Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE(Daiva @ 2005 03 10, 14:46)
Kiek aš žinau - jis arba yra arba ne, atsirasti vėliau negali, nes tipo jei jau yra buvęs nėštumas pas sutuoktinius to postkoitalinio net nedaro, nes skaito, kad viskas su suderinamumu gerai.

ačiū, Daiva 4u.gif
o tai aš galvoju, negi reiks man rusiškai skaityt doh.gif
(moku, bet baisiai lėtai blush2.gif )
Atsakyti
Sveikutes,

dariausi ir as sestadieni postkoitalini testa. Spermos reikejo atsivezti buteliuke, tada is manes paeme vaisingu gleiviu ir jas po stiklu kartu su spermiukais padejo.
Tokiu budu ziurejo ar spermiukai "ieis" i gleives. "Ieje" turi sustoti ir ten buti.
Musiskiai daejo iki gleiviu ir sustojo.... ne is vietos.... Jie net nepateko i gleiviu viduri
Isvada - imuninis nesuderinamumas.
Darysiu dar kiausintakiu praeinamumo tyrimus ir jei jie praeinami - Rgls. patare daryti IUI..
Atsakyti
PS dar pamirsau jusu pasiklausti.
O jus kai priduodate spermiukus tyrimams visada grieztai laikotes nurodymu - vyrui jokio alkoholio ir pirties visa savaite, lytiniai santykiai ne veliau nei pries 3 d.
Nes is vakaro turejo baliuka, o is pat ryto jau veziau tirti grikiukus...
tai gal todel jie "neiejo" i tas gleives...
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2005 06 12, 23:28)
PS dar pamirsau jusu pasiklausti.
O jus kai priduodate spermiukus tyrimams visada grieztai laikotes nurodymu - vyrui jokio alkoholio ir pirties visa savaite, lytiniai santykiai ne veliau nei pries 3 d.
Nes is vakaro turejo baliuka, o is pat ryto jau veziau tirti grikiukus...
tai gal todel jie "neiejo" i tas gleives...


Šiaip tai mes laikomės šių nurodymų 3 dieneles. Gal turi, o gal ir neturi tam įtakos g.gif Nors aš skaičiau, kad iš tikrųjų turi, nes per šį laiką susiformuoja tinkami spermotozoidai.
Atsakyti
siaip rekomenduojama poskaitalini testa pakartoti dar karta.
Atsakyti
Na va galu gale atrado ir man priezasti,imuninis nesuderinamumas.
Dabar lieka tik
IUI arba IVF, jau posma cry.gif cry.gif ,ir dabar suku galva,kaip ka daryti. Man tyre vakar mano vaisingas gleives dejo ant stiklelio ir paeme vyro sperma ziurejo,jie ieje i gleives tiesiog sustojo,va taip va.
Mallena,viltis ka jus darote,ta linkme, gal trumpai,galima suzinoti?



Atsakyti
Rožele,labai nenusimink, nes imuninį apeiti juk galima, gal ir sudėtingiau, bet įmanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 10 02, 19:30)

Mallena,viltis ka jus darote,ta linkme, gal trumpai,galima suzinoti?


mallena darė 5 IUI ir 1 IVF ir nieko sad.gif
aš dariausi 6 IUI (po antrosios buvo pastojimas kiaušintakio gale) ir 3 IVF, deja dar vis ...
Atsakyti
QUOTE(viltis @ 2005 10 02, 20:49)
mallena darė 5 IUI ir 1 IVF ir nieko sad.gif
aš dariausi 6 IUI (po antrosios buvo pastojimas kiaušintakio gale) ir 3 IVF, deja dar vis ...


O siaube,kaip baisu cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Vilte,tai ka del to nesuderinamumo viskas taip??? Ar dar kokiu priezasciu yra?
Atsakyti
Rožele, nepanikuok - aš manau, kad tikrai yra ir kitų priežasčių. Diagnozė bjauri savo neapibrėžtumu, bet šiaip jau gydytojai nenori sutikti, kad imuninis gali būti pagrindinė lemianti priežastis.
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 10 03, 07:31)
O siaube,kaip baisu  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif
Vilte,tai ka del to nesuderinamumo viskas taip??? Ar dar kokiu priezasciu yra?


taigi matai, kad buvo pas mane pastojimas, reiškia apeinamas tas IMUNINIS. O, kad ne vietoje, tai kiaušintakiai nelabai kokie, nors ir praeinami.
Pas Malleną kitų priežasčių kaip ir nėra, nors į gydymo pabaigą buvo vyro sperma suprastėjus.
Atsakyti
QUOTE(viltis @ 2005 10 03, 08:06)
taigi matai, kad buvo pas mane pastojimas, reiškia apeinamas tas IMUNINIS. O, kad ne vietoje, tai kiaušintakiai nelabai kokie, nors ir praeinami.
Pas Malleną kitų priežasčių kaip ir nėra, nors į gydymo pabaigą buvo vyro sperma suprastėjus.


Viltis o tau dare laparaskopija,ziurejo ten tuos kiausintakius. Man gydytoja sake bandysim kelias IUI,jei ne tada laparaskopija ir jei dar po keliu IUI nieko nesigaus tada IVF blink.gif
Atsakyti