Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE (mallena @ 2004 08 27, 09:33)
siai mano gydytojas tai pradzioj vis vien skirdavo vaistus ir liepe bandyti naturaliai, nes jis to nesuderinamumo nepripazista. Ir poskaitolinio testo jis neatlieka. Tas testas buvo darytas jau senokai ir ne Vilniuje. Sake kita karta gal ir kitaip parodytu. taciau sis gydytojas to neskiria. O visai noeciau tai dar karta pasitvirtinti. Kur galeciau ta testa pasdaryti? O IUI darem tik viena karta


Taip, gydytojai yra tarsi pasidaliję į dvi stovyklas - vieni pripažįsta, o kiti sako, kad nifiga laugh.gif

Bet va kiek dabar skaitinėju - visur parašyta - inseminacijos "may be helpful". Vo teip smile.gif
Kad testas gali būti nepastovus - labai tikiu. Mergaitės, tik imuninis nesuderinamumas šiuolaikinio mokslo nuomone nebūna vienintele priežastimi. Gal yra dar kokia nerasta priežastis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 27 rugpjūčio 2004 - 08:38
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 27, 08:39)
Mergaitės, tik imuninis nesuderinamumas šiuolaikinio mokslo nuomone nebūna vienintele priežastimi. Gal yra dar kokia nerasta priežastis.

KOKIA???????????????? Gal matai kokią spragą mano tyrimuose?
Atsakyti
Gal... Butu idomu suzinoti kiek moteru pavyko iveikti ta imunini ir pasiskaitineti apie tai. Einu i paieska
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 08 27, 09:41)
KOKIA???????????????? Gal matai kokią spragą mano tyrimuose?

Na, pavaryk, kas tau daryta. Tik detaliai - kokie hormonai laugh.gif Žiūrėsim, gal kas pražioplinta blink.gif

Bet šiaip netikiu - šitiek gydytojų paėjai, netikiu, kad visko nepadarė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 27 rugpjūčio 2004 - 08:55
dabar ziurau, kad gerai butu savo kortele nukopinti kazkaip is daktaro. Gal kolibriuke issamiau paaiskintu. Kazka reiks sugalvot g.gif
Beje as turiu vaizdajuoste, kai man dare laparaskoppija ir maciau kaip viskas daryta ir kas kalbeta. Biski gal buvo vienas kiausintakis nepraeinamas, tai dabar sutvarke. Va
Atsakyti
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 27, 08:53)
Na, pavaryk, kas tau daryta. Tik detaliai - kokie hormonai laugh.gif Žiūrėsim, gal kas pražioplinta blink.gif

Bet šiaip netikiu - šitiek gydytojų paėjai, netikiu, kad visko nepadarė g.gif

hormonai tai visi daryti - užlaužiau prieš porą savaičių Bogdanskienę peržiūrėti, pakartojo tik prolaktiną dėl visa ko. Geras.
Bet gal dar kokius, be hormonų, galima padaryti g.gif Man net laporatomija daryta - viską matė kaip ant delno laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 08 27, 10:01)
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 27, 08:53)
Na, pavaryk, kas tau daryta. Tik detaliai - kokie hormonai  laugh.gif  Žiūrėsim, gal kas pražioplinta  blink.gif

Bet šiaip netikiu - šitiek gydytojų paėjai, netikiu, kad visko nepadarė  g.gif

hormonai tai visi daryti - užlaužiau prieš porą savaičių Bogdanskienę peržiūrėti, pakartojo tik prolaktiną dėl visa ko. Geras.
Bet gal dar kokius, be hormonų, galima padaryti g.gif Man net laporatomija daryta - viską matė kaip ant delno laugh.gif

TTH, FT4 - skydliaukės hormonai? Daryti?

Kaip echo? Kaip gleivinė natūraliai auga?

Ir išvis tai nekorektiška man ieškoti kitų daktarų klaidų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 27 rugpjūčio 2004 - 09:03
kolibriuke viskas pateisinama. Gi cia tik pagalb, o ne klaidu ieskojimas
Atsakyti
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 27, 09:02)
TTH, FT4 - skydliaukės hormonai? Daryti?

Kaip echo? Kaip gleivinė natūraliai auga?

Ir išvis tai nekorektiška man ieškoti kitų daktarų klaidų unsure.gif

korektiška dar ir kaip, gal tai ne klaidos, bet tiesiog praleista laugh.gif
FT4 nedaryta, o TTH geras. Gleivinė auga gerai, Miežėnienė ją visada vadina studentiška (čia toks tipo medikų žargonas g.gif )
Atsakyti
Vo dar..... biggrin.gif

Mergaitės, ar jums darytas testosteronas?
Vyriškas hormonas, kurio perteklius pas moteriškę gali blogų darbų pridirbti... blink.gif

Ai ne , baigiam, nes taip galima viską išsitirti, be pinigų likti ir viskas šnipštas bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 08 27, 10:10)
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 27, 09:02)
TTH, FT4 - skydliaukės hormonai? Daryti?

Kaip echo? Kaip gleivinė natūraliai auga?

Ir išvis tai nekorektiška man ieškoti kitų daktarų klaidų  unsure.gif

korektiška dar ir kaip, gal tai ne klaidos, bet tiesiog praleista laugh.gif
FT4 nedaryta, o TTH geras. Gleivinė auga gerai, Miežėnienė ją visada vadina studentiška (čia toks tipo medikų žargonas g.gif )

Jau ta Miežėnienė su savo poetiškais išsireiškimais smile.gif

Bet šiaip nepaisant visko ji man patinka smile.gif Gana šiltas žmogus. Klimas beviltiškai išsiblaškęs ir neištrauksi jo nieko. Kai priskretau, tai susinervino ir pro dantis košdamas pradėjo aiškinti, kas su manim yra ir ant Miežėnienės varyti. Oi kaip tada supykau mad.gif
Atsakyti
uzsirasiau ta tyrima, kita savaite paklausiu gydytoja ar darytas ar ne, nes jau ruosiuosi pas ji. Nors mmm kazkaip dar nesirodo ir zenklu jokiu nesiuncia. o jau turejo. cia turbut del tu blogu folikulu
Atsakyti