Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

tarp kitko, Klimas irgi visada skyria aspirina, kai stimuliuoja..
zudikes,antikuniai pries hormonus-progesterona,estradioli ir hcg,antikuniai pries "neurotransmitters"(nezinau kaip sita versti)-serotonina,endofinus,enkafalina.Del paskutiniu gali apsunketi ovuliacijos stimuliacija,gleivines storis,gimdos kraujotaka....nieko sau, vis labiau suprantu, kad pastojimas yra be galo sunkus procesas, t.y. ir pastojimas ir isnesiojimas.
Atsakyti
aha,jisai krauja praskystina smile.gif

Gaila,kad si menesi nepasiseke.Nepamirsk,kad Kaledos stebuklu metas.
Linkiu vaisingu svenciu,ir teigiamo testuko 2010 metu pradzioj mirksiukas.gif
Atsakyti
Man aktualu 3 punktas.Manau, kad pas mane cia veikia antikuniai.Kaip rasiau mano rezus - , vyro rezus +, leido vastus, kad antikuniai nesigamintu ir jei uzsimezga gyvybe ir turi rezus +, tai matomai atmeta mano organizmas kaip svetimkuni.
Ar gali taip buti.Gal gali T.P.Keberiokst, paziureti apie 3 punkta toje stebuklingoje knygoje.
Man su anglu dar terminuose yra sunku.
Atsakyti
QUOTE(amir @ 2009 12 11, 16:00)
Man aktualu 3 punktas.Manau, kad pas mane cia veikia antikuniai.Kaip rasiau mano rezus - , vyro rezus +, leido vastus, kad antikuniai nesigamintu ir jei uzsimezga gyvybe ir turi rezus +, tai matomai atmeta mano organizmas kaip svetimkuni.
Ar gali taip buti.Gal gali T.P.Keberiokst, paziureti apie 3 punkta toje stebuklingoje knygoje.
Man su anglu dar terminuose yra sunku.



Apie kraujo grupiu skirtuma jie abu mazai raso,parasyta tikriausiai tik tiek kiek tu zinai ir labai to neakcentuoja.Tipo po pirmo vaiko visada reikia anti-D suleisti,kad tie antikuniai nesigamintu.Ir jei tas civilizuotame pasaulyje padaroma,labai labai retas variantas,kad veliau persileistu butent del kraujo grupes.Nebent su kraujo grupe kazka bendro turi kiti faktoriai.
Dar mazai perskaiciau,tos knygos po 500 psl,bet maciau nemazai minima,kad daznai visos imunines bedos atsiranda po pirmo nestumo.Dar reiks pasitikslint konkreciai,bet A.Beer rekomenduoja arba kaip tik nerekomenduoja (sito neuzfiksavau,bet pazadu pataisyti veliau) bandyti pastoti kai nuo gimdymo praeina 18menesiu.

Apie ta 3 punkta-nezinau kaip verciasi ,bet jam priklauso antinuclear antikuniai,kurie naikina lasteles dnr.Daugiau namie paziuresiu,nes darbe nelabai galiu knygu vartyt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 11 gruodžio 2009 - 18:45
Sveikutes 4u.gif T.P.Keberiokst labai gera temele 4u.gif Dekui,kad nemokancioms gerai anglu kalbos padedi smile.gif Beje pas mane Afs,tik tipo paslepta forma.Kaip supratau pagal knyga pagrinde skiriama aspirinas ir clexane,o gal raso tiksliau apie ju dozes,tiesiog idomumo delei,savo tai as zinau smile.gif Apie flaxiparina ten neraso g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauda: 12 gruodžio 2009 - 18:52
QUOTE(sauda @ 2009 12 12, 18:51)
Sveikutes  4u.gif T.P.Keberiokst labai gera temele  4u.gif Dekui,kad nemokancioms gerai anglu kalbos padedi  smile.gif Beje pas mane Afs,tik tipo paslepta forma.Kaip supratau pagal knyga pagrinde skiriama aspirinas ir clexane,o gal raso tiksliau apie ju dozes,tiesiog idomumo delei,savo tai as zinau  smile.gif Apie flaxiparina ten neraso  g.gif


Labas, sutinku, kad tema labai gera ir aktuali... Ypac toms, kurios pastoja, tik isnesioti negali, tame tarpe ir man verysad.gif Aciu tau T.P. Keberiokst 4u.gif Buk gera, pasidalink, kai tik ka idomaus rasi toje knygoje smile.gif Tikrai manau mums visoms cia neatsibos.
As vis dar ieskau savo nelaimiu priezasties (kol kas tik vienintelis siaudas - gali buti AFS, tik dar nepatvirtino is pirmo tyrimo, labai jau daug klaustuku...). Tikiuosi cia pasiskaicius kils kokiu minciu g.gif
Visoms, sau taip pat, linkiu tikejimo ir stebuklo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sauda @ 2009 12 12, 17:51)
Sveikutes  4u.gif T.P.Keberiokst labai gera temele  4u.gif Dekui,kad nemokancioms gerai anglu kalbos padedi  smile.gif Beje pas mane Afs,tik tipo paslepta forma.Kaip supratau pagal knyga pagrinde skiriama aspirinas ir clexane,o gal raso tiksliau apie ju dozes,tiesiog idomumo delei,savo tai as zinau  smile.gif Apie flaxiparina ten neraso  g.gif


Truputi paskaitineja tos UK profesores knygele,apie dozes neuzmaciau nieko,bet esu beveik tikra,kad kitoj knygos kazkas pamineta,bet rask dabar doh.gif
Del flaxiparino,tai mini tik tiek,bet koks zemesnes molekulines sudeties heparinas tinkamas esant afs,tik as pas juos klinikoj uzmaciau,kad yra tokia clexane training,matyt moko kaip leistis ta clexane,gal del to ,kad pigesnis ligoninei ar panasiai.Vartojant abu isnesiojimo tikimybe 70%.Aspirina skiria nuo teigiamo nt,heparina nuo pirmo scano patvirtinancio ,kad vaisius gimdoje.
Dar neskaiciau koks ir kaip gali buti gydymas steroidas,bet jie labai pries juos.
Dabar del AFS tyrimu,ji labai pabrezia ,kad dauguma kliniku netinkamai ir skiria ir daro afs tyrimus,uztat ir atsiranda nemazai "uzsleptu" formu arba neigiamu.
Jos nuomone tiesiogine itaka persileidimams is afs turi tik lupus anticoagulant ir antikuniai pries kardiolipina(IgG ir IgM).Butent sitie,jei daromi tik is vieno testo,gali buti is kart nerandami.Uztat jie kartoja tyrima praejus 6 savaitems po pirmojo.Butent jie niekada nepatvirtins afs tik is vieno testo,turi buti abu kartai teigiami.Kartais netikra teigiama gali parodyti virusine infekcija ar persalimas.
Dar netikra ats gali duoti blogas kraujo paemimas.Pvz tiriant lupus antikoagulianta svarbu:
Nesuverzti ranko,kraujas turi laisvai teketi,tyrimas padarytas per valanda nuo kraujo paemimo.
Panasios problemos ir su antikardiolipinu.

Vakare dar paskaitinesiu kas kitoj knygoj parasyta,gal ko daugiau rasiu.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 12 14, 16:26)
Jos nuomone tiesiogine itaka persileidimams is afs turi tik lupus anticoagulant ir antikuniai pries kardiolipina(IgG ir IgM).Butent sitie,jei daromi tik is vieno testo,gali buti is kart nerandami.Uztat jie kartoja tyrima praejus 6 savaitems po pirmojo.Butent jie niekada nepatvirtins afs tik is vieno testo,turi buti abu kartai teigiami.Kartais netikra teigiama gali parodyti virusine infekcija ar persalimas.
Dar netikra ats gali duoti blogas kraujo paemimas.Pvz tiriant lupus antikoagulianta svarbu:
Nesuverzti ranko,kraujas turi laisvai teketi,tyrimas padarytas per valanda nuo kraujo paemimo.
Panasios problemos ir su antikardiolipinu.

Vakare dar paskaitinesiu kas kitoj knygoj parasyta,gal ko daugiau rasiu.

Na del kraujuko paemimo ir laiko tarpo iki tyr padarymo man atrodo tikrai ne vienoj laboratorijoje Lietuveles niekas nekreipia demesio.Bent pagal tai kiek laiko tyr atsakyma gauni...Na Vilniuje geriausiu atveju ta pacia savaite,o jau Kaune,tai paemus krauja,liepia atsakymo teirautis minimum po menesio.Mano Vilniuje Santariskese daryti tyr antikardiolipidai buvo abu kartus teigiami,o vat Kaune,kai reikejo laukti 1,5 menesio atsakymo visi tyr normoje.Bet kadangi turiu labai artimu giminaiciu su trombozemis,bei pries keleta metu mirusia savo mylyma pusesere nuo Raudonosios Vilkliges verysad.gif ,tai tiesiog KMUK man pripazino paslepta forma.Kaip bebutu gaila viskas labai iskyla ir be tyrimu ,tiesiog siuo metu ir mano tetis kovoja uz savo gyvybe,po operacijos prasidejo tromboze ,neteko samones,tai po aibes ivairiausiu tyr atrodo laukia dar viena operacija,surista su trombais.Jei nebuciau pries keleta metu dariusis tyr del AFS,tai tikrai sau pati skirciau skystinancius vaistus,gal ir nesamones kalbu,tiesiog matau savo organizmo pokycius,kurie butent suristi su AFS,o meteliams einant sie pozymiai po truputi astreja.Bet viskas niekis,musu visu keleliai link issvajotojo tikslo nelengvas...Bet tikrai tikiu,kad ir mes nusipelneme tureti savo issvajotaji vaikuti.Siuo atveju as neatmetu ir isivaikinimo galimybes,tik,kad pas mus istatymai ivaikinant,tai jau .. doh.gif Jei jau traukinukas nuvaziuos,tai tikrai manau,tai viena ,kaip is galimybiu tureti pilnaverte seima,nes seima be vaiku,tai tikrai ne .... 4u.gif
Atsakyti
Na taip,jei jau giminej yra polinkis i tokias bedas,tai greiciausiai ir tikrai teigiamas afs neklaidingas.
Klausyk,o koks skirtumas tau su aspirinu ar be?

Man kazkaip kaulus maudzia,anksciau buvo sanariu skausmai,o dabar per visus kaulus eina.Skausmas nedidelis,greiciau maudimas lyg keiciantis orams.Akupunkturiste sako dregme eina is organizmo,o man vienintele mintis reumatinis artritas,gal tik pati pradzia.Sitas irgi prie autoimuniniu susirgimu,galinciu itakoti persileidimus.
Permeciau akim tas knyga,pastebejau ,kad imunine sistema uzturbint gali labai daugelis susirgimu.Kad ir herpesas,ar gimdos kaklelio lasteliu pakitimai.Surasysiu veliau kas kelia tu zudikiu skaiciu.
Atsakyti
Kauliukus tai maudzia gerai ax.gif ,man irgi skausmas eina per visa kaula.Ypatingai,kai dabar tokie dregni oreliai,tiesiog stengiuosi gerti kuo daugiau skysciu,nes viena gyd akcentavo,jog,kai organizmui truksta skysciu,tai kencia musu sanariukai,o jei ten lepesne organizmo vieta,tai ir kimba pirmiausia ,kremzliukems neuztenka vandenuko .Atrodo vandens geriu tikrai daug,bet nejauciu,kad mano organizmas nereaguotu i oro pokycius ax.gif
Na del aspirino net nezinau,geriu as ji kiekviena diena ,hemoglobinas kaip didelis,taip didelis,trombocitai vos vos i normas isitenka,kai negeriau -lygiai tas pats.Taip ir iskyla klausimukas, kodel ji geriu g.gif Beje, vartojant aspirina, dariausi antikardiolipidus,jie buvo tokie pat,kaip ir nevartojant.Tiesiog pati dariau visokius bandymus ir pridavinejau krauja,nes buvo idomu,kaip organizmas reaguoja i aspirina.Mano atveju snipstas.Na nebent padeda sanariukams,bet cia gal irgi isikalbejimas
Beje dar pradejau gerti sarmini vandenuka biggrin.gif Sako irgi labai gerai ir skystina kraujuka biggrin.gif
Atsakyti
Keberiokst eini gera linkme vien tai kad isigijai Dr. Beer knyga. Toms kurioms vyksta pasikartojantys persileidymai ar negali pastot - Dr. Beer knyga ir jo gydymo principas gali but vienintelis sprendimo budas.

As jau ta praejau ir issityriau ir gaunu atitinkama gydima pas Dr. Beer buvusia kolege Cikagoj. Gaunu IVIg (imunoglobulinas) kas 1-2 sav, steroidus (prednisone 20mg), aspirinas (81mg), didele doze vit B ir folijos rugstis, heparinas, ir iv.vitaminai.

Turejau jau 3 persileidimus. Siuo metu laukiuosi (6sav.)-kol kas dvynukai, bet vienas sunkiai vystosi. Jei islauksiu bent jau 9 sav. bus geras pozymis, nes visi mano persileidimai ivyko iki 9 sav.

Sekmes jums visoms ir vaisingo gruodzio!
Atsakyti
J27,sveika 4u.gif O as jau galvojau tau kazkada zinute parasyt,paklaust kaip sekasi.
Sveikinu labai,tikrai sis kartas bus TAS kartas.Turi gera prieziura,gera "kokteiliuka" vaistuku,blogai buti negali.O tu natur kimbi ar cia po ivf?
Jei nemaisau tu pas Rosalinda Franklin klinikoj?Nes ji ten tuos Beer metodus taiko g.gif
Na zodziu linkejimai tau ir tavo pilvinukam mirksiukas.gif
Atsakyti