Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

4u.gif Ačiū KERZAKA už informaciją. Ji labai naudinga. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
kerzaka, aciu tau labai 4u.gif Reiks butinai pradet dar labiau save prisiziuret, atidziau rinktis maista, nors truputi pasportuoti ax.gif O tu neplanuoji vaziuoti i RRC?
Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 03 15, 19:58)
O tu neplanuoji vaziuoti i RRC?

Nuo antro vizito kol kas susilaikau. Šiuo metu IUI neplanuoju, bandau stiprint organizmą. O vėliau bus matyt. Man labai trūksta daugiau laimingų istorijų blush2.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif

tikrai, sveikai gyventi nepamaishys ne vienai.
Zadu ishbandyti dar akupunktura. Turetu buti vienas ish efektyviausiu budu. Radau tik Kaune, Natura Munda centre. Ten jie turi ir gydytojus homeopatus - gal jie ka dar patars.
Tuo paciu gavau net 2 gyd. nuomone, kad priesh planuojant neshtuma reiktu gerti 150mg aspirino kasdien + pastojus leistis heparina.
VAt toks ir bus mano startinis paketas. Ash esu labai pragmatishka g.gif todel manau, pakombinuosiu visas priemones tikslui pasiekti ir neturalias ir nevisai....

pasidalinsiu naujienomis, jei suzinosiu dar kokia nuomone.
Atsakyti
QUOTE(kishke @ 2010 03 16, 10:55)
labas visoms 4u.gif

tikrai, sveikai gyventi nepamaishys ne vienai.
Zadu ishbandyti dar akupunktura. Turetu buti vienas ish efektyviausiu budu. Radau tik Kaune, Natura Munda centre.  Ten jie turi ir gydytojus homeopatus - gal jie ka dar patars.
Tuo paciu gavau net 2 gyd. nuomone, kad priesh planuojant neshtuma reiktu gerti 150mg aspirino kasdien + pastojus leistis heparina.
VAt toks ir bus mano startinis paketas. Ash esu labai pragmatishka g.gif  todel manau, pakombinuosiu visas priemones tikslui pasiekti  ir neturalias ir nevisai....

pasidalinsiu naujienomis, jei suzinosiu dar kokia nuomone.


O kuo motyvuota tų 2 gyd. - beje kokių, jei nepaslaptis nuomonė, ar pas tave AFS g.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas,
del AFS ir 150 aspirino.
Siandien buvau tam persileidimu centre atsakymu.Ziurejo antikardiolipidu tyrimus(trecius jau per 3 menesius),vis del to paneige,kad yra bet koks AFS.Zodziu is ju puses viskas padaryta,visi tyrimai ir visi atsakymai geri.Tik paskyre 150 aspirino,nuo teigiamo testo,kadangi afs nera tai heparino nereiks.Neuzfiksavau koks dar tyrimas darytas buvo(veliau gausiu laiska parasysiu),trombo....kazkoks(po pusvalandzio nuo paemimo tiria,kazkaip kraujas aparate per greit sukresa,reiksmes didesnes tas turi tik smulkiom kraujagyslem,kuriu pas mane labai daug sutrukinejusiu),va tas arti aukstesnes ribos.Tik del to ir skyre aspirina,reiskia aspirina gali skirt ir nebutinai esant afs.
Taigi beliko imuniteta rygoj paziuret,ir tiketis,kad vis del to kalti pas mane buvo kiausintakiai ir ne kas kitas.Tada puse rupesciu nukristu,nebereiktu galvot kaip pastot ir isnesiot,beliktu sugalvot tik kaip pastot.Tikriausiai ivf ax.gif
Atsakyti
Labutis T.P.Keberiokst, gal gali parašyti visus tyrimus daromus pas jus dėl pasikartojančių persileidimų?
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2010 03 16, 17:48)
Labutis T.P.Keberiokst, gal gali parašyti visus tyrimus daromus pas jus dėl pasikartojančių persileidimų?


Galiu parasyti kokie man daryti,nors manau dauguma ju.Tik tos naujos klinikos tiksliu neturesiu,neturiu ataskaitu.
1.Hormonai,gal cia nesiplesiu,visur tikriausiai standartas-lytiniai,skydliaukes ir t.t
2.Chromosomu kariotipas
3.Sperma
4.Histeroskopija
5.Kiausintakiu praeinamumas
6.Imuniniai
Del Lupus Anticoagulanto,cia jau nurasau is israso:
Prothrombin time
INR
Fibrinogen
APTT
Thrombin Time
6.1 Antuthrombin III activity
6.2 acticvated protein c resistance(sitas jei tvarkoj del V Leideno nereikia testo)
6.3 protein c activity
6.4 protein s free
6.5prothrombin gene mutation
6.6 anticardiolipinai
6.7 estimate gfr
6.8 antikuniai pries skydliauke

L.Regan klinikoj dar kart del AFS paneige,ir mano prasymu padare MTHFR,kuris irgi atejo normalus.
Kol kas tiek prisiminiau.

Parejo mano hcg-63.Galetu mazeti ir greiciau unsure.gif Jau atsibodo antra menesi nesciai nenesciai buti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 16, 20:12)
Parejo mano hcg-63.Galetu mazeti ir greiciau  unsure.gif Jau atsibodo antra menesi nesciai nenesciai buti  rolleyes.gif


Įsivaizduoju koks stresas gyventi tokioj psichinėj būsenoj. unsure.gif
Ačiū už atsakymą, aš Italijoj dariau lygiau tokius pat tyrimus.Ryt važiuosiu konsultuotis pas endokrinologą dėl skydliaukės antikūnų, kažkaip stebuklingai atsilaisvino vieta rytojui ambulatorijoj. smile.gif
Atsakyti
labas

del tu dvieju gydytoju nuomoniu - tai AFS paneige ir Abraitis ir Uson.
AFS Tyrimai daryti net 2 kartus. TAciau vis tiek rekomenduoja aspirina, ir dar priesh pastojant.
Matot, kitu priezasciu neranda, tai mano, kad jei yra kiti imuniniai faktoriai kurie suveikia, aspirinas ir tuo atveju gelbeja.
Atsakyti
nu man baisingai įdomu kodėl 150mg aspirino? pas mane antikardiolipidinis tyrimas tik virs normos. kiti norma. ir skyre tik 100mg? g.gif bet pvz kartais jauciu tokį sunkumą kojose tai išgėrus dar vieną tabletę savavališkai praeina g.gif o kitose šalyse gi tas Baby aspirin buna tik 80mg ir skiria po 1 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Law @ 2010 03 17, 15:34)
nu man baisingai įdomu kodėl 150mg aspirino? pas mane antikardiolipidinis tyrimas tik virs normos. kiti norma. ir skyre tik 100mg?  g.gif bet pvz kartais jauciu tokį sunkumą kojose tai išgėrus dar vieną tabletę savavališkai praeina g.gif o kitose šalyse gi tas Baby aspirin buna tik 80mg ir skiria po 1 g.gif



Kazin negali buti tai susije su vartojimo laikotarpiu?
Man pvz tik per nestuma reiketu,ir doze didesne.Tau gal visa gyvenima teks gert,ir doze mazesne.Cia su racija del nepageidaujamo poveikio del ilagalaikio vartojimo,pakraujavimo rizikos ir t.t.? g.gif
Atsakyti