Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 02 05, 11:41)
Steroidai susilpnina imuniteta,taigi maziau rizikos vaisiui.Imunoglobulinas daro ta pati,nebepamenu kaip veikia tas mechanizmas,atsikelsiu paieskosiu toj knygoj issamaus atsakymo.

nu supratau, tai imunoglobulina leidziasi tos, pas ka randa tas zudikes 4u.gif LV pasidarysiu si tyrima rolleyes.gif
o tai steroidas tada iseina dexametazonas?
laikykis, mergyt, taip noretusi kad iki galo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 02 05, 10:14)
nu supratau, tai imunoglobulina leidziasi tos, pas ka randa tas zudikes  4u.gif LV pasidarysiu si tyrima  rolleyes.gif
o tai steroidas tada iseina dexametazonas?
laikykis, mergyt, taip noretusi kad iki galo  wub.gif


Kada planuoji darytis?
DAr predisone gali buti.

Dekui,Rosita,stengiuos tiketi.O kas daugiau belieka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 02 05, 12:20)
Kada planuoji darytis?
DAr predisone gali buti.
Dekui,Rosita,stengiuos tiketi.O kas daugiau belieka  ax.gif

23d planuoju vaziuot 4u.gif
friends.gif victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Maruta @ 2010 02 03, 20:22)
Sveikos,

labai daug informacijos prisiskaiciau ir galu gale nieko nesupratau smile.gif
noriu pasiteirauti kur lietuvoje daro ta suderinamumo testa(kai tyrimas atliekamas is kraujo)? Nes siandien bandziau teirautis vaisingumo klinikoje tai sake kad tokio tyrimo neatlieka.
Gal kas darete ir galit pagelbeti pasakydamos kur daretes ir kiek kainavo?
Rygoj imunolog.reprodukc.centre.tai kraujo lasteles zudikes,jos ir sunaikina mano embrioniukus verysad.gif si menesi 25d.man darys pirma kraujo perpylima(vyro negali,nes sirgo gelta,tai jo brolio ims krauja ir atrinks reikiamas kraujo lasteles,kurias man ir suleis).zinau,kad taip darys 2 menesius vidury mano ciklo, o po to vaistu ampuole pries pat IVF.Lietuvos gydytojai apie tai arba nieko nezino arba nenori zinot,nes jie beveik visi nemato problemu ir kaip uzsukti kartoja,kad turi pavykti,su Dievo ir ju pagalba ok.gif deja tokia gausa vargstanciu poru,kad net graudu verysad.gif

Nukopijavau,kas ka tik neseniai parasyta....
Reikia paskaityti ka raso merginos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skine: 07 vasario 2010 - 21:39
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 12 10, 19:10)
reiks pasidomet ir tinkama mityba imuninei sistemai.

na ir kaip sekasi? man sitas punktas ir sudomino ax.gif

nustebino, kad akopunktura gali pagelbeti siame reikale. jau pradejau ieskot kur mano gyvenamojoj vietoj ja daro.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 02 05, 12:20)
Kada planuoji darytis?
DAr predisone gali buti.

Dekui,Rosita,stengiuos tiketi.O kas daugiau belieka  ax.gif



T.P.Keberiokst labai labai tyliai prisidedu prie sveikinimų ir aš wub.gif bigsmile.gif bei labai stipriai suspaudus kumščius laikau už Jus bigsmile.gif
Tikėk...ir viskas bus super bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2010 02 07, 23:38)
Rygoj imunolog.reprodukc.centre.tai kraujo lasteles zudikes,jos ir sunaikina mano embrioniukus verysad.gif si menesi 25d.man darys pirma kraujo perpylima(vyro negali,nes sirgo gelta,tai jo brolio ims krauja ir atrinks reikiamas kraujo lasteles,kurias man ir suleis).zinau,kad taip darys 2 menesius vidury mano ciklo, o po to vaistu ampuole pries pat IVF.Lietuvos gydytojai apie tai arba nieko nezino arba nenori zinot,nes jie beveik visi nemato problemu ir kaip uzsukti kartoja,kad turi pavykti,su Dievo ir ju pagalba ok.gif deja tokia gausa vargstanciu poru,kad net graudu verysad.gif

Nukopijavau,kas ka tik neseniai parasyta....
Reikia paskaityti ka raso merginos mirksiukas.gif

Labas vakaras smile.gif
Gal, mergaitės, žinot ką nors apie andrologą Kinčių? Jis db dirba Vaisingumo klinikoje Kaune..
Parašykit savo atsiliepimus apie jį, būčiau labai dėkinga. Šiandien darėm spermogramos tyrimą..Diagnozė - astenospermija su imuniniais pakitimais. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Valaura @ 2010 02 21, 22:49)
Labas vakaras smile.gif
Gal, mergaitės, žinot ką nors apie andrologą Kinčių? Jis db dirba Vaisingumo klinikoje Kaune..
Parašykit savo atsiliepimus apie jį, būčiau labai dėkinga. Šiandien darėm spermogramos tyrimą..Diagnozė - astenospermija su imuniniais pakitimais. verysad.gif


Yra tam skirtos temelės, ten paklausk 4u.gif
Atsakyti
Radau, kad Santariškese daro natūralius kilerius, tai nusprendžiau juos išsitirti ir aš. Bet atsakymai aiškumo neįnešė doh.gif Tik dar labiau susibalamutinau.
Kiek peržiūrėjau UK forume bekomentuojančių savo testų rezultatus, maniškiai atlikti Santariškėse nepanašūs į Čikagos testą. Kaip suprantu skiriasi ir tiriamos ląstelės, ir jų santykis g.gif
Įdedu savo atsakymus:
-CD3+ (T limfocitai): 77 , kai norma 67-76
-CD3+CD4+ (T helperiai /induktoriai): 37, kai norma 38 -46
-CD3+CD8+ (T citoksinai /supresiniai): 40, kai norma 31-48
-CD4/CD8: 0,93, kai norma 1-2
-CD16/CD56: 9, kai norma 10-19
-CD19 (B-limfocitai): 15, kai norma 11-16
Matau, kad nukrypę. Bet niekur nerandu, ką reiškia. doh.gif Greičiausiai tyrimai betiksliai, nes visai ne tokius tiria dėl imunologinių problemų įtakos nevaisingumui g.gif
Atsakyti
einu paziuresiu ka knygoj raso.Kad normos skiriasi normalu cia,daugelio labu skiriasi.
Kas idomiausia pas tave daugumoj zemiau normos,suprasciau ,kad aukciau butu... g.gif
Tik tie helperiai negerai,kad per mazi.
Per kiek laiko padare?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 02 23, 21:52)
Per kiek laiko padare?

Iš ankstyvo ryto lėkiau į Vilnių, kad į darbą per daug nevėluočiau. Kraują pridaviau apie 7:30, o 17:20 man tyrimų atsakymai į e-mail įkrito.
Dar trūksta keleto tyrimų (dariausi ANA bei AntiDNR). Bet įspėjo, kad jų atsakymai bus tik rytoj po pietų.
Atsakyti
Verciu is knygos pagal tavo atsakymus:

CD3+ (T limfocitai): 77 , kai norma 67-76

CD3 svarbiausios imunines lasteles musu sistemoje.Ju mazas kiekis rodo,kad imunine sistema nusilpus .Pacientai su nevaisingumo istorija ir pakartotiniais persileidimais dazniausiai turi arti austesnes normos ar aukstesniu nei norma rodiklius.Padidejimas siejasi su autoimuninem ligom:tiroiditas,reumatinis artritas
.

-CD3+CD4+ (T helperiai /induktoriai): 37, kai norma 38 -46

CD4-sitos lasteles reguliuoja limfocitu "misijas",t.y ka kur daryti ir pries ka kovoti.
Jei per zemas rodiklis,pacientui reikalinga issamesnis imunologinis tyrimas,kad nustatyti nepakankumo priezasti.


-CD3+CD8+ (T citoksinai /supresiniai): 40, kai norma 31-48
-CD4/CD8: 0,93, kai norma 1-2

CD8- supresoriai,sitos lasteles reguliuoja TH-1 limfocitus.Kaip suprantu cia cd3 +cd4 tuos.Su pakartotiniais persileidimais buna per mazai.

-CD16/CD56: 9, kai norma 10-19

naturalios zudikes-isskiria TNF alfa (fig zino kas cia),kas naikina augancias embriono lasteles ir placenta.Su pakartotiniais persileidimais,dazniausiai virs normos ribu.-

CD19 (B-limfocitai): 15, kai norma 11-16

su pakartotiniais persileidimais arti auksciausios ar virs normos ribu.Cia tik santraukos,tik variacijos cia po viena.Neradau,kad tas plius tas butu.Na gal bent siek tiek apsvies.Reikia greiciau ta knyga tau issiusti,nieko nebus.
Sorry,vertimas toks paprastas,nesigalvoja siandien kaip cia graziau butu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(kerzaka @ 2010 02 23, 21:07)
Iš ankstyvo ryto lėkiau į Vilnių, kad į darbą per daug nevėluočiau. Kraują pridaviau apie 7:30, o 17:20 man tyrimų atsakymai į e-mail įkrito.
Dar trūksta keleto tyrimų (dariausi ANA bei AntiDNR). Bet įspėjo, kad jų atsakymai bus tik rytoj po pietų.



Kazin LT nesidaro taip,kad davus krauja Kaune ji kas i Vilniu i labe nuveztu?Ar konkreciai ten reikia vaziuot?
O jokios isankstines registracijos nereikia,ateini ir viskas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 23 vasario 2010 - 22:20