Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(JZ7 @ 2009 02 19, 16:54)
Geros dienos ! Ir aisku sekmes!



Aciu uz visa info ! notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 02 20, 08:18)
Aciu uz visa info !  notworthy.gif

ner uz ka. Siandien dar keleta suzinojau is yahoo.group immunolgy support web site'o. Stai dar istaigos UK :
Lister www.thelisterhospit al.co.uk
Fertility Academy www.fertility- academy.co. uk
Dr Shehata www.miscarriageclin ic.co.uk
Atsakyti
Sveikutes, jungiuosi ir as prie jusu, siandien suzinojau diagnoze-nesuderinamumas verysad.gif Dabar busiu giliose paieskose apie tai, norejau paklausti, ar tik IVF gali padeti, o IUI ne ? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2009 02 25, 13:07)
Sveikutes, jungiuosi ir as prie jusu, siandien suzinojau diagnoze-nesuderinamumas  verysad.gif  Dabar busiu giliose paieskose apie tai, norejau paklausti, ar tik IVF gali padeti, o IUI ne ?  verysad.gif



sveika,na gal ir iui gali g.gif o koks nesuderinamumas?kokius tyrimus dare?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 02 25, 15:53)
sveika,na gal ir iui gali  g.gif o koks nesuderinamumas?kokius tyrimus dare?


Dariausi siaip apskritai visus kiek imanoma, bet dita nesuderinamuma nustate is tepinelio, kuri paeme po santykiu, dabar mastau kaip su tuo krauju ar vertetu ir ta pasidaryti ? Koks sunkus tas kelias iki nestuke.gif verysad.gif
Atsakyti
nieko nebesuprantu... g.gif
vieni daktarai (kaip suprantu is pasirasiusiu moteru) daro ta nesuderinamumo testa, o kiti nepripazysta... kaip cia taip yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2009 02 25, 16:01)
Dariausi siaip apskritai visus kiek imanoma, bet dita nesuderinamuma nustate is tepinelio, kuri paeme po santykiu, dabar mastau kaip su tuo krauju ar vertetu ir ta pasidaryti ? Koks sunkus tas kelias iki  nestuke.gif  verysad.gif



Tai dar ne baisiausias variantas 4u.gif
jei spermiukai zusta pakeliui i gimda,tai galima apeiti IUI,tikrai nebutinas IVF(nebent yra kitu priezasciu).Per IUI sperma isvirksciama tiesiai i gimda,ir tos gleives apeinamos.
O kraujo tyrimai turetu parodyti lasteliu lygyje,jei pas tave gamina antikuniai,kurie atakuoja gemaliuka.
Pas ka lankaisi?
Papildyta:
QUOTE(emb @ 2009 02 25, 16:30)
nieko nebesuprantu... g.gif
vieni daktarai (kaip suprantu is pasirasiusiu moteru) daro ta nesuderinamumo testa, o kiti nepripazysta... kaip cia taip yra g.gif



Is mano sutiktu gydytoju,tai tik vienas norejo ta testa daryt(nors as ir pastoju).O visi kiti sake,kad tai atgyvenes dalykas.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 02 25, 17:35)
Tai dar ne baisiausias variantas  4u.gif
jei spermiukai zusta pakeliui i gimda,tai galima apeiti IUI,tikrai nebutinas IVF(nebent yra kitu priezasciu).Per IUI sperma isvirksciama tiesiai i gimda,ir tos gleives apeinamos.
O kraujo tyrimai turetu parodyti lasteliu lygyje,jei pas tave gamina antikuniai,kurie atakuoja gemaliuka.
Pas ka lankaisi?
Papildyta:
Is mano sutiktu gydytoju,tai tik vienas norejo ta testa daryt(nors as ir pastoju).O visi kiti sake,kad tai atgyvenes dalykas.



Sveikutės, o kas žinot ar daro Lietuvoje suderinamumo tyrimus iš kraujo? nes kiek girdėjau, tas testas po sueities nėra patikimas
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2009 02 25, 18:51)
Sveikutės, o kas žinot ar daro Lietuvoje suderinamumo tyrimus iš kraujo? nes kiek girdėjau, tas testas po sueities nėra patikimas


as ne Lietuvoj,tai nezinosiu.chromosomu kariotipa turetu daryt gal genetikos centras?Yra dar klinika Latvijoje,ten,jei mano atmintis,nepaveda musiskiai vaziuoja imunologinius tyrimus darytis.Reikia Valduses paklaust,ji ten buvo. 4u.gif

Del nepatikimumo po sueities testo-skaitinejau anglijos forumus,vartojant clostilbegyta kaklelio gleives labai sutirsteja ,tada pastojimas apsunkinamas,nors ovuliacija ir stimuliuojama.jos tam profilaktiskai vartoja kazkokia mikstura nuo kosulio,tipo kazkokia sudetine dalis praskystina.Tai gal ir darant testa po sueities ir vartojant clost. ats gali neinformatyvus? g.gif
Atsakyti
Tas tyrimas iš kraujo daromas ir Lietuvoje, kur tiksliai, kai sužinosiu parašysiu. Dabar visai susipainiojau, aš lankausi VK ir vartojau clostyb, ir ta pati cikla dariausi ta testa, nes gyd taip liepe, as jau nieko nebesuprantu verysad.gif Dar kai anksciau buvusi pas bioenergetika jis man sake kad mano organizmas atmetineja vyro sperma, kaip jis sake del kazkada vartotu kontraceptiku, bet issival;ys organizmas ir bus viskas ok. Na dabar reiks vyrui tyrimus pasiokartot ir jei viskas ok, reiks ruostis IUI, nors viena jau buvau darius kitoj klinikoj, bet kazkaip tikejausi ir be to apseiti. O jei pagal krauja tas nesuderinamumas, kas tada, kokia iseitis is to ?
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2009 02 26, 06:38)
Tas tyrimas iš kraujo daromas ir Lietuvoje, kur tiksliai, kai sužinosiu parašysiu. Dabar visai susipainiojau, aš lankausi VK ir vartojau clostyb, ir ta pati cikla dariausi ta testa, nes gyd taip liepe, as jau nieko nebesuprantu  verysad.gif  Dar kai anksciau buvusi pas bioenergetika jis man sake kad mano organizmas atmetineja vyro sperma, kaip jis sake del kazkada vartotu kontraceptiku, bet issival;ys organizmas ir bus viskas ok. Na dabar reiks vyrui tyrimus pasiokartot ir jei viskas ok, reiks ruostis IUI, nors viena jau buvau darius kitoj klinikoj, bet kazkaip tikejausi ir be to apseiti. O jei pagal krauja tas nesuderinamumas, kas tada, kokia iseitis is to ?



Labai bijau nusisneket ,nes situo domejausi labai pavirsutiniskai ir seniai.Nors ir man reiketu,nes ankstyvi pasikartojantys persileidimai.
Jei vyksta persileidimai,kadangi motinos lasteles supranta vaisiu kaip svetimkuni(puse vyro genu),ji atakuoja-tai moteriai leidziamas vyro limfocitas(tikiuosi teisingai atgaminau pavadinima).Supratau,kad tos lasteles paliktu vaisiu ir pultu ta ka suleidzia.Girdejau,kad leidzia ir pries nestuma-gal del to ,kad pripratintu organizma.Cia taip labai buitiskai.Jei nepastojama del tos priezasties,turetu buti irgi kazkas panasaus.
Mano teta pagimde 3 vaikiukus ,visi mire keliu valandu begyje.Tiksliai nezinau ar cia del minusines kraujo grupes ar del tu lasteliu zudikiu,vaisius nesuderinamas su gyvybe buvo,,bet ketvirta jei pavyko pilnai isnesioti kai sukeite odos lopus nuo jos ir vyro nugaru(supratau ne karta tokia procedura turejo daryt).
Kitas budas yra donorine sperma ar kiausialaste.
Tai cia kiek girdejau,bet tikiu ,kad yra gal kazkokiu vaistuku ka galima pavartot?
Veliau apeiskosiu info internete,gal papildysiu ka.
Atsakyti
http://www.sveikaszm...r...&subtema=11

va straipsniuka radau,jis apie persileidimus,bet paciam gale parasyta trumpai apie ta limfocitu injekcija.
Kiek dar radau info,tai vaistais slopinama moters imunine sistema.Tada organizmas ne taip kovoja su tuo "svetimkuniu".
Atsakyti