Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 02 02, 19:15)
matai,tas imunologa sdirbo su tokiom problemom,kurios kitiems rimtomis nepasirode.Kaip ir lasteles zudikes,anksciau antifosfolipidinis.
Del tu partneriu,tai ten nesakoma,kad jei turi tuos antikunius tai butinai daug partneriu turejus,tik dazniau pas tokias moteris pasitaiko.Gal but nuo kaitos organizmas taip bando apsisaugot,velniai cia zino.
Zinok,tavo vietoj pasikolsuntuociau su imunologu,kad ir ta pacia Bykova.Ji LIT siulo berods.Kiek supratau IVF ruosiaties?


Labutis 4u.gif
Ar kartais nereiketu pacios sveikinti su II, ar man tik taip pasirode:geda2:
Atsakyti
QUOTE(kriste0601 @ 2010 02 03, 15:14)
Labutis 4u.gif
Ar kartais nereiketu pacios sveikinti su II, ar man tik taip pasirode:geda2:



Laba,tikrai nepasirode smile.gif Tik su sveikinimais gal dar palaukiam,labai anksti ir trapu viskas.Guliu ir saugau pilva ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

labai daug informacijos prisiskaiciau ir galu gale nieko nesupratau smile.gif
noriu pasiteirauti kur lietuvoje daro ta suderinamumo testa(kai tyrimas atliekamas is kraujo)? Nes siandien bandziau teirautis vaisingumo klinikoje tai sake kad tokio tyrimo neatlieka.
Gal kas darete ir galit pagelbeti pasakydamos kur daretes ir kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 02 03, 18:09)
Laba,tikrai nepasirode  smile.gif Tik su sveikinimais gal dar palaukiam,labai anksti ir trapu viskas.Guliu ir saugau pilva  ax.gif


Tai labai tyliai sveikinu 4u.gif , kaip smagu thumbup.gif sekmes ,saugok save ir zirniuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 02 03, 17:09)
Laba,tikrai nepasirode  smile.gif Tik su sveikinimais gal dar palaukiam,labai anksti ir trapu viskas.Guliu ir saugau pilva  ax.gif

Oi kokios geros žinios thumbup.gif thumbup.gif Su sveikinimais palauksiu, kol gydytoja patvirtins 4u.gif Laikau kumščius ir linkiu, kad šis kartas būtų labai labai sėkmingas thumbup.gif
Atsakyti
Labai norėjau padėkoti už šią atsiradusią temą. Aš jau seniai savo imunitetą nenusisekusiais IVF kaltinu ir vis priežasčių ieškau...
perskaičius čia supratau, kad dar daug ko nežinau. bet blogiausia, kad neaišku kur su šia informacija Lietuvoje eiti? beje RRC irgi ne viską tiria ir tik vieną vienintelį gydymo metodą taiko... taip kad nors i ameriką važiuok smile.gif

Gal kas nors žinot kur Europoje su imunine sistema kokios klinikos specializuojasi?
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2010 02 03, 20:46)
Labai norėjau padėkoti už šią atsiradusią temą. Aš jau seniai savo imunitetą nenusisekusiais IVF kaltinu ir vis priežasčių ieškau...
perskaičius čia supratau, kad dar daug ko nežinau. bet blogiausia, kad neaišku kur su šia informacija Lietuvoje eiti? beje RRC irgi ne viską tiria ir tik vieną vienintelį gydymo metodą taiko... taip kad nors i ameriką važiuok smile.gif

Gal kas nors žinot kur Europoje su imunine sistema kokios klinikos specializuojasi?



Redute,Londone tikrai yra dvi klinikos,kurios sitoj srity dirba ir siulo gydyma prednizonu arba ivig.Bent kiek man sake,tyrimai su konsultacija kainuoja apie pora tukstanciu svaru.Na tai daugink is 3,8.Daug,bet nepasisekusiems ivf ne tiek iseina.Galima pigiau prasisukt siunciant tyrimus is Londono paciai,tada su gautais atsakymas eiti i tam tikra vaisingumo klinika konsultacijai ir tyrimams.
Kur daugiau kol kas tikrai nezinau.Tuoj paieskosiu nuorodu bent i viena is ju.
Angliskai skaitai?

http://www.argc.co.uk/

Va sitoj berods tiria,ir dar viena yra.
Tiesa,jei klausimu kiltu ar is LT i Cikaga galima butu siusti,tai nemanau,nes ten per kazkiek valandu reikia pristaty,kadangi tiesioginio skrydzio nera,tai butu per velu.Is UK forumu jau nebepamenu per kiek reikia pristatyt.

Kerzaka,aciu tyliai 4u.gif HCG vakar buvo 112,labai labai noreciau ,kad tik i prieki ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 03 vasario 2010 - 22:00
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 02 03, 20:54)
vakar buvo 112,labai labai noreciau ,kad tik i prieki  ax.gif


as cia visai netycia uzklydau, bet kad jau cia, prisidedu prie sveikinimu. 112 - nuostabus skaicius biggrin.gif . Dabar ramybes, kantrybes, ir viso ko geriausio visus 9 menesius 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 02 02, 17:20)
Sutrumpintai isversiu :

Antikuniai spermai,gali buti pas viena is patrneriu arba pas abu.Mazdaug 7 rocentai moteru turi situs antikunius,tada nepadeda nei iui,nei ivf,nei ivf plius icsi.
Nustatyta,kad 50 proc vyru su sumazejusiu spermiuku judrumu ir 66 proc be visai gyvu spermiuku turi antikunius spermai.Dar didesni skaiciai pas tuos,kurie tureje vasektomija-apie 70 proc.



Aciu T.P.Keberiokst uz pastangas smile.gif , tik supratau, kad jau visai susimasiau visa kame. Dar ir sperma gamina antikunius? blink.gif Man gydytojas pasake, kad mano gleivine alergizavosi vyro spermai, todel spemiukai susidure su gimdos kaklelio gleivine tampa nejudrus... Na nezinau tiek priraset cia tyrimu visokiu dareties, net nzn ar tam rysciausi g.gif. Ai kaip bus tai bus smile.gif

Beje tyliai sveikinu, taip pat, dziugu!
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 02 03, 13:54)
HCG vakar buvo 112,labai labai noreciau ,kad tik i prieki  ax.gif



- Smagu girdet apie tavo HCG. Suprantu ta nerimastinga dziaugsma kuri pergyveni. Linkiu kuo geriausio ir sekmingiausio nestumo.

-Kaip tavo imunuloginiai testai ar atejo atsakymai? Gal gavai doze IVIg (imunoglobulino) ir steroidu , ir pan ?
Man jau 14 sav. ir tai bijau dziaugtis. Bet toliau gaunu IVIg, steroidus, motformin,aspirina,heparina,progesterona ir iv.vitaminus.

Gero nestumo!!!! Jei turi kokiu klausimu del imunuloginio gydymo - rasyk.
Atsakyti
T.Keberioks, puiki naujiena wub.gif 4u.gif
bet vat labai domina kokius medikamentus dabar siulo gyd. kad issaugoti leliu? pradejai iskart leistis Clexane/heparina?
del to imunoglobulino, tai treciadieni BAK maciau nestuke, kuri is Griciaus atsinese i klinika susileisti imunoglobulino - tai cia ir LT tada ji taiko? blink.gif ir del ko ji reikia leistis-kai tu killeriu randa? ax.gif o steroidai kam? blush2.gif
taip norisi viska issniukstineti, kad neliktu kabliuku schmoll.gif
Atsakyti
J27,aciu 4u.gif Tik nezinau,gal as per daug pesimistiskai nuo vakar galvoju,bet per daug pozymiu,kad bus ne taip gerai kaip noretusi.
Imuniniu dar nebuvau,planuojau per ateinancius du menesius apsilankyt ten,pakeliui i Lietuva bus per Ryga vaziuot.
Geriu dabar aspirina,progesterona ir b vitaminus.
Smagu,kad tavo nestumas taip i prieki eina,matyt tikrai problema imunologijoj buvo ir su gydymu isspresta.

Rosita,pas gydytoja antradieni einu,tada ir pasakys,jei nebus per velu.Buvau treciadieni scanui,be abejo dar nieko nemate,sake pasuks jei reikes sugrizti.
DEl imunoglobulino tai tikrai,kad LT yra.PKS skyrely Bangine pradejo leistis,jai gine paskyre.Reiskia gali ir daro,tik vis del to gal geriau issitirti,kad turet ka parodyt.Tiek mediku naiviai ziuri i tas zudikes,kad tikrai be irdoymu gali neuzsiimti vaistu leidimais "pagal pageidavima".
Steroidai susilpnina imuniteta,taigi maziau rizikos vaisiui.Imunoglobulinas daro ta pati,nebepamenu kaip veikia tas mechanizmas,atsikelsiu paieskosiu toj knygoj issamaus atsakymo.
Atsakyti