Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

Man postkaitalinis testas atliktas 2 kartus. Po pirmojo dar buvo abejonių, o po antro kaip ir nebeliko: visi spermiukai tampa nejudrūs. Pasiskaitinėjau, kad esate dariusios ir kraujo tyrimą. Įdomu ar verta dar ir jį tirti, ar jau postkaitalinis pakankamai informatyvus.
Žinot, prisiskaičiau pagal Daivos nuorodas apie imuninį nesuderinamumą ir tyrimų patikimumą rusiškuose saituose ir pradėjau abejoti. Sakykit, ar yra nors viena kuriai darytas postkaitalinis tyrimas ir pasirodė, kad spermatozoidai gerai juda. Gal sakau pas visas taip ir nejuda unsure.gif
Atsakyti
Kaip suprantu poskoitalinis testas del tam tikru priezasciu gali meluoti. Viena pagrindiniu yra tame, kad butina ji atlikti vaisingu dienu metu, esant vaisingoms gleivems. Kiekvienai is musu tos vaisingos gleives pasirodo skirtingu laikotarpiu ir buna skirtinga laika. Tokiu budu kai kurios moterys gali pastoti pasimylejusios 6 dienas iki ovuliacijos ir nepastoti pasimylejusios 1 diena iki ovuliacijos. Lygiai taip pat ir testas 6 dienas iki ovuliacijos gali buti geras, o 1 diena pries - blogas. Taip, kad neverta taip jau nusiteikti, kad tie spermiukai tikrai zuna. Viena menesi zuna, o kita ziurek ir nezuna wink.gif
Del kraujo turimo, tai ir man butu idomu ka daugiau suzinoti, bet kaip suprantu Lietuvoje jis nelabai daromas g.gif.
Papildyta @ [mergetime]1084456626[/mergetime]
Bent jau nelabai praktikuojamas
Atsakyti
Dėkui Slyvute, bet kai 12 metų nepastoji natūraliai nei karto...tai gali manyti, kad tie spermiukai žūva visada. Skambinau į Geromedą dėl kraujo tyrimo (nesuderinamumo), tai atsakė, kad turėjo reagentų, bet kadangi jie buvo nepaklausūs, tai nebeturi. Sako nusipirktume, bet kiek bus norinčių? Dėl manęs vienos nepirks g.gif
Atsakyti
O tu nebandei daryti inseminaciju - tai juk geriausia iseitis, kuomet aplenkiamas gimdos kaklelis ir spermikams nebereikia susidurti su moters gleivemis, kuriose jie zusta?
Atsakyti
Viltis, gal gali suzinoti, kiek reikia moteru, kad pirktu tuos reagentus ir kiek tas tyrimas kainuoja. Gal atsirastu daugiau norinciu. As irgi labai noriu sita tyrima pasidaryti.
Atsakyti
As dariausi ta poskoitalini testa 2 kartus. Pirma karta nebuvo judriu sperm blink.gif . O antra karta ( kita cikla per viduri - per vaisingas dienas ) - tiesiog buriai judriu, lakstanciu, parode man per mikroskopa smile.gif . Labai svarbu pataikyti ant vaisingu dienu, tuomet gleivese jie islieka judrus ir gyvybingi. O jei nepataikai, kaip man buvo pirma kart, tai va ir vosi nejudrus buvo. Siaip dar , jei gleives vaisingos, tai ant stikliuko laboratorinio jos susikristalizuoja i labai grazias paparcio sakas, irgi man rode per mikroskopa - toks paparciu miskas. O kai pirma kart dare, tai nei paparciu, nei judriu spermiuku nebuvo. Nors irgi lyg ir ciklo vidury, per vaisingas dienas. Taigi reikia labai pataikyt ta testa padaryt. Kaip ir pasimylet kad uzkibtu
Atsakyti
Gerai, Daiva, išsiaiškinsiu dėl to kraujo tyrimo su Geromeda po pietų. Bet iš Jūsų kažkurios žinutės lyg ir supratau, kad Vaisingumo klinikoje kažkas tai darėsi?
Liucile, tą testą dariausi pas Pleskačiauską Žvėryne (senoka jo aparatūra, palyginus su šiuolaikine), tai rodė tuos paparčio žiedus. O prieš maždaug 6 metus darė kitas gydytojas, tai analogiškai. Jis man ir įpiršo mintį apie imuninį nevaisingumą.
Žinot, man net mintis nekyla apie tai, kad galėčiau natūraliai mylintis pastoti. Insiminacijas gal 5-6 dariausi pas įžymųjį Pleskačiauską, bet ,,iš lempos": be echoskopo, be stimuliacijų. 4 insiminacija dariausi pas Bogdanskienę (stimuliavo ir echoskopato Miežėnienę), tai po 2 pastojimas buvo kiaušintakio pačiam gale, išoperavo, net kiaušintakio nereikėjo pašalinti. O prieš 1 mėn. dariausi IVF sad.gif
Atsakyti
Gal galite man durnai paaiskinti del to imuninio nevaisingumo: as pastoju, bet visi nestumai nutruksta labai ankstyvoj stadijoj (5-8 sav.) Ar cia irgi gali buti kazkoks imununis ...?
Atsakyti
QUOTE (Kite @ 2004 05 14, 10:56)
Gal galite man durnai paaiskinti del to imuninio nevaisingumo: as pastoju, bet visi nestumai nutruksta labai ankstyvoj stadijoj (5-8 sav.) Ar cia irgi gali buti kazkoks imununis ...?

Kite,

Visai galimas dalykas...Imuninio nesuderinamumo testą (kraujo) normalūs gydytojai skiria, kai bent tris kartus nėštumas nutrūksta labai anksti arba dėl visiškai neaiškių priežasčių iš viso nėra pastojimo. Tiesa, tai nauji atradimai, todėl nėr ko labai ir kaltinti tų gydytojų...Kai kurie netgi užsienio mokslininkai vis dar netiki, kad tai iš viso toks jau lemtingas faktorius...

Tik mergaitės labai suplakėt viską į vieną vietą:

YRA DVIEJŲ TIPŲ IMUNINIS NEVAISINGUMAS:

1. Daromas postkoitalinis testas - būtent žiūrima, ar gleivėse yra gyvų spermiukų ar ne. Tai galima apeiti inseminacijos pagalba.

2. Daromas kraujo tyrimas - parodo, ar moters organizmas gamina antikūnius (kraujo, ląstelių lygyje), kurie sunaikina ne tik spermiukus, bet embrioną...
Atsakyti
Daiva, o gal tai vienas ir tas pats? Mano gydytoja sako, kad jei yra ši reakcija gimdos kaklelyje, kas gali garantuoti, kad ir gimdoje nesigamina tie antikūniai????
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 05 14, 11:34)
Daiva, o gal tai vienas ir tas pats? Mano gydytoja sako, kad jei yra ši reakcija gimdos kaklelyje, kas gali garantuoti, kad ir gimdoje nesigamina tie antikūniai????

Manau, kad spermiukų žuvimas gleivėse yra užuomina, kad gali būti bendras imuninis nevaisingumas, bet visgi inesminacijos pimuoju atveju kartais padeda g.gif
Tikrai nežinau, Viltis, bet kokiu atveju išvada viena - vertinga pasidaryti ir kraujo tyrimą...Gal girdėjai kaip tai koreguojama?!Skiriamas ASPIRINAS blink.gif Aišku, tai tik vienas iš būdų, bet koks neįtikėtinas...Skiriami preparatai slopinti imuninę sistemą....O mes juk ją visais įmanomais būdais stiprinam doh.gif
Oi, blyn, kuo toliau į mišką...........
Atsakyti
Daiva, logiškai mąstant, kuo daugiau stiprinsi imuninę sistema, tuo daugiau ji priešinsis tai spermai. Kaip tik ją reiktų silpninti, kad nepajėgtų kovoti....Nu nusifilosafavau. Prieš kokią savaitę užklausiau gal 6 gydytojų nuomonės internete, ar yra koks kitas gydymas be inseminacijų, tai atsakė, kad ne. Manau, kad niekas gerai net nežino.
Atsakyti