Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(Rola @ 2008 02 26, 14:26)
Labuka,

ar Lietuvoje jau kur nors daromas imuninis nesuderinamumo testas "kraujo, ląstelių lygyje"?



zinou tiksliaj kad daromoas po sueties testas nustatyti nesuderinamuma. O del kitu budu nezinau. gal kazkas irgi yra daroma
Atsakyti
QUOTE(Lobis @ 2008 02 26, 13:41)
zinou tiksliaj kad daromoas po sueties testas nustatyti nesuderinamuma. O del kitu budu nezinau. gal kazkas irgi yra daroma


Po sueities tą tyrimą ytai daro daug kas, ale tą kitą...
Gydytoja lyg sakė, kad daromas medicinos diagnostikos centre, bet kad nerandu, tarp jų paslaugų, o gal koks mandras to tyrimo pavadinimas? mastau.gif
Atsakyti
jeigu issiaiskinsi, butinai informuok........ 4u.gif

QUOTE(Rola @ 2008 02 26, 13:44)
Gydytoja lyg sakė, kad daromas medicinos diagnostikos centre, bet kad nerandu, tarp jų paslaugų, o gal koks mandras to tyrimo pavadinimas?  mastau.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2008 02 26, 13:46)
jeigu issiaiskinsi, butinai informuok........  4u.gif



Okis, informuosiu, jei ką sužinosiu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 02 26, 14:44)
Po sueities tą tyrimą ytai daro daug kas, ale tą kitą...
Gydytoja lyg sakė, kad daromas medicinos diagnostikos centre, bet kad nerandu, tarp jų paslaugų, o gal koks mandras to tyrimo pavadinimas?  mastau.gif



Tu pabandyk paskambinti, gal ten ir pokomentuos apie ta tyrima. Jei ka suzinosi - butinai pranesk, nes mane tai irgi domina
Atsakyti
QUOTE(Lobis @ 2008 02 26, 13:51)
Tu pabandyk paskambinti, gal ten ir pokomentuos apie ta tyrima. Jei ka suzinosi - butinai pranesk, nes mane tai irgi domina



Kitą savaitelę perskambinsiu didesnėm privačiom klinikom, laukite info blush2.gif
Atsakyti
Nepasidomėjau blush2.gif , sorriukas wub.gif
Atsakyti
Labai gaila, kad sia tema mazai kalbama verysad.gif Man paciai diagnozuotas imuninis nevaisingumas. Butu labai idomu, ar kam pavyko pastoti su tokia diagnoze. Pati turejau 4 IUI, planuojam IVF. Vaikelio laukiam 9 metus.
Atsakyti
QUOTE(Svetulia @ 2008 09 26, 18:44)
Labai gaila, kad sia tema mazai kalbama  verysad.gif Man paciai diagnozuotas imuninis nevaisingumas. Butu labai idomu, ar kam pavyko pastoti su tokia diagnoze. Pati turejau 4 IUI, planuojam IVF. Vaikelio laukiam 9 metus.


man taip pat deagnozuotas imuninis nevaisingumas,darem testa po sueities ir ir nei vieno gyvo spermiuko nerado verysad.gif ,jau lapkriti vaziuosim i vln, del tolimesnio gydymo.
As taip pat noreciau suzinot ar kam pavyko pastoti.
Atsakyti
QUOTE(xllina @ 2008 11 02, 19:12)
man taip pat  deagnozuotas imuninis nevaisingumas,darem testa po sueities ir ir nei vieno gyvo spermiuko nerado verysad.gif ,jau lapkriti vaziuosim i vln, del tolimesnio gydymo.
As taip pat noreciau suzinot ar kam pavyko pastoti.

Man su tokia diagnoze buvo darytos 4 IUI, o dabar ruosiames 1 IVF. Tai, jeigu bus viskas tvarkoj, lapkricio pabaigoje darysim isodinima.
Atsakyti
QUOTE(Svetulia @ 2008 09 26, 18:44)
Labai gaila, kad sia tema mazai kalbama  verysad.gif Man paciai diagnozuotas imuninis nevaisingumas. Butu labai idomu, ar kam pavyko pastoti su tokia diagnoze. Pati turejau 4 IUI, planuojam IVF. Vaikelio laukiam 9 metus.


Sveika 4u.gif
O kaip tau nustate ta iminini nevaisinguma???
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2008 11 03, 22:35)
Sveika  4u.gif
O kaip tau nustate ta iminini nevaisinguma???

Sveika!
Man, su abiem vyrais, buvo darytas posueities testas. Visi spermiukai zusta pakeliui i gimda verysad.gif
Atsakyti