Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

mergytes, norejau paklausti g.gif , mano vyro tyrimai geri, liepe praeita menesi ateiti po smileysex.gif ir ziurejo, ar spermiukai manyje isgyvena, tai mate ju daug, bet jie nejuda sad.gif Sako gal greiti jau viduj, gal rolleyes.gif , o gal cia ir yra problema, kad as antikunius gaminu?
Atsakyti
sorry uz pasikartojima unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiling_girl: 05 gruodžio 2004 - 18:53
kiek laiko buvo praeje po santykiu? siaip jei 12 val laikotaroyje, butu buve judrus dar. Bet jei nejuda, tai vadinasi jiems tavo gleives nepatinka. Tas pats kas ir pas mane
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 12 05, 18:02)
kiek laiko buvo praeje po santykiu? siaip jei 12 val laikotaroyje, butu buve judrus dar. Bet jei nejuda, tai vadinasi jiems tavo gleives nepatinka. Tas pats kas ir pas mane

buvo praeje 8-9val doh.gif
Atsakyti
O kodel kai kurie gydytojai nepripazista poskoitalinio testo?Juk jei spermiukai mirsta,tai reikia tirtis toliau
Atsakyti
aha nepripazysta, nors pabrezia, kad IUI ar IVF tai itakos neturi. Bet vadinasi naturaliai bandyti yra bergzdzia. Kai as taip paklausiau , tai likau be atsakymo. Tai kaip ir suprantu, kad labai jau labai didelis stebuklas butu jei esant tokiam nesuderinamumui butu naturalus pastojimas. Stebuklu buna, bet labai dideliu nebuna.Spermiukai gleivese yre nuzodomi. Todel vienintelis jiems kelias tenais yra IUI arba IVF.
Papildyta @ [mergetime]1102269917[/mergetime]
Smiling girl. manau po 8 val, gyvu spermiuku ir judanciu tikrai turetu buti, o jei nera, vadinasi yra nesuderinamumas. Siaip isitikinimui reiktu pakartoti. Dar galima paimti tavo gleiviu ir sviezios spermos ir ziureti kaip tie spermiukai jose jauciasi po mikroskopu, jei nebejuda, arba juda vietoje, trukcioja, vadinasi yra tada tu antikuniu ar kotenai, kurie nelidzia spermiukams prasiskverbti pro gleives
Atsakyti
http://www.delfi.lt/....php?id=6220314
Atsakyti
merginos, o tos kur jau daug apie tai skaitėt, gal žinot, ar tas nesuderinamumas gali atsirast vėliau, jei anksčiau jo nebuvo? g.gif
Atsakyti

Man gydytoja sakė, kad postkoitalinio testo interpretacijos - daugiau filosofinis klausimas doh.gif . Bet vis dėlto liepė pasidaryti. Neabejojau, kad bus prastas... Ir ką - rezultatai labai geri (darytas po 7 val.), nors vaisingų gleivių nebuvo nė kiek (nevyksta ovuliacija).

Ir dar: Smiling girl jau pastojus natūraliai (testo rezultatai nekokie buvo, zr. auksciau smile.gif ), Bonda taip pat pastojusi (pas ją buvo rastas tik vienas spermiukas). Neabejoju, yra ir daugiau tokių pavyzdžių.
Tai gal tikrai filosofija čia?
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 03 10, 09:39)
Man gydytoja sakė, kad postkoitalinio testo interpretacijos - daugiau filosofinis klausimas  :Tai gal tikrai filosofija čia?


sunku pasakyti. Mano postkaitalinis neigiamas ir aš niekada natūraliai nebuvau pastojusi, o po IUI buvo pastojimas tik,kad ne vietoje sad.gif
Atsakyti
QUOTE(viltis @ 2005 03 10, 07:46)
sunku pasakyti. Mano postkaitalinis  neigiamas ir aš niekada natūraliai nebuvau pastojusi, o po IUI buvo pastojimas tik,kad ne vietoje sad.gif


Aš taip pat niekada nebuvau pastojusi, o postkoitalinis - puikus. Bet aš gi turiu kitų problemų, manau, lygiai tas pats ir kitoms sad.gif .
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2005 03 10, 09:23)
merginos, o tos kur jau daug apie tai skaitėt, gal žinot, ar tas nesuderinamumas gali atsirast vėliau, jei anksčiau jo nebuvo?  g.gif


Kiek aš žinau - jis arba yra arba ne, atsirasti vėliau negali, nes tipo jei jau yra buvęs nėštumas pas sutuoktinius to postkoitalinio net nedaro, nes skaito, kad viskas su suderinamumu gerai.
Atsakyti