Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 17, 17:01)
Kazin negali buti tai susije su vartojimo laikotarpiu?
Man pvz tik per nestuma reiketu,ir doze didesne.Tau gal visa gyvenima teks gert,ir doze mazesne.Cia su racija del nepageidaujamo poveikio del ilagalaikio vartojimo,pakraujavimo rizikos ir t.t.?  g.gif

šiaip sako iki 70kg svorio 100mg o nuo 70kg 150mg ar 200mg g.gif bet manęs net neklausė kiek sveriu doh.gif o esu ant ribos- 69kg doh.gif lotuliukas.gif
beja vienas farmacininkas patarė aspiriną parsisiūsti pvz iš jav- būtent Baby aspirin nes jis mažiau skrandį pažeidžia. tik klausimas ar todėl kad jo veikliosios medžiagos mažiau ar dėl to kad tiesiog yra geriau pagaminti g.gif tema turbūt labiau AFS temoj tiktų blush2.gif bet gal kas žinosit?
Atsakyti
QUOTE(Law @ 2010 03 18, 09:45)
šiaip sako iki 70kg svorio 100mg o nuo 70kg 150mg ar 200mg g.gif bet manęs net neklausė kiek sveriu doh.gif o esu ant ribos- 69kg  doh.gif  lotuliukas.gif
beja vienas farmacininkas patarė aspiriną parsisiūsti pvz iš jav- būtent Baby aspirin nes jis mažiau skrandį pažeidžia. tik klausimas ar todėl kad jo veikliosios medžiagos mažiau ar dėl to kad tiesiog yra geriau pagaminti g.gif tema turbūt labiau AFS temoj tiktų blush2.gif bet gal kas žinosit?


Iš savo 20 metų aspirino gėrimo patirties galiu pasakyt, kad mano jautriam skarndžiui labiausiai įtinka tik aspirinas iš JAV atvežtas (teta vis parūpindavo), o visi LT pirkti ne kas. tai gal čia įtakos turi kokybė. 4u.gif
Atsakyti
labas Keberioksht,


Nezinau tavo situacijos. Taciau pas mane irgi nerado AFS, bet skiria aspirina pagert ishanksto.
MAtai, 2 neshtumai baigesi jau 5-6 sav, o 3 - 10 sav. Tik trecia neshtuma geriau aspirina jau pastojus. Kaip sake Abraitis Kaune - per velai. Todel nors ir nerasta jokiu AFS - aspirinas paskirtas jau planuojant. Ir 150 mg, nes svoris virsh 70 kg.Taigi.
Zinai, kiek gydytoju, tiek ir tu nuomoniu. Ir del tu persileidimu - vieni kazka bando rekomenduoti, o kiti - svelniai tariant nusiplauna rankas ir suvercia viska gamtai. USoniene irgi paskyre aspirina jau pastojus. GAl del jo dekos trecias neshtumas jau buvo pazenges- buvo ir shirdele, ir vaikutis.
Bet dabar tikrai ishanksto pasiruoshiu - negaliu toliau sau "bandyti" doh.gif
Atsakyti
kishke, o heparino nesiūlo leistis?
Bent jau man viena gydytoja sakė, kad nors ASF ir nerasta, o aspirinas trečio pastojimo metu nepadėjo, tačiau vėl planuojant- iš anksto gert aspiriną, o nuo širdutės veiklos pridėt ir hepariną g.gif
Man pvz paskutinį kart darant IUI, aspiriną liepė pradėt gert kelios dienos po IUI. Bet širdutės veiklos taip ir nepamatėm, nustojo vystytis anksčiau doh.gif
Nesuprantu aš to aspirino skyrimo be ASF g.gif Buvau pas hematologę, padarė keletą krešumo tyrimų papildomai. Tai mano kraujas kaip tik linkęs skystėti, t.y. krešėjimo laikas ilgokas. Tai nežinau, ar su aspirinu ir heparinu neprisidarysiu bėdų g.gif
Atsakyti
QUOTE(kishke @ 2010 03 19, 10:46)

Nezinau tavo situacijos. Taciau pas mane irgi nerado AFS, bet skiria aspirina pagert ishanksto.



Man irgi Abraitis sake gerti aspirina, nors pas mane net uzuominu anot jo apie AFS buvima nera.
Buvo trys persileidimai.Paskutinio nestumo metu kai tik suzinojau, kad laukiuosi geriau aspirina, bet matomai irgi per velai pradejau.Nors ir duphastona vartojau nuo pat pastojimo.
Atsakyti
sveikos

rashiau jau ansciau mirksiukas.gif . Ir aspirinas ( dar priesh pastojant) ir heparinas ( kai tik pasirodo shirdue) nesvarbu, kad AFS nerasta - pas mane nera net pedsako to afs. MAtai, aspirino pagalba sulaukiau shirdutes, bet nustojo vystytis vis tiek ( 3 nesht) aishku, pradejau ji gerti tik pastojus, tai sake, per velai . Todel dabar pastojus teks ir heparina leistis.
Bet zinot - tikrai ta darysiu - nes kol kas kiti budai ( duphaston, aspirinas, folio r. ) nepadejo Taip kad, merginos -gal ir reikia apsidraudimui. Matot, dabar kraujas gal ir ok, bet pastojus neaishku kas ir kaip ten pasidaro ir gali buti per velu... o mano gin sake, kad jos kolege turi nescia dabar jau prie 30 sav, kuriai nieko nerasta buvo, bet priesh tai daug persileid. DAbar vaikeli neshioja butent su aspirinu ir heparinu.Zinot, kadangi patys daktarai nezino kas ir kaip, bet tai atrodo, kai kuriais atvejais suveikia, tai kodel ne?


O vakar buvau dar pas homeopatus Kaune. Nieko rimto jie ten nepasiule ishskyrus dar ishsivalyti organizma ( yra tokie detox kit lashiukai, tai ju pavartoti)... nezinau, norejau labai akupunkturos, bet ten akupunturistas neurologas, tai daugiau ziniu ish tos srities ir turi. Todel kazkaip ishvaziavau nieko nepeshus... Gal kas turite gera akupunkturista Vilniuje? Daug kur rashoma, kad turetu atstatyti pusiausvyra organizme...
Priesh 4 -a neshtuma noreciau pabandyti viska, kas imanoma... O jau tada dar bandyti.
Atsakyti
Del aspirino... Mano gydytoja liepdavo visada gerti aspirina 100 mg, nors pas mane AFS nera, dariausi tyrimus 2 kartus, parode, kad rezultatas neigiamas. Pasak gydytojos-ginekologes, tai nors ir nera AFS, vistiek rekomenduojama pagerti.
Kai sitai pasakiau imunologei Bikovai is RRC, tai ji sako nesuprantu tokio gineklogo poziurio. Jeigu nera AFS, tai ko ta aspirina gerti??? Sako negalima siaip vaistu gerti be priezasties. Nors aisku kai yra ne vienas ir ne du prsileidimai, tai norisi apsidrusti nuo visu GAL, tai ir as turbut nieko pries buciau aspirina naudoti.
Atsakyti
QUOTE(kishke @ 2010 03 20, 11:23)
O vakar buvau dar pas homeopatus Kaune. Nieko rimto jie ten nepasiule ishskyrus dar ishsivalyti organizma ( yra tokie detox kit lashiukai, tai ju pavartoti)... nezinau, norejau labai akupunkturos, bet ten akupunturistas neurologas, tai daugiau ziniu ish tos srities ir turi. Todel kazkaip ishvaziavau nieko nepeshus... Gal kas turite gera akupunkturista Vilniuje? Daug kur rashoma, kad turetu atstatyti pusiausvyra organizme...
Priesh 4 -a neshtuma noreciau pabandyti viska, kas imanoma... O jau tada dar bandyti.

Detox kit esu gėrus du kartus. Pirmą kartą kosmetologė buvo pasiūlius pabandyti dėl veido odos. O antrą kartą vienas gydytojas pasiūlė organizmui pavalyti. Tuo metu kaip tik buvo gal mėnesis praėjęs po pirmojo persileidimo. Gėriau tuos lašiukus sąžiningai. Iš ryto pasiruošdavau vandens su tais lašeliais visai dienai ir į darbą bei visur vežiodamasi gurkšnodavau. Bet, kad būčiau pajautusi kažkokį efektą negaliu pasakyti g.gif Gal ir neturėjau kaip apčiuopiamai pajausti, nes niekuo rimtai nesiskundžiau, gal organizmas ir pasivalė? Kaip gi patikrinsi? g.gif
Atsakyti
smile.gif tikrai, ash irgi nelabai tikiu tokiais " organizmo valymais", taciau gal viena pakuote pabandysiu... Zinot, kai nezinai ko griebtis....nepakens
kaip ir su tais aspirinais.
Teisybe pasakius, kai ishgyveni 3 persileidimus per metus ir fizishkai ir dvasishkai, ir kai nieks neranda priezasciu, tai tikrai nesinori bandyti lipt ant to pacio greblio ir nurashius gamtai vel bandyti tiesiog shiaip. Todel ir bandysiu su aspirinu ir heparinu. vis tiek daugiau vilciu.
Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 03 20, 14:20)
Del aspirino... Mano gydytoja liepdavo visada gerti aspirina 100 mg, nors pas mane AFS nera, dariausi tyrimus 2 kartus, parode, kad rezultatas neigiamas. Pasak gydytojos-ginekologes, tai nors ir nera AFS, vistiek rekomenduojama pagerti.
Kai sitai pasakiau imunologei Bikovai is RRC, tai ji sako nesuprantu tokio gineklogo poziurio. Jeigu nera AFS, tai ko ta aspirina gerti??? Sako negalima siaip vaistu gerti be priezasties. Nors aisku kai yra ne vienas ir ne du prsileidimai, tai norisi apsidrusti nuo visu GAL, tai ir as turbut nieko pries buciau aspirina naudoti.


Sveikos,

as irgi taip mastydavau, kad tarkim geriau apsidraudimui gert aspirina. O va Rygoj Bykova nesuprato unsure.gif kaip ir wow.as, sako "negalima be priezasties valgyt vaistu, reikia juos skirti tada, kai zinai, kad reikia, o ne de "vsiakogo pozharnogo" doh.gif
Atsakyti
Nesuprasi del to aspirino.Kazkada kai intesyviai ieskojau info del visu imanomu priezasciu,buvau radus ne viena straipsni kur teigiama,kad aspirinas pries nestuma,taip pat galima indikacija nesekmei,ir jei jo reikia,tai reikia po teigiamo testo pradet.Kita vertus yra straipsniu kur teigiama,kad prasmes jis turi tik kelis menesius pries nestuma vartojamas.Va ir suprask kaip nori.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 22, 11:22)
Nesuprasi del to aspirino.Kazkada kai intesyviai ieskojau info del visu imanomu priezasciu,buvau radus ne viena straipsni kur teigiama,kad aspirinas pries nestuma,taip pat galima indikacija nesekmei,ir jei jo reikia,tai reikia po teigiamo testo pradet.Kita vertus yra straipsniu kur teigiama,kad prasmes jis turi tik kelis menesius pries nestuma vartojamas.Va ir suprask kaip nori.


pamatysi, po Bykovos konsultacijos kokia pora dienu prisiminsi jos zodzius, mastysi... nes as tai tokia buvau ir pasimetus, ir nesupratus... bet paskui kai suvirskinau, tai normaliai...
man tas jos pasakymas, kad "pas kiekviena rastume nukrypimu" labai istrigo ir paliko tokia erdve pamastymams... doh.gif
Atsakyti