Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE (irmina @ 2004 04 20, 18:15)
o buvo diagnozuota Usonienės klinikoje(prieš metus)- buvo imamas mano ir vyro kraujas ir tiriamas, na ir po to pasakė, jog mano kraujas gamina antikūnus prieš vyro spermą, ir kad rasti dar kažkokie kelių rūšių antikūnai tipo, vienas prieš kito...

Gal kas zinote ar tas tyrimas tebedaromas vaisingumo klinikoje ir kiek jis kainuoja?
beje Linka gal zinai ar siauliuose jis daromas. O del HCG suzinojai?
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 09 28, 10:26)
Viltis ar radai ka nors, kuri butu pastojusi su imuniniu nesuderinamumu?
Taigi sake tokiu nemazai, bet man tai dar nesiseke sutikti. gal todel, kad kaikam to tyrimo nebedaro?

nieko neradau, niekas neatsiliepė huh.gif
kas Tau sakė, kad pastoja daug kas su imuniniu g.gif
Atsakyti
nu nezinau ant kiek daug, bet sake penkiasdesimt ant penkiasdesimt (su imuniniu nesuderinamumu) pastoja ir nepastoja.
Va viska perskaiciau sitam skyrelyje is naujo. Dabar nebesusiveda galai.
Tai tas kraujo tyrimas turbut Kariotipo , apie kuri snekejo Daiva.
Dabar del to poskaitolinio testo ir , kaip Klimas sake, pasenusio tyrimo kuris darytas siauliuose. Is Rimantos zinutes perskaiciau, kad kaip tik tas tyrimas naujas ir yra vadinamas penetracijos tyrimas ir lyg ir geresnis.
Tai dabar nebezinau kuom tiketi.
Bet ta kraujo tyrima tai tikrai noreciau pasidaryti.
Atsakyti
mallena, užlaušk Klimą, kad išaiškintų dėl gleivių nesud. ir kraujo nesud. Klausk, ar jei yra kaip mūsų atveju gleivių nesud., ar verta daryti kraujo tyrimą g.gif
tai aš jau Tau vakar rašiau, kad šitas metodas naujesnis, bet jei pvz. Tau jį darė, kai gleivės buvo nevaisingos, tai gal dėl to tie spermiukai ir nuduso. Pakartok dėl šventos ramybės. Kiek žinau, tai senu tyrimu laikomas postkaitalinis.
Atsakyti
Siandien butinai uzlausiu. Jau susirasiau kruva klausimu. Jis matyt mane jau pats nuves pas psichoterapeutus smile.gif))
Tai ar tikrai tas kraujo tyrimas Kariotipo?
Ir anas po mikroskopu Penetracijos?
Paskui nusisnekesiu
Atsakyti
Mergaites, puikiai suprantu jus visas, pati t.p. dariausi kruvas tyrimu ir kitu egzotiniu nsamoniu... Taciau karta, vienas protingas zmogus pasake...Nu gerai, rasi tu ta CMV ar koki imunini nesuderinamuma ar dar kokia problema...bet pries skubant tos problemos ieskoti, pagalvok logiskai, jei ta problema imanoma isspresti ir tam yra veiksmingas gydymas ar vaistu, tai valio...pirmyn, bet jei problema tokia, kad jos nei vaistais nei tyrimais neisgydysi, na kas is to kad tu ja rasi, tai bus tik vejais isleisti pinigai ir prarastas tikejimas, nerimas, stresas ir pan...todel kai kuriais atvejais kaip ziauriai tai neatrodytu...kai kuriais atvejais viskas Dievo rankuose...nors ir esu ateiste, bet ir as tuo labai tikiu.
Atsakyti
QUOTE (sim-a @ 2004 09 28, 11:05)
Mergaites, puikiai suprantu jus visas, pati t.p. dariausi kruvas tyrimu ir kitu egzotiniu nsamoniu... Taciau karta, vienas protingas zmogus pasake...Nu gerai, rasi tu ta CMV ar koki imunini nesuderinamuma ar dar kokia problema...bet pries skubant tos problemos ieskoti, pagalvok logiskai, jei ta problema imanoma isspresti ir tam yra veiksmingas gydymas ar vaistu, tai valio...pirmyn, bet jei problema tokia, kad jos nei vaistais nei tyrimais neisgydysi, na kas is to kad tu ja rasi, tai bus tik vejais isleisti pinigai ir prarastas tikejimas, nerimas, stresas ir pan...todel kai kuriais atvejais kaip ziauriai tai neatrodytu...kai kuriais atvejais viskas Dievo rankuose...nors ir esu ateiste, bet ir as tuo labai tikiu.

bet jei neieškosi ligos, tai iš kur žinosi, kad ji neįveikiama. Nesąmonė. Reikia ieškoti, rasti, gydyti, jei paaiškės, kad neįmanoma tada ir susitaikysi su dievo valia, bet ne iš anksto
Atsakyti
nu bet as manau, kad galima rasti budu apeiti ta imunini nesuderinamuma, ypac kai zinai kad jis pas tave yra. Tai dabar kaip tik vejais leidziami pinigai, kai nezinai kas yra ir gydomi visi galai. Tada gal tikrai nebezaisciau su IUI, o daryciau IVF . Ta nezinia tikrai ne geriau. Prisigalvoji tada ko yra ir ko nera
Atsakyti
Mergaitės, nepainiokit - aš kalbėjau apie genetinį suderinamumą (kariotipo tyrimas iš kraujo), o ne imuninį...Antifosfolipidiniai antikūniai irgi ne imuninis, o IMUNOLOGINIS dalykas (kuo tai skiriasi, klauskit Miglužės wink.gif )....Dar vienas dalykas, kurį verta pasitikrinti, jei nėra buvę ilgą laiką pastojimų, ANTISPERMINIAI ANTIKŪNIAI - Miglužė irgi gal galėtų populiariai ne medicininiais terminais pakomentuoti...
Atsakyti
beje dabar dar galvos skausmas tie kokai pas vyra. Gal jei jie nenunyks, o jie iki sios IUI tikrai nenunyks, nes ju niekas dar negydo, tas poskaitalinis tyrimas blogai parodys. Butent del koku
Papildyta @ [mergetime]1096362742[/mergetime]
ir be galo pikta , kad gydo mane, nors tie kokai pas vyra
Papildyta @ [mergetime]1096362816[/mergetime]
tai tada dar karta paklausiu, nes man ir stogas vaziuoja ( o tokioms viskas atleistina), apie kokius imuninio nesuderinamumo tyrimus man reiktu uzklausti klima ir kaip jie vadinasi
Atsakyti
Mallena, tu Klimui iš anksto psichuškę užsakyk - man rodos tu jį "davesi" laugh.gif
Atsakyti
o as galvojau kad tik as viena Klimui "vadovauju" wink.gif jo, prispaustas jis is visu pusiu tu protingu pacienciu smile.gif))) bet man jis vis del to patinka smile.gif
Atsakyti