Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

Sveikutes. Noriu pasakyti,kad reikia visada tikėtis. Mes su vyrų 4 metus neturėjome vaikų, o viena diena mums nustatė imuninį nesuderinamumą. Kiek buvo ašarų cray.gif Mums pasiūle daryti IUI, bet dave mažai procentų, kas pasiseks. Aišku iš pirmo karto nieko, bet trečias buvo sekmingas nestuke.gif 7 neštumo savaitė buvo nustatytas grėsiantys persileidimas, geriau Dufaston. Dabar mes laimingi turime mergaitę thumbup.gif Tad nenusiminkite, tikėkite. Linkiu visiems stiprybės. Sekmės.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 02 26, 13:07)
Mano teta pagimde 3 vaikiukus ,visi mire keliu valandu begyje.Tiksliai nezinau ar cia del minusines kraujo grupes ar del tu lasteliu zudikiu,vaisius nesuderinamas su gyvybe buvo,,bet ketvirta jei pavyko pilnai isnesioti kai sukeite odos lopus nuo jos ir vyro nugaru(supratau ne karta tokia procedura turejo daryt).
Kitas budas yra donorine sperma ar kiausialaste.
Tai cia kiek girdejau,bet tikiu ,kad yra gal kazkokiu vaistuku ka galima pavartot?
Veliau apeiskosiu info internete,gal papildysiu ka.


Oi nebezinau perskaiciau visa sita tema ir aisku kad nieko neaisku, pas mane minusine kraujo grupe dar plius. Vienu zodziu vargas ir tiek sad.gif O del odos persodinimu esu ir as kazkur girdejusi tik siais laikais manau jau gal ka kito atrade yra ? na lauksiu su nekantrumu 1nio kada MB pasikartos spermograma, as pas gine nueisiu, nu gi gal kaip nors apsvies mane ka daryt, bet kazkodel del IUI neabejoju, tik vat jei jo procentas butu didesnis, tai gal butu ramiau biskiuka
Atsakyti
QUOTE(JZ7 @ 2009 02 19, 03:08)
Sveikutes. Jungiuos prie jusu forumo nes jis man labai aktualus ir noreciau su jumis pasidalinti patirimi kuri gal jums visoms nesulaukiancioms pades susilaukti lialiaus. As turejau du persileidimus ir aisku daktarai nesugebelo man surasti priezasties. Bet as radau viena daktare, kurioje dabar visos mano viltys nes zinau kad ji padejo jau daug moteru susilaukti kurios negalejo jau daug metu. Ji daro su imunine reprodukcine sistema susijusius testukus, kur dar ne visur ir daro. Paima apie 15 bonkuciu kraujo ir istyria nuo a iki z... Jei randamo auto imunine sistemos surtikimas gydo steroidais (tokiais kaip prednisone). Jei randa ka rimciau tuomet dar skiria IVIg (kraujo plazma Iga- vienas is pavadinimu Gammagard).Labai brangi terapija. Aisku jei yra Lupus ar kresuliu problema tuomet dar paskiriamas aspirinas ir heparinas skystinti krauja. As pradesiu sios gydytojos terapija uz keliu dienu. Jau kita menesi bandysim naturaliai. Apie rezultatus zinosiu ne is kart bet jei sekmingai pagimdyciau deka jos gydimo metodu,jums butinai pranesiu.

Ji yra JAV -Dr. Joanne Kwak Kim - bet kiek zinau 70% jos pacientu yra ne is JAV, ji dirbu su pacientais po visa pasauli per telefona. Tik turit susirast daktara kuris jums padetu priduot krauja ir issiust tyrimams i Cikaga. Po to ji rekomenduoja tinkama gydima. Suraso visa plana. As gavau 3 lapu laiska is jos apie tai kada kokius vaistus pradet ir nestumo atveju kada tikrintis ir ka ir pan...
Nenuleiskit nosies. As skaiciau dar kad buvo padarytas tyrimas toms kurios be jokiu zinomu priezasciu nesulaukdavo vaisu, bet paskyrus steroidus 70% susilauke vaiku.

Arciau Lietuvos taip pat girdejau yra klinika Londone kuri uzsiima butent su imunines sistemos sutrikimais rysium su nepastojimu ir persileidimais. Apie tai dar nelabai daug daktaru kalba nes nera isigiline i sia problema ir nelabai gal domisi.
Sekmes visoms!


Labas JZ7
Dėkui tau, kad pasidalini sia savo patirtimi su mumis.
Ne taip seniai, gal pries men, pati aptikau mokslinius straipsnius del auto imuninio nevaisingumo. Bet kiek supratau, tai ne tas pats kas autoimuninis nesuderinamumas. Šiuo atveju būtent gaminasi antikūniai, kurie veikia prieš nėštumą, prieš kiaušides. Autoimuninės liga, panašiai kaip ir raudonoji vilkligė. Aišku galiu aš būti ir neteisi, nes nesu medikė.
Būtent, kaip vienas iš vaistų, kalbama, kad mažos dozės prednizolono preparatų naudojamos šiuo atveju, net ir šalia pagalbinių apvaisinimo procedūrų. Kiek pasiskaičiau, tai šis vaistas turi labai labai nemalonių šalutinių pasekmių.
Labai įdomu, kokius tiksliai tyrimus tau skyrė? Kokie kiekiai butent steroidų skiriami šiuo atveju?
Gal kas daugiau šiuo klausimu žino, ar Lietuvoje įmanoma pasidaryti tyrimus, (kalbu apie kraujo tyrimus), kurie galėtų nustatyti tokį autoimuninį? Hm..

Linkiu, kad šis gydymas tau padėtų kuo greičiau susilaukti leliuko
Atsakyti
Apie imunini nevaisinguma:

Репродуктивный иммунофенотип (иммунограмма, иммунный статус).
Этот анализ проводят для определения уровня есественных киллеров. В большинстве случаев наличие естественных киллерных клеток – хороший признак, поскольку они защищают организм от раковых опухолей. Однако бывают ситуации, когда их количество резко возрастает и убивает эмбрион или нарушает работу эндокринной системы, делая невозможным вынашивание беерменности. При высоких уровнях естественных киллеров назначается внутривенное введение иммуноглобулина. Наоборот, при низких уровнях естественных киллеров доктора назначают стероидные гормоны, в частности, преднизолон.
При этом анализе определяют следующие типы клеток:
CD3 (норма 63-86)
CD4 (норма 31-53)
CD8 (норма 17-35)
CD19 (норма 3-8)
CD56 (норма 3-12) (натуральные киллеры)
CD3/IL2-R (норма 0-5)
CD19/CD5 (норма 0-10). высокий уровень нарушает выработку необходимых для беременности гормонов.
CD19+/CD5+ Чем выше их уровень, тем больше продукция антител к таким гормонам, как эстрадиол, прогестерон, ХГЧ, а также к серотонину и эндорфинам. Нужно определить уровень антител к гормонам, чтобы доктор мог назначить нужное количество недостающих гормонов. Тест на определение антител к прогестерону Вы можете проделать самостоятельно. Возьмите ампулу с прогестероном, разбейте и нанесите каплю на внутреннюю поверхность предплечья. Сверху закройте пластырем. Первая реакция (покраснение, опухание и уртикарные высыпания вокруг), вызванная антителами, появляется через 15 мин. Затем кожа бледнеет и возвращается в нормальное сстояние, пока не наступит вторая реакция (обычно через 24 часа), вызванная рaботой CD19+/5+ клеток. Доложите о результатах своему доктору.

daugiau rasite cia:
http://babymama.com.ua/publ/4-1-0-266


Atsakyti
sveikutes.Man taip pat nustate imunini nevaisinguma Rygoj imunolog.reprodukc.centre.tai kraujo lasteles zudikes,jos ir sunaikina mano embrioniukus verysad.gif si menesi 25d.man darys pirma kraujo perpylima(vyro negali,nes sirgo gelta,tai jo brolio ims krauja ir atrinks reikiamas kraujo lasteles,kurias man ir suleis).zinau,kad taip darys 2 menesius vidury mano ciklo, o po to vaistu ampuole pries pat IVF.Lietuvos gydytojai apie tai arba nieko nezino arba nenori zinot,nes jie beveik visi nemato problemu ir kaip uzsukti kartoja,kad turi pavykti,su Dievo ir ju pagalba ok.gif deja tokia gausa vargstanciu poru,kad net graudu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zynaida @ 2009 06 19, 17:55)
sveikutes.Man taip pat nustate imunini nevaisinguma Rygoj imunolog.reprodukc.centre.tai kraujo lasteles zudikes,jos ir sunaikina mano embrioniukus  verysad.gif si menesi 25d.man darys pirma kraujo perpylima(vyro negali,nes sirgo gelta,tai jo brolio ims krauja ir atrinks reikiamas kraujo lasteles,kurias man ir suleis).zinau,kad taip darys 2 menesius vidury mano ciklo, o po to vaistu ampuole pries pat IVF.Lietuvos gydytojai apie tai arba nieko nezino arba nenori zinot,nes jie beveik visi nemato problemu ir kaip uzsukti kartoja,kad turi pavykti,su Dievo ir ju pagalba ok.gif deja tokia gausa vargstanciu poru,kad net graudu  verysad.gif

Sveika, o kiek kainuos tau visas sitas"malonumas"?
Pas tave kiek nors persileidimu buvo?ir kokio ilgio nestumai?
Atsakyti
dar nezinau,kiek kainuos unsure.gif sumokejom pati pirma karta 162 latus,uz konsultacija ir tyrimus(eme mano6 indelius kraujuko,vyro3 ir 3 mano tepinelius)dabar vyro bolio tyrimai lietuvoj 250 litu kainavo,nes man jis bus donoras (vyras gelta prasirges negali),o kiek bendrai kainuos nezinau schmoll.gif dvi paneles,kurios daresi si perpylima ir isnesiojo vaikelius,sake ,kad kainuos su vaistais (reiks visa nestuma kazka leistis,man dabar pasakys gydytoja,kokius vaistus skirs) kaip dar viena IVF verysad.gif ,Bet mes tiek istaskem pinigeliu,kad nesvarbu,svarbu,kad pavyktu.as dariausi Bogdanskienes klinikoj 5ivf+saldytais 1 ir niekaip neisnesioju(neturiu kiausintakiu)paskutinis kartas rode 21d.po idejimo 55,7 hcg ir veliau krito verysad.gif tyrimu begale pridariau,aisku pati sau paskirdavau,nes tai super daktarei nieko nereikia,tipo viskas super gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(zynaida @ 2009 06 19, 20:32)
dar nezinau,kiek kainuos  unsure.gif sumokejom pati pirma karta 162 latus,uz konsultacija ir tyrimus(eme mano6 indelius kraujuko,vyro3 ir 3 mano tepinelius)dabar vyro bolio tyrimai lietuvoj 250 litu kainavo,nes man jis bus donoras (vyras gelta prasirges negali),o kiek bendrai kainuos nezinau schmoll.gif dvi paneles,kurios daresi si perpylima ir isnesiojo vaikelius,sake ,kad kainuos su vaistais (reiks visa nestuma kazka leistis,man dabar pasakys gydytoja,kokius vaistus skirs) kaip dar viena IVF  verysad.gif ,Bet mes tiek istaskem pinigeliu,kad nesvarbu,svarbu,kad pavyktu.as dariausi Bogdanskienes klinikoj 5ivf+saldytais 1 ir niekaip neisnesioju(neturiu kiausintakiu)paskutinis kartas rode 21d.po idejimo 55,7 hcg ir veliau krito  verysad.gif tyrimu begale pridariau,aisku pati sau paskirdavau,nes tai super daktarei nieko nereikia,tipo viskas super  gun_bandana.gif

as ivf planuoju daryt dabar rygoj embrions klinikoj pas gyd.treisa.ten nemazai mergaiciu pavyksta.man sustabde stimuliacija,nes cista isaugo verysad.gif lietuvos sundaktariais jau nepasitikiu schmoll.gif
Papildyta:
man kalbant apie musu klinikas truksta zodziu.mes jau ir juokiames su vyru lotuliukas.gif reikejo padaryt kraujo tyrimus,nuvaziavom i infekcine kauno ligonine,nes tik ten kaune daro hepatito A tyrima,tai visus ten nusprendem kartu pasidaryt ir turejom duot kysi,nes kitaip nepriima tyrimu,sako issankstine registracija lotuliukas.gif o ne vieno zmogaus.siaubas lotuliukas.gif sako tarkites su gydytoja,gal kazkaip pavyks susitart lotuliukas.gif pavyko,nes idejau i kisene lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos mergaites.
turiu nemazai ,labai tikiuos teigiamu,jautriu nestumo testuku.
man jau nebereikia todel nebrangiai atiduosiu.
rasykit i az nes temos neseku.
sekmes visoms ir linkiu kuo greiciau pagauti gandra :}
Atsakyti
Atidarau nauja temute apie ivairius imunines sistemos trukdzius pastoti ir isnesioti.

Nemazai snekejom apie tai Rygos reprodukcijos centro temoj,bet ziuriu,kad ir ten krypstam nuo temos,lyg ir apie tas pacias problemas,tik vel pusiau Rygoj pusiau kitose istaigose.Tai gal paliekam ta tema konkreciai info apie Rygos gydymo centrus.

Siandien gavau pastu kelias knygas :
Cikagos imunologinios centro vadovo Alan E beero "is your body baby friendly"
Londono pasikartojanciu persileidimu vadoves L.Regan :miscarriage:what every woman needs to know"
Abi grynai apie imuninius trukdzius pastojimui,ivf,isnesiojimui -labai nemazai naudingos info.Butinai pasidalinsiu.

Trumpai apie imunologine reprodukcija:

http://www.dralisonh...immunology.html

Idomu pasidare,kad su tuom galima bandyt kovoti ir naturaliais budais kaip akupunktura ar tam tikra mityba.
Akupunktura jau pradejau "lankyti",reiks pasidomet ir tinkama mityba imuninei sistemai.


Atsakyti
T.P.Keberiokst, labas brangioji 4u.gif
ar buvai jau toje klinikoje? parasyk, ka pasakys, kokie tyrimai ir t.t.
ir kai perskaitysi knyga, irgi pasidalink mintymis smile.gif o del imunines sistemos tai nelabai supratau ar kalba eina apie bendra organizmo sistema ar kazkoki dali susijusi su pastojimu?

p.s. man si karta nepavyko sad.gif(
Atsakyti
Sveikos. Man si tema labai aktuali,nes itaria imunologines bedas,kurios man sukelia nepastojima ir alergijas beveik viskam. Jau buvau pastojusi,bet deja nesivyste. Kaip man aiskino,mano organizmas atmeta viska kas jame svetima. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2009 12 10, 18:21)
T.P.Keberiokst, labas brangioji 4u.gif
ar buvai jau toje klinikoje? parasyk, ka pasakys, kokie tyrimai ir t.t.
ir kai perskaitysi knyga, irgi pasidalink mintymis smile.gif o del imunines sistemos tai nelabai supratau ar kalba eina apie bendra organizmo sistema ar kazkoki dali susijusi su pastojimu?

p.s. man si karta nepavyko sad.gif(



Labas,aha jau buvau pries pora savaiciu.Kol kas nuleido krauja pirmiem tyrimam(kaip supratau del kresumo),po 6 savaiciu kartos ir dar po 4 susitikimas su gydytoju ir isvados.Kiek supratau is daugumos kito forumo (uk) merginu,jie gydo clexane ir aspirinu.Renkasi labiau konservatyvesnius metodus.Vakar pradejau skaityt A.Beer knyga,tai jis vis tyrimais ir statistikom uzvaziuoja ant L.Regan,kad ji labiau tiki,kad atidi prieziura,bet ne vaistai ir proceduros kaip LIT ar IVIG padeda isnesioti po daugelio nesekmiu.Kaip bebutu juokinga,matyt ta pati L.Regan kazkaip nuomone keicia,man ju klinikoj pasiule tirtis tas kileres.Na ne ju klinikoj tiesiogiai,nes valdiskai tyrimu nedaro,bet matyt jau pradeda pripazinti ir kitus budus.

Vakar truputi paskaitinejau ta knyga,nu idomu.Daug argumentu ir ivairiu saltiniu,daug kritikos ir patvirtinimu,bet viskas labai suprantamai surasyta.Zodziu liuks knygele.Truputi parasinesiu ka radau,gal kam pravers ax.gif

Zodziu tas A.Beer imunines problemas skiria i 5 kategorijas,kiekvienai taikytu vis kitoki tyrima ir gydyma:
1.Kai partneriu genetika per dau panasi-moters kunas placenta pripazista kaip "keista" dali saves,pries embriona sukyla lasteles zudikes.
2.Kraujo kresumo faktorius-afs,reumatinis artritas,trombofilija.
3.Imunine reakcija pries embriona-gaminasi antikuniai pries embriono dnr.
4.Antikuniai pries sperma.
5.Baltosios lasteles-lasteles zudikes,antikuniai pries hormonus-progesterona,estradioli ir hcg,antikuniai pries "neurotransmitters"(nezinau kaip sita versti)-serotonina,endofinus,enkafalina.Del paskutiniu gali apsunketi ovuliacijos stimuliacija,gleivines storis,gimdos kraujotaka.

del pasikartojanciu ivf nesekmiu-per 25 metus pasiektos isvados:
nepasisekes 2 ivf-60% tures 1 ir 2 kategorijas
nepasisekes 5 ivf-100% kaltes skiria 5 kategorijai.

Dar radau idomios info (cia tas paciai gal aktualu) del rysio del PKS ir pasikartojanciu persileidimu.A.Beer visa kalte meta insulino rezistencijai,ta prasme organizme buna insulino perteklius,kuris daznai sutrikdo kraujo kresuma-pasekme labai bloga gimdos kraujo apytaka.Taip pat sumazina glikodelina (verstusi placentos proteinas 14),sitas yra endometriume ir reguliuoja lasteliu zudikiu ir T lasteliu aktyvuma.Va matyt sitas ir kelia visus persileidimus.Dabar darosi logiska del ko metforminas sitaip sumazina persileidimu rizika.
Girdejau akupunktura padidina kraujo apykaita gimdoje ir kiausintakiuose,ryt varau i antra seansa,nu labai tikiuosi,kad sitas pagelbes man.
Moteris turincioms PKS jis skiria 2 ir 5 kategorijai.Ir teigia ,kad daugumai vien gydymas metforminu yra pakankamai,kad griztu pilnos vaisingumo funkcijos.

Tai va kol kas "tik tiek" ax.gif Sorry uz tokia paklode,jei atsibosiu sakykit smile.gif
Jei kas ka domina is tos knygos,parasykit,pasidomesiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(chepka @ 2009 12 10, 19:40)
Sveikos. Man si tema labai aktuali,nes itaria imunologines bedas,kurios man sukelia nepastojima ir alergijas beveik viskam. Jau buvau pastojusi,bet deja nesivyste. Kaip man aiskino,mano organizmas atmeta viska kas jame svetima. sad.gif



chepka,o tu kokios nors tyrimus dareisi del imuninu faktoriu?
Kartais tereikia nedaug,tik kokio aspirino.
Beje,del alergiju ir man gydytoja yra minejus,tiksliau uzklausus ar neturiu.Tada apie tas zudikes kalbejom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 11 gruodžio 2009 - 14:35