad labai svarbu pridavus kraują, greitai tirti. Todėl liepė atvažiuoti anksčiau iš ryto, kad spėtų nuvežti, vakare kraujo net neėmė.
[/quote]

O Santariskese kurioje labaratorijoje dareisi (kaip supratau ju ten keletas yra)? Ar reikia is anksto registruotis, ar priima bet kada?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikutas: 31 liepos 2010 - 15:33
[quote=zuikutas,2010 07 31, 15:31]
O iš Kauno, kad kas vežtų į Vilnių neieškojau. Galbūt būtų galima pasiklausinėti, pvz. Bendrosios Medicinos Praktikos klinikos (www.daktaras.lt).
Aš Santariškes atradau, kai nuvažiavau Vilniuj į Grybo g. kitų tyrimų daryti. Papračiau, kad NK ištirtų tuo pačiu kraujo paėmimu. Tai man paaiškino, kad pas save jų nedaro, o veža į Santariškes bei Aids centrą berods. Ir, kad labai svarbu pridavus kraują, greitai tirti. Todėl liepė atvažiuoti anksčiau iš ryto, kad spėtų nuvežti, vakare kraujo net neėmė.
[/quote]

O Santariskese kurioje labaratorijoje dareisi (kaip supratau ju ten keletas yra)? Ar reikia is anksto registruotis, ar priima bet kada?
[/quote]
kraują imunologiniams tyrimams (o dariausi -natūralius kilerius ir kai kuriuos kitus CD) paėmė lyg ir nespecializuotoj laboratorijoj. Tiksliai nebepamenu. Bet esmė, kad ten yra vienas ar du kabinetai mokamiems tyrimams, kur gali darytis tyrimus be jokių siuntimų. Iš anksto registruotis nereikia. Kai kraują priima, jie jau patys sprendžia, kuri laboratorija tyrimus atliks.
Aš skambinausi į klinikinės imunologijos laboratoriją pasiklausti, kur tiksliai man eiti, jei noriu tą ir tą išsitirti. Jie man ir nurodė, kaip rasti mokamą kabinetą.
Viena pastaba iš savo patirties -susiradau, kur ir kokius tyrimus daro, juos pasidariau. Nu ir kas iš to? Laboratorija rezultatus tik atsiuntė, nekomentavo. Pati matau, kad jie pasikraipę, bet ką konkrečiai tai reiškia, ir ar blogai, vis viena nežinau. g.gif Kažkuri kita mergina irgi panašiai rašė, kad tuos pačius tyrimus pasidarė, o kas juos pakomentuotų ir nelabai yra; ji ėjo pas kažkokį gydytoją ir jai atsakė, kad viskas gerai. Tai ar tikrai verta juos darytis, tam kad pasidaryti, nežinau g.gif
Aš juos dariausi vasario mėn., kai po persileidimo buvo praėję gal 3-4 sav. Tai kiek bandžiau kam kaišioti savo lapuką, niekas normaliai ir nepakomentavo, ką tai galėtų reikšti. Bet prieš kokias tris savaites buvau pas alergologą dėl šienligės, ir vėl nusinešiau tuos savo tyrimų atsakymus. Gydytoja pažiūrėjo ir, pagal ją, gali rodyti kažkokią autoimuninę ligą. Bet kadangi mano kiti daryti tyrimai (ASF, ATPO, ANA ir dar kažkas) dėl autoimuninių ligų buvo normos ribose, pasak jos, nebėra ko daugiau ieškoti. Nors ir būdama alergologė -imunologė, ji man kažko daugiau pasiūlyti negalėjo.
Atsakyti
[quote=kerzaka,2010 08 03, 16:18]
O Santariskese kurioje labaratorijoje dareisi (kaip supratau ju ten keletas yra)? Ar reikia is anksto registruotis, ar priima bet kada?
[/quote]
kraują imunologiniams tyrimams (o dariausi -natūralius kilerius ir kai kuriuos kitus CD) paėmė lyg ir nespecializuotoj laboratorijoj. Tiksliai nebepamenu. Bet esmė, kad ten yra vienas ar du kabinetai mokamiems tyrimams, kur gali darytis tyrimus be jokių siuntimų. Iš anksto registruotis nereikia. Kai kraują priima, jie jau patys sprendžia, kuri laboratorija tyrimus atliks.
Aš skambinausi į klinikinės imunologijos laboratoriją pasiklausti, kur tiksliai man eiti, jei noriu tą ir tą išsitirti. Jie man ir nurodė, kaip rasti mokamą kabinetą.
Viena pastaba iš savo patirties -susiradau, kur ir kokius tyrimus daro, juos pasidariau. Nu ir kas iš to? Laboratorija rezultatus tik atsiuntė, nekomentavo. Pati matau, kad jie pasikraipę, bet ką konkrečiai tai reiškia, ir ar blogai, vis viena nežinau. g.gif Kažkuri kita mergina irgi panašiai rašė, kad tuos pačius tyrimus pasidarė, o kas juos pakomentuotų ir nelabai yra; ji ėjo pas kažkokį gydytoją ir jai atsakė, kad viskas gerai. Tai ar tikrai verta juos darytis, tam kad pasidaryti, nežinau g.gif
Aš juos dariausi vasario mėn., kai po persileidimo buvo praėję gal 3-4 sav. Tai kiek bandžiau kam kaišioti savo lapuką, niekas normaliai ir nepakomentavo, ką tai galėtų reikšti. Bet prieš kokias tris savaites buvau pas alergologą dėl šienligės, ir vėl nusinešiau tuos savo tyrimų atsakymus. Gydytoja pažiūrėjo ir, pagal ją, gali rodyti kažkokią autoimuninę ligą. Bet kadangi mano kiti daryti tyrimai (ASF, ATPO, ANA ir dar kažkas) dėl autoimuninių ligų buvo normos ribose, pasak jos, nebėra ko daugiau ieškoti. Nors ir būdama alergologė -imunologė, ji man kažko daugiau pasiūlyti negalėjo.
[/quote]

aciu labai
Atsakyti
Po 8 metu su IVF pagaliau pradejom imuninius tyrimus, jie atliekami vieninteleje klinikoje Amerikoje, kuri turi kelis filialus, ten siunciamas svieziai paimtas kraujas kurjeriniu pastu ir daromi labai specifiniai tyrimai, po kuriu atsiunciama pilna konsultacija ir rekomendacijos tavo gydytojai vietoje, todel reikia ta procesa daryti su vietine klinika, nes jie turi nusiusti kai taip pat, o reikia paciai uzsiregistruoti internete. Tas centras vadinasi Alan Beer center for reproductive immunology, ju filialas yra Chikagoje ir atrodo Londone?
http://www.repro-med...epro-med-site2/
As atlikau nemaza tyrima, ir kiek zinau, visos moterys susilauke mazyliu po ju rekomendaciju. Labai daznai skiriama IVIG procedura (daugybes donoru kraujo lasteliu intravenine injekcija, apie tai galima internete pasiskaityti), taciau ta procedura ne visur atliekama.

Sekmes

Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 12 11, 09:26)
Labas,aha jau buvau pries pora savaiciu.Kol kas nuleido krauja pirmiem tyrimam(kaip supratau del kresumo),po 6 savaiciu kartos ir dar po 4 susitikimas su gydytoju ir isvados.Kiek supratau is daugumos kito forumo (uk) merginu,jie gydo clexane ir aspirinu.Renkasi labiau konservatyvesnius metodus.Vakar pradejau skaityt A.Beer knyga,tai jis vis tyrimais ir statistikom uzvaziuoja ant L.Regan,kad ji labiau tiki,kad atidi prieziura,bet ne vaistai ir proceduros kaip LIT ar IVIG padeda isnesioti po daugelio nesekmiu.Kaip bebutu juokinga,matyt ta pati L.Regan kazkaip nuomone keicia,man ju klinikoj pasiule tirtis tas kileres.Na ne ju klinikoj tiesiogiai,nes valdiskai tyrimu nedaro,bet matyt jau pradeda pripazinti ir kitus budus.

Vakar truputi paskaitinejau ta knyga,nu idomu.Daug argumentu ir ivairiu saltiniu,daug kritikos ir patvirtinimu,bet viskas labai suprantamai surasyta.Zodziu liuks knygele.Truputi parasinesiu ka radau,gal kam pravers  ax.gif

Zodziu tas A.Beer imunines problemas skiria i 5 kategorijas,kiekvienai taikytu vis kitoki tyrima ir gydyma:
1.Kai partneriu genetika per dau panasi-moters kunas placenta pripazista kaip "keista" dali saves,pries embriona sukyla lasteles zudikes.
2.Kraujo kresumo faktorius-afs,reumatinis artritas,trombofilija.
3.Imunine reakcija pries embriona-gaminasi antikuniai pries embriono dnr.
4.Antikuniai pries sperma.
5.Baltosios lasteles-lasteles zudikes,antikuniai pries hormonus-progesterona,estradioli ir hcg,antikuniai pries "neurotransmitters"(nezinau kaip sita versti)-serotonina,endofinus,enkafalina.Del paskutiniu gali apsunketi ovuliacijos stimuliacija,gleivines storis,gimdos kraujotaka.

del pasikartojanciu ivf nesekmiu-per 25 metus pasiektos isvados:
nepasisekes 2 ivf-60% tures 1 ir 2 kategorijas
nepasisekes 5 ivf-100% kaltes skiria 5 kategorijai.

Dar radau idomios info (cia tas paciai gal aktualu) del rysio del PKS ir pasikartojanciu persileidimu.A.Beer visa kalte meta insulino rezistencijai,ta prasme organizme buna insulino perteklius,kuris daznai sutrikdo kraujo kresuma-pasekme labai bloga gimdos kraujo apytaka.Taip pat sumazina glikodelina (verstusi placentos proteinas 14),sitas yra endometriume ir reguliuoja lasteliu zudikiu ir T lasteliu aktyvuma.Va matyt sitas ir kelia visus persileidimus.Dabar darosi logiska del ko metforminas sitaip sumazina persileidimu rizika.
Girdejau akupunktura padidina kraujo apykaita gimdoje ir kiausintakiuose,ryt varau i antra seansa,nu labai tikiuosi,kad sitas pagelbes man.
Moteris turincioms PKS jis skiria 2 ir 5 kategorijai.Ir teigia ,kad daugumai vien gydymas metforminu yra pakankamai,kad griztu pilnos vaisingumo funkcijos.

Tai va kol kas "tik tiek" ax.gif Sorry uz tokia paklode,jei atsibosiu sakykit  smile.gif
Jei kas ka domina is tos knygos,parasykit,pasidomesiu  mirksiukas.gif
Papildyta:
chepka,o tu kokios nors tyrimus dareisi del imuninu faktoriu?
Kartais tereikia nedaug,tik kokio aspirino.
Beje,del alergiju ir man gydytoja yra minejus,tiksliau uzklausus ar neturiu.Tada apie tas zudikes kalbejom.


Labai idomi tema, as ka tik pradejau procesa su Alan Beer centru ir butinai pasidalinsiu patirtimi. As zinau, kad mano klinika dirba su siuo centru ir daro IVIG procedura jau 15 metu labai sekmingai ir kiek teko benrauti su moteriskem ten, labai didelis sekmes procentas, visos turi vaikelius kiek zinau, gal ne visos ir pirmo karto, bet ...
Atsakyti
Sveikos, Merginos,

Prisijungsiu ir aš prie Jūsų. Turime su vyru šią problemą. Du metus beveik nepavyko pastoti, bet pasirodė, kad kiaušintakiai buvo nepraeinami. Padarė balandį laparaskopiją, dabar dešinysis yra geras, kairysis - šiaip sau. Deja, nieko nepavyko per tuos kelis mėnesius. Lankausi Baltijos Amerikos klinikoje pas gyd. Žiobakienę. Be viso to yra nustatytas imuninis nevaisingumas - 30 (norma 10).

Šį mėnesį paskyrė Dufastoną, aspiriną ir Clostilbegyt 5 tab. Mylėtis su prezervatyvais (nežinau, ar padės), o be jų tik 9, 12 ir 14 ciklo dieną. Jei nepavyks rugsėjį, lapkritį teks daryti inseminaciją. Ir taip tris kartus kas antrą mėnesį, nes vienas kiaušintakis tik super geras, tai su kitu nenori gydytoja švaistyti pinigų į orą.

Norėjau paklausti, ar kam pavyko pastoti turint tokius imunuloginio nevaisingumo titrus? Ar gali tas nevaisingumas praeiti? Ar šis nevaisingumas yra tik su tam tikru partneriu? Kažkada buvau pastojusi bet nuo kito partnerio... Įvyko ankstyvas persileidimas, priežastis, kaip spėjama, citomegalo virusas aktyvus. Dabar jis nebeaktyvus.

Geriu visokias žoles, mama pripirko pas bobutes smile.gif Vyliuosi, kad padės kažkas...

Ir aplamai, ar yra merginų, kurios pastojo ir susilaukė vaikelių su tokia diagnoze?

Labai lauksiu atsakymo smile.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytiete: 24 rugpjūčio 2010 - 22:23
[quote=Rytiete,2010 08 24, 23:10]
Sveikos, Merginos,

Prisijungsiu ir aš prie Jūsų. Turime su vyru šią problemą. Du metus beveik nepavyko pastoti, bet pasirodė, kad kiaušintakiai buvo nepraeinami. Padarė balandį laparaskopiją, dabar dešinysis yra geras, kairysis - šiaip sau. Deja, nieko nepavyko per tuos kelis mėnesius. Lankausi Baltijos Amerikos klinikoje pas gyd. Žiobakienę. Be viso to yra nustatytas imuninis nevaisingumas - 30 (norma 10).


O kaip jis yra nustatomas? g.gif
Kazkada ir as buvau pas Ziobakiene, man tik visai nepatiko kad iskart be tyrimu skyre daug stimuliuojanciu, o juk jie nera saldainiukai doh.gif
Atsakyti
Na, man Žiobakienė visai patinka... Tik dar labiau patiktų, jei razultatai būtų akivaizdūs smile.gif

Šis tyrimas - tai paprasčiausia spermotograma. Tiesa, ar ka snors darėsi testą po sueities? Kur Vilniuje darėtės? Gal, sakau, reikia pasidaryti, nors gydytoja nieko nesakė...
Atsakyti