Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(Roželė @ 2005 10 03, 08:17)
Viltis o tau dare laparaskopija,ziurejo ten tuos kiausintakius. Man gydytoja sake bandysim kelias IUI,jei ne tada laparaskopija ir jei dar po keliu IUI nieko nesigaus tada IVF  blink.gif


darė man laparoskopiją ir ne vieną, bet tau gal pradžiai užtektų gimdos ir kiaušintakių nuotraukos. Jei pasirodytų, kad kiaušintakiai praeinami, gal ir nevertėtų operuotis. Galėtum bandyti IUI. Bet jei niekada nesirgai jokiais uždegimais, tai gal ir be nuotraukos kelias IUI galima bandyti.
Pas ką gydaisi?
Atsakyti
QUOTE(viltis @ 2005 10 03, 08:30)
darė man laparoskopiją ir ne vieną, bet tau gal pradžiai užtektų gimdos ir kiaušintakių nuotraukos. Jei pasirodytų, kad kiaušintakiai praeinami, gal ir nevertėtų operuotis. Galėtum bandyti IUI. Bet jei niekada nesirgai jokiais uždegimais, tai gal ir be nuotraukos kelias IUI galima bandyti.
Pas ką gydaisi?


As dariausi gimdos nuotrauka jau,pas mane viskas gerai,pratekami,ir jau viena IUI dariausi,tada vyro spermiukai buvo ne kokie,dabar kai dare tai jie geri, A-50%buvo ,o B-25%. nesuprasi. Va paskutini karta padare mikro tyrima toki bendra buvo A+B-40%.
Is pradziu viska verciau spermiukam,bet dabar viskas jau aisku.
Gydausi eugenijos klinikoj,pas Telyceniene,ji dabar jau Kazlauskiene kaip issiaiskinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 10 03, 09:23)
As dariausi gimdos nuotrauka jau,pas mane viskas gerai,pratekami,ir jau viena IUI dariausi,tada vyro spermiukai buvo ne kokie,dabar kai dare tai jie geri, A-50%buvo ,o B-25%. nesuprasi. Va paskutini karta padare mikro tyrima toki bendra buvo A+B-40%.
Is pradziu viska verciau spermiukam,bet dabar viskas jau aisku.
Gydausi eugenijos klinikoj,pas Telyceniene,ji dabar jau Kazlauskiene kaip issiaiskinau g.gif


nu tai šansų dar turi daug, nes po vienos nepavykusios IUI nieko nuspręsti negali. Laikykis ir bandyk toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viltis @ 2005 10 03, 09:32)
nu tai šansų dar turi daug, nes po vienos nepavykusios IUI nieko nuspręsti negali. Laikykis ir bandyk toliau 4u.gif


Taip ir bandysiu,tik tiesiog,labai jau neramu blink.gif .
Viltis stiprybes tau,tikrai tu nusipelniai buti nestuke.gif ,cia nera abejoniu.
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 10 03, 12:32)
Viltis stiprybes tau,tikrai tu nusipelniai buti  nestuke.gif ,cia nera abejoniu.


labai ačiū wub.gif
Atsakyti
man toks klausimelis iskilo - ar nesuderinamumas pasireiskia tik su konkrecu asmeniu, ar mano organizmas is vis nepriima vyriskos spermos/ Kazkaip vis pagalvoju gal as su vyrais is vis nesuderinama. Ar pas vyrus sperma skirtinga? biggrin.gif
Nu jau kaip paklausiau... Bet vat vis kankina tas klausimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2005 10 27, 09:54)
man toks klausimelis iskilo - ar nesuderinamumas pasireiskia tik su konkrecu asmeniu, ar mano organizmas is vis nepriima vyriskos spermos/ Kazkaip vis pagalvoju gal as su vyrais is vis nesuderinama. Ar pas vyrus sperma skirtinga? biggrin.gif
Nu jau kaip paklausiau... Bet vat vis kankina tas klausimas biggrin.gif


Tik su konkreciais asmenimis.
Mes su vyru neturejome nesuderinamumo kitose seimose smile.gif Ir turime vaiku.
Bet abudu mes - nesuderinami... Tikimes, kad "suklijuos".
Atsakyti
aciu biggrin.gif
Atsakyti
chiara, o tai kitu kliuciu pas jus nera?
Atsakyti
jau perskaiciau kitoj temoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2005 10 27, 10:01)
chiara, o tai kitu kliuciu pas jus nera?


Lyg ir buvo iskiles klausimas del vyro - del streptokoku, agliutinacijos ir judrumo. Tikriausiai, viskas buvo susije su streptokoku. Po 3 antibiotiku partijos dingo ir tos problemos... Dar man del mano amziaus, ko gero, jau sunkiai stimuliuojasi... Daugiau - jokiu problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2004 04 22, 11:51)
Noriu_buti_mama, kiek suprantu tai tas pats. Kai imama spermos tepinelis is gimdos kaklelio po sueties, irgi imuninio suderinamumo testas, taciau jis rodo tik gimdos kaklelio imuninini nesuderinamuma, taciau pasirodo, kad dar yra imuninis nesuderinamumas kraujo, lasteliu lygyje, kuris "nuzudo" embriona kartais dar net iki menesiniu araba tik pastojus (ankstyvi persileidimai). Sitas tyrimas ir daromas su vyro ir moters krauju (nustatomi tie antikuniai). Na, as pati dar "plaukioju"...bet esme tokia.



Labuka,

ar Lietuvoje jau kur nors daromas imuninis nesuderinamumo testas "kraujo, ląstelių lygyje"?
Atsakyti