Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

o vat ka ash ishskaiciau Vokishkuose puslapiuose. Vokietijoje, pasirodo, imunines nesivystanciu neshtumu priezastys placiai tiriamos.
Tiriami moters ir vyro HLA - A ir B ( Lt kiek zinau, to nieks netiria)
Jei nustatoma imunine nesivystanciu neshtumu priezastis, vykdoma aktyvi arba pasyvi imunizacija.
Aktyvi - kai moteriai leidziamas vyrto apdorotas kraujas ( leukocitai ar pan). TAciau shis budas taikomas dar priesh neshtuma ir jau neshtumo metu. Kaip suprantu, tai daro ir Bykova. TAciau man pepatinka tai, kad ji skiria kruvas ivairiu tyrimu, nors ir taip moterys jau yra ishsityrusios doh.gif . Tai mano supratimu, jei viskas iki to laiko ishtirta, lai tiria imunine sist ir skiria gydyma ( gi gydimas kiek skaiciau, visoms vienodas) g.gif
Pasyvi - leidziamas imunoglobulinas arba prednison preparatai jau pastojus.
Gal zinot, kas tiria tai LT?
Ir ar kas taiko tokia gyd. metodika?
Atsakyti
QUOTE(kishke @ 2010 03 25, 10:40)
o vat ka ash ishskaiciau Vokishkuose puslapiuose. Vokietijoje, pasirodo, imunines nesivystanciu neshtumu priezastys placiai tiriamos.
Tiriami moters ir vyro HLA - A ir B ( Lt kiek zinau, to nieks netiria)
Jei nustatoma imunine nesivystanciu neshtumu priezastis, vykdoma aktyvi arba pasyvi imunizacija.
Aktyvi - kai moteriai leidziamas vyrto apdorotas kraujas ( leukocitai ar pan). TAciau shis budas taikomas dar priesh neshtuma ir jau neshtumo metu. Kaip suprantu, tai daro ir Bykova. TAciau man pepatinka tai, kad ji skiria kruvas ivairiu tyrimu, nors ir taip moterys jau yra ishsityrusios doh.gif . Tai mano supratimu, jei viskas iki to laiko ishtirta, lai tiria imunine sist ir skiria gydyma ( gi gydimas kiek skaiciau, visoms vienodas) g.gif
Pasyvi - leidziamas imunoglobulinas arba prednison preparatai jau pastojus.
Gal zinot, kas tiria tai LT?
Ir ar kas taiko tokia gyd. metodika?


nezinau kaip kitoms, bet man nedare tu tyrimu, kurie LT buvo daryti (pvz AFS nekartojo, kad pasitvirtint, jog tikrai neigiamas) g.gif
O pries antra vizita, kai jai pasiskambinau pasiklaust, ar kazka dar atsivezt, tai ji irgi isvardino, ka LT galiu pasidaryt ir jai tik atsakymus atvezt ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

mano imuniniu tyrimu is Rygos atsakymai.Dar laukiu is Bykovos.


T limfocitai CD3+ 72% 56-86%
T limfocitai CD3+ 1803
Naturalios zudikes CD16+,CD56+ 13% 5-26 %
Naturalios zudikes CD16+,CD56+ 329% 84-724
T limfocitai supresiniai/citotoksiniai CD3+,CD8+ 23% 13-39%
Tlimfocitai supres./citotoksiniai CD3+,CD8 + 559 220-1129
T helperiai CD3+,CD4+ 48% 33-48%
T helperiai CD3+,CD4+ 1179 410-1590
Limfocitai CD45+ 2505
15 5-22
373 80-616
CD4/CD8 2.11 1-1.5


Tikejausi labai dideliu nukrypimu,o gavosi stai kas-viskas per viduriuka.
Tik paskutinis padidejes,bet kiek vakar nete info ieskojau,tas santykis skaitosi normalus nuo 1 iki 4.Aisku tokios tos labes normos,tik kita vertus nuo normu nepriklauso,tiksliai normos priklauso tik vienu CD4 ar CD8 rodikliu,o santykis yra santykis.
Tai va ,ieskausi dar siek tiek info.Bet jei kas kokiu minciu turite,laukiu pastebejimu 4u.gif
O paciai durnas jausmas sako,kad mano bedos bus kiausintakiai,o ne imunine.Laukiu Bykovos atsakymu,nors ir kaip ji pati sake,su manim cia neaisku.
Negi as cia viena tokia "misle"? smile.gif

Butvile dar daresi situs tyrimus,kazin kaip jau sekesi,kokie ats? g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 04 06, 11:11)
O paciai durnas jausmas sako,kad mano bedos bus kiausintakiai,o ne imunine.Laukiu Bykovos atsakymu,nors ir kaip ji pati sake,su manim cia neaisku.
Negi as cia viena tokia "misle"? smile.gif

Turbūt vienetinis egzempliorius būsi biggrin.gif Nes kai viską pergalvoji, tavo visi tyrimai geri -išeitų gali nurašyti nesėkmes kiaušintakiams. Bet laporaskopija rodo, kad ir tavo kiaušintakiai pratekami. Kaip bepavadinsi, esmė viena -mistika, mįslė, x failai doh.gif
Atsakyti
Pas mane irgi x-failai - per 14 metų nieks nerado priežasties, ir nei vieno užkibimo. Po truputį mąstau apie Rygą, bet kol kas nelabai turiu galimybių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2010 04 07, 13:36)
Pas mane irgi x-failai - per 14 metų nieks nerado priežasties, ir nei vieno užkibimo. Po truputį mąstau apie Rygą, bet kol kas nelabai turiu galimybių.  g.gif


Pas mane ir x failai, jei kada susiruoši Į Rygą, gal kas ir mane prigriebtų, nes nėra su kuo blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kishke @ 2010 03 25, 09:40)
o vat ka ash ishskaiciau Vokishkuose puslapiuose. Vokietijoje, pasirodo, imunines nesivystanciu neshtumu priezastys placiai tiriamos.
Tiriami moters ir vyro HLA - A ir B ( Lt kiek zinau, to nieks netiria)
Jei nustatoma imunine nesivystanciu neshtumu priezastis, vykdoma aktyvi arba pasyvi imunizacija.
Aktyvi - kai moteriai leidziamas vyrto apdorotas kraujas ( leukocitai ar pan). TAciau shis budas taikomas dar priesh neshtuma ir jau neshtumo metu. Kaip suprantu, tai daro ir Bykova. TAciau man pepatinka tai, kad ji skiria kruvas ivairiu tyrimu, nors ir taip moterys jau yra ishsityrusios doh.gif . Tai mano supratimu, jei viskas iki to laiko ishtirta, lai tiria imunine sist ir skiria gydyma ( gi gydimas kiek skaiciau, visoms vienodas) g.gif
Pasyvi - leidziamas imunoglobulinas arba prednison preparatai jau pastojus.
Gal zinot, kas tiria tai LT?
Ir ar kas taiko tokia gyd. metodika?


Sveika,

del didesniu tyrimu tikrai nieko nezinau, taciau mums su vyru yra imunologinis nesuderinamumas ir man taikomas ,,gydymas" imunoglobulino pagalba. Apie ji zino ir taiko gyd. G. Karpenko. Pabandyk pasukt, gal atsakys i tavo klausimus wink.gif

Atsakyti
o kas negerai su tavo kiausintakiais? pas tave gi nesivystantys, ar negimdiniai? g.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 04 06, 12:11)
O paciai durnas jausmas sako,kad mano bedos bus kiausintakiai,o ne imunine....

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 04 07, 19:37)
o kas negerai su tavo kiausintakiais? pas tave gi nesivystantys, ar negimdiniai?  g.gif



3 negimdiniai,3 nesivystantys.Visi fiksuoti labai panasiai,teigiamas NT tik 10d po mm(tariamu),letai kylantis ir besileidziantis hcg,beveik visada max 300 (isskyrus viena karta max 4650).Gimdoje echo NIEKADA nieko nemate-3 patvirtinti negimdiniai matomi kiausitakiuose,kiti nepatvirtinti,bet istorija ju tokia pati.
Tai va sedim ir mastom smile.gif Londone persileidimu klinikoje sake,kad gali buti visi tokie negimdiniai(nieko keista ,kad su tokiu mazu hcg net ir kiausintakiuose jie nematyti).Pasakiau tai ir Bykovai,ji pati itariai i tai paziurejo.Nu vien zo...
Atsakyti
aaa...nu tada gali but, bet kokia iseitis tokiu atveju? kiausintakiu salinimas?
Bykova ne ginekologe 4u.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 04 07, 22:46)
3 negimdiniai,3 nesivystantys....

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 04 08, 08:55)
aaa...nu tada gali but, bet kokia iseitis tokiu atveju? kiausintakiu salinimas?
Bykova ne ginekologe  4u.gif


As suprantu ,kad ji ne ginekologe.Bet ir ginekologai negali atsakyti ar yra pas mane kas su imunine ar ne.Tai ir tikiuosi,kad ji man sugebes atsakyt ar reikia man ka su imunitetu daryt ar ne.

Iseitis IVF.Tik su injekcijom ar be,as nezinau.Jei visi negimdiniai ir imunitetas cia ne prie ko,tai kam jos man.O jei su kiausintakiais kazkas ne taip ir dar su imunine bedeles,tai vien su IVF neapsieisiu as.Ziuresiu ka del IVF kita treciadieni pasakys ir galvosiu ka daryt.
Atsakyti
ne, as turiu omeny ne ginekologe, kad gali nezinoti ir greiciausiai neturetu zinoti del tavo kiausintakiu itakos smile.gif su imunine kitas reikalas, cia jau tegul kuiciasi 4u.gif

Jeigu iseitis tik IVF, tai kaip jie ketina uztikrinti, kad ikelti embrionai neisitvirtins irgi kiausintakiuose? Nes garantiju tai ner... O del injekciju... pas mus tai nedaro be stimuliacijos (kai nekompensuoja, tai ir finansiskai neapsimoka..nes labai jau retas atvejis kada 100% apsivaisinimas ir sekmingas dalinimasis buna), bet aisku tavo atvejis kiek kitoks..nebent jeigu pas jus daro embrionu genetine diagnostika, tada po stimuliacijos is didesnio gauto kiekio galetu atrinkti geriausius. Aisku negimdinis tai nereiskia, kad del genetiniu problemu, bet nesivystantis..galbut.

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 04 08, 11:25)
Iseitis IVF....

Atsakyti