Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

Viltis, ten kur raso apie spermos tyrimus tai parasyta, kad daro ir penetracijos testa. vaisingumo klinikoje
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 09 29, 10:40)
Viltis, ten kur raso apie spermos tyrimus tai parasyta, kad daro ir penetracijos testa. vaisingumo klinikoje

g.gif o jūs abi esate penetracijos tyrimus darę?
Atsakyti
ne. as nesu nei poskaitalinio nei penetracijos dariusi. man dare kazkoki miolerio (ar kazkaip panasiai), kuris labai pasenes (nu taip sake). bet neuzilgo darysiu poskaitalini (kai tik ovuliacija ivyks). Kiek supratau viltis si tyrima irgi yra dariusi ir net du kartus
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 09 29, 09:46)
ne. as nesu nei poskaitalinio nei penetracijos dariusi. man dare kazkoki miolerio (ar kazkaip panasiai), kuris labai pasenes (nu taip sake). bet neuzilgo darysiu poskaitalini (kai tik ovuliacija ivyks). Kiek supratau viltis si tyrima irgi yra dariusi ir net du kartus

šaunuolė, mallena, gerai atsimeni mano tyrimus thumbup.gif tai ne aš, kad po kelis kart to paties klausinėju laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 09 29, 11:22)
šaunuolė, mallena, gerai atsimeni mano tyrimus thumbup.gif tai ne aš, kad po kelis kart to paties klausinėju laugh.gif

laugh.gif tongue.gif
Atsakyti
Va dar ka suzinojau apie tuos testus. Nebutina , bent jau taip sake gydytojas, juos daryti ovuliacijos diena, nes jei bus bent kelios valandos po ovuliacijos jau testas gali rodyti ir klaidingai. Ji geriausiai daryti kelios dienos iki ovuliacijos, tada gleives buna geriausiai pasiruosusios ir tada jau ta atsakyma galima vienaip ir kitaip vertinti. Taciau, man bus daromas testas ovuliacijos diena ( nes anksciau negaliu atvaziuoti i Vilniu) ir matysim ka parodys. Tokios tokeles
Atsakyti
dar ir dar karta perskaiciau akvos istorija. Perskaiciau visas jos zinutes. Jos taip nuteikia optimistiskai. Jai pasiseke po trecios IUI. Gal pasiseks ir man? Jauciu kazkaip mano tikejimas nusilpes, nors jauciuosi pakankamai stipri
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 10 14, 14:03)
dar ir dar karta perskaiciau akvos istorija. Perskaiciau visas jos zinutes. Jos taip nuteikia optimistiskai. Jai pasiseke po trecios IUI. Gal pasiseks ir man? Jauciu kazkaip mano tikejimas nusilpes, nors jauciuosi pakankamai stipri

thumbup.gif Tu šaunuolytė thumbup.gif linkiu Tau daug tokių dailių vaikučių kaip Tavo avatare laugh.gif
Atsakyti
Yra straipsnelis apie antisperminius antikūnus VK tinklapyje
http://www.vaisingum...ges&page_id=179
Jie rašo, kad atlieka tyrimus g.gif , bet man rodos ten eilinis postkoitalinis tyrimas g.gif
Atsakyti
Kiek žinau, tik irminai buvo tiksliai nustatyti šie antikūnai t.y. kad jie egzistuoja, o ne per postkoitalinį tyrimą, kaip daugeliui čia esančių.
Atsakyti
Migluze, perskaiciau si straipsni ir man atrod, kad kalba eina apie poskaitalini tyrima. butent taip buvo man jis ir atliktas
Atsakyti
Nu nežinau, kano nuomone, kad patvirtinti antikūnų buvimą reikia atlikti specialius tyrimus jiems nustatyti. Kiek žinau, yra net galimybė išsiaiškinti, prieš kokius spermatozoidų antigenus jie susidarę. Tai viena iš galimybių nustatyti, ar jie gali prasiskverbti į kiaušialąstę (yra lygtai ir kitų tyrimų). Juk tada tiksliai paaiškėtų,ar užtenka IUI, ar padės tik IVF su ISCI. Čia taip mano galva atrodo. O postkoitalinis tyrimas tik parodo, kad kažkas negerai, o tikslios priežasties nenustato. Jis tiktų tik kaip atrankinis, po kurio turėtų būti atliekami ir kiti tikslesni tyrimai.

Man tiesiog žmonių gaila, ypač tavęs mallena, kai šitaip kankina su tom IUI, kai galėtų tiksliau diagnozuoti mad.gif ir tada būtų aišku, ar tikslinga daryti IUI.

Smiling girl, įdomu, kaip ten pas jus tokie dalykai interpretuojami?
Atsakyti