Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(Svetulia @ 2008 11 04, 10:47)
Man, su abiem vyrais, buvo darytas posueities testas. Visi spermiukai zusta pakeliui i gimda  verysad.gif

Kaip šitas testas vadinamas? Čia ne genetinis tyrimas? blush2.gif Vadinasi, bandau atrasti visus dar nedarytus tyrimus, negaliu šeštam įsodinimui prisiruošti, kol dar kas nors nedaryta blush2.gif Šiandien bandysiu įsiprašyti kariotipo tyrimui (ar kaip jis ten vadinas), bet toks sueities testas mums nedarytas g.gif Ar jis įsitvirtinimui po IVF kaip ir reikšmės neturi? g.gif Jau nebesugalvoju, ko čia dar užsiprašius, ką dar padarytų, kolkas baimė nusivilti begaliniai didelė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(loksins @ 2008 11 04, 14:02)
Kaip šitas testas vadinamas? Čia ne genetinis tyrimas? blush2.gif Vadinasi, bandau atrasti visus dar nedarytus tyrimus, negaliu šeštam įsodinimui prisiruošti, kol dar kas nors nedaryta blush2.gif Šiandien bandysiu įsiprašyti kariotipo tyrimui (ar kaip jis ten vadinas), bet toks sueities testas mums nedarytas g.gif Ar jis įsitvirtinimui po IVF kaip ir reikšmės neturi? g.gif Jau nebesugalvoju, ko čia dar užsiprašius, ką dar padarytų, kolkas baimė nusivilti begaliniai didelė verysad.gif

Ne, cia ne genetinis tyrimas. Testas labai paprastas: praejus 2-6 valandas uiki tyrimo tureti lytinius santykius, paskui klinikoje paima tepinele ir ziuri kaip prisitaiko sperma. kainuoja 20 lt vaisingumo klinikoje. bje, VK sitas testas yra privalomas. As maciau tave IVF skyrelyje.
Tai Tau jau 6 IVF, o kokios pas jus problemos. Kaip man aiskino daktare, su imuniniu nevaisingumo IVF gali padeti.
Atsakyti
QUOTE(Svetulia @ 2008 11 04, 11:16)
Ne, cia ne genetinis tyrimas. Testas labai paprastas: praejus 2-6 valandas uiki tyrimo tureti lytinius santykius, paskui klinikoje paima tepinele ir ziuri kaip prisitaiko sperma. kainuoja 20 lt vaisingumo klinikoje. bje, VK sitas testas yra privalomas. As maciau tave IVF skyrelyje.
Tai Tau jau 6 IVF, o kokios pas jus problemos. Kaip man aiskino daktare, su imuniniu nevaisingumo IVF gali padeti.

Tai jei IVF gali padėti, tada man šito testo nereikia g.gif
Manęs laukia 3 pilnas IVF, 3 kartus esu darius su snaigutėm ax.gif Problemos pas mane, sąaugos ir visiškai užakę kiaušintakiai. Dabar kaip tik laukiu 3 laporoskopijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(loksins @ 2008 11 04, 14:20)
Tai jei IVF gali padėti, tada man šito testo nereikia g.gif
Manęs laukia 3 pilnas IVF, 3 kartus esu darius su snaigutėm ax.gif Problemos pas mane, sąaugos ir visiškai užakę kiaušintakiai. Dabar kaip tik laukiu 3 laporoskopijos blush2.gif

Siaubas doh.gif
Tai, kad sitas testas daromas ne spermai tikrinti, o tam , kad paziureti ar sperma isgyvena tavyje. Pas mano pirma vyra sperma buvo superine, pas antra boleje meneje normali, o testo rezultatai vienodi - sperma manyje nejudri
Atsakyti
QUOTE(Svetulia @ 2008 11 04, 11:24)
Tai, kad sitas testas daromas ne spermai tikrinti, o tam , kad paziureti ar sperma isgyvena tavyje. Pas mano pirma vyra sperma buvo superine, pas antra boleje meneje normali, o testo rezultatai vienodi - sperma manyje nejudri

Aš suprantu, kad ne spermai tikrinti biggrin.gif Matai, man reikia išsiaiškinti, kas trukdo įsitvirtinimui blush2.gif
Atsakyti
Noreciau, kad man papasakotumet apie si nesuderinamumo tyrima smile.gif
Kaip jis atliekamas? Man gydytoja sake, kad ji reikes atlikti Santariskese ir jog tyrimas yra mokamas.
Gal kas nors turite tel nr., kur butu galima pasiskambinti del informacijos? Kur ten tiksliai Santariskese reikia ji atlikti?
Dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetulia @ 2008 09 26, 09:44)
Labai gaila, kad sia tema mazai kalbama  verysad.gif Man paciai diagnozuotas imuninis nevaisingumas. Butu labai idomu, ar kam pavyko pastoti su tokia diagnoze. Pati turejau 4 IUI, planuojam IVF. Vaikelio laukiam 9 metus.


Sveikutes. Jungiuos prie jusu forumo nes jis man labai aktualus ir noreciau su jumis pasidalinti patirimi kuri gal jums visoms nesulaukiancioms pades susilaukti lialiaus. As turejau du persileidimus ir aisku daktarai nesugebelo man surasti priezasties. Bet as radau viena daktare, kurioje dabar visos mano viltys nes zinau kad ji padejo jau daug moteru susilaukti kurios negalejo jau daug metu. Ji daro su imunine reprodukcine sistema susijusius testukus, kur dar ne visur ir daro. Paima apie 15 bonkuciu kraujo ir istyria nuo a iki z... Jei randamo auto imunine sistemos surtikimas gydo steroidais (tokiais kaip prednisone). Jei randa ka rimciau tuomet dar skiria IVIg (kraujo plazma Iga- vienas is pavadinimu Gammagard).Labai brangi terapija. Aisku jei yra Lupus ar kresuliu problema tuomet dar paskiriamas aspirinas ir heparinas skystinti krauja. As pradesiu sios gydytojos terapija uz keliu dienu. Jau kita menesi bandysim naturaliai. Apie rezultatus zinosiu ne is kart bet jei sekmingai pagimdyciau deka jos gydimo metodu,jums butinai pranesiu.

Ji yra JAV -Dr. Joanne Kwak Kim - bet kiek zinau 70% jos pacientu yra ne is JAV, ji dirbu su pacientais po visa pasauli per telefona. Tik turit susirast daktara kuris jums padetu priduot krauja ir issiust tyrimams i Cikaga. Po to ji rekomenduoja tinkama gydima. Suraso visa plana. As gavau 3 lapu laiska is jos apie tai kada kokius vaistus pradet ir nestumo atveju kada tikrintis ir ka ir pan...
Nenuleiskit nosies. As skaiciau dar kad buvo padarytas tyrimas toms kurios be jokiu zinomu priezasciu nesulaukdavo vaisu, bet paskyrus steroidus 70% susilauke vaiku.

Arciau Lietuvos taip pat girdejau yra klinika Londone kuri uzsiima butent su imunines sistemos sutrikimais rysium su nepastojimu ir persileidimais. Apie tai dar nelabai daug daktaru kalba nes nera isigiline i sia problema ir nelabai gal domisi.
Sekmes visoms!
Atsakyti
QUOTE(JZ7 @ 2009 02 19, 02:08)
Sveikutes. Jungiuos prie jusu forumo nes jis man labai aktualus ir noreciau su jumis pasidalinti patirimi kuri gal jums visoms nesulaukiancioms pades susilaukti lialiaus. As turejau du persileidimus ir aisku daktarai nesugebelo man surasti priezasties. Bet as radau viena daktare, kurioje dabar visos mano viltys nes zinau kad ji padejo jau daug moteru susilaukti kurios negalejo jau daug metu. Ji daro su imunine reprodukcine sistema susijusius testukus, kur dar ne visur ir daro. Paima apie 15 bonkuciu kraujo ir istyria nuo a iki z... Jei randamo auto imunine sistemos surtikimas gydo steroidais (tokiais kaip prednisone). Jei randa ka rimciau tuomet dar skiria IVIg (kraujo plazma Iga- vienas is pavadinimu Gammagard).Labai brangi terapija. Aisku jei yra Lupus ar kresuliu problema tuomet dar paskiriamas aspirinas ir heparinas skystinti krauja. As pradesiu sios gydytojos terapija uz keliu dienu. Jau kita menesi bandysim naturaliai. Apie rezultatus zinosiu ne is kart bet jei sekmingai pagimdyciau deka jos gydimo metodu,jums butinai pranesiu.

Ji yra JAV -Dr. Joanne Kwak Kim - bet kiek zinau 70% jos pacientu yra ne is JAV, ji dirbu su pacientais po visa pasauli per telefona. Tik turit susirast daktara kuris jums padetu priduot krauja ir issiust tyrimams i Cikaga. Po to ji rekomenduoja tinkama gydima. Suraso visa plana. As gavau 3 lapu laiska is jos apie tai kada kokius vaistus pradet ir nestumo atveju kada tikrintis ir ka ir pan...
Nenuleiskit nosies. As skaiciau dar kad buvo padarytas tyrimas toms kurios be jokiu zinomu priezasciu nesulaukdavo vaisu, bet paskyrus steroidus 70% susilauke vaiku.

Arciau Lietuvos taip pat girdejau yra klinika Londone kuri uzsiima butent su imunines sistemos sutrikimais rysium su nepastojimu ir persileidimais. Apie tai dar nelabai daug daktaru kalba nes nera isigiline i sia problema ir nelabai gal domisi.
Sekmes visoms!


telefonu ir laiskais?? buk atsargi! g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2009 02 19, 01:31)
telefonu ir laiskais?? buk atsargi!  g.gif

As dirbu 20 minuciu nuo sios daktares ofise ir jau buvau ten 2 kartus. Bet daugumas jos pacienciu butent taip yra gydomos bendradarbiaujant su vietiniu pacientes nevaisingumo daktaru ar ginekologu. Tai ne is tu offisu kuris ka nors chimicintu. Viskas ten ok jei kas nori but gydomas pas ja.
Atsakyti
QUOTE(JZ7 @ 2009 02 19, 00:08)
Arciau Lietuvos taip pat girdejau yra klinika Londone kuri uzsiima butent su imunines sistemos sutrikimais rysium su nepastojimu ir persileidimais. Apie tai dar nelabai daug daktaru kalba nes nera isigiline i sia problema ir nelabai gal domisi.
Sekmes visoms!



Gal zinai ka konkreciau apie klinika Londone? Na bent pavadinima ar panasiai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2009 02 19, 07:33)
Gal zinai ka konkreciau apie klinika Londone? Na bent pavadinima ar panasiai? 4u.gif


Sveika, stai keletas daktaru, kuriuos rekomenduoja UK ir kurie turi patirties su reproductive imunology. Dr, Beer yra toks kaip ir pradininkas(tevas) istyres nevaisingumo/persileidimo preizastis susijusias su imunine sistema. Turi ir knyga isleides. Stai keletas jo pasekeju (ziur.zemiau). Dr. Beer turi ir knyga isleides. Gali rast Amazon.com. Deja Dr.Beer jau nera gyvuju tarpe nuo 2006 , bet laimej yra jo pasekeju.
1. Dr. Taranissi (IVF doctor)
Assisted Reproduction and Gynaecology Centre (ARGC)
13 Upper Wimpole Street,
London, W1G 6LP
ARGC, London, UK
New patient information line Tel: 0207 935 3959
Tel: 020 7486 1230
Fax: 020 7486 1232
Email: info@argc.co.uk
Website: www.argc.co.uk
Patient comments: “Taranissi used to collaborate closely with Dr Beer when Dr Beer was in London. Uses IVIG, Enbrel and Humira. Taranissi will also verify good stim response before moving ahead with preconception IVIG, so he often starts IVIG later
in a cycle than Dr Beer does Unlike Dr Beer, Taranissi uses IVIG after transfer instead of before transfer to assure that the eggs quality is good beforehand.”

2.
Dr George Ndukwe (IVF doctor)
CARE at The Park Hospital
Sherwood Lodge Drive
Arnold
Nottingham NG5 8RX
Tel: +44(0)115 9671670
Fax: +44(0)115 9673542
Email: George.Ndukwe@care-ivf.com
Ellie ellie.boulton@care-ivf.com (Dr Ndukwe’s assistant. She responds more promptly to emails)
Website: http://www.carefertilityweb.co.uk/
Discussion board: http://194.72.47.117...?ubb=forum;f=11
Patient comments: “Uses IVIG and Humira. Ask to speak to Liz Carmichael who deals with all Dr. Beer patients. Only works with patients locally. Will not work with long distance patients.” “As of January 2009, apparently will prescribe Intralipids”

UZSUK i si foruma http://health.groups...unologysupport/ jei sudomina si tema. Rasi daug info ir jei reiks patarimu cia moterys is viso pasaulio susirenka. Gali net uzklaust pas ka nors ka rekomenduotu tau Londone kurios jau yra kreipesi del siu imunuloginiu tyrimu. Taip po gi ten rasi ir daugyme fail'u is kur as ir paemiau siuos daktarus.
As tam forume karts nuo karto ir parasau arba paprasciausiai pasiskaitau. Atvere man akis sis forumas.
Duos zinot kaip sekas. Jei ka gali man tiesiai i e-mail'a rasyt jolkausa@yahoo.com.

Geros dienos ! Ir aisku sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Svetulia @ 2008 11 04, 14:16)
Ne, cia ne genetinis tyrimas. Testas labai paprastas: praejus 2-6 valandas uiki tyrimo tureti lytinius santykius, paskui klinikoje paima tepinele ir ziuri kaip prisitaiko sperma. kainuoja 20 lt vaisingumo klinikoje. bje, VK sitas testas yra privalomas. As maciau tave IVF skyrelyje.
Tai Tau jau 6 IVF, o kokios pas jus problemos. Kaip man aiskino daktare, su imuniniu nevaisingumo IVF gali padeti.

O, daro dar sita tyrima? Nes mano daktaras sako, kad jau 4 metai kaip tokiu tyrimu niekas nedaro, atseit nepasitvirtino jie.... g.gif
Atsakyti