Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

Gavau siandien savo tyrimus is Santariskiu. na net nezinau ka ir galvoti. tik vienas faktorius normoj, o tos naturalios zudikes net labai virs normu. ar galetu kasnors pakomentuoti mano tyrimus:

Ląsteliniai imunologiniai tyr.
Limfocitų skaičius (%) 21, norma 28-39
Limfocitų skaičius (mm3) 1428, norma 1600-2400
CD3+(T-limfocitai) (%) 66, norma 67-76
CD3+(T-limfocitai) (mm3) 942, norma 1100-1700
CD3+CD4+(T helperiai/induktoriai) (%) 45, norma 38-46
CD3+CD4+(T helperiai/induktoriai) (mm3) 643, norma 700-1100
CD3+CD8+(T citoksiniai/supresiniai) (%) 18, norma 31-48
CD3+CD8+(T citoksiniai/supresiniai) (mm3) 257, norma 500-900
CD4/CD8 2,5, norma 1-2
CD16/CD56+(natūralūs kileriai) (%) 29, norma 10-19
CD16/CD56+(natūralūs kileriai) (mm3) 414, norma 200-400.

as gali itakoti tyrmus tai, kad as vis dar nescia? abrazija bus tik poryt.

aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Jasmine,as ten prie Kerzakos atsakymu siek tiek parasiau,ka kokie tyrimai reiskia.Paziurek ir palygink su savo.
Itakot ir gali nestumas,bet greiciausiai ir ne nestumo metu kazka panasaus rodytu.Tiesiog nestumo metu gali siek tiek "uzsiturbinti",bet esmes tas nekeicia,norint isnesiot reikia kazka daryt.Tavo vietoj tikrai pagalvociau apie vizita i Ryga.
As ten kovo 30 vaziuoju,paziuresiu ka sakys.
O Santariskese cia su siuntimu situs darot,ar siaip nueinat ir susakot ko reikia?
Kiek sumokejai uz situs tyrimus?
Atsakyti
Jasmine, tavo skaičiukai visiškai priešingi maniesiems g.gif
Jei skaitai angliškai, čia trumpai aprašyta, ką atskiri CD reiškia:
http://repro-med.net...x...t&Itemid=25
Iš esmės, natūralūs kileriai pas tave viršija normą nemažai. Gal tai ir yra nesivystančių nėštumų priežastis g.gif
Aš į forumą įkėliau tik % išreikštas reikšmes, nes kiek internete varčiau tik tokias reikšmes kiti žiūri. Bet kodėl, tai nesuprantu g.gif Mano atveju, jei % daugmaž ribose, tai mm3 labai nukrypę doh.gif
Tau norėčiau pasiūlyti arba Bykovai parašyti, arba bandyti ieškoti imunologo, kuris galėtų bent pakomentuoti reikšmes. O gal net abu variantus bandyk. Tiesa, jei rasi, kas LT pakomentuos tavo rezultatus, parašyk. Nes ir aš norėčiau, kad mano rezultatus kas pakomentuotų iš imunologų.

Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 01, 18:51)
O Santariskese cia su siuntimu situs darot,ar siaip nueinat ir susakot ko reikia?
Kiek sumokejai uz situs tyrimus?

Jokio siuntimo nereikia, nes šie tyrimai mokami. Reikia žinoti, ko nori, eini į mokamų tyrimų kabinetą, susimoki ir paima kraują. Aš už šitus tyrimus, plius antiDNR ir ANA sumokėjau apie 380 Lt. Santariškių kainyną gali pasižiūrėti:
http://www.santa.lt/....php?1334401665
atkreipk dėmesį, kad visi CD turi atskiras kainas. Tad gali kažkurių nedaryti.
Atsakyti

as mokejau apie 320 lt., tik dar prie situ tyrimu dariau antikunius pries DNR ir antinuklearinius antikunius (ANA).bet kitu atsakymai bus tik po savaites.

zinot, gal pagalvosit, kad as nesveika, bet as net siek tiek dziaugiuosi, kad pagaliau po 2 metu galbut radau ta liga del kurios man taip nesiseka. bet jau turiu uz ko uzsikabint.

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 01, 20:51)
Jasmine,as ten prie Kerzakos atsakymu siek tiek parasiau,ka kokie tyrimai reiskia.Paziurek ir palygink su savo.
Itakot ir gali nestumas,bet greiciausiai ir ne nestumo metu kazka panasaus rodytu.Tiesiog nestumo metu gali siek tiek "uzsiturbinti",bet esmes tas nekeicia,norint isnesiot reikia kazka daryt.Tavo vietoj tikrai pagalvociau apie vizita i Ryga.
As ten kovo 30 vaziuoju,paziuresiu ka sakys.
O Santariskese cia su siuntimu situs darot,ar siaip nueinat ir susakot ko reikia?
Kiek sumokejai uz situs tyrimus?


Papildyta:
aciu uz info 4u.gif
taip, as bandysiu ieskot imunologo Lietuvoje. kazkur skaiciau, kad jeigu naturalus kileriai yra zemaiu normos reikia vartoti steroidus, o jeigu virs leisti imunoglobulino injekcijas. tikiuosi nieko nesupainiojau. pazistu viena ginekologe, kuri leidzia tokias injekcijas. tai galvoju, jeigu leidzia tai turbut nusimano kodel ir kam tai daro. eisiu is pradziu pas ja. o jeigu nieko man cia surast nepasiseks, tai belieka tik vaziuot pas Bykova.




QUOTE(kerzaka @ 2010 03 01, 21:12)
Jasmine, tavo skaičiukai visiškai priešingi maniesiems  g.gif 
Jei skaitai angliškai, čia trumpai aprašyta, ką atskiri CD reiškia:
http://repro-med.net...x...t&Itemid=25
Iš esmės, natūralūs kileriai pas tave viršija normą nemažai. Gal tai ir yra nesivystančių nėštumų priežastis  g.gif
Aš į forumą įkėliau tik % išreikštas reikšmes, nes kiek internete varčiau tik tokias reikšmes kiti žiūri. Bet kodėl, tai nesuprantu  g.gif Mano atveju, jei % daugmaž ribose, tai mm3 labai nukrypę  doh.gif
Tau norėčiau pasiūlyti arba Bykovai parašyti, arba bandyti ieškoti imunologo, kuris galėtų bent pakomentuoti reikšmes. O gal net abu variantus bandyk. Tiesa, jei rasi, kas LT pakomentuos tavo rezultatus, parašyk. Nes ir aš norėčiau, kad mano rezultatus kas pakomentuotų iš imunologų.

Papildyta:

Jokio siuntimo nereikia, nes šie tyrimai mokami. Reikia žinoti, ko nori, eini į mokamų tyrimų kabinetą, susimoki ir paima kraują. Aš už šitus tyrimus, plius antiDNR ir ANA sumokėjau apie 380 Lt. Santariškių kainyną gali pasižiūrėti:
http://www.santa.lt/....php?1334401665
atkreipk dėmesį, kad visi CD turi atskiras kainas. Tad gali kažkurių nedaryti.

Atsakyti
labas visoms,

O tai kas ta gin. Lt, kuri leidzia imunoglobulina? Labai prashau pasidalinti ziniomis. jEi shi gyd naudoja toki gydyma, vadinasi, kazkuo remiantis.

Asmenishai ash pasidarius daugybe tyrimu, ir tikrai nenoreciau vel Rygoje viska kartoti, juolab, kad Lietuvoje kazkas vis tik apie imuniteta nusimano smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kishke @ 2010 03 02, 08:48)
Asmenishai ash pasidarius daugybe tyrimu, ir tikrai nenoreciau vel Rygoje viska kartoti, juolab, kad Lietuvoje kazkas vis tik apie imuniteta nusimano smile.gif

Jei rasi, kas LT apie imunitetą ir persileidimus/nepastojimus nusimano, būtinai parašyk 4u.gif Mano žiniomis, tokioj srity besispecializuojančių LT nėra. Bet, jei kuri rastų nors kiek besidomintį gydytoją ir mums parašytų. Manau, klienčių iš supermama tarpo tikrai atsirastų ir daugiau.
Atsakyti

labai pritariu smile.gif 4u.gif



QUOTE(kerzaka @ 2010 03 06, 13:04)
Jei rasi, kas LT apie imunitetą ir persileidimus/nepastojimus nusimano, būtinai parašyk  4u.gif Mano žiniomis, tokioj srity besispecializuojančių LT nėra. Bet, jei kuri rastų nors kiek besidomintį gydytoją ir mums parašytų. Manau, klienčių iš supermama tarpo tikrai atsirastų ir daugiau.

Atsakyti
Kerzaka,kaip knyga,ar pradejai jau skaityt?Gal ka gero radai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 10, 12:29)
Kerzaka,kaip knyga,ar pradejai jau skaityt?Gal ka gero radai? ax.gif

Aha, jau pradėjau. Tik dar nelabai daug perskaičiau blush2.gif Anglų kalba nepratus knygų skaityti, o čia dar terminai doh.gif Bet vis viena po truputį judu į priekį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 10, 12:29)
Kerzaka,kaip knyga,ar pradejai jau skaityt?Gal ka gero radai? ax.gif

Šiandien knygoje aptikau informacijos apie alternatyvius gydymo metodus. Ir mane tai sudomino. Gydytojų taikomos imunoterapijos, tokios kaip LIT, IVIg yra laikinas (trumpalaikis) imuniteto subalansavimo sprendimas. Kaip papildomi (o kartais ir alternatyvūs) metodai prie šių, yra minima -vartojamo maisto įtaka imuniteto balansui, organizmo valymas (detoksikacija), akupunktūra, fizinis aktyvumas ir pan. Visa tai, ką kiekviena iš mūsų gali padaryti pačios thumbup.gif
Užsidegiau ir aš užsiimti tokiomis priemonėmis. Tuo labiau, kad keletą ir taip buvau anksčiau susiplanavus. Prieš savaitę apsilankiau pas homeopatę ir tikiuosi jos parinktų žirniukų pagalba susibalansuoti hormonus bei imuninę sistemą. Kitai savaitei esu užsirašius akupunktūrai, žiūrėsiu, ką jie patars. Reiks pridėti daugiau judesio- pradžiai bandysiu namie pagal turimą CD pasimankštinti. Ir pareguliuosiu maistą. Tuo labiau, kad tai turėtų teigiamai atsiliepti ir mano svoriui, bei padidėjusiam cholesteroliui.
Tikiuosi, kad šios priemonės bent savijautą pagerins thumbup.gif
Tiesa, T.P.Keberiokšt, juk ir tu akupunktūras lankai. Ar jauti kokį skirtumą?
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 03 14, 16:50)
Šiandien knygoje aptikau informacijos apie alternatyvius gydymo metodus. Ir mane tai sudomino. Gydytojų taikomos imunoterapijos, tokios kaip LIT, IVIg yra laikinas (trumpalaikis) imuniteto subalansavimo sprendimas. Kaip papildomi (o kartais ir alternatyvūs) metodai prie šių, yra minima -vartojamo maisto įtaka imuniteto balansui, organizmo valymas (detoksikacija), akupunktūra, fizinis aktyvumas ir pan. Visa tai, ką kiekviena iš mūsų gali padaryti pačios  thumbup.gif
Užsidegiau ir aš užsiimti tokiomis priemonėmis. Tuo labiau, kad keletą ir taip buvau anksčiau susiplanavus. Prieš savaitę apsilankiau pas homeopatę ir tikiuosi jos parinktų žirniukų pagalba susibalansuoti hormonus bei imuninę sistemą. Kitai savaitei esu užsirašius akupunktūrai, žiūrėsiu, ką jie patars. Reiks pridėti daugiau judesio- pradžiai bandysiu namie pagal turimą CD pasimankštinti. Ir pareguliuosiu maistą. Tuo labiau, kad tai turėtų teigiamai atsiliepti ir mano svoriui, bei padidėjusiam cholesteroliui.
Tikiuosi, kad šios priemonės bent savijautą pagerins  thumbup.gif
Tiesa, T.P.Keberiokšt, juk ir tu akupunktūras lankai. Ar jauti kokį skirtumą?

kerzaka, man labai irgi idomus sie dalykai, tokie kaip maistas, judejimas (sportas) ir kt papildomos priemones. Cia tikrai pacios galetume sau padeti. Del maisto, as pvz ieskau informacijos apie organizmo stiprinima ir pan, taciau konkretaus negaliu surasti. Visi raso, kad reikia valgyti dag vitaminu turinciu vaisiu ir darzoviu, mesos maziau ir pan. Bet gal jus merginos turit kazkoki specialu maisto raciona, kuris yra subalansuotas, gal tai kokia dieta (aisku, nereiskai, kad valgyti nieko nereikia, bet tiesiog KA valgyti ir KO ne). As sitais dalykais tikiu, kad itakos turi ir padeda ne tik tam tikru momentu, pvz kaip vaistai, o tiesiog zymiai ilgesni laikotarpi veikia, pati organizma susitirina, praturtina reikiamomis medziagomis.
Be to, be akupunkturos, tinka ir masazai. Akupunkturos as ieskau Klaipedoje, bet dar neradau, kas pas mus ja daro. Tai sakau nors masazus isbandysiu, pati save palenpinsiu.

O kaip del sporto? Kerzaka, kokia sporto saka tu uzsiimineji? Sporto klubai manes nelabai traukia, nes vis baiminuosi per didelio kruvio. Namie butu smagu pasportuoti.
Kerzaka, o tu apie gydytoju taikomas imunoterapijas tai kalbejai apie kraujo suleidima? Nezinau, kaip tai tikslai tas reikalas vadinasi blush2.gif Man Bykova minejo, kad krauja reiktu leisti pries 1-2 men iki planuojamo IUI ar IVF. Tai turbut jis tiek ir veikia. Nes juk zynaida kas menesi vaziuodavo jau nestuke.gif budama, todel logiskai mastant, tai veikia menesi g.gif
Atsakyti
Anksčiau T.B.Keberiokšt knygą "Is your body baby friendly" citavo, dabar pabandysiu aš kai kurias vietas išversti. Sorry, jei ką ne taip išversiu, tikiuosi T.P. Keberiokšt pataisys 4u.gif
Mūsų hormonų ir imuninei sistemai įtaką daro ir mūsų valgomas maistas. Jeigu kūnas kiekvieną dieną turi apdirbti chemikalais užteršto maisto ir konservantų dozę, o mes tą patį valgome ir toliau, mūsų kūnui pritrūksta gyvybiškai svarbių maistingų medžiagų. Yra keletas svarbių aspektų, į kuriuos atkreipiu su nevaisingumu susidūrusių pacientų dėmesį:
1. Atstatykite tinkamą maisto virškinimą
2. Subalansuokite cukraus lygį kraujyje
3. Atstatykite teisingą rūgščių /šarmų pusiausvyrą
4. Detoksikacija (detox)
Rūkymas, alkoholio ar kavos vartojimas, perdirbdo, turinčio daug cukraus ir riebaus maisto vartojimas gali išsekinti imuninę sistemą.
Tačiau, nereikia atsisakyti viso maisto, kuris patinka. Neverskite savęs valgyti sveiką maistą, kurio nemėgstate arba smerkti save už išgertą puodelį kavos.
Visų pirma, nustokite galvoti "kalorijos" ir pradėkite galvoti "maistingos medžiagos". Valgykite geriausią, šviežiausią ir naudingiausią maistą (geriau organinį), kokį tik galite įsigyti.
Savo racioną reiktų apriboti:
-raudona mėsa, rūkyta ir konservuota mėsa,
-augaliniu aliejumi (omega-6 nesočiųjų riebalinių rūgščių turinčio aliejaus, tokio kaip saulėgrąžų, sojų, grūdų)
-nežinau, kaip tiksliai išversti: hydrogenated arba partly hydrogenated oils (kažkokie aliejai)?
-kietu margarinu
-keptu maistu
-druska
-alkoholiu
-kava
-cukrumi ir didelės fruktozės grūdų sirupu
-gliukoze
-perdirbtais grūdais (pvz. balti miltai ir balti ryžiai)
-biskvitais, saldumynais, pyragais ir pyragėliais
-perdirbtu maistu
-"dietiniais" maistais ir gėrimais (dažniausiai produktuose žymimuose "low fat", "sugar free", "reduced calorie" ir pan. dažnai būna dirbtinių saldiklių, cukraus ar cheminių priedų).
Į savo racioną reiktų įtraukti (kai galima pasirinkti organinius):
-avokadus
-pieno produktus (organinius ir saikingai)
-kiaušinius
-šviežius svogūnus, česnakus ir imbierą
-šviežias daržoves
-vaisių sultis ir low -fat smoothies (nežinau, kas tai blush2.gif ). kažkur tekste skaičiau, kad pirktines sultis reikia smarkiai apriboti ir skiesti vandeniu, dėl didelio cukraus kiekio)
-žolelių arbatas
-medų
-liesą raudoną mėsą (saikingai)
-baltą mėsą ir paukštieną
-vaisius (šviežius ir džiovintus)
-alyvuogių aliejų ir alyvuoges
-pupeles ir riešutus
-jūros gėrybes ir žuvį (ypač riebią (oily fish))
-jūros dumblius
-sojų produktus (įskaitant ir tofu, nežinau tokio blush2.gif )
-kviečių grūdų gemalus
-rupius /nesijotus miltus
Reiktų gauti daugiau Omega-3 riebiųjų rūgščių. Jei ne su maistu, tai vartoti papildus. Dar įdomus dalykas knygoje paminėtas: jeigu taikote heparino terapiją, pasitarkite su savo gydytoju, kadangi žuvų taukai (fish oil) turi lengvą kraują skystinimo efektą.
Atskirai paminėta ir flavonoidų (antioksidantų) svarba. Reprodukcinei sistemai svarbūs cinkas, ciberžolė (kurkuma) ir vynuogių sėklų ekstraktas. Bet geriausias būdas užtikrinti antioksidacinių maistinių medžiagų gavimą yra į savo racioną įtraukti nuo 5 iki 8 daržovių vei vaisių porcijų per dieną. Tai ir špinatai, ir imbieras, ir česnakai, svogūnai, citrusiniai vaisiai, brokoliai ir pan. Taip pat paminėta, kad pvz. granatų sultys turi daugiau antioksidacinių savybių nei žalioji arbata.
Papildyta:
QUOTE(wow.as @ 2010 03 14, 16:21)
O kaip del sporto? Kerzaka, kokia sporto saka tu uzsiimineji? Sporto klubai manes nelabai traukia, nes vis baiminuosi per didelio kruvio. Namie butu smagu pasportuoti.

Anksčiau į aerobiką vaikščiojau. Bet dabar aptingau blush2.gif Tam, kad nereiktų niekur eiti, turiu CD su mankšta. Tai karts nuo karto pasimankštinu. Reiktų dažniau, aišku. Tas CD yra su Cindy Crawford ir vadinasi "a new dimension". Pabandyk internete paieškoti. Jei nesigaus, parašyk 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(wow.as @ 2010 03 14, 16:21)
Kerzaka, o tu apie gydytoju taikomas imunoterapijas tai kalbejai apie kraujo suleidima? Nezinau, kaip tai tikslai tas reikalas vadinasi  blush2.gif  Man Bykova minejo, kad krauja reiktu leisti pries 1-2 men iki planuojamo IUI ar IVF. Tai turbut jis tiek ir veikia. Nes juk zynaida kas menesi vaziuodavo jau  nestuke.gif  budama, todel logiskai mastant, tai veikia menesi  g.gif

O tos imunoterapijos knygoje minimos kelios:
-IVIg -imunoglobulino G injekcijos
-LIT -limfocitų imunizavimo terapija, kitaip dar sakoma vyro ar donoro baltųjų kraujo kūnelių suleidimas žmonai. Tai šį metodą ir taiko Bykova
-steroidai (prednisone ir dexamethasone). Jei gerai pamenu, juos dažnai skiria ir prie IVF
-mažos heparino dozės bei mažos aspirino dozės
-anti-TNF priemonės (Humira ir Enbrel). Net nežinau, ar pas mus taiko. Bet bent iš UK forumų esu supratus, kad pas juos dažnai skiria esant imunologinėms bėdoms
-metforminas
-Folgard RX 2.2.(turintis didelius folinės rūgšties, vitaminų B6 ir B12 kiekius. Skiriama kai nustatoma MTHFR geno mutacija, kuri pas mus net netiriama). Bykova daro homocisteino, B12 ir folio rūgšties tyrimus. Bet MTHFR netiria. Dažniausiai kai homoisteinas per didelis, o B12 ir folio rūgšties per mažai ir taip įtariama MTHFR geno mutacija ir skira padidintas folio rūgšties bei B12 dozes. Bet mano atveju, homocisteinas vos vos aukščiau normos buvo, tačiau folio rūgšties daugiau nei per vidurį, o B12 viršijo normą. Tai ir likau nesupratus kodėl g.gif
Atsakyti