Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

[quote=@rita@,2010 01 31, 18:09]
[quote=T.P.Keberiokst,2009 12 11, 12:26]
Labas,aha jau buvau pries pora savaiciu.Kol kas nuleido krauja pirmiem tyrimam(kaip supratau del kresumo),po 6 savaiciu kartos ir dar po 4 susitikimas su gydytoju ir isvados.

sveikute,norejau taves paklausti info apie gydimo istaiga kur tu daraisi tyrimus del pasikartojanciu persileidymu kurioj vietoj jei galima post koda po kiek persileidymu ten siuncia ar reikia siuntimo GP ar mokama.aciu biggrin.gif
[/quote]


pasto kodo neturiu,isivesk i google st mary's hospital paddingtone,ismes iskart.Ten NHS,ne privati,siuncia tik GP.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 01 31, 17:15)
pasto kodo neturiu,isivesk i google st mary's hospital paddingtone,ismes iskart.Ten NHS,ne privati,siuncia tik GP.



aciu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

aciu T.P.Keberiokst uz temele,man taip pat ji labai aktuali.
Mane domina :
4.Antikuniai pries sperma.
Gal turit info apie tai? gal tavo knygoj ka nors raso apie tai T.P.Keberiokst ? Idomu ar tam yra koks gydymas.
Atsakyti
QUOTE(kristar @ 2010 02 01, 22:35)
Sveikutes,

aciu T.P.Keberiokst uz temele,man taip pat ji labai aktuali.
Mane domina :
4.Antikuniai pries sperma.
Gal turit info apie tai? gal tavo knygoj ka nors raso apie tai T.P.Keberiokst ? Idomu ar tam yra koks gydymas.



Sutrumpintai isversiu :

Antikuniai spermai,gali buti pas viena is patrneriu arba pas abu.Mazdaug 7 rocentai moteru turi situs antikunius,tada nepadeda nei iui,nei ivf,nei ivf plius icsi.
Nustatyta,kad 50 proc vyru su sumazejusiu spermiuku judrumu ir 66 proc be visai gyvu spermiuku turi antikunius spermai.Dar didesni skaiciai pas tuos,kurie tureje vasektomija-apie 70 proc.
Jie veikia "prisiklijuodami" prie spermiuku-tie kurie prilimpa prie galvutes,neleidzia usijungti su kiausineliu,tiek,kurie prilimpa prie uodegeles-stabdo judejima.
Paprastam tyrime,antikunius galiu rasti,jei sperma sumaisius su anti-IgG antikuniais ji "susoka i gabalus".
Kartais antikuniu paveikta sperma gali apvaisinti kiausineli,daznai du sukibe spermiukai apvaisina,toks nestumas isnesioti neimanomas,del trigubos genetines informacijos.
Moterys su laiku gali "igyti" antikunius spermai,ypac jei ju vyrai turi sia beda.
Dar viena hipoteze yra,kad tokie antikuniai pas moteris atsiranda su laiku,atideliojant nestuma velesniam laikui.Tuo pat metu moteris bus turejus daugiau partneriu.Atliktas tyrimas su 100 prostituciu ir 40-meciu moteru parode,kad 40 proc prostituciu turejo anitkunius,palyginus su 5 proc kita grupe.
Poroms turincioms sia problema netgi keli ivf su icsi gali buti visiskai nesekmingi,daznai moterys su sia problema tures kitu imuniniu trikdziu,kurie gali pazeisti trynio maisa,implantacijos sutrikima ir persileidimus.
Siuloma imunoterapija,efektyvus budas,poros turincioms antikunius spermai.
Kokia ta terapija neraso-bet is jo siulomu yra steroidai,lit ir ivig.
Nezinau kiek naudos is cia,bet tik tiek kol kas radau.
Kazkada esu radus info ,kai po persileidimu porai leido myletis tik su prezervatyvais,po puses metu tik leido be jokiu trukdziu stebint stimuliuota cikla,pastojo ir sekmingai isnesiojo.Gal racijos ir yra,jei moteris reaguoja i tuos antikunius ir pati pradeda gamint.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 02 02, 15:20)
Sutrumpintai isversiu :
Antikuniai spermai,gali buti pas viena is patrneriu arba pas abu.Mazdaug 7 rocentai moteru turi situs antikunius,tada nepadeda nei iui,nei ivf,nei ivf plius icsi.
Nustatyta,kad 50 proc vyru su sumazejusiu spermiuku judrumu ir 66 proc be visai gyvu spermiuku turi antikunius spermai.Dar didesni skaiciai pas tuos,kurie tureje vasektomija-apie 70 proc.
Jie veikia "prisiklijuodami" prie spermiuku-tie kurie prilimpa prie galvutes,neleidzia usijungti su kiausineliu,tiek,kurie prilimpa prie uodegeles-stabdo judejima.
Paprastam tyrime,antikunius galiu rasti,jei sperma sumaisius su anti-IgG antikuniais ji "susoka i gabalus".
Kartais antikuniu paveikta sperma gali apvaisinti kiausineli,daznai du sukibe spermiukai apvaisina,toks nestumas isnesioti neimanomas,del trigubos genetines informacijos.
Moterys su laiku gali "igyti" antikunius spermai,ypac jei ju vyrai turi sia beda.
Dar viena hipoteze yra,kad tokie antikuniai pas moteris atsiranda su laiku,atideliojant nestuma velesniam laikui.Tuo pat metu moteris bus turejus daugiau partneriu.Atliktas tyrimas su 100 prostituciu ir 40-meciu moteru parode,kad 40 proc prostituciu turejo anitkunius,palyginus su 5 proc kita grupe.
Poroms turincioms sia problema netgi keli ivf su icsi gali buti visiskai nesekmingi,daznai moterys su sia problema tures kitu imuniniu trikdziu,kurie gali pazeisti trynio maisa,implantacijos sutrikima ir persileidimus.
Siuloma imunoterapija,efektyvus budas,poros turincioms antikunius spermai.
Kokia ta terapija neraso-bet is jo siulomu yra steroidai,lit ir ivig.
Nezinau kiek naudos is cia,bet tik tiek kol kas radau.
Kazkada esu radus info ,kai po persileidimu porai leido myletis tik su prezervatyvais,po puses metu tik leido be jokiu trukdziu stebint stimuliuota cikla,pastojo ir sekmingai isnesiojo.Gal racijos ir yra,jei moteris reaguoja i tuos antikunius ir pati pradeda gamint.


ačiū, kad nepatingėjai išverst T.P. Keberiokst 4u.gif
bet dabar tai esu rimtai paveikta tokių tekstų, nes pas mus abu senai rado tų antikūnių prieš spermatozoidus........ir IgM, ir IgA, ir IgG klasės........... verysad.gif
bet mums niekad niekas nieko nesakė apie tai................kad tai tokia rimta problema..........
padarė tyrimą ir viskas..............
kiek dar daug nežinau..................... blink.gif
beje, dėl partnerių.......pas mane jis jau antrą dešimtmetį vinintelis........... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akedite: 02 vasario 2010 - 17:59
QUOTE(akedite @ 2010 02 02, 16:57)
ačiū, kad nepatingėjai išverst T.P. Keberiokst 4u.gif
bet dabar tai esu rimtai paveikta tokių tekstų, nes pas mus abu senai rado tų antikūnių prieš spermatozoidus........ir IgM, ir IgA, ir IgG klasės........... verysad.gif
bet mums niekad niekas nieko nesakė apie tai................kad tai tokia rimta problema..........
padarė tyrimą ir viskas..............
kiek dar daug nežinau..................... blink.gif
beje, dėl partnerių.......pas mane jis jau antrą dešimtmetį vinintelis........... blush2.gif



matai,tas imunologa sdirbo su tokiom problemom,kurios kitiems rimtomis nepasirode.Kaip ir lasteles zudikes,anksciau antifosfolipidinis.
Del tu partneriu,tai ten nesakoma,kad jei turi tuos antikunius tai butinai daug partneriu turejus,tik dazniau pas tokias moteris pasitaiko.Gal but nuo kaitos organizmas taip bando apsisaugot,velniai cia zino.
Zinok,tavo vietoj pasikolsuntuociau su imunologu,kad ir ta pacia Bykova.Ji LIT siulo berods.Kiek supratau IVF ruosiaties?
Atsakyti
Sveikutes.....
tai RRC centre tiria tuos antikunius spermai... ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Butvilė @ 2010 02 02, 18:55)
Sveikutes.....
tai RRC centre tiria tuos antikunius spermai... ?  g.gif


Logiskai galvojant tikrai turetu,ten visus imunologinius turetu daryt,bet gal ir lt daro kur? g.gif Tik ar yra kas komentuoja ir gydyma skiria?
Atsakyti
Jau apsisprendziau nuvaziuoti i rrc. Noreciau *****, kad vienoj vietoj normaliai maximaliai istirtu. Tokia kaip toksoplasmoze tyriausi kelis kartus pas kelis gydytojus ir NIEKO NESUPRATAU. Taip sugeba jie kartais viska suvynioti i vata, kad glusas kazkoks pasidarai!!! Jau matau, kad mano organizmas kazkoks kosmosas ir priezastis kazkokia neaiski. Paskitine diagnoze - sunkiai pratekamas desinys kiausintakis. Ir vsio! O siaip abu su vyru sveiki kaip ridikai. Mano kaire kiauside sekmingai funkcionuoja, augina folikulus ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(akedite @ 2010 02 02, 18:57)
...........
bet dabar tai esu rimtai paveikta tokių tekstų, nes pas mus abu senai rado tų antikūnių prieš spermatozoidus........ir IgM, ir IgA, ir IgG klasės........... verysad.gif
bet mums niekad niekas nieko nesakė apie tai................kad tai tokia rimta problema..........
padarė tyrimą ir viskas..............
kiek dar daug nežinau..................... blink.gif
.............

O kur Tau šitą dalyką tyrė?
Paskaitau, kažkoks kosmosas, nieko nesuprantu doh.gif
10 metų vaikščiojau į VK, bandžiau klausti, ar gali būti koks nors tarpusavio nesuderinamumas, atmetimas ar pan - man griežtai pasakė, kad tai bobučių pasakos. Taip pat kad ir infekcijos pastojimui netrukdo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 03 vasario 2010 - 10:30
Nu ir aš nebesuprantu visiškai nieko doh.gif
Akedite parašyk,kur čia rado tau tuos antikūnius spermai?

Nu dabar tai jau priskyriau sau šią problemą, nors dar man niekas netyrė nieko panašaus, bet jau pati sau užsirašiau verdiktą doh.gif

Nu ir pvz.pas mane juos ras?,tai dada mano visi bandymai išnešioti po IVF nueina per niek?? doh.gif koks košmaras doh.gif net galvą pradėjo skaudėti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dijav: 03 vasario 2010 - 12:49
oi , merginos,
šituos antikūnius prieš spermatozoidus mums abiems tyrė jau labai senai, iš kraujo Geromedoj.
Dar prieš visas procedūras, tada niekas to nekomentavo, o aš irgi nesigilinau ir tik dabar paskaičius ką išvertė T.P. Keberiokst atkreipiau į tai dėmesį ir susiradau senus tyrimus........
Beje, mes buvom pas Bykovą, bet konkrečiai apie tokius antikūnius kalbos nebuvo........
T.P.Keberiokst, taip ruošiamės po truputį, manau, kad jau paskutiniam IVF'ui......
o kas tas LIT ??? blink.gif čia gal apie tuos vyro limfocitus kalbi???
Atsakyti